Jump to content

Selim Atalay

President
 • Content Count

  312
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Selim Atalay last won the day on April 15

Selim Atalay had the most liked content!

Community Reputation

185 Active Member

About Selim Atalay

 • Rank
  Manager
 • Birthday 09/01/1995

Kişisel Bilgiler

 • Name
  Selim
 • Age
  26
 • Hometown
  Trabzon

FMTurkiye

 • Favorite Manager
  Abdullah Avcı
 • Favorite Team
  Trabzonspor

Recent Profile Visitors

338 profile views
 1. 5. BÖLÜM Kendi adıma gurur yaşadığım nadir anlardan birisiydi. Futbolu sevmeyen adam, artık buranın bir parçası olmuştu. Önce analiz üyesi, hemen arkasından şefi ve ilerleyen bir antrenörlük kariyeri sonrası artık as adam olmuştum. Altınordu ile önemli işlere imza atacağımızı hissediyorum. Özellikle gençlere yoğunlaşması, onları geliştirmesi sebebiyle benim de büyük takdirimi kazanmış bir takımlar. Bu takımın hocası olmak, bu gençlerin öğretmeni olmak beni gururlandırıyor. Tabi bu faslı uzatmaya gerek yok. İmzamızı attığımız gibi hızlı bir tanışma toplantısı talep etmi
 2. Yargı dağıta dağıta gelmiş olmamız ne güzel olmuş. Kupaların dışında bireysel ödüller de bizi mutlu etti. Hak eden değerini gördü.
 3. Başarılar dilerim. Fenerbahçe'nin kadro itibariyle güçlü takımlarımızdan birisi. Birkaç doğru takviye ve gençleştirme ile Avrupa'da dişli takıma dönüşebiliriz.
 4. Başarılar dilerim. Yabancı sınırı olmadan, Avrupa şampiyonluğuna bir adım daha yaklaştık.
 5. İstifa kokusunu daha önceden algılamıştım. Niyaz başkandan kurtulmuş olduğumuz için mutluyum. Arsenal bizim için iyi bir yer olacaktır. Yaz kampını doğru geçirirsek, kök söktürürüz.
 6. Eğitim ile beraber keyifleneceğimiz bir tercih olmuş. Takımın ilgisi, kasaba hayatı ve yükselen hedeflerle adımlarımızı bekliyorum hocam. Yeni maceramız da başarılar.
 7. Ufak tefek kayıplarımız olmuş ama neyse ki toparlamayı bilmişiz. Buradan devam edip, kupaları toplayalım. Marsilya biraz kolay gözükebilir ama saha içerisinde değişik bir oynayışları var, aman bizi şaşırtmasın.
 8. 4. BÖLÜM Futbola karşı ilgim olmadığı halde futbol üzerinden para kazanacağım bir meslek haline gelmesi, hayatın bana sunduğu lütuf diyebilir miyim? Şaşırtıcı ama gerçekleşen bir rüya gibi geldi. Abdullah Avcı ile tanışmam, iş teklifi ve bana sunduğu fırsatı değerlendirmemek hata olurdu. Amatör olarak yaptığım işin artık bir değeri olduğunu görmek, bunu hissetmek kadar değerli bir an olamaz. Başakşehir takımına katıldığım ilk günü daima hatırlayacağımı da hissediyorum. Sonuçta profesyonel bir işe ilk adımım oldu. Bu sebeple sürekli hatırlanacak ve bir hikayenin başlang
 9. Hayallerini takip eden, onlar için büyük risk alan birisiyiz. Bundan hemen vazgeçmeyip, biraz daha çaba ve şans faktörüyle daha iyi olacağımıza inanıyorum. İngiltere maceramız da ve akademi hayatımız da bol şans hocam.
 10. Transfer politikamız ne kadar hoş duruyor. Özellikle geleceği kazanma adına doğru adımlar atmışız. Bunların bu sene işleyip, gelecek sene parlatma dönemi desek köşeyi döneriz. Avrupa'da Antalya'yı çekmiş olmamız da bizim için iyi ama onlar için kötü olmuş.
 11. Bu kadar parlak bir girişin ardından sorunsuz ilerlemek yakışır. Ufak tefek takılmalar olur ama kaçmadan, rakiplere göz dağı vererek ilerlemeye devam.
 12. Tam ağız keyfi kariyer okuyor, yorumlayacaktım ki son yazılan pek hoşuma gitmedi. Buralar onun sahnesi filan değil demişsiniz, ufaktan alındım, gücendim...
 13. Kaynak oluşumunu beğendim. Bununla beraber kaynağı doğru şekilde harcayıp, elimizdeki kadroyu daha verimli hale getirdik. Bununla beraber sezona da bomba gibi başlamışız, umarım dağılmayız.
 14. Avrupa kupalarına ufaktan göz kırpmamız ve gelen kolay rakiple bu sene bizim olabilir. Yerel kupalarımız zaten beklenildiği gibi ilerliyor.
 15. Yerel lig başarımızı maalesef Avrupa içerisine taşıyamamışız. Özellikle başkanla yaşadığımız gerilim sonrası bu pek iyi sonuç doğurmayacaktır. Umarım bu sezonu hemen bitirip, gelecek sezon için ufak tefek takviyeler yaparız. Valencia'ya elenmek biraz şey olmuş, anlarsın ya...
×
×
 • Create New...