Jump to content

Leeds United | Peacocks | IV. Sezon

Recommended Posts

Spoiler
Behzat Ç., 04.04.2021 - 21:31 yazdı:

Sıkıntılar yaşamışız ama toparlarız. Önümüzdeki maçlar daha iyi olacağız.

sosmy, 04.04.2021 - 21:45 yazdı:

Avrupa potasına 5 ekstra puana tekrar gireriz. 2 maç hayat değiştirir!

omer1759, 04.04.2021 - 22:08 yazdı:

İnişli çıkışlı bir performans sergilesek de Avrupa potasıyla aramızda çok fark yok. Türkiye Kupası'nı kazanıp da Avrupa'ya gidebiliriz. Tesisleşmede attığımız adımların etkisini göreceğimiz günleri iple çekiyorum.

Neo-DaRK, 04.04.2021 - 23:41 yazdı:

Super Lig'te ilk sezonumuz olmasına rağmen ilk 10'da ki yerimizi hala koruyoruz kupa'da Fenerbahçe'nin gelmesi biraz şansız olmuş.

YigitCelik, 05.04.2021 - 01:43 yazdı:

Hayal etmeyen başaramaz hocam. Biz o potaya gireceğiz!

bpek7, 05.04.2021 - 03:02 yazdı:

Son dönemdeki kötü sonuçlara rağmen Avrupa potası ile aramızdaki fark kapatılmayacak derecede değil. Yönetim keşke biraz bütçe verse de şu takımı güçlendirebilsek..

Selim Atalay, 21 saat önce yazdı:

Süper lig için mükemmel bir sezon yaşıyoruz. Özellikle yaşadığımız zorluklar, sakatlıklar ve şanssızlığı da göz önüne alırsak adım adım geliyoruz. ZTK'da ufaktan göz kırpmışız.

Destekleriniz için teşekkürler dostlar. Maalesef mağlubiyet çıkmazına girdik ve bir türlü düzeltemedik ancak Avrupa potası için hiçbir şey uzak değil. 

130286.png

23.Hafta

Giresunspor-Hatayspor-zet.png

24.Hafta

Kas-mpa-a-Giresunspor-zet.png

25.Hafta

Giresunspor-Fenerbah-e-zet-2.png

26.Hafta

Akhisarspor-Giresunspor-zet.png

27.Hafta

Giresunspor-Ankarag-c-zet.png

28.Hafta

Konyaspor-Giresunspor-zet.png

29.Hafta

Giresunspor-Trabzonspor-zet.png

Puan Durumu

T-rkiye-S-per-Ligi-Organizasyon-zeti.png

Takımda Ocak ayından itibaren bi formsuzluk var sebebini çözemedim. Ya sezona yeni çıkmış bir takım olarak çok iyi başladık sonradan kötü oynayınca bana sonuçlar çok kötü geliyor ya da takım cidden yoklara oynuyor. Umarım bu sorunu hemen çözüp çokta uzak olmayan Avrupa potasına kendimizi koyarız.

2.png

Çeyrek Final 1.Ayak

Fenerbah-e-Giresunspor-zet.png

Çeyrek Final 2.Ayak

Giresunspor-Fenerbah-e-zet.png

Maalesef Fenerbahçe'ye karşı bir diş gösteremedik ve elendik. Takımı yine de tebrik etmek istiyorum buraya kadar oldukça iyi gelmiştik.

2.png

Gelen İş Teklifi

Mert-Can-Gelen-Kutusu.png

Dediğim gibi Giresunspor ile yaşanılacak çok fazla hikayemiz var. Normalde sözleşmem sene sonu bitiyor ancak yönetim henüz yeni sözleşme için kapımı çalmadı. Yeni sözleşme teklif ettikleri zaman seve seve kabul edeceğim ancak etmezlerse yeni sezonda başka bir takımla masaya oturabiliriz.

• Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Avrupa potasına 5 ekstra puana tekrar gireriz. 2 maç hayat değiştirir!

18.Hafta   19.Hafta   20.Hafta   21.Hafta   22.Hafta   23.Hafta   24.Hafta   25.Hafta

10.Hafta   11.Hafta   12.Hafta   13.Hafta   14.Hafta   15.Hafta   16.Hafta   17.Hafta

• President

Avrupa hedefimiz olmasa bile buralara kadar çıkmış olmamız, bizim adımıza mükemmel bir iş! ZTK üzerinden zaten yapacağımızı yaptık.

• Like 1

Kayıplara rağmen Avrupa potası takibimizi sürdürüyoruz. Beşiktaşın teklifini reddederek doğru olanı yapmışız.

• Like 1

Arka arkaya kötü kayıplar yaşamışız. Kendimizi Avrupa potasına atabilirsek gerisi gelecektir 🙂 

• Like 1

Formsuz olsakta hala Avrupa iddiamızı sürdürüyoruz önemli olan sezon sonunu iyi getirmek arada formsuzluklar olur.

• Like 1

Kayıplara rağmen hedefimizden sapma yok hocam. Moralimizi bozmadan daha iyi şekilde devam ederiz hocam. 

• Like 1
Spoiler
Selim Atalay, 06.04.2021 - 12:53 yazdı:

Avrupa hedefimiz olmasa bile buralara kadar çıkmış olmamız, bizim adımıza mükemmel bir iş! ZTK üzerinden zaten yapacağımızı yaptık.

omer1759, 06.04.2021 - 12:53 yazdı:

Kayıplara rağmen Avrupa potası takibimizi sürdürüyoruz. Beşiktaşın teklifini reddederek doğru olanı yapmışız.

Behzat Ç., 06.04.2021 - 14:17 yazdı:

Formumuz biraz düşmüş ama toparlarız. Avrupa potasına girmemiz lazım.

sosmy, 06.04.2021 - 16:01 yazdı:

Arka arkaya kötü kayıplar yaşamışız. Kendimizi Avrupa potasına atabilirsek gerisi gelecektir 🙂 

Neo-DaRK, 06.04.2021 - 16:31 yazdı:

Formsuz olsakta hala Avrupa iddiamızı sürdürüyoruz önemli olan sezon sonunu iyi getirmek arada formsuzluklar olur.

YigitCelik, 06.04.2021 - 19:08 yazdı:

Toparlarız, nazar boncuğu olmuş bu puan kayıpları hocam.

S_M_X_03, 20 saat önce yazdı:

AVrupa iddiamız devam ediyor Konsantrasyon

bpek7, 38 dakika önce yazdı:

Kayıplara rağmen hedefimizden sapma yok hocam. Moralimizi bozmadan daha iyi şekilde devam ederiz hocam. 

Destekleriniz için teşekkürler dostlar. Ligin son zamanlarına doğru yine bir form tuttuk ancak Avrupada yer almak için yetmedi, sağlık olsun önümüzdeki seneye kısmet diyoruz.

130286.png

30.Hafta

Be-ikta-Giresunspor-zet.png

31.Hafta

Fatih-Karag-mr-k-Giresunspor-zet.png

32.Hafta

Giresunspor-Yeni-Malatyaspor-zet.png

33.Hafta

Kayserispor-Giresunspor-zet.png

34.Hafta

Giresunspor-Galatasaray-zet.png

35.Hafta

Rizespor-Giresunspor-zet.png

36.Hafta

Giresunspor-Gen-lerbirli-i-zet.png

37.Hafta

Adana-D-S-Giresunspor-zet.png

38.Hafta

Giresunspor-Alanyaspor-zet.png

Puan Durumu

T-rkiye-S-per-Ligi-Turlar.png

Lige çıkışımızın ilk senesi olmasına rağmen bu kadar iyi yerde bitirmemiz beni açıkçası oldukça mutlu etti. Biliyorsunuz sezon öncesi neredeyse bütçesiz bir şekilde başlamıştık ve medya tarafından kesin düşeceğiz gözüyle bakılıyordu, hepsine saygılarımı iletiyorum. 🙂 

Lig İncelemesi

Mert-Can-Gelen-Kutusu-17.png

Lig İstatistikleri, Ödülleri vb.

Spoiler

Oyuncu İstatistikleri

T-rkiye-S-per-Ligi-Oyuncu-Genel-Bak.png

Takım İstatistikleri

T-rkiye-S-per-Ligi-Tak-ma-Genel-Bak.png

130284.png

Kupa İncelemesi

Mert-Can-Gelen-Kutusu-4.png

2.png

Sezon Sonu Değerlendirmesi

Unutulmayan Anlar

Mert-Can-Sezon-Sonu-De-erlendirmesi.png

Mali Durum

Mert-Can-Sezon-Sonu-De-erlendirmesi-2.pn

Yılın En İyi 11'i

Mert-Can-Sezon-Sonu-De-erlendirmesi-3.pn

Giresunspor 2021-2022 Sezonu Ödülleri ve Rekorları

Mert-Can-Sezon-Sonu-De-erlendirmesi-4.pn

Güzel bir sezon geçirdik hocam. Şimdi Avrupa ligine oynayacak kadroyu kurmalıyız.

• Like 1

İyi bir sezon geçirdik, şimdi yeni bütçeye göre seneye Avrupa hedeflememiz lazım 

• Like 1
  • President

İlk sezonumuza göre mükemmel olmuş. Şimdi ise savunma sorununu çözmemiz şart. Bu kadar bonkör gol yersek, gelene gidene tokatlanırız. Son maça kadar Aykut Kocaman mıyız diyecektim de son maç ona göre değildi. 😄 

• Like 1

Çok iyi bir sezon oldu bizim için bu kadar kısıtlı bir bütçe ile sok haftalara kadar Avrupa savaşı vermemiz ilerisi için bize oldukça umut vaad etti önümüzdeki sezonu artık ilk 5 içinde bitirmek lazım 

• Like 1
Spoiler
omer1759, 07.04.2021 - 19:41 yazdı:

Güzel bir sezon geçirdik hocam. Şimdi Avrupa ligine oynayacak kadroyu kurmalıyız.

sosmy, 07.04.2021 - 21:13 yazdı:

İyi bir sezon geçirdik, şimdi yeni bütçeye göre seneye Avrupa hedeflememiz lazım 

Behzat Ç., 07.04.2021 - 21:14 yazdı:

Güzel bir sezon oldu. Bazı problemler yaşadık onlar olmasa daha da yukarılarda olabilirdik. İlk sezon için gayet yeterli yine de. Elimize sağlık.

Selim Atalay, 08.04.2021 - 01:33 yazdı:

İlk sezonumuza göre mükemmel olmuş. Şimdi ise savunma sorununu çözmemiz şart. Bu kadar bonkör gol yersek, gelene gidene tokatlanırız. Son maça kadar Aykut Kocaman mıyız diyecektim de son maç ona göre değildi. 😄 

YigitCelik, 08.04.2021 - 03:33 yazdı:

İyi bir sezondu hocam seneye Avrupa bileti bizi bekler.

Neo-DaRK, 08.04.2021 - 23:26 yazdı:

Çok iyi bir sezon oldu bizim için bu kadar kısıtlı bir bütçe ile sok haftalara kadar Avrupa savaşı vermemiz ilerisi için bize oldukça umut vaad etti önümüzdeki sezonu artık ilk 5 içinde bitirmek lazım 

Destekleriniz için teşekkürler dostlar. Maalesef takımı iyileştirme çabalarına girsem de taktik takıma bir türlü oturmadı. Bu yüzden nasıl başarılı olduğumuzda övünüyorsak başarısız olduğumuzda da takıma zarar vermeden ayrılmak istedim.

Giresunspor-Fikst-r.png

Selamlar dostlar, uzun zamandır güncelleme yapmamamın sebebi takım arayışımdı diyebilirim. Giresunspor'la yeni sezonda çokça iyi/kötü transferler yaptık ancak taktiği bir türlü takıma oturtamadım. Hal böyle olunca tadında bırakmalıyım diyip ne ben ne de sevdiğim Giresunspor camiasına fazla zarar vermeden ayrılmak istedim. Kendilerine gösterdiği sabırdan dolayı minnettarım. Umarım bir gün tekrar görüşürüz. :giresunspor:

Mert-Can-Gelen-Kutusu.png

---------------

Leeds-United.png

Giresunspor'dan ayrıldıktan sonra birazcık kafa tatilinin iyi geleceğini düşündüğüm için devam eden sezonda herhangi bir takım çalıştırmayı istemiyordum. Ayrıldıktan 1-2 hafta sonra çoğunluğu yurt dışı olmak üzere bazı kulüplerle görüştüm. Kimisinden red yedim kimisi işe hemen başlamamı istediği için ben reddettim. Sezonun bitimine kısa bir süre kala kendimi Leeds United ile görüşme yaparken buldum. Hem karşı taraf hem de ben bu kulübü yönetmek için istekliydik. Bambaşka bir hikaye bambaşka bir şehir ve zorlu bir lig bizleri bekliyor.

ngiltere-Premier-Lig-Turlar.png

Kulübün başına ben geçene kadar asistan menajer ile devam ettiler yaklaşık 18 hafta falan. Görüşmelere başladığımda kulüp 16. sıradaydı fakat son 1 hafta kala kendilerini küme düşme potasında yani 18. sırada buldular. Ancak son maçta aldıkları galibiyet onları ligde tuttu ve en azından 1 sene daha Premier Lig'de boy gösterecekler. 

Yeni takımımız hayırlı olsun hocam, Leeds üst sıraları hakeden bir takım. Hakettiği yerlere getirecek teknik direktörü buldular 🙂

• Like 1

Hayırlı olsun hocam. Leeds ile zirveye yürüyeceğimize eminim 🙂 

• Like 1
  • Ugureed changed the title to Leeds United | Peacocks | III. Sezon

Giresun ile şampiyonluk yaşamadan ayrılmak üzdü yeni takımımızı bakalım eski günlerine döndürebilecekmiyiz yeni kewell ferdinandlar simithler çıkarma zamanı

• Like 1
  • Ugureed changed the title to Leeds United | Peacocks | IV. Sezon

Giresunspor'u Süper Lig'e çıkarıp, sezonu güzel bir yerde bitirmişiz ama hem sponsorluk hem de yayın geliri açısından sıkıntı çekmişiz. Leeds United dönemi bence keyifli ve zevkli geçecektir, yeni takımında başarılar.

• Like 1

Hayırlı olsun hocam, süper ligde yaptıklarımız gerçekten takdire şayandı fakat değerimiz bilinmiyorsa bazen vazgeçip yeni bir maceraya atılmak en iyisidir 🙂 

• Like 1