Kulüpler Clubs Oyuncular Players Dosyalar Files Blog Blog Soru-Cevap Questions

4-2-3-1 Pres ve Gol Taktiği

Fenerbahçe ile uygulamış olduğum Ersun Yanal futboluna benzer bir taktik.
Yapımcı: Mustafa Çalışkan Görüntüleme: 3338 Güncelleme: 01.10.2019
Dosyayı İndir
1117 İndirme 01.10.2019 tarihinde eklendi

TAKTİK

TALİMATLAR


SONUÇLAR

SÜPER LİG

TÜRKİYE KUPASI


OYUNCU İSTATİSTİKLERİ

Garry Rodrigues

Vedat Muriqi

Luis Gustavo


YORUM

Transfer yaması ile oynadım ve ilk dönem transfer yapmayı kapatarak oynadım.Devre arası sadece 1 sol bek kiraladım.Kısacası şuan ki mevcut fenerbahçe kadrosu ile oynadım.

İstatistik olarak en fazla gol atan ve en az gol yiyen takım biz olduk.Topla oynama oranımız %84 ortalamasında. Pres futbolu oynadığımızdan kaynaklı olarak ligin en fazla faul yapan ve en fazla kart gören ekibi olduk. Ligde bi dönem gol atmakta zorlanmamıza rağmen genel olarak gol atmakta pek sıkıntı çekmedik diyebilirim.

Sadece Max Kruse'den yeterince verim alamadım.Penaltıdan attığı goller dışında pek fazla skora katkısı olmadığı maalesef. 

Türkiye Kupasında aslında yukarıda bahsettiğim ufak bir dönemde gol atamama sıkıntısı yaşadığımız zamana denk geldi. Başakşehir'e penaltılarla boyun eğerek yarı finalde elendik.

Dosyayı İndir
1117 İndirme 01.10.2019 tarihinde eklendi

FMTürkiye, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bir bütün halde çalışmalarına devam ediyor. FMT ailesine katkı sağlamak için dosya göndererek, futbolcu ve takım ekleyerek bizlere yardımcı olabilirsiniz. Bunları yapamıyorsanız lütfen sosyal medya hesaplarımızı takip edin.

info@fmturkiye.net İletişime Geç

İş Ortağımız Olmak İster Misiniz?

2019 © FMTURKIYE.NET