Kulüpler Clubs Oyuncular Players Dosyalar Files Blog Blog Soru-Cevap Questions

Bindik Bi Alamete | İşsiz Kariyer #1|

Yazar: Mustafa Çalışkan
Güncelleme: 04.01.2020
Görüntüleme: 9719

Herkese merhaba FMT ailesi. Sizlerle beraber bir maceraya atılacağız. En düşük seviyeden işsiz bir şekilde başlayarak tırmanabildiğimiz kadar yukarılara çıkmaya çalışacağız. Lafı fazla uzatmadan başlayalım o zaman!

AÇILAN LİGLER

Olabildiğince fazla lig açmaya çalıştım.Veri tabanında 153 bin yeterli olacağını düşünüyorum.

GİDİLECEK TAKIMLARDA HEDEFLERİMİZ

Herhangi bir takıma bel bağlamadan olabildiğince gezmeye çalışacağım.Bu yüzden geleceğe yönelik çalışmalar ilk etaplarda düşünmüyorum.Tamamen günü kurtarmalık hamleler yapmayı düşünüyorum.İlk zamanlar başarılı bir şekilde geçerse ilerisi için planlar değişebilir.

MENAJER PROFİLİMİZ

En alt seviyeden başlayacağız. Elimizde avucumuzda bir şey yok.

PROFİLİMİZ

Bu boş sayfayı nasıl dolduracağız bakalım?


Şanlıurfaspor ile bir görüşme yaptık.

İlk iş görüşmemiz başarısızlıkla sonuçlandı.

Aylar sonra 2 görüşme gerçekleştirdik. Bu görüşmelerden olumlu sonuç alacağına inancım vardı.

Ardından Pro Patria teknik heyet hakkında bilgi verdi. İşimiz tamam gibiydi   

Kulübün bize sunduğu vizyonu bir değişiklik yapmadan kabul ettim.

SÖZLEŞME

Artık sadece imza kalmıştı ve 7 aylık bir sözleşme imzaladım.İlk menajerlik deneyimimizi İtalya Seri C/A ligi ekiplerinden PRO PATRİA yaşamış olduk !


KULÜP TARİHİ

Kulüp tarihi hakkında bir şey dememiz pek mümkün değil.Alt liglerde dolanıp durmuş bir kulüp.

PUAN DURUMU

Amacımız kulübü kümede tutmak.İşimiz zor olacak.Ama üstesinden gelebilecek miyiz?

Tarihler 19 Kasımı gösteriyor.Transfer döneminin açılmasına daha var ve bu süre zarfından 4 maçımız var.

FİKSTÜR

Takım çok uzun süredir galibiyete hasret.Gol atmakta bile zorluk çekmiş. İlk sınavımızı lig 2. ile oynamak işimize iyi başlamamızı zorlaştıracaktır. Geriye kalan 3 maç ise alt sıradaki takımlar olacak. Asıl kritik viraj orası olacak. Puan veya puanlar alamazsak puan farkı açılmış olacak.

TAKIM

Maaş bütçemizde aşma durumu yok.Takımdan zorunlu olarak oyuncu göndermeye gerek kalmayacak. Yeteneklere bakarsak ümitsiz olmadığım bir kadro. Ligde kalmak için birkaç takviye yapabiliriz.

BÜTÇEMİZ

Dediğim gibi sıkıntı çıkaracak bir bütçemiz yok. Bu bütçeyi en iyi şekilde kullanmamız gerek. Ancak mevcut bütçeden daha azını idare edebilirim dediğim için sıkıntı çıkabilir. Bu yüzden detaylı bir çalışma yapmam gerekir.


DEĞERLENDİRME

Kasım ayının sonuna doğru elimize bir fırsat geldi. Çiçeği burnunda bir teknik direktör olarak ön incelememizi yaptık. Tabi bu işe yaramayacak. Takım bizi nasıl karşılayacak? Taraftarlar bizi nasıl karşılayacak? Önümüzdeki günlerde bizi neler bekliyor?

Bu soruların hiçbirinin cevabını şimdi veremiyorum. Hepsini ilerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz. Bu görevi başarılı bir şekilde tamamlayabilecek miyiz yoksa sezon sonunu görmeden bizi kapı dışarı mı edecekler bu soruların hepsini diğer güncellemede öğreneceğiz. Öğreneceğiz diyorum çünkü şuan ben de bilmiyorum   


FMTürkiye, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bir bütün halde çalışmalarına devam ediyor. FMT ailesine katkı sağlamak için dosya göndererek, futbolcu ve takım ekleyerek bizlere yardımcı olabilirsiniz. Bunları yapamıyorsanız lütfen sosyal medya hesaplarımızı takip edin.

info@fmturkiye.net İletişime Geç

İş Ortaklarımız İş Ortağımız Olmak İster Misiniz?

2014 © FMTURKIYE.NET