İş Ortağımız Olmak İster Misiniz?

Merhaba FMT ailemiz,

Her zaman olduğu gibi bugünde sizlerle çalışıyoruz, sizlerin emeklerinizi de başkalarına taşıyoruz. Sitemizin beta sürümünden çıkması, eksiklerimizin giderilmesinden sonra düşündüğümüz planı açmış bulunmaktayız. 

Bu planların arasında da FM yayını yapan, YouTube üzerinden FM kanalı olan arkadaşları da başka insanlarla tanıştırabilmek, FMT topluluğunu onlarla paylaşabilmekti. Bu aşamadan sonra bunu yapabilmenin gururu, isteği ve azmimizin sonucunda sayfamızı oluşturduk. Peki, bu sayfa nasıl gözükecek ve nasıl katılabileceksiniz?

İş Ortaklarımız adlı sayfamıza sizi dahil ediyoruz ve bu sayfa içeriğinde böyle görünüme sahip oluyorsunuz. İnsanlara bu sayfayı gösterdiğimiz de ise kendine daha yakın olan yayıncıları veya hepsine destek olabileceklerini söylüyoruz. Böylece hem yayın hemde kanalı olan kişilere de yardım elini uzatıyoruz. Bu alana başvurmak için ise https://fmturkiye.net/iletisim sayfasına gitmeniz gerekiyor. Seçeneklerde partnerlik başvurusunu seçip, gereken bilgileri orada paylaşmanız gerek. Tabi her yazanı kabul etmeyeceğimizi de söylemek isterim. Bazı kriterlerimiz olacak. Sizi seçmemiz için açıklamalarınız gerekecek. İkna etme kabiliyetiniz iyiyse sorun yok. Amaçlarınızı, planlarınızı da eklerseniz daha verimli bir başvuru olacaktır.

Bu başvurudan sonra resmi hesaplarımız ile sizi takip edip, paylaşımlarınıza destek olacağız. Bunu yaparken de özel mesaj veya başka bir yöntem ile bizi soru yağmuruna tutmayıp, şu yada bunu da paylaş gibi baskı oluşturmayın.

Başvurunuz onaylandıktan sonra sizinle iletişime geçip, yayınlarınızda veya kanal içeriğinizde paylaşmanız gereken FMT logosunu sizinle paylaşacağız. Böylece karşılıklı olarak bir anlaşma içeriğine gireceğiz. Gereken diğer bilgiler de sizinle iletişime geçtikten sonra konuşulacaktır.

Unutmayalım ki; bu kalıcı bir anlaşma değildir. İki tarafında mutlu olması, memmun olması gereken bir durumdur. İhlal ettiğiniz takdirde adınız, kanal bilgileriniz site üzerinden silinebilir.