Jump to content

Türkiye - Milli Takım ile Değişim Vakti - 6. Sezon

Recommended Posts

• President

Amblem

ughhDPc.png

Başkanımız

pKIfEKa.png

Ahmet Ağaoğlu

Mabedimiz

MYAPNaV.png

Şenol Güneş Spor Kompleksi

Şenol Güneş Spor Kompleksi Medical Park Stadyumu ya da kısaca Medical Park Stadyumu Trabzon'un Ortahisar ilçesi, Akyazı mahallesinde yer alan, yapımına 24 Kasım 2013'te başlanılan ve 18 Aralık 2016'da açılan futbol stadyumudur. Süper Lig kulüplerinden Trabzonspor'un maçlarına ev sahipliği yapmaktadır. Stadın kapasitesi 40.782 kişilik olup, tahmini olarak 350 milyon TL'ye mal oldu. Stat denize dolgu yapılan bir alanda inşa edildi. Stadyumdaki ilk maç 29 Ocak 2017'de Trabzonspor ile Gaziantepspor arasında oynandı ve bu maçı Trabzonspor 4-0 kazandı. Bu maçtaki ilk golü atan Fabián Castillo, stattaki ilk golü atan futbolcu oldu.

Kulüp Tarihi

Trabzonspor Futbol Takımı 2 Ağustos 1967'de kurulan Trabzonspor Kulübü'nün profesyonel futbol takımı.

Renkleri kulübün tüm branşlarda ortak olarak kullandığı, koyu bordo ve açık mavidir. Trabzonspor Futbol Takımı, Süper Lig'de şampiyon olmuş, ilk Anadolu takımıdır ve şampiyon olmayı başarmış altı takımdan biridir. Ayrıca, kazandığı altı şampiyonlukla; armasında yıldız bulunan dört takımdan biridir. Takımın forma üreticisi Macron'dur. Takımın maçlarını oynadığı sahası Trabzon da bulunan Şenol Güneş Spor Kompleksi Medical Park Stadyumu'dur. - Vikipedia

Takım Kadromuz

POENLwH.png

Geçtiğimiz sezon şampiyonluğu kaptıran ve yeniden yapılanmaya giren bir Trabzonspor'u devraldım. Kadro olarak kaliteli isimlere sahibiz ama gereksiz yere maaş alan, güzelce harcayan takıma da sahibiz. Bunu tersine çevirmemiz ve düzeltmemiz gerekecek. Özellikle gençlere bir kapı açıp, onları geliştiren bir rol model takım haline gelmemiz şart. Bu sebeple yolumuz açık olsun. Gençlerin kazanacağı, Trabzonspor ise parlayacağı bir kariyer olmasını diliyorum. 

Gelecek sene hatta devre arasında takımda tutmayı düşünmediğim Afobe ile Baker isimleri var. Bunları geri gönderip, maaş bütçemizi daha fazla rahatlatmayı düşünüyorum. Umarım başarılı olurum.

75PwMgM.png

Sanırım 1-2 içerisinde düzgün bir kariyer yapmadım. Bunu kırabileceğime inandığım ve foruma tekrardan merhaba diyeceğim kariyer için Abdullah Avcı olmaya karar verdim. Binevi RP yapacağım desem yalan olmaz. Kendisini sevdiğim için benzeri işler deneyip, kariyer gidişatını buna göre şekillendirmek istiyorum. Bazı yamalar kullanacağım. Bunun sebebi ise çekilmez olan ülke kuralımız ve 1461 Trabzon hayalim. Bu sebeple hayalimi gerçekleştireceğim kariyerime hoş geldiniz.

Kullanılan Yama
---------

FMT'21 - Revize Edilmiş Ülke Kuralı

Siz söylemeden, yazmadan hemen yazayım. 123654789. Kariyerim hayırlı olsun. (Özlediniz, biliyorum...) 

• Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

--------------------------------------- DÜNYA KUPASI ---------------------------------------   1. Maç   2. Maç   3. Maç   2. Tur

Av sezonu başladı! Geçtiğimiz sezon şampiyonluğu kaybetmiş bir takım devraldım. Bunu tersine çevirip, takımı tekrardan inandırmam gerekecek. Geçiş sürecimiz sancılı olacaktır lakin giden isimleri

Trabzon'u bu cendereden çıkarsa çıkarsa Sinyor çıkarır 🙂 

Başarılar Kardeş... Kimyayı İyi Tuttur Sonra Bozuldu mu Sıkıntı büyük... 😉 

• President

46JDNmq.jpg

Av sezonu başladı!

Geçtiğimiz sezon şampiyonluğu kaybetmiş bir takım devraldım. Bunu tersine çevirip, takımı tekrardan inandırmam gerekecek. Geçiş sürecimiz sancılı olacaktır lakin giden isimlerin yerine kaliteli ve kendini kanıtlamış isimler almış olmamız bizi sevindiriyor. Özellikle orta sahamız ligin en iyilerinden birisi olacaktır. Topu kontrol eden, saklayan ve aklını rahatlıkla kullanabilecek isimlere sahibim. Bu sebeple sistemimi birebir yansıtabilir ve keyif alabiliriz. 

Sezon öncesi herhangi bir turnuvaya katılmıyoruz. Bunu kendi lehimize çevirip, buna göre hazırlık yapmamız gerekiyor. Antrenmanlarımız sadece taktiksel olmayacağını belirtmek isterim. Takımı tanıma, tartma ve oluşturma için zorlu bir fikstür bizi bekleyecek. Aklımdaki planı yapabilir, birebir yansıtabilirsem en az 7 hazırlık maçı yapacağız. Hem sıkışık fikstüre alışma hem de uyum sürecimizi hızlandıracaktır. 

Spoiler
omer1759, 3 saat önce yazdı:

Başarılar hocam

MertCan, 3 saat önce yazdı:

Başarılar abi, hayırlı olsun 🙂

Ugureed, 3 saat önce yazdı:

Başarılar abi.

YigitCelik, 3 saat önce yazdı:

Başarılar hocam

sosmy, 2 saat önce yazdı:

Başarılar abi 

EmreErdal, 2 saat önce yazdı:

Başarılar 

hardworkingo, Bir saat önce yazdı:

Başarılar.

Kaan Torun, Bir saat önce yazdı:

Başarılar Kardeş... Kimyayı İyi Tuttur Sonra Bozuldu mu Sıkıntı büyük... 😉 

Teşekkür ederim dostlarım. Başlangıcımız güzel ve keyifli olması dileğiyle.

• Like 2

• Emotional 1
  • Director

7 hazırlık maçı olacağını gören oyuncular şokta.

• Surprised 1

Hazırlık döneminin cefasını çekip ligin sefasını sürecekler 😄

Trabzonspor'un eski günlerine döneceğinden hiç bir şüphem yok başarılar.

• President

F24rcYe.png

Hazırlık Kampımız
-------------

Hazırlık kampımızı oluştururken, ülke içerisinde kalmaya özen gösterdim. Sadece son maçımızı deplasmana götürüp, zorlu bir rakiple oynamayı istedim ve kabul ettirdik. Rusya'da neler yapacağımızı, nasıl ayakta duracağımızı görmek istiyorum. Bazı takımlara teklif yaptık ve kabul etmedikleri için bu fikstüre doğru itildik. Gençlerimize de şans vereceğimiz bu kampta, onların performansına göre adımlar atacağız. Özellikle 3 büyüklere karşı maç yapıyor olmamız, takım adına mükemmel olacak. Lig öncesi rakiplerimizle oynuyor olmamız, onların ne kadar hazır olduğunu ve bizim ne kadar hazırlıksız olduğumuzu gösterecektir.

Hücum-Dengeli

a1BGCd9.png

CBJA6Dr.pngElimizdeki kadro biraz daha hücuma yönelik olan ve rakibi ısıran bir takım profiline sahipler. Bunu doğru kullanıp, rakiplerimizi şaşırtmak istiyorum. Özellikle iki farklı sistemle oynuyor olmamız, bizim adımıza çıkış noktası olacaktır. Rakiplerimizi şaşırtan ve bize karşı önlem aldıklarında değişen sistem anlayışıyla boşlukları bulacağımızı ve takımı rahat ettireceğini düşünüyorum.

Hücum taktiğimiz bizim için vazgeçilmez olsa da bazı maçlarda oyunu tutan, sabreden ve rakibi koşturan bir sisteme ihtiyacımız olacak. Özellikle tehlikeli dakikalara girdiğimiz zaman dengeli oyuna dönüp, rakiplerimize boş alan vermemeye çalışacağız. Tabi hatalarımız ve eksik kaldığımız yerler olacaktır. Bunu da zamanla olacağını unutmayalım. Sabreden muradına erermiş dostlar!..

A Takımda Kalan Gençler
-------------------

1TeqoDX.png

Arda geleceğin kalecisi olabilir ama bunun için çok çalışması gerekiyor. Bu sebeple kendisi kiralık oynayabileceği, şans bulacağı takımlara kiralayacağız.

Bdx3Z2A.png

Kağan'dan umudumuz var. Kendisi bir sezon U19 takımıyla mücadele edecek ve ondan sonra kiralık hamleleri gelecektir. Umarım oynatabileceğimiz takım bulabiliriz.

EptYTyN.png

Atakan artık süre almalı. Kendisini geliştireceğini düşünüyorum. Bu sebeple bu sezon için en az 10 maça çıkartmayı hedefliyorum. Vitor ile beraber çalıştırabiliriz.

Xq4UmJi.png

Hakan'ın oturmuş bir karakteri ve hırsları var. Bunu doğru kullanıp, yeni bir mevkiye adapte edeceğiz. Ondan sonra oynayabileceği bir takıma kiralanabilir.

0lYmmUn.png

Takımımızın yeni yıldızı diyebilirim. Özellikle hedeflerimin arasında olacak. Umarım bize başarı ve mutluluk getirir. Öncelikle temel özelliklerini geliştirip, kendisini yıldız statüsüne sokmadan, sakince geliştireceğiz.

Spoiler
sosmy, 12 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim. Takım ile bütünleşeceğiz.

Ugureed, 12 saat önce yazdı:

7 hazırlık maçı olacağını gören oyuncular şokta.

Daha fazlası geldi, iyice şok oldular.

omer1759, 11 saat önce yazdı:

Hazırlık döneminin cefasını çekip ligin sefasını sürecekler 😄

Umarım öyle olur. 🙂

Neo-DaRK, 4 saat önce yazdı:

Trabzonspor'un eski günlerine döneceğinden hiç bir şüphem yok başarılar.

İnşallah ağabey. 🙂 

thedoorsvs8mm, 3 saat önce yazdı:

Trabzonlu evlatlarla ŞL şampiyonluğu... Bir hayalimiz var.

Var bir hayalimiz...

abikotusunuz, 2 saat önce yazdı:

Başarılar Selim bey.

Teşekkür ederim.

Hücum hattımız oldukça iyi eğer düşünüleni uygularsak iyi işler çıkarabilirler.

Lüleburgaz'ın, Kırklareli'nin evladı Atakan'ı özellikle takip edeceğim 🙂 Hazırlık kampının sonucunu merak ediyorum

Gençlerin gelişimini görmek için sabırsızlanıyorum,başarılar 🙂 .

Gençleri heyecanla bekliyorum ben de abi. Kullandığın yüz yaması nedir bu arada 🙂 

• Director

Çok ofansif bir kadromuz var bakalım neler göreceğiz.

• Selim Atalay changed the title to Türkiye - Milli Takım ile Değişim Vakti - 6. Sezon
  • Selim Atalay locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...