Jump to content
Durmaz Vural

Kümedeki Adam: Durmaz Vural | FMM 19

Recommended Posts

Bu hikayede yer alan yer, kişi ve kuruluşlar gerçek hayattan alıntı olsa da gerçeği yansıtmamaktadır. Kariyer, daha çok takım değil, kişi temalı  ve hikayeler üzerinden ilerleyecek, karakterin kişiliği sebebiyle her sezon başka bir takım çalıştırılacaktır. 

 

5b0d29f2ae298b43cd1bea1c

 

Durmaz Vural Kimdir? 
Durmaz Vural, 1.1.1980 Sakarya doğumlu eski futbolcu, antrenör ve teknik direktör. Yılmaz Vural'ın yeğenidir. 10 yaşından 18 yaşına kadar Sakaryaspor altyapısında eğitim görmüştür. Ardından Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinde Antrenörlük Bilimleri bölümünü kazanmıştır. Burada okurken aynı zamanda Gazi Üniversitesi Futbol takımında merkez orta sahanın vazgeçilmez ismi olmuştur. 22 yaşında ve son sınıfta iken üniversiteler arası futbol turnuvası Ankara finalinde kendisine sert faul yapan ODTÜ lü bir oyuncuya kafa atmış ve oyunlardan men edilmiş, ayrıca okuldan atılmıştır. Bunun üzerine babasının uğraşıyla Almanya Munster Üniversitesinde aynı bölüme kaydolmuştur. Burada lisansı bitirdikten sonra yüksek lisansa başlamış, aynı zamanda Munster II takımında amatör olarak futbol oynamaya devam etmiştir. Yüksek lisansı bitirdikten sonra Türkiyeye dönmüş ve Ankara 2. Amatör takımlarından Anadolubeyispor da top koşturmaya başlamıştır. Sert oyunu, kararlılığı, isabetli pasları ve derin oyun görüşü onu iyi bir oyuncu yapsa da, sakinliğini koruyamadığı için oynadığı her üç maçtan birinde kırmızı kart gördüğü için hiçbir takımda bir sezondan fazla oynayamamış, bir dönem Ankara Demirspor ile profesyonel olsa da rakip teknik direktöre küfrettiği için 10 maç ceza aldıktan sonra sözleşmesi fesih edilmiştir. O olaydan sonra tekrar amatöre dönen Vural, 10 senede yaklaşık 20 takımda oynayarak kırılması güç bir rekora imza atmış, jübile maçı olan Ankara amatörler karması vs İstanbul amatörler karması maçında penaltısını vermeyen hakemi döverek futbola veda etmiştir. Bu olay sonunda hapis cezası alsa da, para cezasına çevrilerek kurtulmuştur. Futbolu bıraktıktan sonra Almanyada antrenörlük diploması almış ve teknik direktörlük kariyerine başlamıştır. 

 

9YV0lN.jpg

 

XbBmp3.jpg

 

* daha çok oyuncuya erişmek için bu ligler açıldı. kariyerimiz ağırlıkla Türkiye üzerinden ilerleyecek. İşsiz başlıyoruz.

 

5N8b35.jpg

Share this post


Link to post

Başarılar hocam

Share this post


Link to post

Başarılar

Share this post


Link to post

Başarılar.

Share this post


Link to post

Başarılar dilerim ama takip edemeyeceğim. Mobil oyununa ne alışabildim nede anlayabildim. 😮

Share this post


Link to post

Başarılar hocam. Daha gerçekçi kariyer için aşağıdaki eklentinin yüklenmesi lazım oyuna.😛

Spoiler

 

Z5Db0g.jpg

 

 

Edited by Ufuk
hidden content

Share this post


Link to post

Başarılar Yılmaz hocam, sizin gibi tecrübeli bir hocaya ihtiyacı olan çok takım var. 👏

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...