Jump to content
Sign in to follow this  
Selim Atalay

FMKolik v3 - Daima Hücum!

Recommended Posts

Kaleye 10 şut çekmişiz 5'i kaleyi bulmuştu.Rakip takım ise 3şutta 1 ile oynuyordu.Birde milli takıma başka hangi taktiği uygulayabilirim?Şimdi başka bir maçta deniyorum.

Taktik genel olarak herkeste aynı işlevselliği verir lakin alışma sürecinde olma ihtimali yüksek diyebilirim. Biraz da forvetleriniz kazmaysa bundan kaynaklanabilir. Benim forvetlerim genelde biraz kazma oldukları için çok pozisyona girip bunların 4/2si atıyorlardı :)

Hocam taktiği Galatasarayda deniyorum fakat takım bir türlü uyum sağlayamıyor sneijder dışında amc mevkinde oynatabileceğim oyuncu mevcut değil kanatlı taktiği deniyorum acaba kanat oyuncularına yanlış rol vermiş olabilir miyim ? 15.3.2de deniyorum bu arada taktiği...

5538Adsiz.jpg barcelona yı bu taktik sayesinde yendim :)

hocam bu taktiği bir trabzonsporlu olarak yaptın ama trabzonun başına iş açtın :)) 8013Adsiz.jpg

Edited by YakupKLc

taktik hosuma gitti bu sebeple üye oldum. cehaletime verin indirme linkini bulamadım ayarları elle giriyorum duran top organizasyonlarındaki dizilimde mevki oyuncularını göremedim yardımcı olursanız sevinirim

Bir saat önce, k4rg4 yazdı:

taktik hosuma gitti bu sebeple üye oldum. cehaletime verin indirme linkini bulamadım ayarları elle giriyorum duran top organizasyonlarındaki dizilimde mevki oyuncularını göremedim yardımcı olursanız sevinirim

o7Y3d2.png

dbW3LV.png

Teşekkür ederim. Taktiği denemeye başlıyorum sanırım kanatlarımı, özellikleri sebebiyle, içe kat eden olarak kullanacağım. orijinal taktik ve düzenleme yapılmış haliyle ilgili görüşlerimi en kısa zamanda paylaşırım.

indirdiğimden beri taktiği uyguluyorum, Galatasaray ile oynuyorum. Ligde epey iyi 3-2 en kötü skorum 4-5 golü rahat atıyor takım. Avrupa da bir maç kaybettim juve'ye o da uzatmalarda 4-3. Etkili bir taktik ama defansımda Koray ve Semih var onlar olmasa nasıl olur bilmiyorum. Kanatta Telles coştu. Forvetim Enes 3 maçta bir gol ancak atıyor ama kanatlar makine gibi bakalım sezon ortası başladım taktiğe sonunda ne olduğunu anlatırım. Kanat ve defans oyuncuları çok önemli taktikte. Bu arada ofansif kanatta Halil Tuna ve Sneijder var Halil gol krallığına oynar bu gidişle. Bilal Başakçıoğlu için çabalıyorum Bruma'yı kaçırdım (gerçi iyi para geldi serbest kalma bedeliyle).Sağ kanada (Defans) da Dominic Oduro diye birini buldu gözlemcilerim ilk sezon yedek takımdaydı ama bu sezon özellikle bu taktikle 9.60 oranını gördü bir maçta daha da gelişir. Özetle taktik iyi işliyor şimdilik ama kanat ve defans iyi olacak. Unuttum söylemeyi ama ofansif kanatları içe kat eden oynatıyorum ben.

Edited by k4rg4