Jump to content

Recommended Posts

"Bu sene kalkacak olan u21 takımları yerine B takımları eklenecek ve bu takımlar için özel lig ve kupa oluşturulacak. Bu da ekstra motive edecek bir gelişim olacak." İspanya liginde ki gibi olursa tadından yenmez, ben bu B takım olayını sana 2017 den beri Facebook'dan yazıyordum Selim abi bunun gerçekleşmesi en çok beni mutlu edicek sanırım allah yardımcınız olsun.

Bekliyoruz başkan kolay gelsin. 

On 6/23/2019 at 10:14 AM, Selim Atalay said:
  • Bu sene kalkacak olan u21 takımları yerine B takımları eklenecek ve bu takımlar için özel lig ve kupa oluşturulacak. Bu da ekstra motive edecek bir gelişim olacak.

Hocam yama fikri ve tanıtımı cidden çok hoş olmuş sabırsızlıkla bekliyorum. Fakat bu yazdığınız, FM'de mi yoksa Türkiye'de mi geçerli?

Kısa bir tatil sonrası yamaya devam ediyorum. Teknik direktör ve ekipleri değişikliği tamamlandı. Transferleri ve kadro güncellemesiyle devam ediyorum.

• Like 2

5 hours ago, Selim Atalay said:

Kısa bir tatil sonrası yamaya devam ediyorum. Teknik direktör ve ekipleri değişikliği tamamlandı. Transferleri ve kadro güncellemesiyle devam ediyorum.

Kolay gelsin abi. Umarım planladığın gibi yapabilirsin.

• Like 1

Spoiler
On 6/23/2019 at 10:58 AM, UguJR said:

O zaman efsaneyi bir hatırlatalım xd

EOYAQ9.jpg

On 6/23/2019 at 11:43 AM, Teknik Traktör said:

Hayırlısı olsun, kolay gelsin.

On 6/23/2019 at 11:58 PM, joulvedd said:

"Bu sene kalkacak olan u21 takımları yerine B takımları eklenecek ve bu takımlar için özel lig ve kupa oluşturulacak. Bu da ekstra motive edecek bir gelişim olacak." İspanya liginde ki gibi olursa tadından yenmez, ben bu B takım olayını sana 2017 den beri Facebook'dan yazıyordum Selim abi bunun gerçekleşmesi en çok beni mutlu edicek sanırım allah yardımcınız olsun.

On 6/24/2019 at 2:25 AM, stranger said:

Beklemedeyiz, kolay gelsin 🙂

On 6/24/2019 at 3:01 PM, spanky018 said:

Bekliyoruz başkan kolay gelsin. 

On 6/24/2019 at 9:19 PM, Younés Belhanda said:

Hocam yama fikri ve tanıtımı cidden çok hoş olmuş sabırsızlıkla bekliyorum. Fakat bu yazdığınız, FM'de mi yoksa Türkiye'de mi geçerli?

On 6/27/2019 at 3:31 PM, hef__ said:

Kolay gelsin, merak ettim.👏

On 6/27/2019 at 5:24 PM, Storm : Walcott said:

Kolay gelsin 🙂

On 6/29/2019 at 12:24 AM, trustnls said:

Kolay gelsin abi. Umarım planladığın gibi yapabilirsin.

On 6/30/2019 at 4:26 PM, manager61 said:

Kolay gelsin bayadır beklediğim yamaydı

On 7/5/2019 at 8:12 AM, basketcim said:

ne zaman gelicek yama

20 minutes ago, arded said:

Lütfen bitsin sadece bunu bekliyorum

Yama için geç kaldığımızı, sürenin işlediğini biliyoruz. Acele etmiyoruz ki; hata yapmayalım. Oyunu doğru oynatabilmek, doğru gelişimleri takip edebilmek adına görev dağılımı yaptık ve tek bir dosya üzerinde ilerliyoruz. Bu süreçte not alıyoruz, oyuna yansıtılacakları, değişecekleri ele alıyoruz. Oyuncular gibi hocaların da CA'sı düşeceğini belirtmekte fayda var. Profillerin de değişim görebilirsiniz. Bununla birlikte konuyu güncelledik ve yama hakkında bilgiler verdim.

• Like 4

Yardım lazımsa, yardımcı olabilirim.