Jump to content

Hedef En İyi Olmak | Milan Eski Günlerini Özlüyor | 5.Sezon

Recommended Posts

Spoiler

omer1759, 22 saat önce yazdı:

Lisanslar için tebrik ediyorum. Swansea mağlubiyeti bizi yıldırmamalı.

Teşekkür ederim hocam. Yıldırmadı harika bir seri yakaladık.

Selim Atalay, 18 saat önce yazdı:

Lisans sorunu çözüp, takımı toparlayan teknik adam olmuşuz. Kariyerimiz böyle devam ederse Julian Nagelsmann kariyerini geçeceğiz.

Teşekkür ederim bu güzel yorumlarınız için. En iyisi olana kadar durmak yok.

sosmy, 15 saat önce yazdı:

Nerden nereye geldik böyle!

Premier ligdeyiz hocam!!!!!

YigitCelik, 15 saat önce yazdı:

Çok iyi bir performans göstermişiz hocam

Teşekkürler hocam 

12.png

41.Hafta

41hafta.png

42.Hafta

42hafta.png

43.Hafta

43hafta.png

44.Hafta

44hafta.png

45.Hafta

45hafta.png

46.Hafta

46hafta.png

Puan Durumu

puandurumu.png

6 maçlık harika bir seri yaşadık. Bu serinin ilk maçı Bournemouth'la olması psikolojik avantajı elimize geçirdi. Son haftaya kadar onlar da tüm maçlarını kazandı. Son hafta Reading deeplasmanında berabare kalmaları bizi Premier lige taşıdı. Playofflardan yükselen takım ise Blackburn oldu. Harika bir sezon geçirmiş olduk. Artık tek hedef Premier Lig'de kalıcı olabilmek.

----------------------

Sezon Ödülleri

----------------------

golkral.png

Gol krallığında ki ilk üç isimden ikisi bizim futbolcumuz buda hücum gücümüzün yüksekliğini gösteriyor. Umarım bu gücümüz üst ligde de kullanabiliriz.

y-l-ntak-m.png

Harika sezon geçiren I.Sarr ve Robinson yılın takımına girdi. Eğer Ahmedhodzic ve Skipp sezon başında takımda olsalardı kesin onlarda yılın takımına girerlerdi.

----------------------------------------------------------

Önümüzdeki Sezonun Transfer Bütçesi ve Hedefleri

----------------------------------------------------------

butce.png

Önümüzde ki sezon Premier Lig de olacağımız için bu transfer döneminde para harcamaktan kaçınmayacağız. Takımda ki birkaç oyuncu hariç kadroyu komple baştan yaratmak istiyorum. Takımdan ayrılmak isteyen oyuncuları da satmayı düşünüyorum. Sadece burada kalmak isteyen oyuncularla yola devam etmek istiyorum.

• Ugureed changed the title to Hedef En İyi Olmak | Watford Fc Yeniden Premier Ligde | 4.Sezon
  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Gayet iyi gidiyoruz ligde. Bir aksilik yaşamadan farkı açalım erkenden 🙂 

Skipp ve Ahmethodzic hamleleri bizim için çok iyi olmuş. Premier Lig'e direkt olarak yükselme ihtimalimiz de var.

Sezonu güzel yerde bitirmisiz. Tebrikler. Gelecek sezon UEFA Avrupa Ligi'nde sürpriz yapar miyiz ki ☺️

Tebrikler hocam üst lig için, şampiyon olsak daha iyi olurdu ama Palace çok iyi oynamış.

Bütçe fena değil bazı oyuncuları satabilirsek daha fazla yer açarız.

• Like 1

Spoiler

MertCan, 30.04.2021 - 16:06 yazdı:

Tebrikler hocam üst lig için, şampiyon olsak daha iyi olurdu ama Palace çok iyi oynamış.

Bütçe fena değil bazı oyuncuları satabilirsek daha fazla yer açarız.

Hocam bütçe konusunda yönetim arkamdan söylenmeye başladı. Çok harcadık çünkü 🙂

omer1759, 30.04.2021 - 17:33 yazdı:

Ortalardan gelip direkt olarak çıkmak büyük başarı. Tebrikler hocam

Teşekkürler hocam 🙂 

sosmy, 21 saat önce yazdı:

müthiş bir performansla lig atladık. tebrikler hocam 

Teşekkürler hocam 🙂 

YigitCelik, 11 saat önce yazdı:

Tebrikler hocam

Teşekkürler 🙂 

Erinch, 2 saat önce yazdı:

Başarılar hocam 

Teşekkürler sizede hocam 🙂 

----------------------

Transfer Dönemi

----------------------

Gelenler 

gelenler1-vert.jpg

Roman Yevgenjev 

yevge.png

Anel Ahmedhodzic'in sözleşmesi maalesef 6 aylıkmış o yüzden 3 tane stoper almak istiyordum. İki tanesi direk oynayacak biri ise rotasyon oyuncusu olacaktı. Roman Yevgenjev'i direkt ilk onbirde oynatmayı düşünüyorum. Zıplama ve kafa vuruşlarında ki becerisi ile gol katkısı da beklediğim bir oyuncu kendisi.

Stephan Ambrosius

ambr.png

Roman'ın stoperde partneri olacak kendisi. Özellikle hızı ile defans arkasına atılacak topları toplama konusunda bize çok şey katacaktır. Fiziksel özellikleri zorlu Premier Lig için resmen biçilmiş kaftan.

Andrea Pinamonti 

p-namo.png

As forvet olarak yine Solanke'yi oynatmayı düşünüyorum. Ancak Solanke'nin form düşüklüğü veya sakatlık sorunu olduğu zamanlarda direkt oynayabilecek uygun maliyetli bir forvet arıyordum. Pinamonti bu açığı tam olarak kapatacaktır. Hatta Solanke ile çok iyi bir forma savaşı vermesini düşünüyorum.

Moussa Wague

wague.png

Sağ bek konusunda takımda ciddi bir boşluk vardı fakat almak istediğim oyuncularla bir türlü anlaşamadım. Aynı zamanda diğer transferlerden dolayı bütçem bir hayli azalmıştı. Transferin son günlerinde fırsat transferi olarak Wague ile anlaştık. Kendisi M. Busi ile sağ bekte forma savaşı verecekler.

Alvaro Fernandez

alvaro.png

As sol bekimle ilgilenen takımlar var. Onun yedeği ise takımdan ayrılmak istiyor. Ben de bu transfer döneminde o iki oyuncuyu da kulüpte tutmak istiyorum. Fakat onların ayrılma ihtimaline karşı şimdiden alternatiflerini buldum. Hem maliyeti hem de potansiyelini göz önüne alırsak çok iyi bir transfer oldu. Kendisi şimdilik altyapı takımıyla maçlara çıkacak ama takımda bir sakatlık olması halinde kendisini sezon içinde kullanmayı düşünüyorum.

Sergio Gomez

gomez.png

Takımımızın yeni on numarası olacak kendisi. Özellikle oyunun sıkıştığı dönemlerde atacağı kilit paslar , çekeceği şutlar ve kullanacağı duran toplar ile çok önemli bir rolü olacak kendisinin. Oyunu rakip sahaya yıktığımız zamanlar da ise takımın beyni olmasını bekliyorum kendisinden. 

Jacop Christensen

jacop.png

Takımın orta sahasında en önemli oyunculardan biri olacak kendisi. Özellikle oyunun iki yönünü de çok iyi oynaması bizim için çok önemli. Orta sahada ki partnerinin defans konusunda zaafları olması sebebiyle bizim için önemi daha da artıyor. Umarım bu tüm görevleri başarıyla sırtlar. 

Marek Rodak 

marek.png

Kendisi yedek kalecimiz olacak. Kalecimizin sakatlık veya cezalı olduğu zamanlar da kaleyi rahatça kendisine teslim edebiliriz.Bonservis bedeli ödemeden transfer etmiş olmamız da bir diğer artısı oldu.

Wuilker Farinez

farinez.png

Geçen seneden beri takımda yeri tartışılmayacak as kaleci arıyordum ve sonunda buldum. Everton'da yeteri kadar şans bulamadığı için ayrılmak istemesi bizim için mükemmel bir fırsat oldu. Kendisinin geliştirmesi gereken noktaları olmasına rağmen as kalecimiz olacak.

Yari Verschaeren

yar.png

Bu sezon ki en pahalı transferimiz oldu kendisi. Orta saha merkezde Jacop ile birlikte oynayacaklar. Defansif olarak bize zaaflar yaratabilir ancak bize katacaklarını düşününce bu zaaflara katlanacağız. Oyunu hücum bölgesine taşıma konusunda bu sene bize çok büyük katkı vermesini bekliyorum.

Rhys Williams

williams.png

Potansiyeline göre oldukça düşük bir ücrete takımımıza kattık oyuncuyu. Kendisini rotasyonda kullanacağız. Bir sakatlık veya cezalı oyuncu olması halinde ilk tercihim olarak her zaman kulübe de olacak. Bu süre de kendisinin gelişimini yakından takip edeceğim.

Gökdeniz Bayrakdar

bayrakdar.png

Gerçek hayatta da çok iyi yerlere geleceğini düşündüğüm Gökdeniz'i bu profille görünce takıma kazandırmayı çok istedim. Özellikle Sarr takımdan ayrılmak istiyorum dedikten sonra sezon biter bitmez Antalya ile pazarlıklara başladım. Bize biraz zorluk çıkartsalar da oyuncuyu takıma katmayı başardım. Takımın en önemli hücum silahlarından biri olacak. Umarım çok başarılı olur bizim takımda. 

Gidenler

g-denler1-vert.jpg

Takımda Premier Lig seviyesin de yedek bile olmayacak çok oyuncu vardı. Bunların hepsiyle ya kiralık ya bonservissiz  bir şekilde takımdan yolladım. Potansiyeli olan bazı oyuncuları da gelişmeleri için başka takımlara kiraladım.

------------------------------------------

Transfer Dönemi Genel Değerlendirme

Transfer döneminde para harcamaktan hiç çekinmedim. Bu konuda bazen yönetimle ters düşmemize rağmen hiç geri atmadım. Takımımızın Premier Lig'de kalıcı olmasını sağlamak için çok güzel transferler yaptığımızı düşünüyorum. Bu transferlerle birlikte hedefim ilk 10 içerisinde ligi bitirmek istiyorum. Transfer dönemi boyunca Sarr ayrılmak istiyordu fakat istediğim teklif gelmeyince kendisini satmadım. O da takım güçlenince kalmaya karar verdi fakat ben Gökdeniz'i ilk tercih olarak kullanacağım için kendisi diğer kanatta oynayacak artık.

Güncel Kadro 

kadro.png

Transferlerden sonra kadro bu şekilde son halini aldı. Bence Premier Lig standartlarını düşündüğümüzde ligi orta sıralarda bitirecek bir kadro kurduğumuzu düşünüyorum. Diğer Premier Lig takımları da bu transfer döneminde takımlarını çok güçlendirdiler neredeyse kolay maç diyeceğimiz maç sayısı sıfır bu yüzden bizi zor ve keyifli bir lig bekliyor. Umarım başarılı bir sezon geçiririz.

HAZIRLIK KAMPI 

haz-rl-k.png

Sezon öncesi ilk maçımız Football Manager serisinin sponsor olduğu iki takım arasında yapılan FM Kupası oldu bu maçı kazandıktan sonra Avusturya'ya kamp yapmaya gittik. Kamp dönemi botunca 4 maç yaptık bunların üçünde gayet rahat maçlar çıkarttık. Wycombe maçının ikinci yarısında genç ve rotasyon ağırlıklı bir kadro ile çıkınca berabere kaldık. Daha sonra antrenmanlarımıza kendi tesislerimizde devam ettik. Bu süreçte üç hazırlık maçı daha yaptık. Bu maçlarda da gayet iyi bir oyun oynayarak sezona hazırız mesajı verdik. 

PREMİER LİG BAŞLIYOR

11.png

1.Hafta

1hafta.png

2.Hafta

2hafta.png

3.Hafta

3hafta.png

Puan Durumu

puandurumu.png

Lige gayet iyi başladık. Maçları 1-0 kazanmış olsakta oynadığımız futbol çok ümit veriyor. Berabere biten maçta da 3 topumuz direkten döndü. Eğer bu futbolu sürdürebilirsek ligi Avrupa potasında bile bitirebiliriz.

▶️Arkadaşlar yeni transferler hakkındaki yorumlarınız merak ediyorum. Gelecek güncellemede görüşmek üzere...

ysnovck, 1 dakika önce yazdı:

İçeriği Görüntüle

Hocam bütçe konusunda yönetim arkamdan söylenmeye başladı. Çok harcadık çünkü 🙂

Teşekkürler hocam 🙂 

Teşekkürler hocam 🙂 

Teşekkürler 🙂 

Teşekkürler sizede hocam 🙂 

----------------------

Transfer Dönemi

----------------------

Gelenler 

gelenler1-vert.jpg

Roman Yevgenjev 

yevge.png

Anel Ahmedhodzic'in sözleşmesi maalesef 6 aylıkmış o yüzden 3 tane stoper almak istiyordum. İki tanesi direk oynayacak biri ise rotasyon oyuncusu olacaktı. Roman Yevgenjev'i direkt ilk onbirde oynatmayı düşünüyorum. Zıplama ve kafa vuruşlarında ki becerisi ile gol katkısı da beklediğim bir oyuncu kendisi.

Stephan Ambrosius

ambr.png

Roman'ın stoperde partneri olacak kendisi. Özellikle hızı ile defans arkasına atılacak topları toplama konusunda bize çok şey katacaktır. Fiziksel özellikleri zorlu Premier Lig için resmen biçilmiş kaftan.

Andrea Pinamonti 

p-namo.png

As forvet olarak yine Solanke'yi oynatmayı düşünüyorum. Ancak Solanke'nin form düşüklüğü veya sakatlık sorunu olduğu zamanlarda direkt oynayabilecek uygun maliyetli bir forvet arıyordum. Pinamonti bu açığı tam olarak kapatacaktır. Hatta Solanke ile çok iyi bir forma savaşı vermesini düşünüyorum.

Moussa Wague

wague.png

Sağ bek konusunda takımda ciddi bir boşluk vardı fakat almak istediğim oyuncularla bir türlü anlaşamadım. Aynı zamanda diğer transferlerden dolayı bütçem bir hayli azalmıştı. Transferin son günlerinde fırsat transferi olarak Wague ile anlaştık. Kendisi M. Busi ile sağ bekte forma savaşı verecekler.

Alvaro Fernandez

alvaro.png

As sol bekimle ilgilenen takımlar var. Onun yedeği ise takımdan ayrılmak istiyor. Ben de bu transfer döneminde o iki oyuncuyu da kulüpte tutmak istiyorum. Fakat onların ayrılma ihtimaline karşı şimdiden alternatiflerini buldum. Hem maliyeti hem de potansiyelini göz önüne alırsak çok iyi bir transfer oldu. Kendisi şimdilik altyapı takımıyla maçlara çıkacak ama takımda bir sakatlık olması halinde kendisini sezon içinde kullanmayı düşünüyorum.

Sergio Gomez

gomez.png

Takımımızın yeni on numarası olacak kendisi. Özellikle oyunun sıkıştığı dönemlerde atacağı kilit paslar , çekeceği şutlar ve kullanacağı duran toplar ile çok önemli bir rolü olacak kendisinin. Oyunu rakip sahaya yıktığımız zamanlar da ise takımın beyni olmasını bekliyorum kendisinden. 

Jacop Christensen

jacop.png

Takımın orta sahasında en önemli oyunculardan biri olacak kendisi. Özellikle oyunun iki yönünü de çok iyi oynaması bizim için çok önemli. Orta sahada ki partnerinin defans konusunda zaafları olması sebebiyle bizim için önemi daha da artıyor. Umarım bu tüm görevleri başarıyla sırtlar. 

Marek Rodak 

marek.png

Kendisi yedek kalecimiz olacak. Kalecimizin sakatlık veya cezalı olduğu zamanlar da kaleyi rahatça kendisine teslim edebiliriz.Bonservis bedeli ödemeden transfer etmiş olmamız da bir diğer artısı oldu.

Wuilker Farinez

farinez.png

Geçen seneden beri takımda yeri tartışılmayacak as kaleci arıyordum ve sonunda buldum. Everton'da yeteri kadar şans bulamadığı için ayrılmak istemesi bizim için mükemmel bir fırsat oldu. Kendisinin geliştirmesi gereken noktaları olmasına rağmen as kalecimiz olacak.

Yari Verschaeren

yar.png

Bu sezon ki en pahalı transferimiz oldu kendisi. Orta saha merkezde Jacop ile birlikte oynayacaklar. Defansif olarak bize zaaflar yaratabilir ancak bize katacaklarını düşününce bu zaaflara katlanacağız. Oyunu hücum bölgesine taşıma konusunda bu sene bize çok büyük katkı vermesini bekliyorum.

Rhys Williams

williams.png

Potansiyeline göre oldukça düşük bir ücrete takımımıza kattık oyuncuyu. Kendisini rotasyonda kullanacağız. Bir sakatlık veya cezalı oyuncu olması halinde ilk tercihim olarak her zaman kulübe de olacak. Bu süre de kendisinin gelişimini yakından takip edeceğim.

Gökdeniz Bayrakdar

bayrakdar.png

Gerçek hayatta da çok iyi yerlere geleceğini düşündüğüm Gökdeniz'i bu profille görünce takıma kazandırmayı çok istedim. Özellikle Sarr takımdan ayrılmak istiyorum dedikten sonra sezon biter bitmez Antalya ile pazarlıklara başladım. Bize biraz zorluk çıkartsalar da oyuncuyu takıma katmayı başardım. Takımın en önemli hücum silahlarından biri olacak. Umarım çok başarılı olur bizim takımda. 

Gidenler

g-denler1-vert.jpg

Takımda Premier Lig seviyesin de yedek bile olmayacak çok oyuncu vardı. Bunların hepsiyle ya kiralık ya bonservissiz  bir şekilde takımdan yolladım. Potansiyeli olan bazı oyuncuları da gelişmeleri için başka takımlara kiraladım.

Transfer Dönemi Genel Değerlendirme

Transfer döneminde para harcamaktan hiç çekinmedim. Bu konuda bazen yönetimle ters düşmemize rağmen hiç geri atmadım. Takımımızın Premier Lig'de kalıcı olmasını sağlamak için çok güzel transferler yaptığımızı düşünüyorum. Bu transferlerle birlikte hedefim ilk 10 içerisinde ligi bitirmek istiyorum. Transfer dönemi boyunca Sarr ayrılmak istiyordu fakat istediğim teklif gelmeyince kendisini satmadım. O da takım güçlenince kalmaya karar verdi fakat ben Gökdeniz'i ilk tercih olarak kullanacağım için kendisi diğer kanatta oynayacak artık.

Güncel Kadro 

kadro.png

Transferlerden sonra kadro bu şekilde son halini aldı. Bence Premier Lig standartlarını düşündüğümüzde ligi orta sıralarda bitirecek bir kadro kurduğumuzu düşünüyorum. Diğer Premier Lig takımları da bu transfer döneminde takımlarını çok güçlendirdiler neredeyse kolay maç diyeceğimiz maç sayısı sıfır bu yüzden bizi zor ve keyifli bir lig bekliyor. Umarım başarılı bir sezon geçiririz.

HAZIRLIK KAMPI 

haz-rl-k.png

Sezon öncesi ilk maçımız Football Manager serisinin sponsor olduğu iki takım arasında yapılan FM Kupası oldu bu maçı kazandıktan sonra Avusturya'ya kamp yapmaya gittik. Kamp dönemi botunca 4 maç yaptık bunların üçünde gayet rahat maçlar çıkarttık. Wycombe maçının ikinci yarısında genç ve rotasyon ağırlıklı bir kadro ile çıkınca berabere kaldık. Daha sonra antrenmanlarımıza kendi tesislerimizde devam ettik. Bu süreçte üç hazırlık maçı daha yaptık. Bu maçlarda da gayet iyi bir oyun oynayarak sezona hazırız mesajı verdik. 

PREMİER LİG BAŞLIYOR

11.png

1.Hafta

1hafta.png

2.Hafta

2hafta.png

3.Hafta

3hafta.png

Puan Durumu

puandurumu.png

Lige gayet iyi başladık. Maçları 1-0 kazanmış olsakta oynadığımız futbol çok ümit veriyor. Berabere biten maçta da 3 topumuz direkten döndü. Eğer bu futbolu sürdürebilirsek ligi Avrupa potasında bile bitirebiliriz.

▶️Arkadaşlar yeni transferler hakkındaki yorumlarınız merak ediyorum. Gelecek güncellemede görüşmek üzere...

Sergio Gomez'i almışsın hocam, bizim çocuktur kendisi. El bebek gül bebek büyüttük 🙂 Transferlerimiz canavar gibi, Takımımızın hedefi Avrupa olmalı. Dortmund'a düşündüğümüz bazı oyuncuları Watford'ta görmek çok mutlu etti. Başarılar dilerim

• Like 1

Spoiler

Erinch, 22 saat önce yazdı:

Sergio Gomez'i almışsın hocam, bizim çocuktur kendisi. El bebek gül bebek büyüttük 🙂 Transferlerimiz canavar gibi, Takımımızın hedefi Avrupa olmalı. Dortmund'a düşündüğümüz bazı oyuncuları Watford'ta görmek çok mutlu etti. Başarılar dilerim

Sergio'dan çok memnunum duran toplarda çok işimize yarıyor. 

omer1759, 22 saat önce yazdı:

Güzel transfer yapmışız. Parayı sonuna kadar harcamamıza değmiş

Hocam forvet hariç transferlerden memnunum

sosmy, 20 saat önce yazdı:

Güzel bir kadro kurmuşuz. Umarım karşılığını alırız

Şuana kadar fena gitmiyoruz hocam

YigitCelik, 18 saat önce yazdı:

Transferler çok iyi hocam para da kazandıracak bir politika izlemişiz. Lige de güzel başlamışız inşallah istikrarlı bir gelecek bizi bekliyor.

Umarım böyle devam ederiz.

MertCan, 18 saat önce yazdı:

Transferler gayet güzel ancak Premier Lig için yeterli mi bilemedim.

Lige gayet güzel bir başlangıç yapmışız daha iyisi yapılamazdı.

Kadromuz forvet hattı hariç yeterli gibi hocam ama Solanke ve Pinamonti saç baş yolduruyor bana 

YAĞIZ_K, 16 saat önce yazdı:

Transferler gayet iyi uyum sorunun aşıp üst sıraları zorlar mıyız 

Takımı büyük maçlarda görmek lazım

Büyük maçlarda normal maçlardan daha iyi gibiyiz sanki hocam 🙂 

WATFORD BASIN AÇIKLAMASI 

kap1.png

kap2.png

Teklif gelmesi halinde satmayı düşündüğüm bu iki futbolcuya istediğim teklifler gelmedi. Sezon sonu sözleşmeleri bitiyordu bedava ayrılmalarını istemediğim için iki oyuncuyla yeniden sözleşme imzaladık.

11.png

4.Hafta

4hafta.png

5.Hafta

5hafta.png

6.Hafta

6hafta.png

7.Hafta

7hafta.png

8.Hafta

8hafta.png

9.Hafta

9hafta.png

10.Hafta

10hafta.png

Puan Durumu

puandurumu.png

Şuan Avrupa potasındayız amacımız ligi burada tamamlamak. Kaybettiğimiz maçlarda genellikle bitiricilik sorunu yaşadığımız için kaybediyoruz. Garip bir şekilde büyük takımlara karşı daha iyi oynuyoruz. Diğer takımlara karşı oynadığımız maçlara bir çözüm bulmamız gerekiyor.

1301427.png

2.Tur

2tur.png

3.Tur

3tur.png

4.Tur

4tur.png

Carabao Cup'ta 4.Tur'a kadar gelmeyi başardık fakat 4.Tur'da Chelsea'yi elimizden kaçırdık. Penaltılarda avantajı ele geçirmiştik fakat bunu kullanamadık. Bundan sonra Lig ve FA Cup'a odaklanıcaz.

Premier Lig'e dönmüşüz. Tebrikler. Transferler gayet iyi. İsmaila Sarr ile sözleşme uzatmana çok sevindim. Geçen seride denemiştim kendini. Üstünde durulursa sağ kanadı otobana çevirir.

• Like 1

Ligde gayet iyi bir noktadayız. Pozisyonumuzu koruyup ligi o bölgeye yakın bir yerde bitirirsek 2 3 sene icinde çok büyük işler yapmaya başlarız

• Like 1

Spoiler

Büyük Altay, 21 saat önce yazdı:

Premier Lig'e dönmüşüz. Tebrikler. Transferler gayet iyi. İsmaila Sarr ile sözleşme uzatmana çok sevindim. Geçen seride denemiştim kendini. Üstünde durulursa sağ kanadı otobana çevirir.

Hocam otobana çeviriyor fakat bitiricilik konusunda çok sıkıntı yaşıyoruz. Takımda Gökdeniz dışında her oyuncuda bitiricilik sorunu var.

sosmy, 19 saat önce yazdı:

Ligde gayet iyi bir noktadayız. Pozisyonumuzu koruyup ligi o bölgeye yakın bir yerde bitirirsek 2 3 sene icinde çok büyük işler yapmaya başlarız

Hocam kalırsak yaparız fakat yönetimle sıkıntılar yaşıyorum. Sezon sonu ayrılabilirim.

YigitCelik, 18 saat önce yazdı:

Biraz daha performansımızı arttırmak bizi Avrupa potasında tutacaktır hocam.

Yönetim biraz bütçe verseydi takımı çok rahat Avrupa'da tutabilirdim.

MertCan, 5 saat önce yazdı:

Ufak tefek sallantılar yaşamışız bu süreçte bu sonuçları düzeltirsek bizim için daha garanti olacaktır.

Umarım hocam 

11.png

11.Hafta

11hafta.png

12.Hafta

12hafta.png

13.Hafta

13hafta.png

14.Hafta

14hafta.png

15.Hafta

15hafta.png

16.Hafta

16hafta.png

17.Hafta

17hafta.png

18.Hafta

18hafta.png

19.Hafta

19hafta.png

20.Hafta

20hafta.png

21.Hafta

21hafta.png

22.Hafta

22hafta.png

23.Hafta

23hafta.png

24.Hafta

24hafta.png

25.Hafta

25hafta.png

Puan Durumu

puandurumu.png

Ligde artık son düzlüğe geldik. İlk beş ligin geri kalanından çok güçlü oldukları için şimdiden arayı açtılar. Fakat 6 ve 7.lik için kıyasıya bir rekabet var. Umarım ligi bu noktalarda bitirebiliriz. Oyun olarak harika bir oyunumuz var fakat bitiricilik konusunda çok sorun yaşıyorum. Umarım bu konuyu düzeltebiliriz yoksa lig de çok sorun yaşarız.

1301426.png

3.Tur

fa3.png

4.Tur

fa4.png

Tamamen rotasyonla çıktığımız bu iki turu da rahatça kazandık. Bir sonraki turda rakibimiz Arsenal olacak.

DEVRE ARASI TRANSFER DÖNEMİ 

Gelenler / Gidenler

gelengidenler.png

Devre arası transfer dönemi maalesef çok sıkıntılı geçti. Ayrılmak isteyen oyuncuları gönderdim. Gelen oyuncuların ise sadece iki tanesi gelecekte önemli potansiyele sahip oyunculardı. Onların profilini paylaşacağım. Yönetimden bir tane sağlam forvet oyuncusu alabilmek için bütçe istedim fakat beni reddettiler. Takımda mucizeler yaratırken böyle tepki vermeleri sinirlerimi bozdu. O yüzden yeni sözleşme tekliflerini reddettim. Sezon sonuna kadar sözleşme görüşmesi yapmak istemediğimi taraflarına ilettim.

Luca Braschi

luca.png

Geleceğin Del Pierosu oalabilecek bir isim kendisi. Özel yeteneğiyle insanı heran şaşırtabilecek bir oyuncu. Eğer gelişimini tamamlayabilirse çok iyi yerlere gelmesi mümkün.

Andrew Bakaki

bakak.png

İleride çok sağlam bir stoper olabilir kendisi. Kendisini pasör stoper olarak yetiştirmeyi düşünüyoruz.

KURS DURUMU 

kurs.png

4.5 sene sonunda antrenörlük kurslarını tamamen bitirdik. Artık Pro lisansı almış bir menajerim. Bu lisansla birlikte gözümü artık daha büyük takımlara dikmeye başladım.

Sky Sports Özel Haber

Watford yönetimi ile Yasin Ovacık arasında ki buzlar erimiyor. Transfer döneminde ısrarla forvet istediğini belirten Yasin Ovacık'a istediği bütçeyi vermeyen yönetime sözleşme görüşmelerinde Yasin Ovacık'tan resmen misilleme geldi. Sözleşme görüşmelerini askıya alan genç menajer sezon sonuna kadar görüşmek istemediğini belirtti. Sezon sonunda ayrılacağı hakkında çıkan haberler bazı büyük takımların iştahını kabartıyor. Yasin Ovacık'a yakın kaynaktan aldığımız haberlere göre artık kendini kanıtladığını düşünen genç menajer daha büyük bir takımdan şans bekliyor. Önümüzde ki yaz Watford için hareketli geçeceği şimdiden belli oluyor.....

Spoiler

Axion50, 5 saat önce yazdı:

Hocam başarılar kullandığın temanın ismini öğrenebilir miyim

Maç skorlarını paylaştığım tema Heffem Skın v2 normal diğer puan durumu gibi şeyler Rensie skin hocam

YigitCelik, 19 saat önce yazdı:

İyiyiz hocam. Yönetim ayağını denk alsın ansızın 82 Watford!

Hocam bakalım sezon bitti masaya oturacağım yönetimle 🙂 

omer1759, 20 saat önce yazdı:

Güzel gidiyoruz hocam, Avrupa ligine direkt olarak gideriz

Öyle oldu hocam 

sosmy, 03.05.2021 - 17:57 yazdı:

Ligi iyi bir noktada bitireceğiz gibi duruyor. Sezon sonu için ayrılık sinyalleri alıyorum 😄 

Hocam cidden istediğim maaş zammını ve transfer bütçesini alamazsam ayrılacağım. 

MertCan, 03.05.2021 - 17:50 yazdı:

6. ya da 7. sırada bitireceğiz gibi görünüyor şimdilik.

Transferler oldukça iyi, genç ve potansiyelliler.

Teşekkürler hocam

11.png

26.Hafta

26hafta.png

27.Hafta

27hafta.png

28.Hafta

28hafta.png

29.Hafta

29hafta.png

30.Hafta

30hafta.png

31.Hafta

31hafta.png

32.Hafta

32hafta.png

33.Hafta

33hafta.png

34.Hafta

34hafta.png

35.Hafta

35hafta.png

36.Hafta

36hafta.png

37.Hafta

37hafta.png

38.Hafta

38hafta.png

Puan Durumu

puandurumu.png

Ligde inişli çıkışlı bir grafiğimiz olsa da ilk senede harika bir başarı yakalayarak ligi 6. sırada bitirdik. Özellikle büyük takımları sezon boyunca içerde veya dışarda çok zorladık. Ligde son dönemde forvet sorununu takım içerisinden çözerek bir nebze olsa rahat bir sezon sonu yaşadık. Gökdeniz sezon boyunca en dikkat çeken oyuncumuz oldu. Sezonu 6.sırada bitirdiğimiz için gelecek sezon Avrupa Liginde boy göstereceğiz. 

avrupa.png

1301426.png

5.Tur

fac5.png

Arsenal'ı çok zorladık fakat yıkamadık. Tek poziyonları 35 metreden frikik onuda Dominik attı kalite farkı ortaya çıktı.

Oyuncu İstatistikleri 

oyuncu.png

Bu istatistiklerden bile forvet sıkıntısı çektiğimizi anlayabilirsiniz. En çok gol atan Gökdeniz gözüküyor. Bu istatistik Gökdeniz için çok iyi ama takım için kötü bir istatistik maalesef. Bekimiz Robinson ise asist olarak muazzam bir katkı verdi. Onun dışında diğer transferlerimden gayet iyi bit sezon geçirdi.

1303-Logo.png

Sky Sports Özel Haber

Premier Ligde 6. olarak harika bir sezon geçiren Watford'da yönetim Yasin Ovacık'ın sezon sonu biten sözleşmesi için alarma geçti. Uzun bir sözleşme yapmak isteyen yönetimi zor bir dönem bekliyor. Şuan ligde en az maaş alan menajer olan Yasin Ovacık'ın bu durumdan bir hayli rahatsız olduğu bize gelen haberler arasında. Bunun dışında yeni sezon için güzel bir transfer bütçesi de istediği kulislerde konuşulan konular arasında. Sezonu kötü geçiren büyük takımların listelerinin başında olduğu da her yerde bilinen Yasin Ovacık'ın Watford 'ta kalıp kalmayacağını önümüzdeki günler de açıklamasını bekliyoruz. Bu konuda bir gelişme olması halinde gelişmeleri bizden öğreneceksiniz. 

• Ugureed changed the title to Hedef En İyi Olmak | Milan Eski Günlerini Özlüyor | 5.Sezon