Jump to content

Recommended Posts

Ligde Chelsea gibi bir takıma kaybetmeseydik çok iyi olurdu ancak sağlık olsun.

Kulüpler dünya kupası oldukça kolay geçmiş haliyle kupaya uzanmışız.

• Like 1
  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kasım Fikstür Kasım ayı bizim için iyi geçmedi Milli aradan dolayı az maçımız vardı bizim için asıl başlangıç Aralık ayında olacak   Newcastle maçı Bu maçı özellikle at

Başarılar Nedim abi

Amblem     Başkanımız   Kırmızı Şeytanlar Mabed   Old Trafford   Kulüp Tarihi Manchester United Football Club, merkezi İngiltere'nin

Chelsea maçını kaybetmemiz kötü olmuş ligde 2. olmamıza rağmen 2 maçımız eksik farkı kapatırız orda liderliğe otururuz. 

• Like 1
Spoiler

omer1759, 13.04.2021 - 21:36 yazdı:

Ronaldo transferini bitiremememiz üzücü olmuş. Onun dışında her kulvarda çok iyiyiz.

Malesef bitirseydik çok güzel olacaktı.

MertCan, 13.04.2021 - 22:06 yazdı:

Ligde Chelsea gibi bir takıma kaybetmeseydik çok iyi olurdu ancak sağlık olsun.

Kulüpler dünya kupası oldukça kolay geçmiş haliyle kupaya uzanmışız.

Arada onlar Nazar boncuğu 🙂 

fatihhkaraa, 13.04.2021 - 22:21 yazdı:

Chelsea maçını kaybetmemiz kötü olmuş ligde 2. olmamıza rağmen 2 maçımız eksik farkı kapatırız orda liderliğe otururuz. 

hedef her zaman zirve 🙂 

YigitCelik, 23 saat önce yazdı:

Takım çok iyi hocam Haaland efsanesi olur kulübün.

Performansımızdan bende çok memnunum Haaland özellikle yok ediyor

Bcfg7lj.png

eYs6Yjy.png2l4XxPG.png

DmEFQOv.pngYRPbj2E.pngVu8kEzP.png

Premier Lig Puan Durumu

Wyqa8Ru.png

Lig'de Liverpool maçını kaybetmiş olsak bile 2 maç eksiğimiz ile liderlikteki yerimizi alıyoruz. Takımın genel performansından oldukça memnunum güzel gidişimiz devam edecek diye umuyorum. Manchester'ı RED'e zaten çoktan boyamıştık tüm ülkeyi Red'e boyamaya devam edeceğiz.

cgC7CEm.png

UFbR4QQ.pngNyComwd.png

İlk maçta ki mağlubiyeti tersine çeviriyoruz ve turu geçen taraf oluyoruz.

jInOVfX.png

ofaCGzd.pngdmEscFs.png

Crystal Palace maçı 2.maçta belli olacak turu geçen taraf

Transfer Gelenler

Y5KH4yg.png

bsPGR0q.png

Transfer Gidenler

ARP9bxR.png

ElsUAl7.png

Bütçemiz fazla olmadığı için mecburen kiralık oyuncu alımı yaptık Enis'i de geleceğe yatırım olarak kadromuza kattık ve Altınordu'da gelecek sezonun sonuna kadar kiralık olarak devam edecek ve bu onun gelişimi için iyi olacak diye düşünüyorum. Otavio'ya yatırım yaptık ama takımda bir türlü istediğim performansı sağlayamadı satmaya çalıştım fakat 40 Milyonluk Fiorentina teklifini red etti onun yerine takım huzurunu bozacak mutsuz bir oyuncuyu burada tutmaktansa kiralamayı tercih ettim. Hem takımın güzel gidişatını bozmaması açısından önemliydi hemde orada iyi bir performans gösterirse sezon sonu satışını yapabiliriz.

Premier Lig Maaş Harcamaları

7R7Ok5J.png

Maaş yükümüz yüksek ama bu seviyede ki bir takım için yapabileceğimiz bir şey yok bu seviyelerde kalmak istiyorsak bu paraları maalesef gözden çıkartmamız gerekiyor.

• Like 1
  • President

Geleceğe şimdiden önem vermemiz ve yatırım yapmamız doğru karar hocam. Özellikle şu 2 maç eksikliğini kapatıp, rahat duruma geçebilirsek birkaç tane genç oynatarak, bunu net bir şekilde gösterebiliriz.

• Like 1

Tam yatırım olacak oyuncular almışız. Ligdeki iyi gidişatımız da sürüyor. Başarılar hocam 

• Like 1
  • Director

Liverpool'a kaybetmemiz onları liderlik yarışına ortak etmiş, önümüzdeki dönemde puan kaybetmeden ilerlemek lazım yoksa işimizi riske atarız.

• Like 1
Spoiler

Selim Atalay, 15.04.2021 - 13:31 yazdı:

Geleceğe şimdiden önem vermemiz ve yatırım yapmamız doğru karar hocam. Özellikle şu 2 maç eksikliğini kapatıp, rahat duruma geçebilirsek birkaç tane genç oynatarak, bunu net bir şekilde gösterebiliriz.

YigitCelik, 15.04.2021 - 21:00 yazdı:

Liverpool maçı kötü olmuş puan farkını açmak lazım hocam

fatihhkaraa, 15.04.2021 - 22:12 yazdı:

Puan farkını açıp rahatlamamız lazım

sosmy, 16.04.2021 - 01:13 yazdı:

Tam yatırım olacak oyuncular almışız. Ligdeki iyi gidişatımız da sürüyor. Başarılar hocam 

Ugureed, 16.04.2021 - 18:48 yazdı:

Liverpool'a kaybetmemiz onları liderlik yarışına ortak etmiş, önümüzdeki dönemde puan kaybetmeden ilerlemek lazım yoksa işimizi riske atarız.

ysnovck, 16.04.2021 - 19:25 yazdı:

Arsenala acımamışız 

Teşekkürler değerli yorumlarınız için

c3XRZBl.png

MCXBd5g.pngR0BbxoV.pngVu4XZ4J.png

iMLBL8f.pngpfMua22.pnghwz8AGq.png

HXeXi28.png

Premier Lig Puan Tablosu

QQCifGk.png

Lig'de puan farkını 6'ya çıkarttık her şey istediğimiz gibi gidiyor son düzlüğe girmiş bulunmaktayız buradan sonra en ufak hata her şeyi kaybetmemize sebep olabilir o yüzden dikkatli ve konsantre şekilde devam edeceğiz.

b2GkF2M.png

3luZWH4.png5GfPWPN.pngUItyn9Z.png

Geçen yılın şampiyonu olarak Yarı Final'e kadar çıkıyoruz önceliğimiz tabii ki kupa şampiyonluğundan daha çok Lig ve Şampiyonlar ligi olacak

VtZLlJB.png

AgI1qtC.png

Htx4pMS.png

Geçen sezon ilk turda elendiğimiz kupayı bu sezon müzemize götürüyoruz İngiltere'yi RED'e boyamaya devam.

woe1xEi.png

VFKzcDH.pngwwzJ37E.png

Şampiyonlar Liginde turu geçiyoruz ama performansımızdan hiç memnun değilim sonraki turlarda bu performansımız devam ederse kupadan elenmemiz içten bile değil daha dikkatli ve odaklanmış bir şekilde maçlara çıkmamız lazım.

Genç yeteneklerimiz

MoNxkrp.png

Tüm kulvarlarda gayet güzel ilerliyoruz

• Like 1

altyapıdaki türklere pozitif ayrımcılık yapıyor muyuz hocam 🙂

• Like 1

Ligde ve CL de çok dikaktli olmalıyız, geçen sezonki başarıların tekrarlanacağına taraftar yürekten inanıyor 

• Like 1
Spoiler

sosmy, 18.04.2021 - 14:57 yazdı:

Tüm kulvarlarda gayet güzel ilerliyoruz

YigitCelik, 18.04.2021 - 17:05 yazdı:

Turu biraz zor geçsekte ileriki turlarda daha emin yürümemiz lazım hocam

ysnovck, 18.04.2021 - 17:09 yazdı:

altyapıdaki türklere pozitif ayrımcılık yapıyor muyuz hocam 🙂

Kemo, 19.04.2021 - 22:03 yazdı:

Ligde ve CL de çok dikaktli olmalıyız, geçen sezonki başarıların tekrarlanacağına taraftar yürekten inanıyor 

Teşekkürler değerli yorumlarınız için.

qeWJdWX.png

Mg8lU2i.png0bqwJ9c.pngkj0XVaL.png

gVFmvK5.pngQ8uj96i.png

Premier Lig Puan Tablosu

1aad0Ki.png

Lig'de son 3 maça girdik ve 7 puan fark ile öndeyiz buradan vereceğimizi düşünmüyorum. O sebepten Şampiyonlar Ligi'ne ağırlık vereceğim tabii ki de burayı kazandık gözüyle bakıp salmayacağız yine tam konsantre odaklanmış şekilde çıkacağız maçlara

ffMboN3.png

nmqgnIU.png

Yarı Final maçında Tottenham'ı rahat bir şekilde eliyoruz ve Final'deki yerimizi alıyoruz.

3lAiafT.png

D5M58oA.pngXU7BDmN.pngyVgvRF2.png

M.City ile bana göre zaten bir rekabetimiz yoktu Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final'inde de toplam'da 8-1'lik skor ile bunu gayet iyi gösterdiğimizi düşünüyorum hala Manchester'ın Red olmadığına inanan varmıdır bilmiyorum varsa da rüya'dan uyanmasını tavsiye ederim 🙂  Öte yandan Yarı Final'in ilk ayağında kendi sahamızda R.Madrid'e karşı çok rahat bir galibiyet alıyoruz ve Final kapısını ardına kadar açıyoruz sakatlık çok büyük bir şansızlık olmadığı takdirde Final'deki yerimizi alacağımızı düşünüyorum.

Lig'de Şampiyonlar Ligini garantilememiz sonucu yönetimden güzel bir bütçe geldi bu parayı bölüp 2 tane iyi oyuncu alabilirim veya 1 tane Top Class oyuncu alabilirim buna zaman ile karar vereceğim.

XqPKAZt.png

• Ugureed changed the title to Manchester'a Veda

Hocam harika gidiyoruz umarım tüm kupaları alırız 

• Like 1
Spoiler

ysnovck, 23.04.2021 - 19:40 yazdı:

Hocam harika gidiyoruz umarım tüm kupaları alırız 

omer1759, 23.04.2021 - 21:02 yazdı:

Sezon sonu zirvede bırakıyoruz galiba.

sosmy, 23.04.2021 - 22:13 yazdı:

Çok rahat ilerliyoruz 

YigitCelik, 24.04.2021 - 03:47 yazdı:

Takım takur tukur istediğini yeniyor rahatça alırız kupaları

Büyük Altay, 25.04.2021 - 09:09 yazdı:

Real Madrid'e karşı net bir skor almışız. Yolun sonu şampiyonluk olsun.

Teşekkürler değerli yorumlarınız için

PiYcU1p.png

B8jpgKa.png3JPZ5yk.pngVNwYpZk.png

Premier Lig Sezon istatistik ve Puan Tablosu

mELX3dh.png

Lig'de Liverpool son haftalara kadar bizi takip etmeyi bırakmadı güzel bir lig yarışı oldu ama özellikle Haaland'ın efsane performansı ligi önde bitirmemizi sağladı tabii ki sadece 1 oyuncuya bağlayamayız bu şampiyonluğu ama takımın genel oyununu yukarıya taşıdığı bir gerçek sezon başında bütün transfer bütçemizi Haaland'a yatırmanın meyvelerini aldığımızı düşünüyorum.

Lig Gol Krallığı

i9d6hRV.png

Son zamanlarda gördüğüm en baskın oyuncu performansı tek kelime ile kusursuz.

lWHBFA0.png

4zKOzqv.png

Bol gollü ve son ana kadar heyecanının hiç düşmediği bir maç oldu hele ki daha 5.dakika 2-0 geriye düşmüş olmamıza rağmen oradan güzel çevirdik ve Lig'den sonraki İngiltere'nin en önemli kupasını müzemize götürdük.

wk7JP9N.png

D4tQMag.png

İlk maçtaki 3-0'lık galibiyet bu maça biraz daha rahat çıkmamızı sağladı bu sebepten defansif anlamda rahat davranmamız belki de hucüm gücümüzü kullanamasaydık bizim için büyük bir hayal kırıklığı olabilirdi.

FİNAL

ywiuy0M.png

IhRjHES.png

Sezonun en büyük kupasını 2.kez üst üste alarak finalimizi yapıyoruz aslında defansif anlamda son maçlarda kötü görünüyorduk bu maçta rakibin önemli hucüm oyuncularını durduramayacağız diye biraz tereddütteydim ve buna karşın sol açıkta oynattığımız Rashford ve Martial'in sakatlıkları orada da bir değişiklik yapmamıza sebep oldu çekince ile çıktığımız maçta çok rahat bir oyun sergiledik ve kulübün aslında Winner olduğunu tekrar gösterdik.

6xqlg9G.png

RteiVPi.png

6gKITqY.png

Tek kelime ile harika bir performans

LM7ACCD.png

Sezona resmen damgamızı vurduk tüm kupaları toplayarak kupa canavarı olduğumuzu gösterdik.

Wz7hJe9.png

Kadro İstatistik

xQsTdp3.png

Mali Durum

asccGLn.png

Yeni Sezon Transfer

htHpfwF.png

Ve Beklenen Son

xRONpT1.png

Sadece 2 sezon görev yapmış olmamıza rağmen 2 sezona 10 kupa sığdırmak Manchester United'ı düştüğü yerden kaldırıp tekrar bu ligin ve Avrupa'nın zirvesine oturtmak benim için oldukça keyifliydi aslında kariyere başlarken daha ilk sezondan büyük başarılar kazanacağımızı düşünmüyordum. İlk sezondan gelen şampiyonluk Şampiyonlar Ligi aslında kariyerinde erken bitmesine sebep oldu diyebilirim yine de 2 sezonun dolu dolu başarılar ile taçlanmış olarak noktalamak keyifliydi. Son olarak kariyere ilgi gösteren değerli yorumlarını esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim başka kariyerlerde görüşmek üzere kendinize iyi bakın forumsuz kalmayın 🙂 

Menajer Geçmişi

vdYc3o1.png

SON OLARAK MANCHESTER HER ZAMAN RED OLARAK KALACAKTIR. 🙂 

Harika bir sezon geçirmişiz abi, tebrikler. Yeni takımımızı merak ediyorum

• Like 1

Harika bir sezonu geride bırakmışız. Bakalım yeni adresimiz neresi olacak 

• Like 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...