Jump to content

Recommended Posts

FM21'de oynarken keyif aldığınız takımlar hangileri? Yeni save açmayı düşünen arkadaşlara da yardımcı oluruz bu konu sayesinde. 

Edited by Juzien

Genelde tuttuğum takım ile yaptığım kariyerlerde en büyük keyfi alıyorum. Bunun haricinde Borussia Dortmund, RBL, BMG, Lille, OL, İnter gibi liginde uzun zamandır başarıya hasret takımları da seviyorum. O ligdeki hegemonyayı sona erdirmek bana keyifli geliyor. Ayrıca Premier Lig'de de genelde Soton, Leeds gibi orta sıralarda olup yukarıyı zorlayabilecek takımlarla kariyer denemelerinden keyif almıştım. Son önerim de yaşadığınız şehrin takımıyla kariyer olur 🙂 

• Like 1

Dortmund; Klopp'un olduğu günlere geri döndürmek beni heyecanlandırıyor.
Beşiktaş; Aşık olduğum renkleri CL'yi almasını sağlamak beni inanılmaz motive ediyor.
Altınordu; Türk futbolcuları geliştirmek ve başarılı olmalarını sağlamak mutlu ediyor 😄

• Like 1

Ben genelde seriye tuttuğum takım ile başlarım bu sayede oyuna alışma süreci daha iyi oluyor. Diğer kariyerlerimde ise genelde eski yıllarda kurulmuş ve alt liglere düşmüş kulüplere göz atarım. Diğer yöntemim ise Avrupa da bulunan tüm ligleri açıp, 5 kez rastgele takım sonunda çıkan kulübü seçip, o takımla kariyere başlarım. Denemenizi öneririm.

Edited by barisozbalat
  • Like 1
  • President

Normal oyunumdan sıkıldıysam, büyük teknik adamların geçtiği yollara bakarım. Hangi takımla başarılı oldular, ilk çıkış noktaları neresiydi filan bunlar hep önemli bilgiler. Binevi RP yapıyorum da diyebilirim.

• Like 1

Dünya Futboluna Yıldız Futbolcu Kazandıran Ve Galatasarayın Gelmiş Geçmiş Ve Milli Takımın Formasını Giymiş Taçsız Kral Metin Oktay'ında Forma Giydiği Palermo Kariyeri En Zevk Aldığım Kariyerlerden Biri Alt Yapısı Ve Antreman Tesisleri İtalya Seri C'de En Yüksek Olan Takımlardan Biri Yeni Cavani,Pastore,Dybala,Sirigu Ve Nice Futbolcuları Dünya Futboluna Sunmuş Bir Takım Juventusun Hegomanyasını Yıkmak İçin Biçilmiş Kaftan Olan Bir Takım Mali Şartları Biraz Sıkıntıya Soksakta Zevkli Bir Kariyer Olabilir

• Like 1

Altyapıları iyi olması hasebiyle, Bursaspor ve Altınordu ile çok güzel kariyerlerim oldu.

Ama bir Journey Man kariyerim vardı ki... Profilimde ne antrenörlük diploması vardı ne de futbolculuk tecrübem. Bütün özelliklerim 1 olarak başladım ve aylarca takım aradım. Bence FM'nin tadı bu tarz bir kariyer yapmakla çıkıyor. Türkiye alt liglerinden başlayarak en tepeye.. Bu sene yaptığım Journey Man kariyerimi paylaşmak istiyorum sizinle, belki size ilham olur diyerek. 

joruney-man.png

Ayrıca şu an FB'nin başındayken de PSG gibi takımlardan da teklif aldığımı söylemeliyim. Dipten en tepeye!

• Like 1

Başarıya aç takımlar her zaman kariyerlerde zevk verir...
Türkiye - Trabzonspor

İngiltere - Newcastle United
İspanya - Villareal
Almanya - Leverkusen
İtalya - Napoli

AZ Alkmaar: Altyapısı sebebiyle her sene iyi oyuncular geliyor. Ayrıca maaşlar çok düşük ve borçsuz bir takım. Eredivisie'yi domine etmek kolay ancak avrupada kupa kazanmaya çalışmak keyifli olacaktır.

İskandinav takımları Avrupa Kupalarında çok etkili değiller bence o taraflardan bir takımı geliştirmek de zevkli olabilir 🙂 .
Malmö,Kopenhag,Bodo Glimt,Midtjylland,Nordsjaelland aklıma gelenler .

Edited by shelvey