Kulüpler Clubs Oyuncular Players Dosyalar Files Blog Blog Soru-Cevap Questions

Soru Cevap

Altyapı

Şenol tarafından 04.11.2019 tarihinde soruldu.

Football Manager 2019'da U21 ve U19 takımındaki bazı oyuncuları A Takım maçlarına çıkartıyorum fakat A Takım maçı U21 veya U19 maçı ile çakışırsa bu oyuncu A Takım maçında oynayamıyor. Ayrıca altyapı maçları A Takım maçından 1 gün önce olduğu zaman oyuncunun kondisyonuda düşüyor. Bu oyuncuları altyapı maçlarına çıkmadan sadece A Takım maçlarına nasıl çıkartabilirim. 

Cevaplar

Ugur tarafından 14.11.2019 tarihinde cevaplandı.

Şefim eğer doğru anladıysam, bence istediğin bu oyuncuları kadro olarak hep As takım kadrosuna tut. Bunu "Gelişim > As Kadrosuna Gönder" basamakları ile yapabilirsin. Eğer bunu zaten yaptıysan, yine "Gelişim > 19YA (veya 21YA) maçlarına çıkabilir > .. dakika" kısmının işaretli olup olmadığını kontrol edebilirsin. Eğer işaretli ise kaldırmayı deneyebilirsin. 

Bir cevap yaz

FMTürkiye, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bir bütün halde çalışmalarına devam ediyor. FMT ailesine katkı sağlamak için dosya göndererek, futbolcu ve takım ekleyerek bizlere yardımcı olabilirsiniz. Bunları yapamıyorsanız lütfen sosyal medya hesaplarımızı takip edin.

info@fmturkiye.net İletişime Geç

İş Ortaklarımız

2019 © FMTURKIYE.NET