Jump to content

Liverpool "Dünya'nın Zirvesine Yürüyüş" | Hikayeli #13

Recommended Posts

Dolu dizgin gidişatımız sürüyor. Manu'nun ilerleyen haftalarda tökezleyeceğini düşünüyorum. Yenge için sonraki durağımız bol güneşli bir yer olsun 😁

• Like 1
  • Replies 475
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

6 yedikçe daha iyi olmuşuz 😄 ara ara yapmak lazım 😄 

Takımdaki hoşnut olmadığım her şeyi bir kenarı bırakacak olursak kulüpteki herkes oldukça mutluydu. Emre Abi ile tartışmamızın ardından forma süresi verdiğim oyuncularda bir değişiklik yapmadım. Benim

Hocam bu yemek işlerini bırakalım da şu takımı hamama getirelim. Bu kadar sakatlık olmaz.

United illaki takılacak hocam fırsatı kovalayıp öne geçmek şart. Milli takımda güzel galibiyetler almışız istikrarlı şekilde devam ederiz inşallah.

• Like 1
  • President

Eski günlerimize dönüp, United ile rekabete girmişiz. Tabi bunların uzun süre devam edebilmesi zor. Biz fırsatını bulduk mu, affetmeyiz.

• Like 1
Spoiler
ysnovck, 27.04.2021 - 18:36 yazdı:

Hocam milli takımda harika gidiyoruz umarım böyle devam eder.

Umarım, bakalım...

MertCan, 27.04.2021 - 18:43 yazdı:

Milli takıma güzel başlamışız, Ali taşıyacak gibi.

Lige fena başlangıç yapmamışız ama daha iyi olabiliriz.

Ali'den iyi verim alıyoruz. Ligde beklentimizin altındayız...

omer1759, 27.04.2021 - 18:55 yazdı:

Dolu dizgin gidişatımız sürüyor. Manu'nun ilerleyen haftalarda tökezleyeceğini düşünüyorum. Yenge için sonraki durağımız bol güneşli bir yer olsun 😁

ManU dolu dizgin... Güneşli günler gelir mi 😄 

Behzat Ç., 28.04.2021 - 12:23 yazdı:

Milli takım hayırlı olsun.

Başlangıcımız fena değil. 

Fena sayılmayız 🙂 

YigitCelik, 28.04.2021 - 22:46 yazdı:

United illaki takılacak hocam fırsatı kovalayıp öne geçmek şart. Milli takımda güzel galibiyetler almışız istikrarlı şekilde devam ederiz inşallah.

İyi devam ediyorlar bakalım. İnsallah hocam 🙂 

Selim Atalay, 3 saat önce yazdı:

Eski günlerimize dönüp, United ile rekabete girmişiz. Tabi bunların uzun süre devam edebilmesi zor. Biz fırsatını bulduk mu, affetmeyiz.

Umarım 4.olduğumuz eski günlere dönmemişizdir 😄 Artık ManU dışındakilerin de hata yapması gerek...

EPL.png

9.png
10.png
11.png
12.png
13.png
14.png
15.png

Çok kötü bir kayıp. Öyle böyle değil hem de. İnanılmaz formdaydı Leao. Büyük talihsizlik büyük...
15sakatl-k.png
16.png
puan-durumu.png

Biraz olsun toparlandık sayılır ama puan farkı gittikçe açılıyor. Üstelik rakiplerimize karşı da puan kaybettik sürekli. İşimiz zor. 

Carabao-cup.png

carabao-4.png

4.Tur'da Cardiff'e elenerek turnuvaya veda etmiştik. Son 2 yılda da kazandığımız kupaya bu kadar erken veda etmek büyük motivasyon kaybı yaşamamıza sebep oldu açıkçası. Sanırım eşimin ülkeden ayrılması beni de kötü etkilemişti...

CL.png

CL-grup-3.png
CL-grup-4.png
CL-grup-5.png
CL-grup-6.png
CL-grup-puan-durumu.png

Zorlu bir gruptan 6/6 yaparak çıkmış olmak yurtiçi turnuvalarındaki kötü gidişatımızın tam tersi bir durumdu. Bu durumdan faydalanmak gerekiyordu. Takımı Şampiyonlar Ligi'nde gelecek başarı ile motive edip ligde de daha iyi olmalıydık. 

Turkiye.png

uefa-nations.png

uefa-nations-3.png
uefa-nations-4.png
uefa-nations-5.png
uefa-nations-6.png
uefa-nations-puan-durumu.png

Uluslar Ligi'nde hiç maç kaybetmeden gayet başarılı bir şekilde lider bir şekilde grubumuzu bitirmeyi başarmıştık. Kimsenin beklemediği bir başarıydı bu. Özellikle gençlere verdiğim forma şansı ülkede büyük yankı uyandırıyordu. Herkes sistemime günden güne inanıyordu. Bu kupayı kazanabileceğimize inancımız artmıştı. Umarım sonunu getirebiliriz. 

uefa-yar-f-nal.png

Lige ara veriliyo milli takıma gidiyordum. Orası bitiyordu Londra'ya dönüyordum. İnanılmaz yoğun bir tempoydu bu. Milli Takım Kamplarına gittiğim zaman eşimle ve arkadaşlarımla bir iki gün de olsa görüşme şansım oluyordu. Ancak bu kopukluk hoşuma gitmiyordu. Aysu'nun Londra'ya dönmesi gerekiyordu. Bu şekilde uzaktan her şey o kadar kötüydü ki... Kendimi çok yalnız ve boğulmuş hissediyordum. Belki de ligdeki çok da iyi olmayan gidişat, Carabao'ya erken veda bundan kaynaklanıyordu. Bilmiyordum ve düşünmek de istemiyordum açıkçası. Ancak gözle görülen bir gerçek vardı, o da Aysu Türkiye'de çok mutluydu. Ondan Londra'ya dönmesini istemek bencillik olurdu. Bu sebeple dişimi sıkıp işlerime yoğunlaşmaya devam edecektim. Arsenal için elimden geleni yapacaktım. Kazanılacak çok kupa, alınacak çok ödül ve başarı vardı. Futbol benim tutkumdu ve bunu yaşadığım birkaç zorlukta bir kenarı atamazdım...

Ligde ilk başta kötü bir seri yakalasak da, altından kalkmayı başarmışız. Şampiyonlar Ligi ve milli takımda iyi gidiyoruz.

• Like 1

Ligde zirveyle aramız biraz açılmış umarım sezonun geri kalanında toparlayabiliriz. Milli takımda ise harika gidiyoruz.

• Like 1

Ligde alınan sonuçlar pek iç açıcı değil açıkçası acilen toparlanmalıyız.

Şampiyonlar liginde oldukça iyi bir performans gösterip lider çıkmamız güzel olmuş.

• Like 1
Spoiler
omer1759, 30.04.2021 - 00:47 yazdı:

Ligde ilk başta kötü bir seri yakalasak da, altından kalkmayı başarmışız. Şampiyonlar Ligi ve milli takımda iyi gidiyoruz.

Bakalım hocam daha iyi olmamız gerek 🙂 

ysnovck, 21 saat önce yazdı:

Ligde zirveyle aramız biraz açılmış umarım sezonun geri kalanında toparlayabiliriz. Milli takımda ise harika gidiyoruz.

Umarım toparlayacağız. 

MertCan, 14 saat önce yazdı:

Ligde alınan sonuçlar pek iç açıcı değil açıkçası acilen toparlanmalıyız.

Şampiyonlar liginde oldukça iyi bir performans gösterip lider çıkmamız güzel olmuş.

Toparlanmaya çalışıyoruz...

EPL.png

17.png
17sakatl-k-salomon.png
18.png
19.png
20.png
21.png
22.png
22sakatl-k.png
23.png
24.png

Adel de milli takımıyla afrika kupasında. Forvet hattında sıkıntılar yaşayacağız gibi. Leao iyileşme sürecine başladı neyse ki. 
24-sakatl-k-adel-de-afrika-kupas-nda.png
25.png
26.png
puan-durumu.png

Hala hedefimizden uzağız. Bir türlü tam toparlayamadık kendimizi ve çok tehlikeli sulardayız. Bir anda 6.sıralara da düşebiliriz. Şampiyonluk artık uzak gibi gözüküyor. Ama sonuna kadar savaşacağız. 

FA-cup.png
FA-cup-3.png
fa-cup-4.png

3. ve 4. turdaki rakiplerimizi bir şekilde eledik. 

Dünya Kupası Elemeleri için grup kurasında şansımız yaver gitti. 

dk-elemeleri-grup.png

Şampiyonlar Ligi'nde de çok zor bir kura çekmedik. 

CL-1-tur-e-le-me.png

Dünya'da yılın takımına 3 oyuncu sokmayı başardık. Ayrıca ilk 11'e en çok oyuncu sokan takım da biziz.
y-l-n-tak-m.png

Hocam 8 puanlık fark kapanmayacak bir fark değil. Milli takımda ise lokum gibi kura çekmişiz 

• Like 1

Milli takım ve Şampiyonlar Ligi'nde güzel kuralar çekmişiz. Ligde kayıpları önleyebilirsek tekrar şampiyonluk sevinci yaşayabiliriz.

• Like 1

Bu sene niye böyle düşüş yaşadık Arsenal'de hocam olacak iş değil. 

• Like 1

Milli takım ve Şampiyonlar ligi için çekilen kuralar bizim lehimize olmuş.

Premier ligde şampiyonluktan uzak bir performans sergiledik sanki biraz üstüne birde sakatlıklar eklenince tadından yenilmemiş.

• Like 1
Spoiler
ysnovck, 16 saat önce yazdı:

Hocam 8 puanlık fark kapanmayacak bir fark değil. Milli takımda ise lokum gibi kura çekmişiz 

Zor gibi artık...

omer1759, 16 saat önce yazdı:

Milli takım ve Şampiyonlar Ligi'nde güzel kuralar çekmişiz. Ligde kayıpları önleyebilirsek tekrar şampiyonluk sevinci yaşayabiliriz.

😕 

YigitCelik, 11 saat önce yazdı:

Bu sene niye böyle düşüş yaşadık Arsenal'de hocam olacak iş değil. 

İnan ben de bulamadım 😄 Uzay takımları kendine mi geldi nedir...

MertCan, 5 saat önce yazdı:

Milli takım ve Şampiyonlar ligi için çekilen kuralar bizim lehimize olmuş.

Premier ligde şampiyonluktan uzak bir performans sergiledik sanki biraz üstüne birde sakatlıklar eklenince tadından yenilmemiş.

Bir türlü kendimizi bulamadık. 

EPL.png
27.png
28.png
29.png
30.png
31.png
32.png
puan-durumu.png

Biraz olsun toparlandık ancak rakiplerimiz hata yapmıyor. Ligi ilk 4'de bitirip seneye Şampiyonlar Ligi'nde mücadele etmek asıl hedefimizdi. Bu yolda gayet iyi gidiyoruz diyebiliriz. Şampiyonluktan umudumu kestim sayılır 🙂 

CL.png

1.Tur
CL-1-tur-1.png
CL-1-tur-2.png

Zor da olsa Atalanta'yı eledik...

Çeyrek final
CL-2-tur-1.png
CL-2-tur-2.png

İlk maçta 5 yedik. Neler olduğunu hala anlamış değilim o maçta. Takım resmen top oynamayı unutmuş gibiydi. İkinci maç elimizden geleni yapsak da maalesef durumu tersine çeviremedik ve Avrupa'ya da veda ettik. 

FA-cup.png
FA-cup-5.png
fa-cup-eyrek.png

FA Cup'ta emin adımlarla ilerliyoruz. Elimizde sadece bu kupa kaldı...

Turkiye.png
uefa-avrupa-elemeleri.png
dk-elemeler-1.png
dk-elemeler-2.png

Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'ne fena olmayan bir başlangıç yaptık. İsrail maçında yeni bir sistem denedim ve güzel de sonuç aldık. Milli Takım ile sanırım artık bu sistemde oynayacağız. 

Londra'da yalnız hayat gerçekten canımı sıkmaya başlamıştı. Hiçbir şeyden tat almıyor gibi hissediyordum. Aysu'yla ara ara görüntülü konuşsak da çok özlüyordum onu. Milli aralarda Türkiye'ye gittiğimde görüşebiliyorduk ancak bu da yetmiyordu.

Arsenal'deki gidişatın sorumlusu belki de sadece benim motivasyon eksiğimdi. Bilmiyordum ancak takımı yarı yolda bırakmaya niyetim de yoktu. Sonuna kadar savaşacaktım... Hem evliliğim hem de takımım için...

Hocam kapanmayacak bir fark yok bence şampiyon olabiliriz 

• Like 1

Şampiyonluk artık zor hocam yılların tecrübeleri ile karşı karşıyayız, son haftalarda hata yapacaklarını sanmam. Biz milli takımımıza konsantre olalım bu sene yaşanmamış gibi. Sağlık olsun.

• Like 1

Arsenal olarak bu sene maalesef istenileni vermemişiz ancak futbolda olabilir bu tarz şeyler.

Milli takım ile güzel başlangıç yapmışız.

• Like 1
Spoiler
ysnovck, 01.05.2021 - 19:02 yazdı:

Hocam kapanmayacak bir fark yok bence şampiyon olabiliriz 

😞 

YigitCelik, 21 saat önce yazdı:

Şampiyonluk artık zor hocam yılların tecrübeleri ile karşı karşıyayız, son haftalarda hata yapacaklarını sanmam. Biz milli takımımıza konsantre olalım bu sene yaşanmamış gibi. Sağlık olsun.

Salmadılar bize 😄 

MertCan, 21 saat önce yazdı:

Arsenal olarak bu sene maalesef istenileni vermemişiz ancak futbolda olabilir bu tarz şeyler.

Milli takım ile güzel başlangıç yapmışız.

Olur böyle dönemler diyelim 😄 

EPL.png

33.png
34.png
35.png
36.png
37.png
38.png
38puan-durumu.png

Açık olmak gerekirse ligi burada bitirmemizde kendimi suçlu buluyordum. Sergilenen performans benim suçumdu biraz da. Dizilişimizi taktiğimizi belki değiştirseydim sonuçlar farklı olurdu ancak bildiğimi okumaktan vazgeçmedim. Takıma dair motivasyonum artık kalmamıştı. Paris SG benimle ilgilendiğini açık açık söylemişlerdi. Fransız basınında büyük yankı uyandıran haberler bana da soruluyordu tabii ki. Bir şey söylememin doğru olmayacağını belirterek konuyu kapatmıştım. Paris muhteşem bir şehirdi. Paris SG ise Avrupa'nın zirvesinde inanılmaz bir kulüptü. Elit kulüpler kategorisinde bir takımda çalışmayı tabii ki isterdim. Aysu'yla bunu paylaştığımda ne zaman bırakacağım gibi can sıkıcı şeyleri söylemesini bekliyordum. Ancak Paris'i çok merak ettiğini orada sıkılmasının imkansız olduğunu vs. söyleyip beni şaşırttı. O da gerçekten istiyordu. Tüm bunlarla beraber tabii ki sözleşmem devam etmekteydi. 

FA-cup.png
fa-cup-yar.png
fa-cup-yar-pen6.png
d-ller-1.png
d-ller-2.png
d-ller-3-ramos.png
avrupa-s-ralamas.png

Avrupa'da kulübü ilk 10'a da sokmuştum artık. Burada daha fazla yapacak işim kalmamıştı. FA Cup yarı finalinde çok şanssız bir şekilde elensek de her koyun kendi bacağından asılacaktı. Oyuncularıma sözüm olduğu için Dünya Kulüpler Şampiyonası'nda da takımın başında olacaktım. Bu süreçte Paris SG ile Arsenal transferim için görüşmelere başlamıştı. 

Dünya Kulüpler Şampiyonası

Grubumuz

kul-pler-samp-grup.png

Grup 1.Maç
kul-pler-grup-1.png

Grup 2. Maç
kul-pler-grup-2.png

Çeyrek Final
kul-pler-eyrek.png

Çeyrek finalde bu turnuvaya da veda ettik. Şampiyona esnasında yaşanan olaylar canımı sıkmıştı. Paris SG sahibi Araplar Arsenal ile bonserviste anlaşamadığını bana bildirmişti. Bu sebeple Paris işi de yatmış oldu. Konuyu başkanla görüştüğümde istedikleri ücretin makul olduğunu söylese de inandırıcı değildi. Medyaya istenen ücretin 45-50 milyon eurolarda dolandığı yansımıştı. Bu akıl alır bir şey değildi. Üstelik gitmek istediğimi bilmelerine rağmen bunu yapmışlardı. Artık yönetime de güvenim kalmamıştı. Şampiyonanın bittiği gün direkt istifamı verdim. Tüm alacaklarımı da kulüpte bırakarak...

1istifa.png

Benim istifamdan sonra kulüp Jürgen Klopp ile anlaştı. Hani şu benim idolüm olan 🙂 Umarım Klopp bıraktığım sistemi koruyup başarılarını Arsenal'de sürdürür demekten başka seçeneğim yoktu. Benimle beraber ayrılan ekip arkadaşlarım da oldu. 3 sezonda 8 kupa kazanmıştım Arsenal'de. Loser olarak anılan, small club lakabı takılmış bir kulüp için fazla iyi bir sayıydı açıkçası 🙂 Gururla Londra'ya ve oyuncularıma veda ettim. Birçok oyuncum benim ayrılışımdan huzursuzdu ve takımdan ayrılmak istiyorlardı şimdiden. Herkesle konuşup vedalaştıktan sonra artık Milli Takım'daki işime odaklanabilirdim. 

1bizle-beraber-ayr-lan-ekip.png
2arsenal-maceram-z.png

Türkiye'ye döndüğümde çok kalamayacaktım. Milli Takım kampıyla beraber Avrupa Uluslar ligi maçlarımızı oynayıp sonrasında da hazırlık maçları yapacaktık. Ardından 45 günlük bir tatil sürem olacaktı. Bu sürenin her dakikasını karımla geçirmekten başka bir şey istemiyordum. Arsenal'den ayrılışıma en çok Aysu sevinmişti. Londra'dan gerçekten nefret ediyordu. Üstüne bir de benimle görüşemediği için bu nefret daha da artıyordu. Aysu'nun yanına İzmir'e geldiğimde o kadar mutlu oldu ki. Çocuk gibiydi. İlişkimizin ilk zamanlarında gibi hissediyordum. 

Turkiye.png
uefa-nations.png
uefa-nations-yar-final.png
uefa-nations-c-nc-l-k.png

Uluslar Ligi'nde buraya kadar gelmek büyük bir başarıydı. Maalesef 4. sırada tamamlamıştık burayı ama olsun. Bu durum takıma olan inancımı artırmıştı. Takımla ve oyuncularla daha yeni kaynaşıyor sayılırdık. 

Hazırlık Maçları

haz-rl-k-1.png

Ekvador'un Dünya sıralamasındaki yerine aldanmamak gerek. Oldukça sağlam mücadele eden ve kaliteli oyuncuları olan bir ekip. Fizik gücü yüksek takımlara karşı nasıl oynamamız gerektiğini görmemizi sağlayan bir mücadele oldu. 

haz-rl-k-2.png

Belçika karşısında kendimizi denemek istedik. Açıkçası beklediğimden daha kötü bir Belçika vardı karşımızda. Oyuna çok erken bir şekilde hakim olduk ancak sonrasında konsantrasyon kaybı yaşadık. Bu hiç istemediğimiz bir durumdu tabii ki. Maçı kazansak da üstüne konuşmamız gereken çok fazla şey var. Oyuncular yerlerinin garanti olmadığının farkında olmalı. 

Kamptan döndükten sonra uzun bir tatil süreci beni bekliyordu. Yeni sezona da Milli Takım ile hazırlanıyorduk. Arsenal'den ayrılışımdan sonra Abramovich benimle Chelsea'nin başına geçmem için görüşmek istemişti. Ancak İngiltere'de takım çalıştırmak istemediğimi belirterek teklifini kibarca reddetmiştim. Londra'dan ve İngiltere'den uzun bir süre uzak duracaktım! Neredeyse evliliğimden oluyordum yahu... Basının sorularına da cevap vermekten sürekli kaçındım. Eski kulübümün yönetimiyle ilgili ters şeyler söylemek istemiyordum. Bu sebeple sürekli kaçınıyordum. Basın toplantılarında da yalnızca Milli Takım'ımızla ilgili konuşuyordum. Önümüzde çok önemli bir hedef vardı, Dünya Kupası biletini almak... Bunu başarabilirsek tarihimizde 4.kez bu turnuvaya gidebilecektik. Canla başla ülkem için bunu yapmaya çalışıyordum. Gelen kulüp tekliflerini ise hiç dinlemeden reddediyordum. Bir süre odak noktamız sadece Milli Takım olması gerekiyordu ve öyle de olacaktı. Bu benim için işten ziyade bir görevdi ve onurdu...

Hocam tekrar kulüp takımı çalıştırmayı düşünüyor musunuz yoksa sadece milli takıma mı odaklanacaksınız 

• Like 1

Arsenal'e vereceklerimiz verdik hocam artık vaktimiz dolmuştu. Milli takım ile güzel yarinlara inşallah.

• Like 1
  • Ugureed changed the title to Türkiye "Canla Başla Mücadele Etmek" | Hikayeli #10

Milli Takım’ı gerektiği yere götürmemiz gerekiyor artık.

Arsenal macerası ufaktan kötü bitmiş, kupayla bitirememişiz.

• Like 1
Spoiler
ysnovck, 02.05.2021 - 22:30 yazdı:

Hocam tekrar kulüp takımı çalıştırmayı düşünüyor musunuz yoksa sadece milli takıma mı odaklanacaksınız 

Bir süre Milli Takım'la devam edeceğiz sadece 🙂 

YigitCelik, 02.05.2021 - 23:01 yazdı:

Arsenal'e vereceklerimiz verdik hocam artık vaktimiz dolmuştu. Milli takım ile güzel yarinlara inşallah.

İnşallah 🙂 

MertCan, 03.05.2021 - 11:37 yazdı:

Milli Takım’ı gerektiği yere götürmemiz gerekiyor artık.

Arsenal macerası ufaktan kötü bitmiş, kupayla bitirememişiz.

Ülkemiz için elimizden geleni yapacağız 🙂 Arsenal ile maalesef kötü bir son oldu 😞 

Turkiye.png

DÜNYA KUPASI ELEMELERİ

dk-elemeler-3.png

Letonya karşısında rahat bir galibiyet aldık. Beklenen oyunu oynamaya yavaştan başladık artık. 
dk-elemeler-4.png

İrlanda güçlü bir ekip ve ciddi bir rakibimiz. Çok fazla pozisyon bulmamıza rağmen 1 golle kazabildik. Çözmemiz gereken sorunlar var.
dk-elemeler-5.png

İnanılmaz bir yenilgi aldık. Şaşkınlıktan başka bir şey gelmiyor elimizden...
dk-elemeler-6.png

İsrail'e şans tanımadık.
dk-elemeler-7.png

Letonya'yı rahat geçtik. 
dk-elemeler-8-inan-lmaz-ma.png

Her şeyin bağlı olduğu maçtı. Kaybedersek 3. oluyorduk. Beraberlikte Romanya'nın kaybını beklememiz gerekiyordu. Galibiyette ise liderliği garantiliyorduk. 25.dakikada Mert atıldı. Resmen elimiz ayağımıza dolaştı. Ama biz tarih yazmayı ve zor maçları çok severiz! 62'de Gökdeniz'in golüyle öne geçtik ve doğru oyunumuza devam ettik. 88'de Bayram amatör bir penaltı yaptı. Bu penaltı tüm umutlarımızı bitirebilirdi. Ancak sahneye maçın yıldızı Altay çıktı. Maç boyu inanılmaz kurtarışlar yapan Altay penaltıyı da çıkardı. Ve tarihimizde 4. kez Dünya Kupası'na gidiyoruz!

dk-elemeler-puan-durumu.png
dk-ya-gitmeyi-ba-ard-k.png

Zor da olsa gruptan çıkmayı ve Dünya Kupası'na adımızı yazdırmayı başarmıştık. Milli Takım'ımızı hak ettiği yere getirmek için elimden geleni yapıyordum. Bu süreçte sürekli başka takımlardan teklif alıyordum. Artık sıkılmıştım bu sebeple Aysu'dan menajerim olmasını rica ettim. Sevgili eşim tabii ki bana gelen teklifleri zevkle reddedeceğini belirterek teklifimi kabul etti. Belli başlı takımlar ve projeler dışında kulüp takımıyla anlaşmayacaktım. Tüm odağımı Milli Takım'a vermek istiyordum. 

atalanta-teklif.png
hoffenheim-teklif.png
newcastle-i-g-r-mesi.png
norwich-teklif.png
west-ham-teklif.png

Teklifleri birer birer reddediyorduk. Dünya Kupası'nda da mücadele edeceğimiz grup açıklandı. 

dk-grubumuz.png

Fas ve Kanada iyi takımlardı. Ancak ikisini de yenebilirdik. İstediğimiz doğrultuda bir gruptu. Gruptan çıkacağımızı düşünüyordum. Dünya Kupası öncesi 2 tane hazırlık maçı yapma hakkımız var. Mart ayında Dünya Kupası grubundaki rakiplerimizin güçlerine eş sayılabilecek ekiplerle hazırlık maçı ayarladık. 

dk-haz-rl-k-1.png
dk-haz-rl-k-2.png

Çin ve Portekiz maçlarımız kötü geçmedi. Portekiz'e karşı kötü bir mağlubiyet aldık ancak oyunumuz umut vericiydi. İki maçta da daha genç oyuncularımıza şans vermeye çalıştık. 

Elemelerden gayet iyi bir şekilde çıkmışız, Dünya Kupası grubu fena değil Fas zorlayabilir belki.

• Like 1

Dünya kupasını heyecanla bekliyoruz hocam 

• Like 1
  • Ugureed changed the title to Liverpool "Dünya'nın Zirvesine Yürüyüş" | Hikayeli #13
  • sosmy unfeatured this topic
  • sosmy featured and unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...