Jump to content

Kırklarelispor | Süper Lig'de Trakya Zamanı #4

Recommended Posts

Hem ligde hem de kupada kritik bir dönemeçteyiz, dikkatli olursak istediğimiz her şeyi yaparız.

• Like 1
  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Yaptığınız güzel yorumlar için teşekkür ederim. Kariyeri zirvede bırakma kararı aldım 😁 Hikayeli bir kariyer planım var. Bilgisayar tamirden gelince uygulamaya geçireceğim.

Başkanımız: Volkan Can   Stadımız: Kırklareli Atatürk   Tarihçemiz   1969-1970 sezonunda Türkiye 3. Futbol Ligine katılan kulüp, uzun yıllar 3. Lig'de oynadı. 1

33. Hafta 2. Lig'den beri takım için bütün gayretini gösteren Mert Sinan'ı ilk 11'de başlatarak çok doğru bir karar verdim. Bu ligdeki dengeleri değiştiren maç oldu.   34. Hafta

Ben Lüleburgazlı biri olarak ilgiyle takip ediyorum hocam, iyi gidiyorsun. Hatta mükemmel.

Yalnız Kırklareli Stadına verilmeyen onay, bizim 8 Kasım'a nasıl verilmiş hayret olay 😄

Spoiler
sosmy, 18 saat önce yazdı:

Oooooo çok kritiiiiiik. Hem şu kupayı alıp hem de 2.bitirsek of of. Konvoy için atkı siparişini verdim bile ben, Sivas maçından önce gelir umarım 🙂 

Fenerbahçe inanılmaz bir atağa kalktı ve bir Avrupa kupasıyla Süper Ligi aldı 😄 Atkınızı maçtan önce yetiştirdim, bonus olarak Mert Sinan imzalı forma da gönderdik 😛

YigitCelik, 14 saat önce yazdı:

Neler yapmışız neler bee esiyor takım esiyor...

Balkanlardan gelen soğuk hava dalgası gibi geldik 😄 

MertCan, 7 saat önce yazdı:

Hem ligde hem de kupada kritik bir dönemeçteyiz, dikkatli olursak istediğimiz her şeyi yaparız.

Teşekkürler hocam, hedefimiz olan Türkiye Kupası'nı aldık.

Behzat Ç., 6 saat önce yazdı:

Gelene geçene 5 tarifesi. Takım efsane

Teşekkürler hocam

sezeraytac92, 2 dakika önce yazdı:

Ben Lüleburgazlı biri olarak ilgiyle takip ediyorum hocam, iyi gidiyorsun. Hatta mükemmel.

Yalnız Kırklareli Stadına verilmeyen onay, bizim 8 Kasım'a nasıl verilmiş hayret olay 😄

Teşekkürler hocam, kariyere başlamadan önce 8 Kasım Stadı'nın kapasitesini editörden artırmıştım. Başka türlü İstanbul'da sürünüyoruz 😄

super-lig-320x320

33. Hafta

Screenshot-23

2. Lig'den beri takım için bütün gayretini gösteren Mert Sinan'ı ilk 11'de başlatarak çok doğru bir karar verdim. Bu ligdeki dengeleri değiştiren maç oldu.

34. Hafta

Screenshot-24

1-0 geriye düştükten sonra oyunun hakimiyetini ele geçirdik. Öne de geçebilirdik. Fakat 1 puana razı olduk.

35. Hafta

Screenshot-25

Küme düşme hattındaki Kayserispor'a hayat öpücüğü verdik. Fakat bu maçtan sonra puan alamadılar.

36. Hafta

Screenshot-26

Kupa finalinden 3 gün sonra tekrar Sivasspor ile oynadık. Kupa maçının aksine rotasyon yaptık ve 3 gol bulmasını bildik.

37. Hafta

Screenshot-27

Bilalli penaltı kaçırsa da 1 dakika sonrasında golü bulduk. Bilalli de penaltı kaçırdıktan 6 dakika sonra hatasını telafi etti ve sonraki dakikalarda farkı açtık.

38. Hafta

Screenshot-28

Zorlu deplasmanda kazanmasını bildik.

Puan Durumu ve İstatistikler

Screenshot-37

Galatasarayla oynadığımız maçtan sonra Galatasaray gün yüzü görmedi ve Fenerbahçe liderliği ele geçirdi. Son hafta 2 takım da mağlubiyet aldı ve zirveye 1 puan farkla lig 3.sü olduk. Ayrıca Fenerbahçe büyük bir iş başardı ve Avrupa Konferans Ligi'ni aldı.

Screenshot-1

Özellikle uzatmalar ve penaltılarla gelen galibiyetler dikkat çekiyor. Kardeş kulübümüzü tebrik ediyoruz.

Bir de bu açıdan bakalım:

Screenshot-2

Screenshot-38

Screenshot-39

Ziraat-T-rkiye-Kupas-logosu

Final

Screenshot-29

Tek taraflı bir oyun oynayarak müzemize bir Türkiye Kupası ekledik. Kulüp olarak 4 yıldır bu organizasyonu çok seviyoruz ve pek çok Süper Lig takımını elesek de 3 sezon üst üste çeyrek finalde takılmıştık. Bunlardan dolayı bu maç bizim için çok önemliydi ve Trakya'nın her yerinden gelen taraftarlarımızın gözünün önünde kupayı aldık. Bundan dolayı taraftarlarımızın adına gururluyuz.

TÜRKİYE KUPASI ŞAMPİYONU KIRKLARELİSPOR!!!

Screenshot-20

Kupa, kaptanımız Berrio'nun ellerinde yükseldi.

Screenshot-21

Ödüller

Screenshot-35

Screenshot-36

Screenshot-22

Sezon Sonu Genel Bakış

Screenshot-30

Screenshot-31

Screenshot-32

Screenshot-33.png

Bütün Kulvarlardaki İstatistikler

Screenshot-40

2. Lig'de futbolcularımızın oynadığı maçların sayısı çok dengeliydi. Bu sezon da Süper Lig'de 5 oyuncu değiştirme hakkı bulunmasından dolayı benzer bir denge sağladık. Bir gol kralı çıkaramadık. Fakat 7 oyuncumuz 10 gol barajını geçti ve bu çok ciddi bir sayı. Bu futbolcuların içinden en çok dikkat çeken isim Atakan Gündüz. Defans olmasına rağmen toplam 11 gol attı. Genç Yunus Yalçın'a da bir parantez açmak gerekiyor. Özellikle son 15 maçta harika bir oyun oynadı.

Ön Bütçe

Screenshot-41

İngiltere'den Teklif Aldım

Screenshot-42

Başkanın Türk olmasından dolayı teklif dikkatimi çekti 😄 Fakat Kırklarelispor'a, Kırklareli şehrine ve tüm Trakya'ya bir sözüm var.

• Like 1

Bizim için oldukça iyi bir sezon olmuş. Ligde son haftalarda puan kaybı yapmasak şampiyonluğu konuşuyor olacaktık sağlık olsun.

İyi bir bütçe vermişler seneye güzel bir kadro kurup kupalara ambargo koyabiliriz.

• Like 1

Seneye şampiyonluk gelir gibi. Fenerbahçe neler yapmış öyle yahu 😄 Kupa için tebrikler hocam 🙂 

• Like 1
  • Ugureed changed the title to Kırklarelispor | Süper Lig'de Trakya Zamanı #4
Spoiler
Behzat Ç., 09.04.2021 - 18:00 yazdı:

10 numara 8 yıldız bir sezon oldu. Önümüzdeki sezon şampiyonluğa oynarız.

Teşekkürler hocam. Planlarımızı buna göre yaptık, bakalım başarabilecek miyiz 😄 

MertCan, 09.04.2021 - 18:16 yazdı:

Bizim için oldukça iyi bir sezon olmuş. Ligde son haftalarda puan kaybı yapmasak şampiyonluğu konuşuyor olacaktık sağlık olsun.

İyi bir bütçe vermişler seneye güzel bir kadro kurup kupalara ambargo koyabiliriz.

Teşekkürler hocam güzel ve genç bir kadro kurduk.

sosmy, 09.04.2021 - 18:25 yazdı:

Seneye şampiyonluk gelir gibi. Fenerbahçe neler yapmış öyle yahu 😄 Kupa için tebrikler hocam 🙂 

Teşekkürler hocam, Fenerbahçe'nin başarısını kupayı aldıktan sonra farkettim 😄 

YigitCelik, 09.04.2021 - 18:39 yazdı:

Tebrikler hocam çok şaşalı bir sezondu.

Teşekkürler hocam

Transferlerimiz

Gelenler

Screenshot-22

Screenshot-23

Gençleşme adımları attığımız bir transfer dönemi oldu. Özellikle Çekya topraklarında uygun gençler bulduk. Hem Avrupa Ligi'nde hem de Süper Lig'de mücadele edeceğimiz için kadrodaki alternatif sayısını artırmaya çalıştık. Bunda başarılı da olduk. Transferlerin profili için buraya tıklayabilirsiniz.

Gidenler

Screenshot-24

Screenshot-25

Geçen sezon iyi performans gösteren, ancak Avrupa için yeterli görmediğimiz isimlerle yollarımızı ayırdık. Bu politikamızla çok iyi para kazandık. Pilot kulübümüz Ergene Velimeşe 1. Lig'e çıktı diye tecrübeli isimlerimizi ve gelecek vadeden yabancı genç futbolcularımızı kiralık verdik. Umarım orada fazla oyalanmazlar.

Hazırlık Kampı

Screenshot-18.png

T-rkiye-S-per-Kupas-logo.png

Screenshot-19.png

Screenshot-16.png

Uefa-europa-league-logo-20152018.png

Screenshot-26.png

Sezon Öncesi Genel Bakış

Screenshot-20

Screenshot-21

Bu transfer döneminde yaş ortalamamızı 21'e kadar indirdik. Gençlik aşısının faydalı olacağını düşünüyorum.

• Like 1

Takımı gençleştirmeye yönelik oldukça iyi adımlar atmışız.

Sezona süper kupayla başlayarak moral depolamışız, artık yeni sezona hazırız.

• Like 1

Hocam Fenerbahçe'ye 2 maçta neden 15 gol attınız ayıp değil mi 😄 

• Like 1

Transfer dönemini ucuz yollu halletmek ve bu dönemde gelir etmek güzel olmuş. Red Star karşısında ise tur gelir. Ergene Velimeşespor'u kullanma biçimini de çok beğendim. Yeni sezonda başarılar.

• Like 1
Spoiler
MertCan, 18 saat önce yazdı:

Takımı gençleştirmeye yönelik oldukça iyi adımlar atmışız.

Sezona süper kupayla başlayarak moral depolamışız, artık yeni sezona hazırız.

Teşekkürler hocam, kupa maçının moraliyle hızlı başladık

sosmy, 17 saat önce yazdı:

Hocam Fenerbahçe'ye 2 maçta neden 15 gol attınız ayıp değil mi 😄 

Hazırlık maçında tam rotasyonla çıktılar. Süper Kupa'da da rotasyon yapmışlardı; affetmedik 😄 

fatihhkaraa, 6 saat önce yazdı:

Başarılar Dostum

Teşekkürler hocam

Behzat Ç., 5 saat önce yazdı:

Ucuz yollu genç transferler. Severiz.

Satışları zevkli olacak 😄 

hakogs212, 4 saat önce yazdı:

Transfer dönemini ucuz yollu halletmek ve bu dönemde gelir etmek güzel olmuş. Red Star karşısında ise tur gelir. Ergene Velimeşespor'u kullanma biçimini de çok beğendim. Yeni sezonda başarılar.

Teşekkürler hocam, Red Star bizle eşleştiğine pişman oldu 😛

super-lig-320x320

1. Hafta

Screenshot-30

2. Hafta

Screenshot-31

3. Hafta

Screenshot-32

4. Hafta

Screenshot-33

5. Hafta

Screenshot-34

6. Hafta

Screenshot-35

7. Hafta

Screenshot-36

8. Hafta

Screenshot-37

9. Hafta

Screenshot-38

Puan Durumu

Screenshot-39

Uefa-europa-league-logo-20152018

Play-Off

Screenshot-28

Screenshot-29

Grubumuz

Screenshot-27

1. Hafta

Screenshot-3

2. Hafta

Screenshot-4

3. Hafta

Screenshot-5

Puan Durumu

Screenshot-7

İki kulvarda da iyi bir şekilde mücadele ediyoruz. Özellikle Roma deplasmanında takıma hayran kaldım 😄

Lige oldukça iyi bir giriş yapmışız, Altay beraberliği nazar olsun.

Avrupa liginde zorlu bir grubumuz var diyebilirim ancak iyi başlamışız. Özellikle Roma maçına ambargo koymuşuz.

• Like 1

Roma'yı yakmışız. Lig'e de harika başlamışız, sene sonu meşaleleri görür gibiyim. 🙂🙂

• Like 1

Marsilya'dan 1 puan koparabilsek çok tatlı olurmuş fakat Roma maçı gözlerin pasını silip atmış tebrikler, bu mücadele ile gruptan çıkabiliriz 🙂 

• Like 1

Lige gayet iyi başlamışız. Roma'ya karşı alınan galibiyetle gruptaki konumumuzu güçlendirmişiz 

• Like 1
Spoiler
MertCan, 11.04.2021 - 17:47 yazdı:

Lige oldukça iyi bir giriş yapmışız, Altay beraberliği nazar olsun.

Avrupa liginde zorlu bir grubumuz var diyebilirim ancak iyi başlamışız. Özellikle Roma maçına ambargo koymuşuz.

Teşekkürler hocam, ligde başka nazarlık mağlubiyetler alsak da Avrupa'da ambargo koyduk.

hakogs212, 11.04.2021 - 17:55 yazdı:

Roma'yı yakmışız. Lig'e de harika başlamışız, sene sonu meşaleleri görür gibiyim. 🙂🙂

Teşekkürler hocam, nazarlık mağlubiyetlerden dolayı meşale işi kesin değil 😄 

Tahadegr, 11.04.2021 - 18:39 yazdı:

Marsilya'dan 1 puan koparabilsek çok tatlı olurmuş fakat Roma maçı gözlerin pasını silip atmış tebrikler, bu mücadele ile gruptan çıkabiliriz 🙂 

Teşekkürler abi, Kırklareli'deki maçta Marsilya'dan öcümüzü aldık.

sosmy, 11.04.2021 - 19:38 yazdı:

Lige gayet iyi başlamışız. Roma'ya karşı alınan galibiyetle gruptaki konumumuzu güçlendirmişiz 

Teşekkürler hocam, Roma sayesinde rahatlıka çıkabildik.

Behzat Ç., 11.04.2021 - 20:01 yazdı:

Çok iyi başlamışız. Böyle devam edersek enteresan şeyler konuşabiliriz.

Teşekkürler hocam, özellikle Avrupa'da konuşabiliriz.

fatihhkaraa, 11.04.2021 - 22:20 yazdı:

Başlangıcımız gayet iyi. Gruptan da çıkarız hocam.

Teşekkürler hocam, rahatlıkla çıktık.

YigitCelik, 12.04.2021 - 03:31 yazdı:

Bu takım olmuş hocam... Her yönüyle muhteşem.

Teşekkürler hocam

super-lig-320x320

10. Hafta

Screenshot-7

Uzun süre berabere giden bir mücadele oldu. 81. dakikada golü bulsak da son dakikadaki gole engel olamadık.

11. Hafta

Screenshot-8

Bu maçta her açıdan çok iyiydik. Sadece çok kart görmemiz bizi düşündürdü.

12. Hafta

Screenshot-9

Avrupa dönüşü olduğu için rotasyon ağırlıklı çıktığımız bir maçtı. Son vuruşlarda başarılı olsaydık farklı şeyleri konuşabilirdik.

13. Hafta

Screenshot-10

Farka gidecek maçta işimizi zora soktuk.

14. Hafta

Screenshot-11

Yine bir Avrupa dönüşü vakası...

15. Hafta

Screenshot-12

Tamamen tek taraflı bir maçtı.

Puan Durumu

Screenshot-13

İyi gidiyoruz. Fakat geçen seneye göre çok daha fazla gol yememiz dikkat çekiyor.

Uefa-europa-league-logo-20152018

4. Hafta

Screenshot-1

İlk dakikalarda maçı bitirdik. 5 isabetli şutta 4 gol bularak inanılmaz bir bitiricilik kalitesi ortaya koyduk.

5. Hafta

Screenshot-2

İlk maçın intikamını aldık.

6. Hafta

Screenshot-3

Yine her açıdan harika olduğumuz bir maçtı. Rakibe cılız fırsatlar verdik ve attığımız 4 gol de uzaktan şutlarla geldi.

Puan Durumu

Screenshot-4

3.lük hesabı yaptığımız gruptan lider olarak çıktık. 1. olarak çıkmamız, bize kura avantajı sağlayacaktır.

Diğer Temsilcilerimiz

Screenshot-5

Screenshot-6

Bu sene şampiyonluk yakışır. Avrupa'yı titretmeye başlamışız bile. Başarılar 👍

• Like 1

Grup liderliği muazzam olmuş, bir de lig şampiyonluğu iyi gider yanında 🙂 

• Like 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...