Jump to content

Liverpool "Dünya'nın Zirvesine Yürüyüş" | Hikayeli #13

Recommended Posts

Elemeyi çok rahat bir şekilde bitirmişiz hocam. Tezle uğraşmaktan Arsenal istifasını kaçırmışım 😁

• Like 1
  • Replies 475
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

6 yedikçe daha iyi olmuşuz 😄 ara ara yapmak lazım 😄 

Takımdaki hoşnut olmadığım her şeyi bir kenarı bırakacak olursak kulüpteki herkes oldukça mutluydu. Emre Abi ile tartışmamızın ardından forma süresi verdiğim oyuncularda bir değişiklik yapmadım. Benim

Hocam bu yemek işlerini bırakalım da şu takımı hamama getirelim. Bu kadar sakatlık olmaz.

Spoiler
MertCan, 23 saat önce yazdı:

Elemelerden gayet iyi bir şekilde çıkmışız, Dünya Kupası grubu fena değil Fas zorlayabilir belki.

Yeterli özveriyi koyduk ya 🙂 

ysnovck, 22 saat önce yazdı:

Dünya kupasını heyecanla bekliyoruz hocam 

Ben de vallahi 😄 

Axion50, 20 saat önce yazdı:

Dünya kupasinda başarılar hocam

Teşekkürler hocam 🙂 

omer1759, 18 saat önce yazdı:

Elemeyi çok rahat bir şekilde bitirmişiz hocam. Tezle uğraşmaktan Arsenal istifasını kaçırmışım 😁

Kolay gelsin hocam 😄 Benim de yoğunluktan gecikmeler oluyor zaten arada 🙂 

YigitCelik, 15 saat önce yazdı:

Fena değiliz hocam

Teşekkürler 

Büyük Altay, 11 saat önce yazdı:

Dünya Kupası çok keyifli olacak. Beklemedeyiz.

🙂 

Dünya Kupası için kafamda çağıracağım isimleri belirlemeye başlamıştım. Çok az şans verdiğim birkaç ismi de kadroya dahil etmeyi düşünüyordum. Hazırlık sürecinde Norveç ve Sırbistan ile maç yapmayı tercih ettim. Dünya kupasına en iyi şekilde hazırlanıyorduk. Tüm ülke kenetlenmiştik. Şampiyonlar Ligi'ni kazanan ilk Türk'tüm. Premier Lig'e giden ve kazanan ilk Türk'tüm. Tarihin en iyi Türk menajeri olarak gösteriliyordum. Bu sebeplerle aslında büyük bir baskı vardı üzerimde. Milli Takım'ı hak ettiği yerlere getirmem gerekliydi. Bunu başaracak kapasitem de vardı ancak korkuyordum. Belki de ilk defa başarısızlıktan korkuyordum...

Hazırlık Maçı - 1

2dk-haz-rl-k-1-norvec.png

Orkun'u ilk defa kadroya çağırdım. Oyuna sonradan girip maçı koparan isim oldu. Norveç'e karşı inanılmaz baskılı oynadık ancak zar zor kazandık. Düzeltmemiz gereken şeyler olduğu çok açık. Daha iyi takımlar karşısında bu şansları bulamayabiliriz.

Hazırlık Maçı - 2
3dk-haz-rl-k-2-s-rbistan.png

Sırbistan bizi pek zorlamadı. Erken gol bulursak maçları koparmakta zorlanmıyoruz. Ancak ilk yarıyı golsüz geçersek maçlar bizim için kabusa dönüyor resmen. 

Artık Dünya Kupası zamanı gelip çatmıştı. Kupa İspanya'da gerçekleşecekti. Final mücadelesi Camp Nou'da Barcelona'nın stadyumunda olacaktı. Herkes gruptan çıkıp çeyrek finale kadar ilerleyebileceğimizi düşünüyordu. TFF'nin hedefi ise gruptan çıkmaktı. Ancak oyunculara bu hedefi görmezden gelmelerini söylüyordum. Ben baskı altındaydım. Ancak onlar bunu hissetmemeliydi. Tüm oyuncularımla özel görüşmeler gerçekleştiriyordum. Öncelikli hedefim gruptaki 2 takımı da mağlup edip diğer turda iyi bir eşleşme almaktı. İlk maçımız Kanada ileydi. Fas-Kanada mücadelesini Fas rahatlıkla kazanmıştı. O maçı da izlemeye gidip rakiplerimizin eksikleri üzerinde çalışmıştım. 

Grup Maçı - 1

dk-grup-1.png

Kanada'ya karşı çok baskılı oynadık. O kadar fazla fırsat harcadık ki akıl alır gibi değildi. Ceza sahasına girmemiz çok zordu çünkü o bölgede çok iyi savunuyorlardı. Ancak ceza sahası çevresinden 1 gol bulmayı başardık. Maçın sonunda da duran toptan gelen golle kendimizi rahatlattık. 

Grup Maçı - 2
dk-grup-2.png

Fas'ın daha dirençli olmasını bekliyordum. Ancak kilidi erkenden açmayı başardık. Soyunma odasına 4-0 ile gelince ikinci yarı sarı kart sınırında olan oyuncularımızı da oyundan çıkarma fırsatımız oldu. Çok iyi bir takıma karşı net bir galibiyet almıştık. Şimdiden herkesi şaşırtmaya başlamıştık. İstediğimizi almıştık. Gruptan lider olarak çıktık ve 2.tur'da rakibimiz Surinam oldu. Her şey mükemmel ilerliyordu...

2.Tur Maçı 

dk-2-tur.png

Surinam maça çok hızlı başlayıp golü buldu. Baskılı başladığımız maçlara çok iyi çalıştıkları belliydi. Bizden daha hızlı ve dinamiklerdi. Ancak yeterli teknik kapasiteleri yoktu. Bunu kullandık. Özellikle Burak-Orkun orta sahası bu maçta kilit noktamızdı. Öyle de oldu. İki oyuncu da çok fazla fırsat yarattı. Sakinliğimizi koruduk ve eşleşmeyi rahat bir şekilde kazandık. Bi 4-1'lik skor daha gelmişti. 3.Tur'da rakibimiz Meksika oldu. Oldukça zor bir eşleşmeyle erkenden karşılaşacaktık. Kazanırsak herkesin hedeflediği çeyrek finale ulaşacaktık...

3.Tur Maçı

dk-3-tur.png

Maça çok hızlı başladık ve Sadık'la golü erkenden bulduk. Erken goller gerçekten çok önemliydi ve maçlara bu şekilde başlıyorduk her zaman. Ardından Meksika amatör bir hareketle 10 kişi kalınca eşleşmenin artık bizde olduğu açıktı. Raşit'le ve ardından da Ali'yle skoru 3 farka getirince geriye yaslandık. Oyuncularımdan kart görmemelerini ve kondisyonlarını korumalarını istedim. 90+2'de farkı 2'ye indirseler de artık bir şey ifade etmiyordu bu. Dünya'nın en iyi 16 takımı arasına adımızı yazdırdık. Çeyrek Final rakibimiz İtalya... Di Francesco'nun ekibi fizik gücüne dayalı bir savunma takımıydı. Oldukça sert oynuyorlardı ve çok güçlülerdi. Dünya'nın en iyi birkaç orta sahasını da bünyesinde bulunduran İtalya karşısında medyaya ve yorumculara göre şansımız yok denecek kadar az...

Çeyrek Final

dk-eyrek-final-10-kisi.png

Bu maç bizim için hikayenin başlangıcı olabilirdi. Belki de Kolombiya maçıyla başlamıştı hikaye... 9.Dakika'da golü yediğimizde Surinam maçına benzer bir başlangıç olduğunu anladım. Erken gol fırsatımızı çalıp onlar bunu bulmuştu. Ardından inanılmaz sert geçen maçta eşitliği yakalasak da 62'de Çağlar'ın kırmızı kartıyla 10 kişi kaldık. Skor 1-1'di ve bunu koruyabilirdik. Zaten savunma takımı olan İtalya hücumlarda çok açık veriyordu. Bu açıktan faydalanıp gol bulabilirdik. Takımı tamamen geriye yasladım. 5'li savunma sistemine döndüm ve ileride oyuncu bırakmadım adeta. Bu hareketimi herkes korkaklık olarak adlandırsa da kafamdaki sistem belliydi. Sonucunu da verdi. Cemali'nin soldan içeri girerek şık vuruşla topu 90'a yollamasıyla üstünlüğü aldık. İtalyanlar şimdi eşitlik peşindeydi ama öyle güzel savunuyorduk ki. Hiç şansları yoktu. 84'de penaltı kazandılar ancak Salcedo'nun vuruşunu Altay mükemmel bir şekilde uzanarak çıkardı. Takımı resmen ipten almıştı. Son dakikalarda iyice sinirler gerildi ve kartlar havada uçuştu. Ama artık önemsizdi. Çünkü YARI FİNALDEYDİK!!!

Yarı Final

dk-yar-final.png

Yarı final eşleşmesi çeyrek finalden daha rahat geçecekti. Kolombiya İtalya'ya nazaran daha zayıf bir ekipti. Tabii ki bunun farkındaydık ancak çok çok iyi oyuncuları olduğunun da bilincindeydik. Kolombiya'nın en önemli oyuncuları Nestor Lopez, Steve Ward ve Danny Jimenez benim eski öğrencilerimdi. Takımlarını ve onları çok iyi tanıyordum. Çağlar'ın yokluğunda formayı Ozan'a verdim. Maça çok hızlı başlayıp golü bulduk. Ardından Kolombiyalılar ne kadar denese orta sahamızı bile geçemediler. Süper bir savunma performansı ortaya koyuyorduk. İkinci yarıda da bulduğumuz fırsatları değerlendirip golleri attık. 4-0 gibi net bir skorla finale çıkmıştık. Herkes şaşkındı. Ülkemizdeki herkes bizimle gurur duyuyordu. Tarih yazıyorduk tarih!!! Tarihimizde ilk kez Dünya Kupası'nda finale çıkmıştık. 2002'deki 3.lük'ten sonra herkes bu yarı finalde eleneceğimizi düşünüyordu ancak biz finale çıkmayı bilmiştik. Ama büyük bir sorunumuz vardı. Finalde rakibimiz İspanya'ydı ve maç Camp Nou'da oynanacaktı. Muhtemelen 100bin İspanyol'un önünde oynayacaktık yani... 

Final

Final planım belliydi. Savunma ağırlıklı bir oyun oynayacaktık. Erken gol bulmamız çok önemliydi. Bulmayı da başardık. Planım tıkır tıkır işlemişti. İspanya'ya karşı evinde üstünlük kurmaya çalışsaydık cezayı keserlerdi. Savunmamızın kalitesini gösterdiği, oyunu orta sahaya kitlediğimiz ve taktiklerin konuştuğu muhteşem bir final mücadelesi oldu. Ve kazanmayı da bildik !!!

dk-final.png

2030 DÜNYA KUPASI ŞAMPİYONU TÜRKİYE!!!

Bu muhteşem başarı herkes içindi. Ülkemizdeki her insan bunu sonuna kadar hak ediyordu. Geçen onca zorlu zamandan sonra bu ülkeye ilaç gibi gelecekti bu kupa. Bana da öyle!!! Kariyerimi bırakma noktasına geldiğimde Milli Takım'ın başına geçmemle bir daha kariyerimde kupa kazanamayacağımı düşünen herkes içindi bu kupa... Turnuva boyunca tarih yazmıştık. Türkiye'nin sürpriz yapabileceğini söyleyenler vardı ancak her turda herkesi şaşırttık ve kupaya uzandık. Bu muhteşem ötesi bir başarıydı! Ben bile beklemiyordum ama her şeyi o kadar mükemmel seviyede yapmıştık ki... Duygularımı tarif bile edemiyordum. Basın toplantısında duygu seli vardı resmen. İspanyollar stadı terk etmişti. Türkler sokaklarda Barselona'nın ortasında kupayı kutluyordu! 

Turnuva Rüya Takımı 

dk-r-ya-tak-m.png

Dünya Sıralaması

dunya-s-ralamas-yukseldik.png

(Dostlar kariyeri normalde burada noktalamayı düşünüyordum. Ancak ben kariyere devam edeceğim. Bu konuda eğer sizlerle paylaşmamı isterseniz burada da kariyeri sürdürebilirim. Forum için çok uzun bir kariyer olacağından bitirme düşüncem mevcut. Ancak Dünya Onur Tablosu'nda zirveye çıkmak gibi bir hedefim var bu kariyerde. Bu konuda ne düşünüyorsunuz? Bana fikirlerinizi belirtirseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim 🙂)

Hocam ne yapmışız öyle büyük başarı tebrik ederim 🙂 

• Like 1
Posted (edited)

Yıkın forumu asın bayrakları. 🇹🇷 Tebrikler hepimizi sevince boğdun. 🙂 Muhteşem bir başarı.

Bu arada kariyere devam. Nice kupa almayı bekleyen yüzyıllık çınarlar var.  🙂

Edited by Büyük Altay
  • Like 1

Dünya kupasini kazandığımız için mutluyuz hocam tebrikler bence devam etmelisin kariyere forumda

• Like 1

Tebrikler hocam, milli takıma da çağ atlattık

• Like 1

Helal olsun hocam süper bir iş çıkardın. Devam hocam bence onur tablosunda liderliği almadan bırakmayalım.

• Like 1
Spoiler
ysnovck, 8 saat önce yazdı:

Hocam ne yapmışız öyle büyük başarı tebrik ederim 🙂 

Teşekkürler hocam. Biraz kura şansı da işin içine girdi 🙂 

Büyük Altay, 6 saat önce yazdı:

Yıkın forumu asın bayrakları. 🇹🇷 Tebrikler hepimizi sevince boğdun. 🙂 Muhteşem bir başarı.

Bu arada kariyere devam. Nice kupa almayı bekleyen yüzyıllık çınarlar var.  🙂

Teşekkürler hocam. Fikriniz için de ayrıca teşekkürler 🙂 Bakalım nerelere gideceğiz 😄 

Axion50, 5 saat önce yazdı:

Dünya kupasini kazandığımız için mutluyuz hocam tebrikler bence devam etmelisin kariyere forumda

Teşekkür ederim hocam 🙂 

omer1759, 4 saat önce yazdı:

Tebrikler hocam, milli takıma da çağ atlattık

Teşekkürler hocam 🙂 

YigitCelik, 3 saat önce yazdı:

Helal olsun hocam süper bir iş çıkardın. Devam hocam bence onur tablosunda liderliği almadan bırakmayalım.

Umarım alırız hocam 🙂 Teşekkür ederim 😄 

uefa-nations.png
uefa-nations-grup-1.png

Resmen sahadan silindik. Rezil bir oyun.
uefa-nations-grup-2.png

Formumuz kötü. Toparlanmamız gerekiyor. Rehavete yer yok...
uefa-nations-grup-3.png

Resmen nefes aldık diyebilirim. UEFA Nations'da küme düşmemek gerek. 
uefa-nations-grup-4.png

10 kişi kalmamıza rağmen iyi mücadele ettik. Sonu gelmedi. Canımız sağ olsun!
uefa-nations-grup-5.png

İyi olmasak da kazanmayı bildik. 
uefa-nations-grup-6.png

Ve özümüze döndük!

uefa-nations-puan-durumu.png

Kötü performans sergiledik ve 3.sırada kaldık Ancak sorun değil. Bu turnuva bize neleri yapmamamız gerektiğini gösterdi. Kariyerimdeki 500. maça da ayrıca bu turnuvada çıkmış oldum. 

500-ma.png

11.sezonumda 500 maç. Gayet iyi bir sayı. son 2 sezondur da kulüp çalıştırmıyordum. Artık o tarafta da dönebilirdim. Menajerliğimi de yapan eşime durumu söyledim. Çok fazla teklifi reddediyordu bu sürede. İlgilenen takımlarda ilgimi çeken kimse olmamıştı şimdiye kadar. Herhangi bir şekilde durumu açıklamadan TFF ile görüştüm. Onlar bunun sorun olmayacağını belirttiler. 2 görevi aynı anda götürebilirdim. Tabii ki bu anlaştığım takıma da bağlıydı. Büyük beklentiler fazla vakit gerektirirdi. Gelen tekliflerden bir tanesini değerlendirme ve o ekiple görüşme kararı aldım. 

zson-hertha-i-g-r-mesi.png

Hertha 3 sene önce zirveyi görüp Avrupa Ligi'ni kazanmıştı. Bundesliga'da da şampiyonluğa oynamışlardı. Ancak kötü mali yönetimle gelen sportif başarısızlık kulübü oldukça kötü bir duruma sokmuştu. Başkan görüşmelerde gayet açıktı. Ben de öyleydim. Sözleşme süresi konusunda bir türlü anlaşamadık. Eğer bazı detayları halledebilirsek anlaşabileceğimize inanıyordum. Avrupa Ligi'nde ve DFB Pokal'de yoluna devam ediyordu takım. Ligde de Avrupa'ya gitme şansı hiç fena değildi. Kupaları kazanmak bana cazip geliyordu. Başkan da beni bu sebepten istiyordu ancak uzun süreli anlaşma yapma taraftarıydı. Fenerbahçe'deki gibi proje takımı haline getirmemi istiyordu takımı fakat ben bunu istemiyordum. Kısa sürede iyi işler yapıp elit takım kategorisinde bir takımla anlaşma yapmak bana daha cazip geliyordu. Tekliflerini değerlendireceğimi söyledim. Aysu Berlin'de yaşamaya sıcak bakıyordu. Beraber bir karara varacaktık. 

Milli Takım ile de Avrupa Şampiyonası Elemeleri grubumuz belli olmuştu. 

avrupa-ampiyonas-grubumuz.png

Bizi zorlayacak bir takım yoktu açıkçası grupta. Gençlerimizi de değerlendirerek buradan rahatça Avrupa Şampiyonasına katılmak istiyoruz. Hedefim o kupayı da ülkemize getirmek tabii ki!

(Sizlerin görüşleri doğrultusunda kariyeri devam ettireceğim dostlarım. Onur Tablosu durumumuzu ara ara paylaşacağım. Şu anda güncel olarak Dünya'da 16. sıradayım. Yorumlarınız için çok teşekkür ederim 🙂)

Hocam size her zaman zirveye oynayan bir takım yakışır 🙂 

• Like 1

Hocam herta Berlin ile yarım sezonluk bı anlaşma ile Avrupa ligini alırsak güzel olur bence şansını bı denemelisin

• Like 1

Uzun zamandır forum'a uğrayamıyordum neler yapmışız hocam :) . Deportivo tarzı mazisini arayan takım ile anlaşıp o takımı şahlandırsak harika olur bence :) .  

• Like 1

Dünya Kupası şampiyonluğu için tebrikler dostum kusura bakma biraz geç kaldım.

Milli takım ile uluslar liginde ufak bir sarsılma yaşamışız ama çok sorun değil diye düşünüyorum.

• Like 1
Spoiler
ysnovck, 14 saat önce yazdı:

Hocam size her zaman zirveye oynayan bir takım yakışır 🙂 

Bakalım hocam 🙂 

Axion50, 13 saat önce yazdı:

Hocam herta Berlin ile yarım sezonluk bı anlaşma ile Avrupa ligini alırsak güzel olur bence şansını bı denemelisin

Hedefimiz o yönde 🙂 

shelvey, 7 saat önce yazdı:

Uzun zamandır forum'a uğrayamıyordum neler yapmışız hocam 🙂 . Deportivo tarzı mazisini arayan takım ile anlaşıp o takımı şahlandırsak harika olur bence 🙂 .  

Elit kategoride takım istiyorduk aslında ama umduğumuzu değil bulduğumuzu yiyeceğiz şimdilik 😄 

MertCan, 2 saat önce yazdı:

Dünya Kupası şampiyonluğu için tebrikler dostum kusura bakma biraz geç kaldım.

Milli takım ile uluslar liginde ufak bir sarsılma yaşamışız ama çok sorun değil diye düşünüyorum.

Teşekkürler hocam 🙂 Daha iyi olacağız inşallah 🙂 

Hertha'nın uzun vadeli hedefleri gerçekten benim tarzımla uyuşmuyordu. Ben daha önce zaten bunları başarmış ve kendimi kanıtlamıştım. Artık buna ihtiyacım yoktu. Bu sebeple kısa süreli bir şekilde anlaşma yapmak istiyordum. Kulübe Avrupa Kupası'nı ve DFB Pokal'i kazandırabilirdim. Fakat benden fazlasını beklemeleri anlamsızdı. Yine de sözleşme süremizi uzun belirledik ancak çıkış hakkım bulunuyordu. Yazın ilgimi çeken bir kulüp olması durumunda tazminatsız ayrılabilecektim. 

1hertha-anlast-k.png
1hertha-anla-ma.png

Ligde zaten kulübün artık hedefi yoktu. Avrupa potasına çıksak yeter diyorlardı. Avrupa Ligi'nde en azından yarı final görmek istiyorlardı. Ben lig dışındaki kulvarları kazanabileceğimizi düşünüyordum. Takımın kadrosu çok dardı. Bu sebeple sakatlıklar yaşamamak çok önemliydi. Lig maçlarını düşük tempoda takımı yormadan geçirmek önemli olacaktı bu noktada. 

2lig-d-s-ndaki-kulvarlar.png

Mevcut olarak yarışa devam edilen kulvarlar. 
2puan-durumu-mevcut.png

Mevcut puan durumu

bundesliga.png

3.png
4.png
5.png
6.png
7.png
puan-durumu.png

Avrupa potasına girip ligi buralarda bitirmek önemli bizim için. Son 4 haftada da puanları toplayarak buralarda kalmak istiyoruz. Ama asıl hedef belli...
avrupa-ligi.png
avrupa-ligi-eyrek-1.png
avrupa-ligi-eyrek-2.png

Kolay bir eşleşme oldu bizim için. Zlatan İbrahimovic'in hocalık yetenekleri sanıyorum futbolculuğundakinden uzak kalmış 🙂 Hakkımızdaki acınası açıklamalarına cevap dahi vermedik. Yarı finalde rakibimiz Tottenham oldu. İngiliz kulüplerine karşı nasıl oynanması gerektiğini çok iyi biliyordum. Bu sebeple eşleşmeden memnunum 🙂 

avrupa-ligi-yar-final-rakibimiz.png

Turkiye.png
uefa-avrupa-elemeleri.png

avrupa-elemeler-1.png

San Marino'ya karşı beklenen bir galibiyet. Gol yememeliydik ancak olur öyle şeyler 🙂 
avrupa-elemeler-2.png

Slovenya'ya da şans tanımadık. Kayıpsız ilerliyoruz. 
avrupa-grup.png

Aysu Almanya'da yaşamayı istediği için benimle Berlin'e gelmişti. Ancak burası Türkiye'den pek de farklı sayılmazdı. Kısa süreliğine burada olduğumu umuyordum. Kalan maçlarımızı tamamlayıp sezonu 2 kupa ile bitirerek yazın elit bir takımla anlaşma isteğim vardı. Bu takım Premier Lig harici bir ligden olsun istiyordum. Kendimi sınamak ve farklı liglerde, farklı ülkelerde bulunmak istiyordum. Umarım hayat bizi istediğimiz yerlere sürükler 🙂 

Herta berlin ile iyi başlamış durumdayız hocam Tottenham zor rakip ama üstesinden geliriz umarım 

• Like 1

Berlin hayırlı olsun, yakışır.

Avrupa liginde Tottenham'ın zorlayacağını düşünüyorum ama eleyebilme kapasitemiz var.

• Like 1
  • Ugureed changed the title to Hertha Berlin&Türkiye "Dünya'nın Zirvesine" | Hikayeli #11

Hocam Hertha Berlin hayırlı olsun. Avrupa'da kupa kazanıp oraya da biri imza bırakırız umarım 🙂 

• Like 1

Herthanın zengin başkanından yararlanırız artık 😁 Tottenhamı iç saha avantajımızı kullanıp geçebiliriz.

• Like 1

Avrupa ligini alirsak seneye bir de Ucl kazandırmak güzel olur. Biraz da Hertha taraftarı sevinsin hocam 🙂

• Like 1
Spoiler
Axion50, 06.05.2021 - 16:15 yazdı:

Herta berlin ile iyi başlamış durumdayız hocam Tottenham zor rakip ama üstesinden geliriz umarım 

Hallettik 😄 

MertCan, 23 saat önce yazdı:

Berlin hayırlı olsun, yakışır.

Avrupa liginde Tottenham'ın zorlayacağını düşünüyorum ama eleyebilme kapasitemiz var.

Kapasitemizi zorladık 😄 

ysnovck, 23 saat önce yazdı:

Hocam Hertha Berlin hayırlı olsun. Avrupa'da kupa kazanıp oraya da biri imza bırakırız umarım 🙂 

🙂 

omer1759, 19 saat önce yazdı:

Herthanın zengin başkanından yararlanırız artık 😁 Tottenhamı iç saha avantajımızı kullanıp geçebiliriz.

Hocam batmış bunlar ya beş kuruş paraları kalmamış 😄 

YigitCelik, 17 saat önce yazdı:

Avrupa ligini alirsak seneye bir de Ucl kazandırmak güzel olur. Biraz da Hertha taraftarı sevinsin hocam 🙂

O kadar kalmayız gibi 😄 

Büyük Altay, 15 saat önce yazdı:

Hertha da başarılar. Sezon sonu ayrılık var gibi 🙂

Teşekkürler hocam 🙂 Öyle duruyor 😄 

sqI07cc.png

rh6IKmJ.png

vXjvysw.png

NkxHwka.png

EvDuXLX.png

ZQzKfEe.png

Ligi fena olmayan bir yerde bitirdik. Belki ilk 4'e girebilirdik ancak yeterli eforu gösteremedik. Zaten asıl hedefimiz burası değildi. 

0cOlVf8.png

Yarı Final

Ha1UEii.png

Kaan sahneye öyle bir anda cıkıp öyle bir gol attı ki. Kitap yazılırdı o gole. BMG'ye pozisyon bile vermediğimiz maçı son dakika golüyle kazanıyoruz.

Final

z8tnIiP.png

2Codcj4.png

Ve Almanya'daki ilk kupamızı almayı böylece başarmış olduk. Hedeflerimizden birini gerçekleştirdik. Sırada Avrupa Ligi var !!

r9vBSue.png

Yarı Final - 1

dxaXfoW.png

Tottenham belki şaşırdı ama onları nasıl alt edeceğimi çok iyi biliyordum. İngiltere'deki tecrübelerim bir işe yaramıştı 😄 

Yarı Final - 2

dCBD6Xk.png

Kendimizi çok yormadan skoru koruduk. Rakip baskı kurmaya çalıştı ancak iyi karşılık verdik. 

Final

IY6iXyV.png

vyefByN.png

Ve Avrupa Ligi de bizim!!! Geldiğimizde hedeflediğimiz şeylere ulaşmayı başarmıştım. Bu kupayı kariyerimde ikinci kez kazanıyordum. Zaten geldiğimde takım Çeyrek Final'deydi ancak sonunu getirmek bana nasip olmuştu. Kulübün sıkışık mali durumunda büyük bir iş oldu bu. 

Sezonun bitmesiyle lig ve taraftar ödülleri belirlendi. 

UZQk4gu.png

IQaB0C3.png

Takımın mali durumu oldukça kötüydü. 2-3 sezonda bu durumu tersine çevirebilirdim ancak kendimi artık sıkıntıya sokmak istemiyordum. Elit bir takımla çalışmak istiyordum. Bu sebeple de başkanla konuşmak istedim. İnter ve Real Madrid benimle ilgileniyordu. Bu iki kulüpten birine gitmek kariyerim için çok doğru olabilirdi. Hedefim gelmiş geçmiş en iyi teknik direktör olmaktı ve bunun için kupalar kazanmalıydım. 

9e2owds.png

Onur Tablosundaki mevcut durumumuz bu şekilde. 

(İmgBB'de bir sorun var sanırım. Bu sebeple imgur üzerinden görselleri yükledim. Umarım bir sorun yoktur. Sorun varsa bana buradan veya Discord'dan yazabilirseniz çok sevinirim dostlar 🙂)

Hocam tebrik ederim. Yine harikalar yaratmışsınız. ( Bende imgbb ile uğraşıyordum sorun bende zannediyordum 🙂 ) 

• Like 1

İki kupayida almışız hocam tebrikler Real Madride gitmek yakışır bence 🤣

• Like 1

Tebrikler dostum, Berlin ile hedeflerimize ulaşmamız mutlu etti.

• Like 1
  • Ugureed changed the title to Liverpool "Dünya'nın Zirvesine Yürüyüş" | Hikayeli #13
  • sosmy unfeatured this topic
  • sosmy featured and unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...