Kulüpler Clubs Oyuncular Players Dosyalar Files Blog Blog Soru-Cevap Questions

FM Klasörünü Taşımak

Yazar: FMTürkiye
Güncelleme: 01.02.2020
Görüntüleme: 10396

Merhaba FMT ailemiz,

Bazılarımızın sorunları bitmez, hele FM ise bu sorunları aşmak ve araştırmak dışında çözüm bulmamız oldukça zor olur. Bildiğiniz gibi kendisi az olup, grafik paketleriyle boyutunu arttıran oyunlardan birisini oynuyoruz. Grafik paketleri arttıkça, ana diskimiz yani C diskini yorar ve bilgisayarımızın hızını düşürürüz. Bunu değiştirmek ve D klasörünü/diskini kullanabilmek adına FM klasörünü taşımayı anlatan kısa bir rehber hazırlayalım dedik. Böylece bilgisayarımız rahat nefes alırken, grafik paketlerini de arttırabiliriz. Adımlar şeklinde size bunu anlatacağım.

1. Adım

Steam'ı açalım. Açtıktan sonra FM20 serisinin üzerine gelip, sağ tıklayalım.

2. Adım

Sağ tıkladıktan sonra açılan pencereye bakalım. En altta ki özelliklere tıklayıp, yeni pencereye geçelim.

3. Adım

Penceremizde ki başlatma seçeneklerini ayarla butonuna tıklayıp, açılan pencereye şu kodu " --user_data_location="Klasor Yolu" " yapıştıralım.

4. Adım

Klasörü hangi alana veya diske taşıyacaksanız ona göre uzantısını alıp, klasor yolu olan kısmını silip, yapıştıralım. Hemen arkasında taşıma işlemi tamamlanmış olacak. 

FMTürkiye, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bir bütün halde çalışmalarına devam ediyor. FMT ailesine katkı sağlamak için dosya göndererek, futbolcu ve takım ekleyerek bizlere yardımcı olabilirsiniz. Bunları yapamıyorsanız lütfen sosyal medya hesaplarımızı takip edin.

info@fmturkiye.net İletişime Geç

İş Ortaklarımız İş Ortağımız Olmak İster Misiniz?

2014 © FMTURKIYE.NET