Jump to content

Jimparator

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Ineffective

About Jimparator

 • Rank
  U19 Manager

Kişisel Bilgiler

 • Name
  Mert
 • Age
  30

FMTurkiye

 • Favorite Manager
  İmparator Fatih Terim
 • Favorite Team
  Galatasaray

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Öncelikle hayırlı olsun. Man Utd çok zevkli bir kariyer. Bir sürü kariyer denedim. Türkiye ligi dışın da en iyisi Man utd benim düşüncem .. Man Utd seçerek doğru seçim yapmışsın. Başarılar.
 2. Öncelikle hayırlı olsun. Burnley Tehlikeli bir takım. İki adamımı sakatladı. İnsallah başarılı olursun hocam. Takipdeyim.
 3. Transferlerimiz 1. Felix Correia 2.Ben Davies ( Kiralık ) 3. Jao Pinto 4. Manu Vallejo ( Kiralık ) Tabi bunlar zor durum da kalırsam diye aldım. Sakatlık başımı ağrıtabilir diye. Burak yılmaza da teklif götürdük. Vermiyorlar haklı olarak. Adam yıldız bu yaşta.. Kanenin 3 ay sakat malesef. Forvet transfer onerileri alabilirim. Scarlett genç yeteneğini de kullanacağım. Tabi daha da zor durum da olursam .. Not : Lütfen desteğinizi esirgemeyin. Kariyer de bol bol görüşmek üzere.
 4. . Kariyer Linki: https://fmturkiye.net/topic/79-chelsea-1sezon-eski-ruh-geri-gelmeli-başka-yolu-yok/?tab=comments#comment-2365Kariyer Kapatma Sebebi: Başarısızlıklardan sonra ben de bu konuyu kapatmak istiyorum. Yeni Kariyer bir sorun olmazsa tekrar açabilirim. İnsallah o kariyer sağlam olucak.
 5. Yeni transferimiz Naci ünüvar alırız bi hayırlı olsun. Yeni transfer donemin de 2 yada 3 oyuncu gonderebilirim. Hadi hayırlısı.. Adeyemi belki ileri de alabilirim. Man Cityi de görüyorsunuz. Bunu da goz onun de bulundurduğuz zaman şampiyonluk icin umut var demektir. Herkese sonsuz teşekkürler.
 6. Sıradaki maç wolves ... Karim Adeyemi ise her an gelebilir. İlk transfer olarak.
 7. Chelsea iyi takımdır. Sagolasın .. Sigu güzel oynadı yalan yok. Sutları sert ve ikisi de gol oldu .. Yine de sukurler olsun yendik.
 8. Çok sağolasın. Elimden geleni yapacağım.. İlk maç evertonla .. Hadi bakalım. İlk macımız ile galibiyetle başlamak harika olur.
 9. İnsallah uygun gorursunuz. Umarım hep birlikte güzel kariyer yapabiliriz. Edit : Sorun için kusura bakmayın. Hallettim sanırım?
 10. Galatasaray kariyeri açacaktım. Kısmet sanaymıs .. :) Hayırlı olsun. Benden daha iyi goturursun bu işi.. insallah konu uzun omurlü olur.
×
×
 • Create New...