Jump to content

The Gunners "Yeniden Doğma Çabası" | Hikayeli #7

Recommended Posts

Ligi çok güzel bir şekilde bitirmişiz. Başakşehir karşısında 7 gollü galibiyetle kupa almak epik olmuş.

• Like 1
  • Replies 293
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

6 yedikçe daha iyi olmuşuz 😄 ara ara yapmak lazım 😄 

Takımdaki hoşnut olmadığım her şeyi bir kenarı bırakacak olursak kulüpteki herkes oldukça mutluydu. Emre Abi ile tartışmamızın ardından forma süresi verdiğim oyuncularda bir değişiklik yapmadım. Benim

Hocam bu yemek işlerini bırakalım da şu takımı hamama getirelim. Bu kadar sakatlık olmaz.

Her anlamda müthiş bir sezon olmuş hocam, Beşiktaş'ın durumu üzüyor ama çok tebrik ediyorum. 

• Like 1
Spoiler
Behzat Ç., 7 saat önce yazdı:

Transfer çalışmalarını merakla bekliyorum.

Ben de 😄 

MertCan, 6 saat önce yazdı:

Felaket iyi geçen bir sezonun ardından Türkiye Kupasında alınan sonuç yanında çilek olmuş, tebrikler.

Teşekkürler hocam, Avrupa'ya gözümüzü diktik artık 😄 

omer1759, 4 saat önce yazdı:

Ligi çok güzel bir şekilde bitirmişiz. Başakşehir karşısında 7 gollü galibiyetle kupa almak epik olmuş.

Erol Bulut'u affetmedik 😄 

bpek7, 2 saat önce yazdı:

Her anlamda müthiş bir sezon olmuş hocam, Beşiktaş'ın durumu üzüyor ama çok tebrik ediyorum. 

Beşiktaş'ın yükselişe geçeceğine inanıyorum, lig onlarsız keyifli olmuyor. Teşekkür ederim 🙂 

Aysu'nun çalışıyor olması işime geliyordu. Sabahları erkenden kulüp binasına gidiyor ve tüm gün gerekli görüşmeleri yapıyordum. Akşamları ise beraber vakit geçiriyorduk. Birçok oyuncumuza ilgi vardı ancak kesinlikle yollamak istemediğim isimler belliydi. Cengiz, Bryan, Altay, Ali, Burak gibi genç yeteneklerimizi takımda tutmak istiyordum. Bu sebeple transfer döneminin hemen başında Burak ile sağlam bir sözleşme yapıp oyuncunun yerini sağlamlaştırdık diyebiliriz 🙂 

1ilk-transferimiz-i-transfer-ilgiyi-bert

Burak'ın kadromdaki rolü çok netti. En kilit oyuncularımdan biriydi. Oyuncuyla anlaşmak pek de zor olmamıştı. Takıma katılmadan Altınordu'da kiralık oynadığı sezon bile sürekli Burak ile görüşüp konuşuyorduk. Aramızda hoca-öğrenci ilişkisinden ziyade abi kardeş ilişkisi vardı. 

Transfer sezonunun hemen başında Burak ile sözleşme yenilemenin verdiği rahatlıkla eve gittim. Aysu'yla bu geceyi film gecesi yapacaktık. Film gecemizi bir telefon böldü. Bayer Leverkusen Genel Direktörü'ydü arayan. Evet, hala bir menajerim yoktu 😄 Ne kadar amatörce gözükse de artık ihtiyaç da duymuyordum çünkü gelen her teklifi reddediyordum 🙂 Benim evim Fenerbahçe'ydi...

2leverkusen-teklifi.png

Aysu da konuşmaya şahit olunca sordu tabii. Hiç düşünüyor musun yurtdışında çalışmayı bir gün diye. Bilmem ki dedim. Zaman gösterir. Şu an buradayız, ilerisi ne getirir bilinmez ama evimde mutluyum. Benim evim Fenerbahçe dedim ona da. Benim evim de sensin diyip sokuldu bana iyice. Ben de "Hepimizin evi Fenerbahçe desene işte" diyerek bitirdim sohbeti. 1. senemiz dolacaktı yakında fakat yoğunluktan plan bile yapamamıştık. Özel günleri çok önemsemediğimizden vakit bulunca bir şeyler yaparız diyip geçiştirmiştik ikimiz de. 

Ertesi hafta kulüpte çok yoğun geçti. Birçok görüşme yapılmıştı. Bazoer takımdan ayrılmak istedi. Tabii ki zorla takımda tutmayacaktık. Ayrılmasına müsaade ettik. Gayet iyi denebilecek bir bonservis geliriyle kendisiyle yollarımızı ayırdık. 

3bazoer-ayr-lmak-istedi.png

Matias 3 senedir kulübümüze hizmet ediyordu. Gitmek istediğini söylediğimde ona müsaade edeceğimden emindi. Oyuncularıma sözüm vardır, bir gün gitmek isterseniz sizi burada zorla kimse tutamaz. Tutmaya kalkarlarsa da buna müsaade etmem derdim hep. Matias'la gözyaşlarımızı tutamadan vedalaştık. Kendisi buraya geldiğinde 17 yaşında toy bir çocuktu. Şimdi geleceğin süper yıldız adaylarından birisi olarak takımdan ayrılıyor. 

Matias: Hocam siz benim hayatımı değiştirdiniz. Şimdi gidiyorum ama umarım bir gün tekrar yollarımız kesişir. Sizden çok şey öğrendim ama artık daha büyük liglerde mücadele etmem gerek. 

Ben: Sen bu şansı hak ettin dostum, yolun açık olsun. Baktın çok oynatmıyorlar seni vur çek kapıyı gel geri 😄 

4arezoya-veda-ettik-3-sene-cok-iyi-hizme

Şimdiden 50 milyon euro'ya yakın bonservis geliri elde etmiştik. Tabii ki bu oyuncularla yollarımız ayrılırken biz de boş durmadık. Sezonu 4 yeni oyuncuyu takımımıza katarak açtık. 

5-yeni-oyuncular-kat-ld-1.png
6-yenioyuncular2.png

Todibo'yu bedelsiz bir şekilde kadromuza katmış olmamız inanılır gibi değildi. Kendisi gerçekten yetenekliydi. Sezon boyu Gustavo'yu stopere devşirmeye çalışsam da o bölgede bize gerçek bir stoper lazımdı. Mert Çetin ve Todibo'yu bu şartları düşünerek takımımıza kattık. Porozzo, Alpaslan, Mert, Kaan, Fatih ve Todibo ile çok sağlam bir stoper rotasyonumuz vardı artık. Ek olarak Danilo ve Gustavo'yu da orada ihtiyaç halinde kullanabilirdik. Majski'yi, Matias'ın ayrılmasından dolayı transfer ettik. Forvet rotasyumuza katkı sağlayacak genç bir arkadaşımız. O bölgede Ali'yi elimizde tutabilirsek Ali, Enis, Zirkzee ve Majski ile rakiplerin başını ağrıtacak bir rotasyonumuz var. Kadro mühendisliği işini artık öğreniyoruz gibi 🙂  Nestor'u Emre Abi izleyip verilerini önüme getirdiğinde şok olmuştum. Gerçekten inanılmaz yetenekli ve savaşçı bir oyuncuydu. 18 yaşında olmasına rağmen ilk 11'de oynaması için takıma getirdik kendisini. Bazoer'in bölgesinde oynayacak. Çok büyük katkı sağlayacağına ve ileride kulübe inanılmaz paralar getireceğine emindim. Şimdilik 50 milyon euro'ya yakın satış yapmıştım ve yaklaşık 12 milyon euroluk oyuncu alımıyla bu eksiklerimizi kapatmıştım bile 🙂 

Oyuncu Profilleri

Spoiler

7-todibo.png
8-mert-etin.png
9-majski.png
10-nestorlopez.png

Transfer konusunu ben kafamda bitirmiştim ve kadromuzu bu haliyle korumak istiyordum. Ama tüm oyuncularımıza çok fazla teklif geliyordu. Altay, Cengiz, Bryan ve Ali'ye özellikle kancalar takılmıştı. Bu ilgileri nasıl bertaraf edebilirim bilmiyordum. Tek bildiğim bu oyuncuları yollamamam gerektiğiydi. Bu süreçte teknik ekibimizde yenilemeler yapmam da gerekiyordu. Yeni model bir Fenerbahçe yaratıyorduk. Dünya'ya oyuncu yetiştiren bir kulüp olacaktık belki de. Teknik ekibimiz de buna uygun olmalıydı. Yine bir iş teklfini reddetmemin ardından Tahir Hoca ile yollarımızı ayırdık. 

11-sevilla-i-teklifi.png

İspanya'da çalışacağım birkaç kulüp vardı zaten. Bunlardan birisi de Sevilla değildi. Şu aşamada zaten evimi bırakamazdım. 

Tahir Hoca ile yolları karşılıklı ayırmak istedim. Bu konuyu Emre Abi bana bırak dediği için ona bıraktım ancak yollar kötü ayrıldı maalesef. Tahir Hoca'yı işten kovdular. Kendisini arayıp özür dilemek istediğimde tabii ki çok öfkeliydi. İletişim kuramadık pek. Çok iyi bir insandı Tahir Hoca ama öfkelenmekte de haklıydı. Emre Abi'ye konuyu açıp ortamı iyice germek istemediğim için durumu sineye çektim. Fakat gerçekten rahatsız olmuştum bu durumdan. 

12-tahir-hocamla-yollar-ayr-ld-istemesek

Bu ayrılığın ardından birkaç ayrılık daha yaşadık. Antrenör ekibimizi, sağlık ekibimizi ve transfer komitemizi başkanımızın bütçe verdiği düzeyde iyileştirmeye çalıştık. Ligin zaten çok üzerinde olan bu ekipleri Dünya standardına çekmeye çalışıyordum. Birçok yeni arkadaşım aramıza katıldı. İşte o güzel ekipler;

Afrika'nın ve Güney Amerika'nın sokaklarından çoluk çocuğu toplayıp kulübe getirecek olan bütçemiz ve döviz kuru sebebiyle çoğu Türklerden oluşan çok da rüya takım olmayan transfer komitemiz:

yeni-d-nem-transfer-komitemiz-b-t-e-yok-

Sakatlanan tüm oyunculara asprin yazılmaması için araya 2 tane Alman alınan, tıp fakültesini uzatarak 7-8 senede bitirmiş sağlık ekibimiz;
yeni-model-oyuncular-m-za-asprin-yazacak

İlmek ilmek emek harcayıp bulduğum, dünyanın dört bir yanında farklı takımlarda çalışmış, gerçek bir rüya takım olabilecek antrenör ekibimiz;
yeni-model-teknik-ekibimiz-gittik-e-mode

(Bir sonraki güncelleme hazırlık kampımızı, Süper Kupa mücadelesini, bazı oyuncularımızı takımda tutma savaşımızı ve lig başlangıcımızı içerecek. Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim dostlarım.)

Arezo iyi paraya gitmiş ve yerini iyi oyuncularla doldurmuşuz.

• Like 1

Giden oyunculardan iyi para kazanmışız.

Gelen oyuncular gayet iyi rotasyon ve geleceğe yönelik isimler.

• Like 1
  • Ugureed changed the title to "Yeni Model Fenerbahçe Rakiplerini Gagalamaya Geliyor" | Hikayeli #4

Şampiyonluk için tebrikler hocam. Fenerbahçe dünyanin büyük kulüpleri arasına girmeye adım adım ilerliyor. Kadromuz çok iyi bu sene Avrupa'da bazı hayallere neden kavuşamayalım? 🙂

• Like 1
Spoiler
YigitCelik, 12 saat önce yazdı:

Şampiyonluk için tebrikler hocam. Fenerbahçe dünyanin büyük kulüpleri arasına girmeye adım adım ilerliyor. Kadromuz çok iyi bu sene Avrupa'da bazı hayallere neden kavuşamayalım? 🙂

Adım adım yaklaşıyoruz gibi hissediyorum 🙂 

MertCan, 18 saat önce yazdı:

Giden oyunculardan iyi para kazanmışız.

Gelen oyuncular gayet iyi rotasyon ve geleceğe yönelik isimler.

Eksiklerimizi de kapatırsak 🙂 

omer1759, 18 saat önce yazdı:

Arezo iyi paraya gitmiş ve yerini iyi oyuncularla doldurmuşuz.

Daha iyiye gideceğiz inşallah 🙂 

Behzat Ç., 19 saat önce yazdı:

Transfer geliri gayet güzel. Yeni transferlerimizi de ben çok beğendim. Bu sene neler yapacağız merakla bekliyorum.

Bakalım 🙂 

Topuk Yaylası tesislerine kamp için gittiğimizin 2.günü Kenedy takımdan ayrılmak istedi. Zaten pek şans bulamamıştı geçtiğimiz sezon da. Oyuncu satışımıza güzel bir katkı sağlamış olduk böylece. Ayrıca maksimum 10 yabancı oyuncuyu kaydetme hakkımız vardı ligde. Bu sebeple de farklı uyruklardaki oyuncu seçimlerimizi iyi yapmalıydık. 

1kamp-esnas-nda-kenedy-ayr-ld-oyuncu-sat

Kamp kadrosuna alıp yavaş yavaş şans da vermeye başladığımız altyapımızın ürünü, 2 sezondur farklı yerlere kiralıp gelişimini dikkatlice takip ettiğimiz Beytullak ile de uzun bir sözleşme imzaladık. 

2beytullah-ile-uzatt-k-bu-sezon-as-tak-m

Profili

Spoiler

3beytullah-profili-bryan-gil-e-50m-tekli

Bu sözleşme Beytullah'ın özgüvenini de artırmıştı. Saha içinde kafasını kaldırarak oynayan, araları çok iyi gören tekniği yerinde bir oyuncuydu. Burak'ın sağ ayaklı halini andırıyordu bana. Bakalım gelişimini nasıl sürdürecek? 

5-haz-rl-k-kamp-fikst-r.png

Hazırlık kampında güzel maçlar oynadık. Takımı ısındırıp sonrasında biraz daha zorlu rakipler ile karşılaşmayı tercih ettik. Gayet güzel bir hazırlık kampı geçirdiğimizi söyleyebilirim. Hazırlık kampının sonunda sol kanat oyuncum Bryan Gil'e Atletico Madrid'den yaklaşık 55 Milyon Euro değerinde teklif aldık. Bryan ile konuştuğumuzda Atletico için olsa da olur olmasa da gibi bir dönüş aldık. Bu sebeple teklifi reddettik. Planlarımın önemli bir parçası olan oyuncuyu yollamayı hiç mi hiç istemiyordum. 

Hazırlık kampından döndüğümüzde hemen Süper Kupa maçımız vardı. O maçı da alnımızın akıyla oynadık ve koleksiyonumuza bir kupa daha ekledik. Kupa kazanmayı alışkanlık haline getirmiştik. 

7-s-perkupabizim.png
6-s-perkupa-finali-kupa-bizim.png

Hemen aynı hafta zaten lig başlıyordu. Birkaç oyuncu için de görüşmelerimiz devam ettiğinden çok yoğun geçiyordu günler. Aysu ile aynı evde yaşamamıza rağmen görüşemediğimiz günler oluyordu resmen. Onu çok ihmal ettiğimin farkındaydım ama gerçekten çok anlayışlıydı. Transfer sezonu bitince ilk milli takım arasında beraber bir yerlere kaçma sözü verdim 😄 

Ligin ilk haftasında ligdeki yeni ekiplerden Adana Demirspor'a konuk olduk. Oyuncularım hızını alamadılar maalesef...

8-adanademir-ilk-hafta-lig.png

Bu maçta kadroda olmayan bir isim vardı. Bryan Gil... Takımla Adana'ya dahi almamıştık kendisini. 3 gün önce PSG'den aldığı teklifi reddettiğimizde çok sinirli bir şekilde odama gelip neden engel olduğumu sormuştu. Bu çıkışının ardından oyuncuyu kadro dışı bıraktım direkt olarak. Kimsenin bana saygısızlık yapmasına izin veremezdim. Emre Abi'ye de nereye gidiyorsa gitsin diyerek transferine de izin vermiş oldum böylece. Şimdi ben nereden bulacağım öyle sol kanadı diye düşünüp dursam da bir şekilde hallederiz diye umuyordum. Bryan birkaç gün içinde PSG ile anlaşmaya vardı. İyi de para getirmişti. 

9-gil-psgye-gitti-kalmas-icin-ikna-edeme

Yine bedelsiz alıp çok fazla para kazandığımız bir oyuncu olmuştu. Bu işi yapıyorduk gibi 🙂 

Şampiyonlar Ligi'nde de hala şampiyon dahi olsak playoff oynuyoruz. Turu geçersek gruplara 3.torba takımı olarak katılacağız bu sezon. Playoff rakibimiz ise çok da güçlü denebilecek bir ekip değil. Rahat bir şekilde eleyebileceğimizi düşünüyorum. 

10-playoff-rakibimiz-rijeka.png

(Yorumlarınız için teşekkür ederim 🙂 Diğer güncellemede CL playoff maçlarımız, ligdeki başlangıç maçlarımız ve transferdeki çabamız ve sol kanat arayışımız yer alacak. Transfer sezonunun sonunda o güncelleme paylaşılacak.)

• President

Güzel paralar kazanmışız ve rakiplerimize biraz göz dağını eksik etmemişiz gibi. Bunun dışında hazırlık kampımız artık büyük takımlarla mı oynasak? Ufak takımlardan ziyade biraz daha gücümüzü sınayalım derim.

• Like 1

Sezona süper kupayı alarak moralli başlamışız üstüne birde Adana Demir'i farkla yenince çok iyi olmuş.

Bryan iyi para kazandırmış, umarım yerini doldurabiliriz.

• Like 1

Lige harika bir skorla başlangıç yapmışız. Rijeka bizim için çerez olur

• Like 1
Spoiler
Selim Atalay, 5 saat önce yazdı:

Güzel paralar kazanmışız ve rakiplerimize biraz göz dağını eksik etmemişiz gibi. Bunun dışında hazırlık kampımız artık büyük takımlarla mı oynasak? Ufak takımlardan ziyade biraz daha gücümüzü sınayalım derim.

Kampa gidip duruyoruz her sezon saçma sapan yerlere. O süreçte de hiçbi takım hazırlık maçlarını kabul etmiyor. Bir türlü çözemedim 😞 O yüzden saçma sapan takımlarla oynamak zorunda kalıyoruz her seferinde. Hep sonrasında büyük takımlarla oynayabiliriz o yüzden...

MertCan, 5 saat önce yazdı:

Sezona süper kupayı alarak moralli başlamışız üstüne birde Adana Demir'i farkla yenince çok iyi olmuş.

Bryan iyi para kazandırmış, umarım yerini doldurabiliriz.

Umarım yeni oyuncularımız eksikliğini kapatır...

omer1759, 3 saat önce yazdı:

Lige harika bir skorla başlangıç yapmışız. Rijeka bizim için çerez olur

Oldu gibi 😄 

Bryan'ın gitmesiyle o mevkide Erkan'a şans verecektim. Kendisini öne çıkaran, çok hırslı bir oyuncuydu. Fakat oradaki tek tercihimiz o olamazdı. Aradığım oyuncuları bir türlü bulamıyorduk. Çok para harcamak istemiyordum bir oyuncuya. Kulüp kültüründe bu yoktu ve buna alışmamalıydık. Mali durumlar daha yeni toparlanmıştı ve bu neredeyse 3-4 sene sürmüştü. Bu sürenin sonunda Avrupa'da başarı gelmeden havalara girersek kulübü eski haline sokabilirdik. Bu istemediğim bir şeydi. Ligde 2.hafta Sivasspor ile karşılaştık. 

2sivas.png

Sivasspor'u rahat geçmiştik ancak bitiriciliklerde sorun yaşıyorduk. Erkan iyi bir performans göstermişti. As takımda oynayabileceği artık aşikardı. Hem kanadı hem orta sahayı oynayabilecek oyuncular arıyordu. Veya iki kanadı da oynamalıydı gelecek oyuncular. İlmek ilmek dokuyarak yüzlerce görüşme yaparak aradığım oyuncu olduğuna inandığım Zaniolo ile anlaşmaya vardık. 

2zaniolo-ile-anla-t-k.png

Nicolo Zaniolo  potansiyelinin hakkını henüz verememiş bir isimdi. Hem orta sahanın her yerinde hem de kanatlarda bize katkı verebilirdi. Üstüne çok uygun bir bonservis ve maaş karşılığında anlaşmıştık. Eğer potansiyeline biraz olsun yaklaşırsa çok büyük paralara gidebilirdi ileride. 

3.Hafta

3galatasaray.png

4.Hafta

4antep.png

Puan Durumu

5puan-durumu.png

Zaniolo Galatasaray derbisinde oyuna sonradan girip ilk golünü atmıştı. Bu beni tabii ki çok memnun etti. Antep'e puan kaybetsek de CL yorgunluğu sebebiyle takıma anlayış gösterdim. Transferin son günü ise transfer sezonu boyunca almak istediğimiz fakat bir türlü kulübünü ikna edemediğimiz, ancak en sonunda kulübüyle bağlarını koparan ve bize gelmek için her şeyi yapan Maina ile anlaştık. Sürpriz bir hamle oldu herkes için çünkü Zaniolo'nun çok yönlülüğünden dolayı herkes transferi kapattığımızı düşünüyordu. 

4son-maina-geldi-iki-kanad-da-oynuyor.pn

Linton Maina çok yetenekli ve oynadığı kanatları otobana çeviren bir oyuncu. Hem solda hem sağda gönül rahatlığı ile rotasyonumuza koyacağımız bir isim. Serbest kalma maddesi var sözleşmesinde ama sorun yok, gitmek isteyeni zaten tutmuyoruz 🙂 

Böylece transferi kapatmış olduk. Son durumumuz şu şekildeydi;

5-transfer-gelen-giden-tablosu.png

6-harcamalar-ve-b-t-emiz.png

Yine sağlam kardayız 🙂 

ampiyonlar-ligi.png

Playoff 1.Maç

CL-playoff-1.png

2.Maç

CL-playoff-2.png

İlk maç beklentilerin altında kaldık bitiricilik anlamında. İkinci maç ise takım kendine geldi. Rahat bir eşleşme oldu bizim açımızdan. 

CL-grubumuz-tad-m-z-ka-rd.png

İlk defa Şampiyonlar ligi grup kurası için ben de İsviçre'ye gitmiştim. Başkanımız ve Emre Abi ile gittik. 3.Torbadan katıldığımız kurada benim berbat olarak değerlendirdiğim bir gruba düştük maalesef. Bayern ve Manchester'dan puan almak bile çok uzak görünüyordu. Gözüm korkmuştu ancak savaşacaktık tabii ki. En kötü Avrupa Ligi'ne gideriz herhalde?

İsviçre'den dönünce artık milli takım arasıydı. Aysu'nun da haftasonu tatili vardı önümüzde. Şirketten hala izin alamıyordu doğal olarak. O yüzden haftasonunu iyi değerlendirip sakin bir yerlere kaçalım dedim. Biraz kafa dinlemek iyi gelecekti...

Zaniolo ve Maina transferleri çok iyi olmuş. Şanssız bir gruba düşsek de ManU'yu evimizde yenip üst tura çıkabiliriz.

• Like 1

Linton ve Zaniolo cidden çok iyi transferler olmuş.

Şampiyonlar liginde United’ı yenemezsek en kötü 3. oluruz.

• Like 1

Transferler kaliteli,gruptan da ben çıkacağımızı düşünüyorum açıkçası .

• Like 1
Spoiler
Behzat Ç., 6 saat önce yazdı:

Gelir-gider olayımız çok çok iyi durumda. Takım zaten şahlandı. Avrupa'da başarı da gelirse tadından yenmez.

Artık Avrupa'da başarı şart...

shelvey, 7 saat önce yazdı:

Transferler kaliteli,gruptan da ben çıkacağımızı düşünüyorum açıkçası .

Bulgarlar kalbimizi kırdı...

MertCan, 8 saat önce yazdı:

Linton ve Zaniolo cidden çok iyi transferler olmuş.

Şampiyonlar liginde United’ı yenemezsek en kötü 3. oluruz.

Umarım beklentileri karşılarlar. Gruba fena başlamasak da kötü darbe yedik.

YigitCelik, 15 saat önce yazdı:

Bence 2. Çıkarız bu gruptan hocam.

Hadi inşallah 😄 

omer1759, 18 saat önce yazdı:

Zaniolo ve Maina transferleri çok iyi olmuş. Şanssız bir gruba düşsek de ManU'yu evimizde yenip üst tura çıkabiliriz.

İngilizlerle yıldızımız barışmıyor 😞 

SL-yatay.png

5.Hafta

5erzurum.png

5sonras-CL-ncesi-Zaniolo-sakatl-k.png

Zaniolo erken bir sakatlık yaşadı maalesef...

6.Hafta

6antalya.png

7.Hafta

7alanya.png

7sonras-zirkzee-sakatl.png

Alanya maçı sonrası da formda yıldızımız Joshua'yı kaybettik...

8.Hafta

8ankaraspor.png

9.Hafta

9trabzon.png

10.Hafta

10g-ztepe.png

Göztepe ile yıldızımız bi türlü barışmadı. Geçtiğimiz sezon da bize 6 tane sallamışlardı. Yine canımızı yaktılar...

Puan Durumu

lig-puan-durumu.png

Puan farkı açılmadı hala. Lig çekişmeli başladı diyebilirim. Abdullah Hoca ile şampiyonluk yarışı yaşayacağız gibi gözüküyor. Galatasaray da eski günlerine dönmeye başladı gibi. Bakalım bizimle aşık atabilecekler mi?

ampiyonlar-ligi.png

Grup-1

CL-grup1-inan-lmaz-ma-geri-d-n.png

Bayern çok hızlı başlamıştı maça. Ama takım reaksiyon verdi. Bir şekilde kazandık. Sesimizi Avrupa'da duyurmaya devam ediyoruz 🙂 

Grup-2

CL-grup2.png

Bayern'e karşı kazanıp Ludogerets'e puan kaybetmek muazzam gerçekten 😄 Takıma sağlam bir fırça kaydık bu maç sonrası. 

Grup-3

CL-grup3.png

Manchester karşısında puan almak önemliydi. Gruptan çıkmak için tekrar umutlandık diyebiliriz. 

Puan Durumu 

CL-puan-durumu.png

Grup fena bir hal aldı. Her an her şey olabilir. Ludogerets'e puan vermek çok çok kötü oldu bizim için. O maçı kazansak her şey şu an farklı olabilirdi. Bakalım neler yapabileceğiz?

Maçlar bol gollü ve zevkli geçmiş.

Ludogorets’e puan vermeseydik daha iyi olurdu.

• Like 1
Spoiler
MertCan, 20 saat önce yazdı:

Maçlar bol gollü ve zevkli geçmiş.

Ludogorets’e puan vermeseydik daha iyi olurdu.

Maçlarımız keyifli oluyor 😄 Bulgarlar üzdü ya 

Behzat Ç., 18 saat önce yazdı:

Bu dakikadan sonra tehlike biziz. Gelene geçene yapıştırıyoruz maşallah.

Avrupa'da ilerleyemediik ama olsun 😄 

SL-yatay.png

11.Hafta

11giresun.png

12.Hafta

12ba-ak.png

13.Hafta

13hatay.png

14.Hafta

14kayseri.png

15.Hafta

15ankarag-c.png

Puan Durumu

lig-puan-durumu.png

ampiyonlar-ligi.png

Grup-4

CL-grup-4.png

Grup-5

CL-grup-5.png

Grup-6

CL-grup-6.png

Puan Durumu 

CL-puan-durumu.png

Hem Bayern'e hem Manchester'a karşı iyi oynamamıza rağmen kaybetmiştik. Bu durum beni tam anlamıyla kahretmişti. Ama yine de suç bizimdi. Ludogerets'i yenseydik gruptan çıkabilirdik. Maalesef artık Avrupa Ligi'nde yolumuza devam edeceğiz. Hedefimiz bu kupayı kazanıp tarihe adımızı bir kez daha yazdırmak ve Türkiye'ye bu kupayı getiren 2. teknik direktör olmak. Artık basın dahil herkes bana büyük saygı duyuyordu ve çok baskı hissetmiyordum. Çıktığımız her maçı kazanabilecek güçte olduğumuzu da bilmek bana güç veriyordu. Ancak bu sezonki süreçte çok yıpranmıştım ve Aysu bana hep destek olmuştu.

Sevgilime vakit ayıramıyordum ancak o bana ayırıyordu. Bu kendimi çok kötü hissetmeme sebep oluyordu. Fenerbahçe ile mutlu da olsam sanırım artık bu yoğunluktan mutlu değildim. Fakat hayatımı da bununla kazanıyordum. Kafamın aşırı karışık olduğu bu dönemde de futbola odaklanmak benim için çok zor oluyordu. Yine de elimden geleni yapacaktım...

Süper ligdeki güzel formumuz aynen devam ediyor.

Şampiyonlar ligi biraz üzücü olmuş ama sağlık olsun.

• Like 1
  • Ugureed changed the title to The Gunners "Yeniden Doğma Çabası" | Hikayeli #7
  • Ugureed featured this topic