Kulüpler Clubs Oyuncular Players Dosyalar Files Blog Blog Soru-Cevap Questions

PARALEL EVRENDE TÜRK FUTBOLU

Paralel evrende bir Türk futbolu hayal edin... Vizyoner, taktisyen ve gençlere önem veren teknik adamlar (62 Teknik Direktör). Altyapılarını, antrenman sahalarını , alt yapı alım sistemini geliştirmiş, genç oyuncuya önem veren itibarlı kulüpler (48 kulüp)... Kararlılığı ve çalışkanlığı yüksek Potansiyelli futbolcular (500'e yakın futbolcu elden geçirildi. Her türlü yama ile sıkıntısız çalışan bir hayal dünyası... [ Oyuncu, kulüp, teknik direktör özellikleri özellikleri orantısal olarak artırılmıştır]. 4744 değişiklik 20.04.0 veri tabanı üzerine kurgulanmıştır.
Yapımcı: Fatih Hakan Görüntüleme: 1618 Güncelleme: 28.09.2020
Dosyayı İndir
179 İndirme 28.09.2020 tarihinde eklendi

Paralel evrende bir Türk futbolu hayal edin... Vizyoner, taktisyen ve gençlere önem veren teknik adamlar (62 Teknik Direktör). Altyapılarını, antrenman sahalarını , alt yapı alım sistemini geliştirmiş, genç oyuncuya önem veren  itibarlı kulüpler (48 kulüp)... Kararlılığı ve çalışkanlığı yüksek Potansiyelli futbolcular (500'e yakın futbolcu elden geçirildi. Her türlü yama ile sıkıntısız çalışan bir hayal dünyası... [ Oyuncu, kulüp, teknik direktör özellikleri özellikleri orantısal olarak artırılmıştır.  4744 değişiklik 20.04.0 veri tabanı üzerine kurgulanmıştır.] .

Dosyayı İndir
179 İndirme 28.09.2020 tarihinde eklendi

FMTürkiye, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bir bütün halde çalışmalarına devam ediyor. FMT ailesine katkı sağlamak için dosya göndererek, futbolcu ve takım ekleyerek bizlere yardımcı olabilirsiniz. Bunları yapamıyorsanız lütfen sosyal medya hesaplarımızı takip edin.

info@fmturkiye.net İletişime Geç

İş Ortaklarımız İş Ortağımız Olmak İster Misiniz?

2014 © FMTURKIYE.NET