Jump to content

Futbol Uğruna Tutkundan Vazgeçmek

Recommended Posts

Süper gidiyoruz. Böyle giderse erken bir şampiyonluk ilanı göreceğiz gibi 🙂 

• Like 1
  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Güzel bir giriş olmuş lakin bazı eksik yanlarımız mevcut. Bu sorunları düzeltir, eklemeler yapılırsa hikayemiz daha verimli olabilir. Delia Smith'in teklifini değerlendirip, güzel bir başlangıç yaparı

İnanılmaz bir sezonu geride bıraktık.  Buendia, Aarons ve Pukki takıma çok iyi katkılar vermiş. Yeni yönetim hayırlı olsun.

Hocam harika gidiyorsunuz. Umarım Watford'da en kötü playoff oynar 🙂 

Oldukça iyi bir şekilde ilerliyoruz, gol yeme probleminin önüne geçmene sevindim.

• Like 1
Spoiler
sosmy, 27.04.2021 - 16:07 yazdı:

Süper gidiyoruz. Böyle giderse erken bir şampiyonluk ilanı göreceğiz gibi 🙂 

Teşekkürler hocam, nisan ayında işi bitiririz gibi

MertCan, 27.04.2021 - 16:14 yazdı:

Oldukça iyi bir şekilde ilerliyoruz, gol yeme probleminin önüne geçmene sevindim.

Teşekkürler hocam. Son maçlarda tekrar hortladı gibi 😄

ysnovck, 27.04.2021 - 17:30 yazdı:

Harika gidiyoruz hocam 

Teşekkürler hocam

Behzat Ç., 10 saat önce yazdı:

Mis gibi gidiyoruz.

Teşekkürler hocam

Bilgisayarım tamirden geldikten sonra oyunda hızlı ilerledim. Bu güncellemelik böyle olsun; bir dahaki güncellemede hikayede bir şeyler tezgâhladım 😄

Sky Bet Championship Logo Vector (.AI) Free Download

12-23. Haftalar

Screenshot-7

Ligde muhteşem bir seri yakalamıştık. Sheffield Wednesday maçı haricinde kusursuz gidiyorduk. Çok sıkışık bir Aralık ayı geçirmiştik. Fakat bu sıkışıklığı yara almadan atlatmayı başardık. 

Puan Durumu

Screenshot-8

İlk yarıyı 14 puan farkla kapatmıştık. Artık yolun sonunun Premier Lig olduğunu görüyorduk. Hücum açısından defans açısından da harika bir gidişatımız var.

EFL Cup - Wikipedia

Çeyrek Final

Screenshot-9

Üst lige yükselme yarışında favori olan Bournemouth ile evimizde karşılaştık. Kıyasıya mücadeleyle geçen bir maçtı. Penaltı vuruşlarındaki ustalığımız ve penaltıcı kalecimiz Krul sayesinde tur atladık.

Yarı Final

Screenshot-10

Yarı finalde bir takım ile değil; makine ile karşılaştık. Maçı ezilmeden bitirmek, bizim önceliğimizdi. Bunu da başarmıştık. 

FA Cup Logo Vector (.SVG) Free Download

3. Tur

Screenshot-12

Carabao Cup'tan elendikten sonra Federasyon Kupası maçları başladı. Kupaya 3. Tur'dan katılmıştık. Ligimizin ekiplerinden biriyle zorlu bir maç oynadık. Hernandez sayesinde uzatmaların son dakikasında maçı kazandık.

4. Tur'daki Rakibimiz

Screenshot-11

Premier Lig takımlarından olan Newcastle maçı, bizim için güzel bir test olacaktı. İç saha avantajımızı kullanmaya çalışacağız.

Ödüller

Kasım Ayı Ödülleri

Screenshot-1

Screenshot-2

Aralık Ayı Ödülleri

Screenshot-4

Screenshot-5

Screenshot-6

Futbolcumuz Aarons ve ben, ödül almayı alışkanlık haline getirmiştik. Ligin başladığı Eylül ayından beri o genç oyuncu ödülünü kazanırken ben de ayın menajeri ödülünü kazanıyordum. Aarons henüz 21 yaşında ve önünde muazzam bir gelecek var. Tabi bizim için kötü bir gelişme olarak Arsenal, Chelsea, Liverpool, Man United ve Leicester onu izliyor. Elimden geldiğince onu takımda tutmaya çalışacağım.

• Like 1

Sıkışık fikstüre rağmen puan kaybetmemişiz ve oldukça iyi ilerlemişiz.

Aarons'un maşallahı var.

• Like 1
  • President

Buralara alışkın bir takım kadrosuna sahibiz. Sıkışık fikstürlerden kazasız çıkabilmemiz oldukça önemliydi. Bu saatten sonra takımı durdurmaları zor.

• Like 1
Spoiler
ysnovck, 29.04.2021 - 01:31 yazdı:

Teşekkürler hocam, Watford play-off hattında değil. Fakat şansı yüksek.

YigitCelik, 29.04.2021 - 02:47 yazdı:

Şampiyon belli öbürleri 2.yi belirlesin

Şampiyo olduk; n de yakın zamanlarda eklenir 😄

MertCan, 29.04.2021 - 12:47 yazdı:

Sıkışık fikstüre rağmen puan kaybetmemişiz ve oldukça iyi ilerlemişiz.

Aarons'un maşallahı var.

Teşekkürler hocam, bir ara sakatlansa da 2-3 hafta sürdü

Selim Atalay, 29.04.2021 - 21:03 yazdı:

Buralara alışkın bir takım kadrosuna sahibiz. Sıkışık fikstürlerden kazasız çıkabilmemiz oldukça önemliydi. Bu saatten sonra takımı durdurmaları zor.

Teşekkürler abi, bir kez durdurulsak da gidişatımıza engel olmadı. 

sosmy, 29.04.2021 - 23:14 yazdı:

Harika gidiyoruz hocam 

Teşekkürler hocam

Kendimi bildim bileli karşı cinsle olan ilişkilerde zayıf biriyim. Sevgiliyi geçtim; kız bir arkadaşım bile olmamıştı. Kendimi "odun" olarak nitelendiriyordum 😄 Bu durum, iki yıl önce değişmişti. Tuğba da benim gibi Türk Hava Yolları'ndan transfer olmuştu. İngiltere'ye daha önce geldiğim için onun alışma sürecini atlatmasında yardımcı olmuştum. Aramızdaki duruma arkadaşlık da demiyorduk; sevgililik de demiyorduk. Zaten pandemi ve menajerliğe geçiş derken araya mesafeler de girmişti. Ancak araya giren mesafeler, aramızın açılmasına sebep olmamıştı. Hatta içindeki duygularının adını koymuştu ki bir gece yarısında hoşlantı itirafı almıştım. O andan sonra işler benim için de eskisi gibi olmayacaktı. Çatlakların olduğu odunluk duvarım o günden sonra yıkıldı. Her şeye rağmen önceliğim takımım olmalıydı. O da mesleği için öyle düşünüyordu. Mesleklerimiz, boş vakit bulmak için elverişsiz olsa da ayda bir görüşebiliyorduk. İlk buluşmamız Londra'daki Millwall maçından sonra olacaktı. Maçı izlemek için locaya gelmişti ki bakışlarını hiç bir maçımızı kaçırmayan Delia Smith yakalamış 😁 Maçtan sonra bir araya geldiğimizde Smith, "hayırlı olsun" diyerek araya girdi.  Tanışma merasiminden sonra Smith "Evlenme kararı alırsanız, düğün hediyeniz benden." dedi ve çok şaşırdık. Ayrıca Smith, ilk yarıdaki başarımın sebebini ona bağlamıştı; haklılık payı da vardı 🤭 Çünkü hoşlantı itirafından önce de sonra da her zaman destekçim olmuştu. 

Devre Arası Transfer Dönemi

Gidenler

Screenshot-10

Şans veremediğimiz oyuncularımızla yollarımızı ayırdığımız bir transfer dönemi geçirdik. Ayrıca Tettey ve Nyland'ın sözleşmesi sezon sonunda bitiyordu. Serbest kalmalarının yerine nakit olarak elden çıkararak iyi bir hamle yaptığımızı düşünüyorum. Championship'te finansal fair play olayı vardı ve satış yaptıktan sonra transfer yapma fırsatı bulabildik.

Gelenler

Screenshot-9

Giden oyuncularımızdan kazandığımız paranın az bir kısmını kullandık. Ayrıca Rupp, Tettey ve Stiepermann'ın yerlerini, onlardan daha genç iki oyuncuyla doldurmuş olduk. Bruno Veglio genç sayılabilecek bir oyuncu ve potansiyeli de fena değildi. Oldukça ucuz maliyetli olmasından dolayı, onu fırsat transferi olarak değerlendirdik. John Lundstram  ise takımında fırsat bulamıyordu. Ayrıca sezon sonunda serbest kalacaktı. Onu kiralayarak 6 aylık deneme süreci gibi bir sürece tutma kararı aldık.

23-38. Haftalar

Screenshot-6

Ligin ikinci yarısında, ilk yarıdaki performansımızı sürdürmüştük. Özellikle savunma anlamında daha da gelişmiştik ve 14 maçta sadece 1 gol yemiştik. Gol yediğimiz maçtaki mağlubiyet, nazar boncuğuydu...

Blackburn maçından sonra Premier Lig'e çıkmayı garantiledik.

Screenshot-4

Screenshot-5

Yönetimin bize ayırdığı bütçe ise şahaneydi. Delia Smith, "Güle güle harca." diyerek bu haberi verdi.

Screenshot-3

Puan Durumu

Screenshot-7

FA Cup Logo Vector (.SVG) Free Download

4. Tur

Screenshot-8

Önümüzdeki sezon için test olarak gördüğümüz maçı öne geçmemize rağmen kaybettik. Erken elenmiş olsak da bu yenilgiyi lige odaklanma fırsatı olarak görüyoruz.

Ocak Ayı Ödüllü Geçti

Screenshot-1

Screenshot-2

Şubat ayında bu ödül serisi bozuldu. Çünkü Aarons sakatlık geçirdi ve o haftadaki lig sonuncusuna karşı şanssız bir mağlubiyet aldık.

Dosya:Sky Sports logo 2017.svg - Vikipedi

Türkiye Milli Takımının Kalecisi Norwich City İle Anlaştı

Ugurcan Cakir - Oyuncu profili 20/21 | Transfermarkt

Rekorları alt üst ederek Premier Lig'e yükselen Norwich City, transfer sezonunu erkenden açtı. Türkiye Süper Ligi ekiplerinden olan Trabzonspor takımının milli kalecisi Uğurcan Çakır, önümüzdeki sezon Norwich City forması giyecek. Transferle ilgili konuşan Norwich City menajeri "Uzun süredir takip ettiğimiz bir oyuncuydu. Onu transfer etmek için Premier Lig'e yükseleceğimiz günü bekliyorduk. Şu anki kalecimiz Krul, efsane bir kaleci. Fakat kaleyi genç bir isme emanet etmeyi daha doğru buluyoruz." dedi. Transfer için Norwich City kasasından 12,5 milyon Euro çıkacak. 

Screenshot-14

Önümüzdeki sezona çok transfer düşünmüyorum. Az sayıda, ama takımın başarısına direkt olarak etki edecek oyuncular almalıyız. Takımın finansal durumu oldukça iyi seviyede. Bu yüzden harcamam için sunulan transfer bütçesini kullanmaktan çekinmeyeceğim...

Screenshot-13

Tebrikler hocam. Umarım premier ligde kalıcı oluruz.

• Like 1

Tebrikler hocam. Başkan harbi başkanmış bu bütçeyi iyi kullanmak lazim.

• Like 1

Tebrikler dostum hak ettiğimiz bir şampiyonluğu aldık. 
Bütçe fena değil bazı isimleri satabilirsek üstüne ekleyebiliriz bile, premier ligde kalmak için transferleri merakla bekliyorum.

• Like 1
Spoiler
ysnovck, 13 saat önce yazdı:

Tebrikler hocam. Umarım premier ligde kalıcı oluruz.

Teşekkürler hocam, kalıcı olacak kadroyu kurmaya başladık

YigitCelik, 10 saat önce yazdı:

Tebrikler hocam. Başkan harbi başkanmış bu bütçeyi iyi kullanmak lazim.

Teşekkürler hocam, başkanımız dedik bağrımıza bastık. Sonrasında yönetim komple değişti 😄

MertCan, 4 saat önce yazdı:

Tebrikler dostum hak ettiğimiz bir şampiyonluğu aldık. 
Bütçe fena değil bazı isimleri satabilirsek üstüne ekleyebiliriz bile, premier ligde kalmak için transferleri merakla bekliyorum.

Teşekkürler hocam, yük olacak isimlerle yollarımızı ayırıyoruz. Ayrıntılar sonraki güncellemede 😁

S Sport İle Kısa Röportaj

Premier Lig'e çıktığımız günün gecesinde bir telefon aldım. S Sport yorumcularından Gökhan Abdik, cuma akşamındaki programda kısa bir röportaj yapmak istediğini söyledi. Ben de seve seve kabul ettim. Röportaj günü gelmişti ve yayına bağlanmıştım. Gökhan Abdik ve Çağıl Özge Özkul tebrik ettikten sonra ilk soru hedeflerim hakkındaydı.

Gökhan Abdik: Önümüzdeki sezon neler hedefliyorsun?

Ben: Belki uçuk gelebilir, fakat direkt olarak ilk 10'u hedefliyorum. 2019'da Wolves, 2020'de Sheffield, 2021'de de Leeds United aynısını yaptı. Özellikle Wolves gibi önce üst sıralara, sonra da Avrupa Kupaları'na katılırsak tadından yenmez. 

Gökhan Abdik: Elindeki kadroyla bu mümkün. Kaleye Uğurcan Çakır transferini kısa süre önce duyurdunuz. Anlaştığınız başka isimler var mı?

Ben: Şu an yok, ama kafamda birkaç isim var.  Hatta ikisini bitirmek için sezon biter bitmez İzmir'e gitmeyi düşünüyorum.

Çağıl Özge Özkul: Ben kimlerin olduğunu anladım.

Gökhan Abdik: Enis Destan veya Burak İnce gibi mi?

Ben: 🤫 İkisine de ilgimiz var. Fakat harekete geçmek için Altınordu'nun ligdeki durumunu bekliyorum.  

Bu ana kadar olan süreç hakkında da konuştuktan sonra görüşmeyi bitirdik. Yarın, kazanmamız halinde şampiyonduk ve kutlamalar için hazırlanmalıydım.

Altyapıdan İki Harika Yetenek Çıktı

Screenshot-1

Ahmet'i altyapıda görmek sürpriz oldu. Çünkü kendisi bir Türk. Onu potansiyeline ulaştırabilirsek milli takım için iyi bir seçenek olacağını düşünüyorum.

Screenshot-2

Altyapıdan çıkan oyuncuların tanıtıldığı raporda, özellikle Stafford-Oates'e dikkat çekilmişti. Onu önümüzdeki sezondan itibaren as takıma kaynaştırmayı düşünüyorum. 

39. Hafta

Screenshot-3

Screenshot-17

Aston Villa v Norwich City - Sky Bet Championship : News Photo

40. Hafta

Screenshot-4

41. Hafta

Screenshot-5

Güzel bir geri dönüşe imza attık. Rooney ile aram iyiydi. Fakat arada atışıyorduk. Bu yüzden ona karşı ligdeki iki maçta kazanmak güzel oldu.

42. Hafta

Screenshot-6

Dakikalara dikkat 😄

43. Hafta

Screenshot-7

Bournemouth maçından üç gün sonra Watford ile oynadık. Kaleci hariç rotasyonlu bir kadroyla çıktık. İlk mağlubiyetimizi alıp Yasin hocamın isteğini yerine getirmiş olduk 😛 

44. Hafta

Screenshot-8

2-0lık mağlubiyetten sonra takım çok istekliydi. Harika bir performans gösterdik.

45. Hafta

Screenshot-9

Kazanabileceğimiz bir maçta puan kaybettik. Bu maçta takımda "Üst lige çıktık." rahatlaması vardı.

46. Hafta

Screenshot-10

İlk yarısı sakin geçen maçın ikinci yarısı bayağı hareketli geçti. Kazanan taraf biz olduk.

Puan Durumu ve Ödüller

Screenshot-19

Screenshot-20

Screenshot-21

Screenshot-22

Screenshot-23

Akşam güneşinin yüzüme vurduğu fotoğrafı oyuna aktardım. Ten rengim kırmızıya dönse de çaktırmıyoruz 🤭

Screenshot-24

Sezon Sonu Genel Bakıştan Kesitler

Screenshot-18

Screenshot-11

Screenshot-12

Artık Borçsuz Bir Takımız

Screenshot-13

Screenshot-14

Kulübümüzün Yönetimi Değişti

Screenshot-26

Screenshot-28

Screenshot-29

Screenshot-27

Yeni yönetim de bonkör çıktı. Benim söylememe gerek kalmadan altyapı tesislerini geliştirme kararı aldı.

Screenshot-30

Norwich City'nin Sosyal Medya Paylaşımı

F-16 Afterburners - YouTube

🤔

İnanılmaz bir sezonu geride bıraktık. 

Buendia, Aarons ve Pukki takıma çok iyi katkılar vermiş.

Yeni yönetim hayırlı olsun.

• Like 1

Hocam harika bir başarı. Yeni transferlerinizi heyecanla bekliyoruz 🙂 

• Like 1

Süper bir sezondu takım çok aksiyonu bol bir takıma dönüştü 😄 baskandan sosyal medya adminine kadar. 😄

• Like 1
Posted (edited)
Spoiler
MertCan, 8 saat önce yazdı:

İnanılmaz bir sezonu geride bıraktık. 

Buendia, Aarons ve Pukki takıma çok iyi katkılar vermiş.

Yeni yönetim hayırlı olsun.

Teşekkürler hocam, gözlerine girdiğimde cidden hayırlı olacak 😄 

ysnovck, 7 saat önce yazdı:

Hocam harika bir başarı. Yeni transferlerinizi heyecanla bekliyoruz 🙂 

Teşekkürler hocam, transfer güncellemesi geldi

YigitCelik, 1 saat önce yazdı:

Süper bir sezondu takım çok aksiyonu bol bir takıma dönüştü 😄 baskandan sosyal medya adminine kadar. 😄

Teşekkürler hocam, her şeye renk katmak lazım 😄

Lig biter bitmez Türkiye'ye gitmiştim ve ilk durağım İzmir olmuştu. Enis Destan ve Burak İnce ile transfer şartları konusunda anlaşmıştık. İkisiyle görüşmeleri ise onlarla yüz yüze yürütme kararı aldım. Olumlu görüşmelerden sonra iki yetenekle de anlaştık. Enis Destan bu transfer döneminde takımımıza katılacak. Fakat Burak İnce, 18 yaşında gelmedi diye onu Ocak ayına kadar bekleyeceğiz. Altınordu'nun tesislerinde bazı genç yetenekleri izleme fırsatım da oldu. Hatta bazı arkadaşların yeteneğini de beğenmiştim. Zamanı gelince onları da kadroya katmayı amaçlıyordum. Seyit Mehmet Özkan başkan ve teknik direktör Hüseyin Eroğlu ile samimi görüşmeler gerçekleştirmiştik. Bu görüşmelerden sonra normalde yaşadığım yer olan Tekirdağ'a gittim. Arkadaşlarımla özleşmiştim ve onlarla hasret giderme şansım oldu. 15 gün burada kaldıktan sonra İngiltere'ye dönüp, sezonu açmayı düşünüyordum. Tuğba, çalıştığı şirketten izin alamamıştı. Fakat dönüşte ona bir sürpriz planlıyordum ve belki de birkaç ay sonra çalışmasına gerek kalmayacaktı...

ALTINORDU FK - Altınordu Futbol Kulübü

2021-2022 Sezonu

Transfer Dönemi

Gelenler

Screenshot-1

Screenshot-2

Az transfer yapma parolasıyla girdiğim transfer dönemini, hareketli bir şekilde geçirdik. Ben Gibson zaten kulübümüzde kiralıktı ve Premier Lig'e yükselme durumunda zorunlu satın alma opsiyonu devreye girecekti. Enis Destan, uzun süredir takip ettiğim bir futbolcuydu. 1. Lig'de harika bir sezon geçirip gol kralı olmuştu. Pukki'ye alternatif olarak aldım ve bu sezon ilk 11'e monte etmeyi planlıyorum. Lovro Majer de takip ettiğim oyunculardan biriydi. 4-1-2-3 diziliminden 4-2-3-1'e geçmek istiyordum ve onu 10 numara ya da merkez orta sahada rahatlıkla kullanabilirdim. Fiyatı da uygun olunca kaçırmadık. Mark Gillespie, yedek kaleci olarak aramıza katılmıştı. Geçen seneki yedek kalecimiz McGovern ile yaşından dolayı sözleşme yenilemedik. Xavi Quintilla, geçen sezon takımımızda kiralıktı. Defansa iyi bir alternatif olabileceğini düşünerek opsiyonunu kullandık. Tim Krul ile yaşından dolayı yolları ayırmayı planlıyordum. Onun yerini Uğurcan Çakır ile doldurma kararı aldık. Cesar Montes, kaliteli bir stoperdi. Kendisini uzun uğraşlar sonucunda bulduk ve hemen transfer çalışmalarına başladık. Stoper için ilk aday olarak onu düşünüyordum. Dimitris Giannoulis, geçen sene as sol bekimizdi. Yeteneğine göre uygun bir opsiyonu vardı. Bu yüzden onu da transfer ettik. Adama Traore, jet uçağı fotoğrafı ile tanıttığım futbolcuydu. Wolves onu 40 milyon Euro civarına transfer listesine koymuştu. Bu parayı direkt olarak vermektense satın alma opsiyonuyla kiralamayı tercih ettik. İyi bir performans sergilemesi durumunda o parayı vermeyi düşünüyoruz. Preslav Borukov, Enis Destan gibi yetenekli bir isimdi. Onu da ileride forvet hattına alternatif olarak düşünüyorum. Ama önce bu sezon U-23 takımında pişmesi gerek. Alfie Mawson, savunmamıza bir alternatif olacaktı. Charlie McCann, Manchester United'dan serbest kalmış, potansiyelli bir isimdi. Gelişimini sağlayabilirsek bizim için iyi bir oyuncu olacaktır. Lewis Cook, orta saha için iyi bir isimdi. Hem alternatif olarak kullanmayı düşünüyorum hem de ilk 11'de başlatmayı düşünüyorum. Enzo Millot, Monaco'nun yıldız adaylarından birisiydi. Uzun süredir takip ettiğim futbolculardan birisiydi. Uygun bir ücrete transfer ettik. Filip Benkovic, çok iyi bir oyuncuydu ve Leicester'da şans bulamıyordu. Aradığı şansı verip potansiyeline kavuşturmak için onu transfer ettik.

Gidenler

Screenshot-3

Screenshot-4

Screenshot-5

Yaşlanmış ve ilk 11'de düşünmediğim oyuncuları elden çıkardık. Üstelik transfer gelirlerinden iyi miktarda para da kazandık. Bu gelir sayesinde transfer bütçemi artırma fırsatım olmuştu. Ayrıca yönetim ile yaptığım toplantıda hedefimi üst sıralar olarak belirledim. Buradan da bir gelirimiz oldu. Transfer dönemi sonrasında ekonomik durumumuz bu şekildeydi:

Screenshot-21

Hazırlık Kampı

Screenshot-20

Edited by omer1759

Hocam transferler çok iyi özellikle Adama Troere 😂

• Like 1

Transferlerimiz çok iyi gücümüze güç katmışız.

• Like 1

Transfer dönemini iyi bir şekilde geçirmişiz.

Hazırlık kampında bizden bir üst takımları yenmemiz güzel olmuş.

• Like 1
Spoiler
ysnovck, 02.05.2021 - 01:40 yazdı:

Hocam transferler çok iyi özellikle Adama Troere 😂

Jet uçağı gibi oyuncu valla 😄 

YigitCelik, 02.05.2021 - 05:00 yazdı:

Transferlerimiz çok iyi gücümüze güç katmışız.

Teşekkürler hocam

MertCan, 02.05.2021 - 11:51 yazdı:

Transfer dönemini iyi bir şekilde geçirmişiz.

Hazırlık kampında bizden bir üst takımları yenmemiz güzel olmuş.

Teşekkürler hocam

Dosya:PremierLeagueYeniLogo.png - Vikipedi

1. Hafta

Screenshot-3

Cantwell sayesinde sezona harika bir başlangıç yaptık.

2. Hafta

Screenshot-4

İyi oynadığımız maçta, son dakikalarda puan kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kaldık. Fakat kazanmasını bildik.

3. Hafta

Screenshot-5

Geçen haftaki maçın aynısı oldu...

4. Hafta

Screenshot-6

Montes'in kafasının sayesinde maçı kazandık 😄

5. Hafta

Screenshot-7

Ligin kaliteli takımlarından birine karşı çok sağlam bir futbol oynadık. Enis Destan'ın başlangıç yapması beni fazlasıyla mutlu etti.

6. Hafta

Screenshot-8

Sezona suskun başlayan Pukki şov yaptı.

7. Hafta

Screenshot-9

Aston Villa da bu ligin sağlam takımlarından birisi. Öne geçsek de skoru koruyamadık.

8. Hafta

Screenshot-10

Premier Lig'de bugün Türk günü yaşandı. Enis Destan'ın harika başlangıcından 3 dakika sonra Uğurcan Çakır penaltıyı çıkardı. Sonraki süreçte de Enis Destan 2 gol 3 asistle oynadı.

9. Hafta

Screenshot-11

Liverpool makinesine karşı yapacak pek bir şeyimiz yoktu.

10. Hafta

Screenshot-12

Aston Villa deplasmanından sonra tekrar bir Birmingham deplasmanında önde olduğumuz maçı kaybettik.

11. Hafta

Screenshot-13

İki maç üst üste kaybettikten sonra bu galibiyete ihtiyacımız vardı. Harika bir oyunla 4-0 kazandık.

Puan Durumu

Screenshot-14

EFL Cup - Wikipedia

2. Tur

Screenshot-15

3. Tur

Screenshot-16

4. Tur

Screenshot-17

Carabao Cup'ta oynadığımız üç maçta da rotasyonlu kadrolarla sahaya çıktık. Üç maçı da kazanmasını bildik. Çeyrek finalde Chelsea deplasmanına gidiyoruz.

Ekim Ayı Ödülleri

Screenshot-2

Screenshot-1

Tottenham deplasmanındaki performansı sayesinde Enis Destan, iki ödül birden kazandı. Türkiye 1. Lig'den gelip Premier Lig'e çok çabuk adapte oldu.

hocam lige fırtına gibi girmişiz tebrikler 🙂 

• Like 1

Lige çok çok iyi bir başlangıç yapmışız, böyle devam edersek şampiyonluk gelebilir gibi.

Cantwell ve Montes sezona etkili başladı böyle devam ederler umarım.

• Like 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...