Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/03/2021 in all areas

 1. Merhaba FMT ailem. Benim ile başlayan bu yama, benim dışımda sürümleri olmasına rağmen yine farklı bir şekilde sizlere geliyor! Bu sefer erkenden konusunu açıp, üzerinde çalışacağım bir yama olmasını temenni ediyorum. İçeriğini zenginleştirip, vaktimi harcayacağım bu yama sayesinde kariyerlerimiz daha keyifli ve kuvvetli olacak! Giriş cümlelerini uzatmadan, ana özelliklerine geçelim. Yama Detayları Bölgesel Amatör Lige kadar uzanan gerçekçi lig yapıları. Oyuna dahil edilen gerçekçi para ödülleri, yardımları ve primler. Alternatif ülke ku
  1 point
 2. Version 1.0.0

  106 downloads

  Yama Detayları Bölgesel Amatör Lige kadar uzanan gerçekçi lig yapıları. Oyuna dahil edilen gerçekçi para ödülleri, yardımları ve primler. Alternatif ülke kuralları ile birden fazla yabancı kuralı seçenekleri. Altyapı gelişimleri ve güncellemeleri. Oyuncu ödülleri ve takım ödülleri güncellenecek. Gerçekçi medya kuruluşları ve elemanları oyuna dahil edilecek. Gerçekçi temsilci şirketleri oyuna dahil edilecek. Oyuncuları birebir düzelteceğiz. B takımları oluşturulacak. Bunun için güzel planlarım, fikirlerim var.
  1 point
 3. Deneyen arkadaşlar yorumlarını burada paylaşırsa hem Selim Abi hem de bizler için çok iyi olur
  1 point
 4. Hüsnü Çoban'a sormuşlar bu kadar çocuğa nasıl hocalık yapıyorsun, Hüsnü Çoban cevap vermiş "Bilmem onu FMT'de onca kişiye hocalık yapan Selim Atalay'a sormak lazım."
  1 point
 5. Transferlerimiz çok iyi hocam bu sene üst sıralara oynar takım. Konferans ligini bence alabiliriz.
  1 point
 6. Hocam ligi çok iyi bir yerde bitirmişiz. Yeni sezonada harika bir başlangıç yapmışız.
  1 point
 7. Milli Takım’ı gerektiği yere götürmemiz gerekiyor artık. Arsenal macerası ufaktan kötü bitmiş, kupayla bitirememişiz.
  1 point
×
×
 • Create New...