Jump to content
LevixLuiz

Ralf Rangnick 4-4-2 18-19 Taktiği

Recommended Posts

o2ydylScreenshot_4.png.4a46c442b5267b781a180a2c5ca6d11f.png

Oyun taktiğimiz bu şekilde sol kanatta oyun kurucu rolünde oynuyan oyuncu ortaya doğru kayıyor arkasında bek hücuma çıkıyor sağ kanatta ise

kanat hücüm rolünde oynuyan oyuncu sürekli ileri çıkıyor arkasındaki bek uygunsa hücuma çıkıyor ortasahalarımız ise kanata doğru açılıp sahada ayak

basmadık yer bırakmıyorlar ve rakibi kendi sahasından çıkartmama üzerine kurulu bir taktik aynı bu sene rb leipzig oynadığı futbol gibi.Screenshot_5.png.300e4ebd0034560a6747602992d175d7.png

Daha sezonun yarısındaki sonuçlar bu şekilde ama gerçekteki gibi leipzig bir proje takımı bende bu takımı kurarken o projeye göre uyarladım

23 yaş üst transfer yok 15m eurodan fazla bonservis veremessin ve hızlı çalışkan takım oyuncusu özellik li oyunculara yönelmeniz gerekiyor Screenshot_6.png.b759a4905907c7c54aacb094a440f86f.pngScreenshot_7.png.b28af348ad80efc09515acbee23b245d.png

Teknik kadronuzda bu futbol anlayışına eş değerde olmalı ve asistan menajerin teknik özellikleri bu şekilde olmalı ve idmanları ona yaptırmalısınız yoksa

gereksiz idmanları yaptıran asistan menajerlerin yaptırdıkları idmanlarla takım ona göre oynamıyor.

Screenshot_8.png.bfc100262d0a664e4b513d10c72aaaa8.png

Oyuncularınız teknik bakımdan biraz zayıf olabilir ama bu özellikleri en az 14 seviyelerinde olmalı ki geri düştüğünüzde

maçı bırakmasınlar sürekli istek arzuyla maçı oynasınlar ve fiziksel profilleride ortalama olmalı

Screenshot_9.thumb.png.fefc8d4fba17708a04b881b7a4ef9f53.png

Eğer doğru profil oyuncularla takımı tamamlarsanız başarı mutlak geliyor oyuncularımın istatisikleri .

İndirme linki

Edited by LevixLuiz
  • Like 3

Yanlış anlama beni yazarken karıştırmışsın sanırım sol kanatta oyun kurucu var, sağ kanatta kanat rolü var. Tam tersini yazmışsın, kafası karışanlar olabilir diye söylüyorum. Bu arada taktiğini sezon ortasında Rize deplasmanında denedim, bence çok iyi. 

VQl98n.png

Babel'i yaratıcı forvete koydum uçurdu. Kadrom böyle çünkü konuşulan transferler gerçekleşirse neler olur diye test ediyorum:D 

Sezonu bitirdim ve forvetteki oyuncularımın istatisiklerini atmak istiyorum bu taktikte eğer söylediğim tip profil oyuncuları bulduğunuz zaman başarı kaçınılmaz

kMj959.png

NL5njL.png

Taktik güzel hocam eline sağlık

Bu taktiği dynamo dresden ile denedim ilk sezonda bundesligaya çıktık ve 2. sezonda 9. bitirdik ligi ama deplasmanlarda hep kaybediyorum ve çok gol yiyorum deplasman taktiğin var mı yada büyük takımlara karşı neler  yapıyorsun çünkü büyüklerin hepsi ne yaparsam yapayım 5 tane atıp gidiyor kadroda lig için ortalama yani çok kötü değil

18 hours ago, heman21 said:

Bu taktiği dynamo dresden ile denedim ilk sezonda bundesligaya çıktık ve 2. sezonda 9. bitirdik ligi ama deplasmanlarda hep kaybediyorum ve çok gol yiyorum deplasman taktiğin var mı yada büyük takımlara karşı neler  yapıyorsun çünkü büyüklerin hepsi ne yaparsam yapayım 5 tane atıp gidiyor kadroda lig için ortalama yani çok kötü değil

bu hocanın 4-3-1-2 ve 3-5-2 sistemleri var onları büyük takımlara karşı kullanıyor yakında onlarıda paylaşıcam burda.

Taktiği kullanmaya başladım taktiğe göre oyuncuları ayarladım ama çok basit goller yiyorum ve okadar fazla gol kaçırıyorlarki saç baş yolunacak derecede. nerde hata yapıyorum acaba .

Takım pozisyon buluyor ama adamlar 2 kez geliyor gol atıyorlar benim takım çok kaçırıyor ne yapmamı önerirsiniz

On 7/10/2019 at 1:25 PM, centerboys said:

Taktiği kullanmaya başladım taktiğe göre oyuncuları ayarladım ama çok basit goller yiyorum ve okadar fazla gol kaçırıyorlarki saç baş yolunacak derecede. nerde hata yapıyorum acaba .

Takım pozisyon buluyor ama adamlar 2 kez geliyor gol atıyorlar benim takım çok kaçırıyor ne yapmamı önerirsiniz

Taktiğin 2.versiyonunu yayınladım onu dene 3-5-2 ve 4-3-1-2 olarak