Kulüpler Clubs Oyuncular Players Dosyalar Files Blog Blog Soru-Cevap Questions

SS'20 - 4-2-4 Hücum Futbolu

FM20 Beta sürümü için çıkardığım hücuma yönelik ve bol gollü maçlara özel yapılmış taktik.
Yapımcı: Selim Atalay Görüntüleme: 2913 Güncelleme: 09.11.2019
Dosyayı İndir
754 İndirme 09.11.2019 tarihinde eklendi

Diziliş

Hücum futbolu oynamak ve bunun yanında olabildiğince az gol yemek herkesin hayalidir, isteğidir. Bu taktik sayesinde çok gol atıp, az gol yiyoruz. Bazı durumları kullanıp, rekorları yenilememiz sorun bile değil. Bununla beraber her isimden verim alıp, skora katkı sağlamasını sağlıyoruz.

Gördüğünüz üzere riskli ama verimli bir taktik gibi duruyor. Bunun işlemesi için hızlı oyunculara ihtiyacınız var. Defans bölgesinde ki oyuncularınız ne kadar hızlıysa, kaleciniz ne kadar iyiyse o kadar pozisyon engelleyip, rakibi etki altına alıyorsunuz. Defanstan uzun toplar sayesinde de pozisyon buluyorsunuz ve bu da hücum oyuncunuzun hızlı olmasını gerektiriyor.

Trabzonspor ile epey başarılı ve yırtıcı bir başarım oldu. Ligi süpürdüğüm gibi uzun süreli yenilmezlik rekoru elde ettim. Derbilerde rahatlıkla geçtim ve oyuncularımdan verim aldım.

Golcü dediğimiz böyle olmalı değil mi? Tam gol makinasına dönüştüler ve asist yapmayı ihmal etmediler. Bununla beraber orta saha oyuncularım da en az 13-15 gol atmayı başardılar.


Dosyayı İndir
754 İndirme 09.11.2019 tarihinde eklendi

FMTürkiye, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bir bütün halde çalışmalarına devam ediyor. FMT ailesine katkı sağlamak için dosya göndererek, futbolcu ve takım ekleyerek bizlere yardımcı olabilirsiniz. Bunları yapamıyorsanız lütfen sosyal medya hesaplarımızı takip edin.

info@fmturkiye.net İletişime Geç

İş Ortağımız Olmak İster Misiniz?

2019 © FMTURKIYE.NET