Jump to content

wildecooke

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by wildecooke

 1. AZERBAYCAN KUPASI ÇEYREK FİNAL 9. HAFTA 10. HAFTA Yeni yılda ligdeki ilk yenilgimizi aldık, Wolfsburg maçına kadar yaklaşık 1 aylık bir aramız var.
 2. 6. HAFTA UEFA AVRUPA LİGİ H GRUBU 4. MAÇ 7. HAFTA UEFA AVRUPA LİGİ H GRUBU 5. MAÇ 8. HAFTA UEFA AVRUPA LİGİ H GRUBU 6. MAÇ EFSANE Bİ ŞEKİLDE GRUPTAN ÇIKMAYI BAŞARIYORUZ!
 3. 4. HAFTA AZERBAYCAN KUPASI 2.TUR UEFA AVRUPA LİGİ H GRUBU 1. MAÇ UEFA AVRUPA LİGİ H GRUBU 2. MAÇ 5. HAFTA UEFA AVRUPA LİGİ H GRUBU 3. MAÇ Avrupa'da 3 maçta 0 çektik, Zorya maçını 10 dakikada 2-0'dan verdik.
 4. En çok oynadığım seri FM 10'du Alexy Medvedev isimli Rus stoper regeni Real Madrid'e 60.000.000 €'ya satmıştım. FM 21'de tarih olucak bu rekor
 5. Dengeli bi grup. Şansımız az değil. İlk sezonki transfersiz kadromuz Avrupa için yetersiz bence bakalım. Teşekkürler, akşam devam edelim.
 6. 3.HAFTA ŞAMPİYONLAR LİGİ 3. ÖN ELEME ŞAMPİYONLAR LİGİ PLAYOFF 1. MAÇ ŞAMPİYONLAR LİGİ PLAYOFF 2. MAÇ Maalesef dramatik bi şekilde elendik yolumuza UEFA Avrupa Ligi gruplarından devam ediyoruz.
 7. Çok zor gözüküyor ama bakalım. Çok teşekkürler. Ligin üstünde bi takımız bakalım Avrupa'da neler yapıcaz. Temennim bu yönde.
 8. Sezon boyunca kullanacağımız 11 bu şekilde. Hazırlık Kampı Süper Kupa maçını net bir skorla kazanıp sezonun ilk kupasını müzemize götürüyoruz. 1. HAFTA ŞAMPİYONLAR LİGİ 1. ÖN ELEME 2. HAFTA ŞAMPİYONLAR LİGİ 2. ÖN ELEME Mahir Emreli'nin sezon sonu sözleşmesi bitiyor ve bizimle asla masaya oturmuyor acı bir veda olucak.
 9. Karabağ Ağdam (Azerice: Qarabağ Ağdam), Ağdam kentinde kurulmuş bir Azerbaycan futbol kulübü. 1993 yılında Karabağ'ın Ermeniler tarafından işgal edilmesinden sonra kulüp sürgün edilmiştir. Bu yüzden Karabağ, sportif etkinliklerini Ağdam kenti işgalden kurtulana kadar Bakü'de devam ettirdi. 1951 yılında kurulan Karabağ, 1992 yılında Azerbaycan Premyer Ligası'nın kurucu üyelerinden olmuştur. Bir sezon sonra ilk şampiyonluğunu alan kulüp henüz Bakü'ye taşınmamıştı. Karabağ, Neftçi Bakü ile Azerbaycan Premyer Ligası'nın tüm sezonlarında yer almıştır. Karabağ evindeki maçlar
×
×
 • Create New...