Jump to content

thedoorsvs8mm

Members
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Ineffective

About thedoorsvs8mm

 • Rank
  U19 Manager

Kişisel Bilgiler

 • Age
  21

FMTurkiye

 • Favorite Manager
  Klopp
 • Favorite Team
  Galatasaray

Recent Profile Visitors

49 profile views
 1. Taktik henüz taze belli ki. 2 dinamoyla bazı üretkenlik sıkıntıları yaşayabileceğimizi düşünüyorum. Özellikle bu taktikte orta sahalarımızdan skor katkısı almalıyız, taktiğe adapte olup iyi işler yaparız umarım.
 2. Mahmut Bilir iyi transfer. Akıllı hamlelerle güzel performansa devam ediyoruz.
 3. Türkiye Kupasını almamız yok mu ya... Büyük sükse olurdu.
 4. Altyapısı itibariyle her seride en az 1 kere oynadığım takımlardan biri, Altınordu. Burak İnce'yi elimizde tutarsak bu sene süper lige çıkarız. Başarılar.
 5. Geçen sezonki yatırımlarımızın karşılığını almışız hocam, tebrikler. Marcao inanılmaz fiyata gitmiş, tam bir transfer başarısı. Yeni oyuncularımızın uyumunu merakla bekliyorum.
 6. Transfer ve maaş bütçesi çok komikmiş gerçekten, son güne kadar kiralık fırsatları iyi kovalayalım derim ben. Bir şeyler çıkabilir kadromuzu güçlendirme adına.
 7. Başarılar hocam, uzun soluklu bir kariyer olur umarım.
 8. Takımda birçok yeni futbolcu var, haliyle uyum sıkıntısı yaşanıyor gibi. Oyuncular birbirine alıştıkça çok daha iyi olacağız. Brobbey de çok akıllı ekleme olmuş.
 9. Takımı baştan yaratmışız gibi duruyor. Batuhan Kör'ün opsiyonu vardır umarım, elinde tutabilirsen iyi olur.
 10. Tebrikler hocam. Süper ligde iyi takviyeler bekliyoruz artık.
 11. Nedim hoca tedrisatında bir Haaland
 12. Altyapıları iyi olması hasebiyle, Bursaspor ve Altınordu ile çok güzel kariyerlerim oldu. Ama bir Journey Man kariyerim vardı ki... Profilimde ne antrenörlük diploması vardı ne de futbolculuk tecrübem. Bütün özelliklerim 1 olarak başladım ve aylarca takım aradım. Bence FM'nin tadı bu tarz bir kariyer yapmakla çıkıyor. Türkiye alt liglerinden başlayarak en tepeye.. Bu sene yaptığım Journey Man kariyerimi paylaşmak istiyorum sizinle, belki size ilham olur diyerek. Ayrıca şu an FB'nin başındayken de PSG gibi takımlardan da teklif aldığımı söylemeliyim. Dipten en tepe
×
×
 • Create New...