Jump to content

Recommended Posts

Ellerine sağlık. Üstüne düşebileceğimiz yetenekler mevcut. Sadece erkenden pes etmeyip, zorlamamız gerek.

Elinize sağlık güzel ve hoş bir düşünce ile sağlam bir yama ortaya çıkmış ^^ 

• Like 1

Hocam teşekkürler öncelikle. Fakat ben de fmf dosyası yok? Editor Data'ya atın demişsiniz ama sadece Faceserver ve xml dosyası var?

Edited by Younés Belhanda

On 6/16/2019 at 9:41 AM, Younés Belhanda said:

Hocam teşekkürler öncelikle. Fakat ben de fmf dosyası yok? Editor Data'ya atın demişsiniz ama sadece Faceserver ve xml dosyası var?

Merhaba @Younés Belhanda. Evet ".fmf" yazısını gördüm ve değiştirdim ama hemen altında .xml yazıyordu zaten. .xml dosyası editör dataya, faceserver ise graphics klasörüne atılacak. İyi kariyerler dilerim.

1 hour ago, barissezen said:

Merhaba @Younés Belhanda. Evet ".fmf" yazısını gördüm ve değiştirdim ama hemen altında .xml yazıyordu zaten. .xml dosyası editör dataya, faceserver ise graphics klasörüne atılacak. İyi kariyerler dilerim.

Teşekkürler yama için neyin nereye atılacağını biliyorum yine de teşekkürler :) 

İkinci sürüm eklendi.

- 12 yeni oyuncu eklendi, oyun veritabanında bulunan 2 oyuncunun özellikleri ve oyun tercihleri keskinleştirildi.

- Üstte bahsedilen 14 oyuncuya yüz eklendi, Haziran sürümündeki 3 oyuncunun yüzü güncelleştirildi.

- Haziran sürümündeki bazı oyuncuların özellikleri tekrar gözden geçirildi.

- Temmuz sürümünde eklenen oyuncuların takımları: Başakşehir, Beşiktaş, Bursaspor, Galatasaray.

- Temmuz sürümünde düzenlenen oyuncuların takımları: Başakşehir.

- Yamada oyuna eklenen toplam oyuncu sayısı: 60

- Oyunda var olup yamada keskinleştirilmiş toplam oyuncu sayısı: 7

İndirme linki: TGOY 19.7

İyi oyunlar.

Öncelikle kolay gelsin. Hepimizin gördüğü üzere Trabzonspor sürekli genç oyuncuları transfer ediyor. Yama da bu oyuncular var mı yoksa ilerleyen güncellemeler de bu oyuncular olacak mı ?  Şimdiden teşekkür ederim.

Hocam hoş yama ama yaptığın oyuncuların potansiyelleri komik rakamlar çıkıyor ve o oyunculara uğraşsan bile profilleri imana gelmez o yüzden oyunculara sabit potansiyel koyarsan sevinirim.Mesela mustafa kapıya oyunun kendi datası 130-160 koymuş senin yamanda 115 felan çıkıyor.

On 7/2/2019 at 1:01 PM, LevixLuiz said:

Hocam hoş yama ama yaptığın oyuncuların potansiyelleri komik rakamlar çıkıyor ve o oyunculara uğraşsan bile profilleri imana gelmez o yüzden oyunculara sabit potansiyel koyarsan sevinirim.Mesela mustafa kapıya oyunun kendi datası 130-160 koymuş senin yamanda 115 felan çıkıyor.

Merhaba, bunu dikkate alacağım. 110-140 aralığına düşürmüştüm fakat 115 çıktıysa aşırı düşük bir potansiyel çıkıyor dediğiniz gibi. Bilinen oyunculara sabit potansiyel koyacağım.

On 6/30/2019 at 6:27 PM, yokbizim said:

Öncelikle kolay gelsin. Hepimizin gördüğü üzere Trabzonspor sürekli genç oyuncuları transfer ediyor. Yama da bu oyuncular var mı yoksa ilerleyen güncellemeler de bu oyuncular olacak mı ?  Şimdiden teşekkür ederim.

Trabzonspor oyuncuları ilerleyen yamalarda yer alacak. Takım takım gitmeyi daha uygun buluyorum şimdilik.