Jump to content

Recommended Posts

• President

YbkBtO.png

Merhaba FMT ailem.

Geçmişe bir süngeri çektik ve artık günümüzü yaşıyoruz. Bu sebeple sizlerle yeniden tanışmak, kaynaşmak için ilk adımı atalım. Bu konuyu açtığım içinde ilk başlangıcı ben yapayım.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neredeyse 12 yaşından beri internet içerisinde yer alan, farklı işlerle burada bulunmuş sıradan birisiyim. Şimdi ise hem yeni dostluklar kazanabilmek hem de yeni kariyerleri keşfedebilmek için bu forumu açmaya karar verdik. İnternet işleri dışında normal bir işe sahibim ve gıda sektöründe çalışıyorum. Sanırım 26 yaşına gelmiş ve buralarda zaman geçiren birisiyim. Eklemeden geçmemek olmaz ama Trabzonsporluyum. 

• Like 5
  • Director

Herkese Selamlar, Adım Uğur 19 yaşındayım, Üniversite sınavına çalışan mezun bir gencim. Galatasaray taraftarıyım, ayrıca birazcık Soton sevgim var. Uzun süredir Forum/Kariyer yapmayı seven biriyim. FMTürkiye forumunda bir çok dosta sahip oldum, şimdi yeni serüvende yine güzel insanlarla tanışırım umarım. 

• Like 5

Bütün Forum Severlere Selamlar Ben Kaan Torun 

Yaşım 29 (Aranızda En Yaşlınız benim 😛 ) Galatasaray Taraftarıyım... 2015 yılındaki ilk FMTürkiye tecrübesinde bulundum ancak kapandığında üzülmüştüm. Şimdi Tekrar FMTürkiye geri döndü ve yeniden buralarda olmanın mutlululuğu içerisindeyim. Herkese Şimdiden Hayırlı Olsun

• Like 5

Selamlar ben Furkan. İGıda Mühendisliği 4.Sınıf öğrencisiyim ama mezuniyet 1 sene sonra 😄  2012 yılından beri durmak bilmeden FM oynuyorum. Forum kapandığı zaman maalesef aşırı üzülmüştüm ve şu an aşırı mutluyum. Okulum haricinde sosyal medya yönetimi yaptığımız ve içerik ürettiğimiz bir öğrenci şirketimiz var, orada içerik üreticisi olarak çalışıyorum. Fanatik bir Fenerbahçeli de olsam futbol sevgim her şeyden fazla 🙂 Vakit buldukça kariyer hikayesi yapmayı da çok severdim eskiden, umarım güzel başlangıçları hep beraber yapabiliriz 🙂 Burada çok güzel dostluklar kazanabileceğimizi umuyorum 🙂 

• Like 5
  • President
sosmy, 3 dakika önce yazdı:

Selamlar ben Furkan. İGıda Mühendisliği 4.Sınıf öğrencisiyim ama mezuniyet 1 sene sonra 😄  2012 yılından beri durmak bilmeden FM oynuyorum. Forum kapandığı zaman maalesef aşırı üzülmüştüm ve şu an aşırı mutluyum. Okulum haricinde sosyal medya yönetimi yaptığımız ve içerik ürettiğimiz bir öğrenci şirketimiz var, orada içerik üreticisi olarak çalışıyorum. Fanatik bir Fenerbahçeli de olsam futbol sevgim her şeyden fazla 🙂 Vakit buldukça kariyer hikayesi yapmayı da çok severdim eskiden, umarım güzel başlangıçları hep beraber yapabiliriz 🙂 Burada çok güzel dostluklar kazanabileceğimizi umuyorum 🙂 

Aramıza tekrardan hoş geldin Furkan. Sanırım eski aşıklar buluştu diyebiliriz. Kariyerlerini merakla bekliyorum. 😅

• Like 2
Selim Atalay, 1 dakika önce yazdı:

Aramıza tekrardan hoş geldin Furkan. Sanırım eski aşıklar buluştu diyebiliriz. Kariyerlerini merakla bekliyorum. 😅

En kısa zamanda abi 🙂 Tam tabirini buldun vallahi 😄 

• Like 1
  • Haha 1

Herkese selam ben Taha. Balıkesir'in Edremit ilçesinde yaşıyorum, mesleğim dekoratörlük fakat çeşitli sebeplerden dolayı mesleğimi yapmamayı tercih ediyorum. Şu anda oyunun test ve araştırma ekibinde yer alıyorum, araştırmasından sorumlu olduğum takım ise Beşiktaş. 

2011 Yılından bu yana FM oynuyorum, daha önce Fifa Manager oyuncusuydum fakat oyundaki veritabanını ve gerçekçiliği beğenmediğim için kuzenim vesilesiyle FM'ye geçiş yaptım. O dönemden bu döneme kadar yaklaşık 14.000 saat FM oynadım, 2015 de ilk orijinal oyunumu satın aldım o yıldan beri orijinal olarak oynamaya devam etmekteyim. 

Oyuna Beşiktaş ile başlayıp uzun soluklu kariyerler yapmayı çok seviyorum, farklı takımlarla da oynamayı seviyorum fakat bunun için de ilk önce Beşiktaş ile başlayıp daha sonra farklı takımlara gitmeyi tercih ediyorum. Özetle hikayeli oynanış tarzını benimseyen bir oyuncuyum. 

FMTürkiye özelinde daha önce sosyal medya yönetimi, site yetkilisi ve grup yöneticisi pozisyonlarında çalıştıktan sonra sitenin kapanmasıyla beraber bu maceramı noktaladım. Şu an ise eski bir dost olarak aranızda yer alıp forum kültürünü yaşatmaya ve kariyerlerimi sizinle paylaşmaya gayret göstereceğim :besiktas:

• Like 5

Herkese selam ben Nedim 33 yaşındayım 1 ay sonra 34 olacam böyle söyleyince de baya yaşlanmışım be :) forum kültürü pek olan birisi değilim ama buradaki çoğu kişiyi tanımama vesile olan oyun FM'dir belki forum kültürüm olsa daha önce'de tanışabilirdik kısmet böyleymiş diyelim.Elektirk - elektronik mezunuyum ama sevmediğim için yapmıyorum onun yerine Türkiye'deki en büyük telekomünikasyon şirketlerinden birinde güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum. Menajerlik oyunlarına hafızam beni yanıltmıyorsa 99-2000'ler civarında tanışıp o zamandan beridir de zevkle sıkılmadan oynayan birisiyim fanatik Galatasaray taraftarıyım her seri'de ilk kariyerlerim hep Galatasaray ile olmuştur.Burada bir kariyer yaparmıyım bilmiyorum belki forum kültürüne alışırsam neden olmasın o zamana kadar kariyerlerini buradan aktaran arkadaşları takip etmek güzel olacak herkese keyifli oyunlar hoş sohbetler dilerim. :galatasaray:

• Like 5

Herkese selam ben Barış 22 yaşındayım. Edirne'de yaşıyorum ve Tarih 3.sınıf öğrencisiyim. FMT üzerinde açılan rehberler sayesinde oyunu devam devam yapmak yerine kurcalamayı ve gerçekçi bir oyun oynama alışkanlığı kazanmıştım. Forumun tekrar aktif olmasına çok mutlu oldum. 

Beşiktaş taraftarıyım. Ancak doğduğum ve büyüdüğüm semt olan Gaziosmanpaşa'nın da yeri ayrıdır. Gerçi 2 senedir süper amatörde olduğu için kariyer yapamıyorum ama olsun.  Oyuna dayımın bana FM 2008 öğretmesi ile başlamıştım. O zamanlar 10 yaşında falandım 12 senedir aralıksız oynamaya devam ediyorum.

Herkese iyi forumlar ve keyifli oyunlar dilerim.

• Like 5

Herkese selam ben Emre 15 yaşında bir lise öğrencisiyim, Sivaslıyım, Tekirdağ Çorluda yaşıyorum, bir Sivasspor taraftarıyım. FM oynamaya FM18 ile başlamıştım o günden itibaren zevk alarak oynuyorum. Hiç forum tecrübem ve bilgim yok.

Herkese iyi forumlar ve keyifli oyunlar dilerim

• Like 6

Herkese merhabalar, ben Ömer Faruk. 21 yaşındayım. Tekirdağ Çerkezköy'den katılıyorum. Doğuştan beri uçak manyağı biri olarak Kocaeli Üniversitesi'nde havacılık yönetimi okuyorum. 4. sınıftayım ve hayırlısıyla yazın mezun oluyorum. 18 Nisan'daki YDS'ye çalışmakla meşgul olsam da FM'den kopamıyorum. Menajerlik oyunlarına 2011'den beri ilgiliyim. Takım tutmamakla beraber 2010lar'ın başından beri Kasımpaşa ve Başakşehir'i takip ediyorum. Ayrıca her Trakya takımı benim için değerlidir 😁 

Selim abi ve FMT ailesini tanımam 2016 yılına dayanıyor. Muhabbet ettiklerim klasikleşmiş Kırklarelispor kariyerlerimi bilir 😂 Yeni döneme de Kırklarelispor kariyeriyle başladım. Umarım eski kariyerler gibi zevkli olur.

@barisozbalat ve @EmreErdal hocalarımı tanımak Trakya topraklarında yaşadıkları için beni memnun etti. Onlardan da Edirnespor ve Ergene Velimeşe kariyerleri beklerim 🤭

Edited by omer1759
  • Like 2

@omer1759 Halihazırdaki West Ham ve Beşiktaş kariyerlerimden sonra yapmayı planlıyorum. Fırsat olursa kariyer hikayesi olarak burada da paylaşmak isterim.

• Like 2

Selamlar ben Efe , 26 yaşındayım.Eskişehirliyim bir firmada Dış Ticaret Sorumlusu olarak görev yapıyorum.Oyun ile ilk tanışmam CM 00/01 ile oldu , tabi birkaç seriyi çocukluktan ötürü arkadaşlar ile çözememiştik :) . O zamandan beridir bütün serileri şuan  çok vakit bulamasam da oynadım. Umarım burada hepimiz hoş vakit geçiririz :) .

• Like 3

Merhaba Değerli Hocalarım.. Enis ben 32 yıllık Orjinal İzmir çakma Nazilli'li olarak aranıza tekrar katılmanın keyfini yaşıyorum. Bir dönemler kariyerlerimle ve el turco adlı bazen keyif veren bazen can sıkan taktiklerimle paylaşımlar yapıyordum 🙂 Forum kapanınca bayağı üzülmüştüm. Tekrardan bu güzel atmosferin varlığı muazzam duygular hissettiriyor.. Tekrar bu fırsatı bize sunan @Selim Atalay Hocam'a teşekkür ediyorum..

• Like 3
  • Emotional 1

Merhaba, ben Tunahan. 21 yaşındayım, KTÜ'de okuyorum. FM 12'den beri bu seriyi oynuyorum, biraz yeni sayılıyor olabilirim ama FM'ye ciddi vakıt ayıran birisiyim 🙂 Ve Selim hocanın forumlarında da çokça zaman geçirmiştim, iyi ki yeniden açıldı. Herkese hayırlı olsun forum.

• Like 4

Herkese selam. Adım Ahmet İlker Bilgin. 32 yaşındayım. Aslen Trabzonlu olup doğma büyüme İstanbuldayım. Özel bir şirketin muhasebe departmanındayım. Trabzonlu olsam da babadan kalma Galatasaraylılık var. 16 yaşımdan beri her meneger serini oynarım. Herkese hayırlı forumlar, bol kariyerli günler dilerim.

• Like 3

Selamlar herkese. ♥

Adım Mert. Daha önceki forumdan ve gruptan tanıyanlar vardır illa ki. Daha önce burada çok güzel şeyler yaşadık, hatta forumda moderatörlük de yaptım. Selim abi ile zaten gerçek hayatta da görüşüyoruz. O nerede biz orada. FMT kapandığında en çok üzülenlerden biriydim. Tekrar açılması muhteşem oldu. İşlerimden arta kalan zamanda burada olacağım her zaman.

Kendimi tanıtmaya geçersem 25 yaşındayım. Daha önce oyun sektöründe çalışıyordum. Şu anda uluslararası platformlara mobil uygulama üreticisi olan bir yazılım şirketinde çalışıyorum. Rizeliyim, Karagümrük'te oturuyorum ve Beşiktaşlıyım.. İsmimden de belli olması üzerine Behzat Ç. hayranıyım. Uzun zamandır FM oynuyorum. Ara sıra darlanıp bıraksam da eninde sonunda yine kendimi bir şekilde FM'de buluyorum.

Herkese keyifli forumlar dilerim. Burada çok güzel işler yapılacağına eminim.

Tanıyan tanımayan herkese bolca selamlar! ♥

• Like 3

Herkese Merhabalar...

Ben Doğan Akbulut... Mayıs'ta 33 yaşında olacağım 🙂 
Bu ilerleyen yaşın yaklaşık 20 senesini menajerlik oyunlarıyla geçirdim. Ve burada olduğuma göre hala geçiriyorum. Olmuyor arkadaşlar... Bir türlü bırakılmıyor
Trabzonluyum ve Trabzon'da yaşıyorum. Takımımı söylememe gerek yok sanırım 🙂 ❤️💙
İstanbul Kültür Üniversitesi İletişim ve Grafik Tasarımı ve Reklamcılık bölümünden mezunum...
Fakat mezun olduğum bölümün mesleğini değil de zamanından beri hamurunda da bulunduğum baba mesleği olan Pastane İşletmeciliğini yapıyorum.

5 yıldır evliyim ve 1,5 yaşında bir kızım var.

Sizlere saygılarımı sunuyor ve güzel bir aile ortamı yaratılmasını temenni ediyorum.

• Like 1

Merhabalar Antalya'dan katılıyorum. 16 yaşındayım. FM16'dan beri oynuyorum. Adamakıllı oynadığım ilk sene 20 diyebilirim. Beşiktaş taraftarıyım. Daha önce FM forumlarını okumakla yetindim ama FM21'e sahip olduğum gibi kariyer hikayelerimi yazmayı planlıyorum.

• Like 3

Herkese merhabalar. Adım Anıl, 19 yaşındayım. FM oynamaya FM 08 oyunu ile başlamıştım daha sonra büyük bir ara vermiştim. Sonra 15'ten 18'e kadar diğer serileri oynadım. Malum pandemi zamanları derken FM 20 ile de sahneye geri döndüm. Eski forumda da bir hesabım vardı bir sürü kariyer hikayem de olmuşu. Açıldığını görünce tekrar kayıt olmak istedim. Umarım eski aktifliğini bulur.

• Like 1

Herkese merhabalar, ben Hakan Güçlü.

26 yaşındayım, FM ile 2005 yılında tanıştım, o günden beri istisnasız her sene oynamaya ve yaşamaya çalışıyorum. CmFmFAN forumundan beri, forum özlemim vardı, bunu da burada çözeceğimi düşünüyorum. Spor medyasında görev alıyorum, futbol sohbetlerinde etkili olmaya çalışacağım. Herkese iyi forumlar. 🙂

• Like 1