Jump to content
Sign in to follow this  
mcc48

3.Lig Ve Amatör Ligler Forma Çalışmaları FC'12

Recommended Posts

Paylaşım için teşekkürler fakat dosya halinde yüklersen daha iyi olur insanların indirmesi için.

• Like 1

Dosyanın winrar hali mevcut ama yükleymedim bir türlü bende bu şekilde bir çözüm buldum eğer tarifini yapabilen olursa o şekilde de yükleyebilirim 

10 hours ago, mcc48 said:

Dosyanın winrar hali mevcut ama yükleymedim bir türlü bende bu şekilde bir çözüm buldum eğer tarifini yapabilen olursa o şekilde de yükleyebilirim 

google drive veya yandex disk öneririm hocam. uğraştırmadan direk her türlü formatı yükleyebilirsin.

• Like 1

Salih11, 13.07.2019 - 20:54 yazdı:
  • eline saglik kardesim acaba elbistanspor formasi da yapman mümkün mü? bölgesel amatör lig 2.grupta

bana resimleri gönderebilirsen formanın yapmaya çalışayım kardeşim

4 hours ago, mcc48 said:

ELBİSTAN FORMA ÇALIŞMALARI
20rpid1.pngBO24jL.pngZ5dJl3.pnglQ19AQ.png
SÜTÇÜ İMAM'a ithafen bir formada benden
2OZ5pE.png

ellerine saglik gercekten tesekkür ederim. ancak sadece sol üstte olan forma gözüküyor diger dosyalari düzeltme imkanin olursa sevinirim. 🙂

Salih11, 9 saat önce yazdı:

ellerine saglik gercekten tesekkür ederim. ancak sadece sol üstte olan forma gözüküyor diger dosyalari düzeltme imkanin olursa sevinirim. 🙂

Teşekkür ederim . Oyundan kaynaklı olabilir takım için bir forma yüklenmişse diğer formalar görünmez. Bende alt liglerdenn takım aldığımda aynı sorunla karşılaşıyorum 

1 hour ago, mcc48 said:

Teşekkür ederim . Oyundan kaynaklı olabilir takım için bir forma yüklenmişse diğer formalar görünmez. Bende alt liglerdenn takım aldığımda aynı sorunla karşılaşıyorum 

Yanlış anladın kardeşim, bu forumdaki sayfada dosyalar gözükmüyor yani sadece ilk yaptığın forma var diğer dosyalar hatalı. 

Salih11, 4 saat önce yazdı:

Yanlış anladın kardeşim, bu forumdaki sayfada dosyalar gözükmüyor yani sadece ilk yaptığın forma var diğer dosyalar hatalı. 

Rg3PG6.pngkMvW0A.pnganEGg5.pngDOJdG6.png
Farklı bir adresten yeniden yükledim 

Salih11, 23 dakika önce yazdı:

Kardeşim tekrar kontrol et istersen resimler gözükmüyor. Kusura bakma çok vaktini aldım 

Vakit almaktan değil de bende görünüyor şimdi indirdim herhangi bir sıkıntı görünmüyor istersen direkt mesajdan mail adresini yaz ordan göndereyim

2 minutes ago, mcc48 said:

Vakit almaktan değil de bende görünüyor şimdi indirdim herhangi bir sıkıntı görünmüyor istersen direkt mesajdan mail adresini yaz ordan göndereyim

Gönderiyorum mail adresimi