Adıyaman 1954 | II. Sezon Öncesi Hazırlıklarımız #3

Merhaba FMT ailesi,

Geçtiğimiz günlerde başladığımız 3.Lig Adıyaman 1954 kariyerinin ikinci sezonu ile karşınızdayım. İlk sezon için amacımız biraz olsun medyayı ve beklentileri şaşırtmaktı ancak gerek tesislerin kötülüğü, gerek sezon başı transferlerinde bulunamamak gerekse takım ve taktik kimyasını bir türlü oturtamama bizi sezon boyunca küme düşmeme yarışı içerisinde boğdu. Her ne kadar diğer ekiplere göre sezon sonunda daha dik bir duruş sergileyebilsek de sezon içerisinde çok fazla karşılaşmanın hak etmediğimiz şekilde sonuçlanmasına engel olamadık. 

Artık yeni bir sezondayız ve ekibimize yeni katılan oyuncular ve teknik ekip çalışanları oldu. Artık orta ve üst sıraları zorlamalıyız ve hatta kendimizi playoff içerisine atmalıyız. Kadro derinliğimiz geçtiğimiz sezona göre azaldı açıkçası ama ilk 11'imizi oluşturacak kemik isimlere de sonunda kavuştuk diyebiliriz.


Sezon öncesinde medyanın öngördüğü puan cetveli bu şekilde.

Önümüzdeki yıllar için tahmini bilanço bu şekilde.

Ekibimize yeni katılanlar ve aramızdan ayrılanlar. Açıkçası her iki oyuncuyu da kaybetmek istemiyorduk ancak onlar daha büyük takımda ve ligde forma giymeyi seçtiklerini ilettiler ve kabul etmekten başka bir seçeneğimiz yoktu.

Geçtiğimiz sezonun son düzlüğündeki formasyonumuzu koruyacağız ve bu sezonu bu taktik ile tamamlamaya çalışacağız.

Genel oyuncu kadromuz.

Hazırlık karşılaşmalarını tamamladık ve iyi bir süreç geçirdiğimizi düşünüyorum. Artık kıran kıran mücadeleye hazırız!


Oluşturmuş olduğum bu ilk kariyerde sizlerin de fikirlerine, eleştirilerine ve desteklerine ihtiyacım var. Lütfen taktik, kadro, transfer ve yönetim tavsiyeleriniz yorum olarak bırakın. Tartışalım, deneyelim ve çözümleyelim.