Jump to content

Recommended Posts

• President

70137166.png

Ad: Enis Destan

Oynadığı Takım: Altınordu

Uyruk: 🇹🇷

Bonservis Bedeli: €2.6B

2020 Profil

-------

2020.png

2024 Profil

-------

2024.png

Düşüncelerim

--------

Altınordu camiasının yetiştirdiği son yeteneklerden bir tanesi. Özellikle gelişime açık olması, süper lige yatkınlığı sayesinde işinizi kolaylaştırmasının yanı sıra gelişimi de hızlı olabiliyor. Sadece nereye yoğunlaşacağınızı, hangi bölgeye yatırım yapacağınızı geçmeniz lazım. Atan mı yoksa topu ayağında tutan mı tarzında bir seçim yaptığınız gibi özel antrenmanlarla beraber verimliliği daha da artıyor. Ben biraz daha zoru seçtim ve ayağında top tutan, dağıtan birisi için çabaladım. Yolum çok uzun olmasının yanı sıra yedekten olabildiğince şans verdim. Benimle birlikte 4 sezon oynadı ve toplamda 121 maça çıktı. Bu maçların 47 tanesine sonradan dahil oldu. 35 gol atıp, 9 asistlik bir performans sergiledi. Gelişimi ve verilen şans ile profili de verimli bir hale geldi. Daha iyi olabilirdi ve erken yatırımları daha net yapabilirdim. Buna rağmen deli gibi performansı ve sözleşme istemeyişi ile işimiz kolaylaştırdı. Haliyle uzun süreli bir sözleşme ile kendisini bağladık.

İlk sene takıma dahil edilirse, daha verimli olabilir. Ben biraz daha bekleyip, uygun bir fiyata almayı tercih ettim ve 1 sezon sonrasında takıma dahil ettim. Kaybettiğimiz bir sene olunca da insanı biraz düşündürüyor. Mesela takıma dahil ettiğiniz gibi eksik olan kilit özelliklere yoğunlaşıp, hangi role yatkınlığını istiyorsanız geliştirmeye başlamalısınız. Ben daha çok PS olarak kullandım. Haliyle buna yatırım yaptım ve gelişimini hızlandırdım.

• Like 1
  • Good Job 1