Jump to content

Recommended Posts

Die-Welt-logo-wordmark.png

SON DAKİKA Schalke 04 takımın başına 39 yaşındaki Hırvat menajer Dino Vrsajevic'i getirdi!

schalke04.jpg

Mavi-beyazlı Gelsenkirchen ekibi teknik direktörlük görevine Hırvat menajer Dino Vrsajevic'i getirdi. Daha önce Dinamo, Partizan gibi Balkan ülkelerinin saygın takımlarında top koşturan Vrsajevic, ilk defa menajerliğe soyunacak.

Vrsajevic basına yaptığı konuşmada ''Böylesine saygın bir takımda görev almak çok heyecan verici, bundan sonra benim damarımı kesseniz mavi-beyaz akar.'' diye bir açıklama yaptı. 

Aynı zamanda Gelsenkirchen ekibinin taraftarlanda ise bir endişe hakim. Onlar Vrsajevic'in yanlış bir seçim olduğunu ve daha uzun yıllar boyunca böyle hatalar yapılırsa kupa yüzü göremeyeceklerini savunuyorlar.

Genç teknik adamla yapılan sözleşmenin detayları birazdan haberimizde...

Bağcılar'dan 5 yemiş ondan yeni kariyer açmış kesin bilgi

• Like 3

Başarılar hocam. Valla güzel takım seçimi çok beğendim 😊

• Like 1

Başarılar hocam bu kariyeri efsane kariyerlere sokalım Schalke ile pek kariyer göremedim efsane kariyerlerde 🙂 

• Like 1

forum almanya ligi akıyor maşallah 😄

gerald asamoah'lı raul'lü dönemden sonra schalke'ye karşı bir antipatim var inş küme düşersin 😄 

Edited by Comandante Bilic
  • Like 2

Başarılar hocam.

• Like 1

Banner.png

Gelsenkirchen'e Hoşgeldiniz!

1-A-Gelsenkirchen-e-Ho-geldiniz.png

1-B-Gelsenkirchen-e-Ho-geldiniz.png

Herkese merhaba, ben Dino. Haberde de okuduğunuz üzere Schalke 04'ün yeni teknik adamıyım. Neden Schalke 04'ü tercih ettiğime gelirsek burası müzesi kupalarla dolu, saygın bir kulüp. Alman disiplinini öğrenmek ve müzeye birkaç kupa daha eklemek için burayı tercih ettim. Ayrıca belli başlı hedeflerimde var. Hedeflerim neler mi? Gelin öğrenelim.

Hedef Açıklaması Başarıldı Mı?
Krallığa son! Ligdeki Bayern Münih krallığını sona erdirmek ve okları kendimizde döndürmek. Hayır.
Triple whopper! Hem Almanya ligini, hem Almanya kupasını hem de Almanya Süper Kupası'nı bir sezon içerisinde kazanmak. Hayır.
Dünya şampiyonu! Dünya Kupası'nı herhangi bir mili takımla kaldırmak. Hayır.

Evet hedeflerim tam olarak bunlar. Olabildiğince gerçekçi hedefler edinmeye çalıştım kendimce.

2-ehir.jpg

Ne kadar da huzur dolu bir şehir! Tipik Alman yapılarının yanında modern binaları da görebiliyorsunuz. Bizim çocuklar formsuz olduğu zamanda yeşilliklerde yuvarlanmalarını isteriz. Beyinlerine oksijen gider.

Stadyum Veltins-Arena

3-Stadyum.png

Evim evim güzel evim! Maçlarımızı 62.000 kapasiteli Veltins-Arena'da oynayacağız. Burası bir çok önemli ana tanıklık edecek ve binlerce taraftarı ağırlayacak.

Kadro

4A-Kadro.png

4B-Kadro.png

Benden önceki teknik adamlarının kaliteli transferler yaptığını söyleyemeyiz ancak yaptığı Matondo, Suat Serdar ve Mendyl gibi isimler geleceğimizde önemli rol oynayabilirler. Taktik kurgusu olarak 4-2-3-1 oynatacağım. Böylelikle kadrodaki herkesden verim alabileceğimi düşündüm. Kalede genç isim Nübel'e şans vermek istiyorum. İlk on birdeki bir diğer genç isim ise herkesin halen çok şey beklediği Embolo olacak.

Anahtar Oyuncular

5-A-Anahtar-Oyuncular.png

#13 Sebastian Rudy

28 yaşında

Alman

Ön Libero

Sebastian Rudy, takımımıza €16MN bonservis bedeli karşılığında katılmış. Kendisi bu sezon en kritik isimlerimizden biri olacak. Özellikle Bentaleb ile çok iyi bir şekile anlaşacağını ve iyi katkı vereceğini düşünüyorum.

5-B-Anahtar-Oyuncular.png

#5 Matija Nastasic

25 yaşında

Sırp

Stoper

Kendisi ligin en iyi stoperlerinden biri. Pas oyunumuzda takıma liderlik edecek ve aynı zamanda kontraya kalkmamızı da sağlayacak. Stoperde Bruma ile iyi bir ikili olacaklarını düşünüyorum.

5-C-Anahtar-Oyuncular.png

#11 Yevhen Konoplyanka

28 yaşında

Ukraynalı

Sol Kanat

Konoplyanka bence sezonun en kilit ismi olacak. Dnipro'daki günlerinden hiçbir şey kaybetmedi ve kendini Almanya'da tekrar kanıtlamak istiyor. İyi oynarsa yüksek bonservise kendisini takımdan gönderebilirim.

Finans

6-Finans.png

Bizden önceki teknik adam çok harcadığından para suyunu çekmiş diyebilirim. Satışlardan ve kiralamalardan gelir elde etmeye çalışacağım. Ve elbette televizyon, bilet, kombine gelirlerimiz de var. Bunları en iyi şekilde kullanmak, paramızı düzgün kullanmak istiyorum. Har vurup harman savunmak bu kulüpte bundan sonra olmamalı.

Sezon Öncesi Hazırlık

7-Sezon-ncesi-Haz-rl-k.png

Hem kendimizi test edeceğimiz zorlu rakiplerle, hem de kondisyonumuzu tazelemek amacıyla nispeten daha zayıf ekiplerle karşılaşacağız. Buradaki hedefimiz lige olabildiğince hazır olmak ve sakatlık vermemek. Aksi taktirde kötü bir başlangıç yapabiliriz.

Spoiler
The Babayaroy, 9 saat önce yazdı:

Bundan sonra benim damarımı kesseniz mavi beyaz akar mı 😄😄Başarılar hocam takipteyiz

Teşekkürler hocam, işin esprisi o 😄 

mustafa58, 8 saat önce yazdı:

Başarılar baha kocaeli gibi burada da küme düşmezsin inşallah 😄

Küme düştüğümü kim söyledi? 😄 

scout55, 8 saat önce yazdı:

Bağcılar'dan 5 yemiş ondan yeni kariyer açmış kesin bilgi

Bak bu doğru 😄 

faith, 7 saat önce yazdı:

Başarılar hocam. Valla güzel takım seçimi çok beğendim 😊

Teşekkürer hocam 🙂 

spanky018, 5 saat önce yazdı:

Başarılar hocam bu kariyeri efsane kariyerlere sokalım Schalke ile pek kariyer göremedim efsane kariyerlerde 🙂 

Teşekkürler hocam, efsane takıma efsane kariyer yakışır 😄 Köln kariyeri falan yakışmaz mesela oraya 😄 

Comandante Bilic, 5 saat önce yazdı:

forum almanya ligi akıyor maşallah 😄

gerald asamoah'lı raul'lü dönemden sonra schalke'ye karşı bir antipatim var inş küme düşersin 😄 

Şimdi sen bunu dedin ya kesin küme düşeceğiz 😄 

Elvir Boliç, 3 saat önce yazdı:

Başarılar hocam.

Teşekkürler hocam 🙂 

genç mourinho, Bir saat önce yazdı:

Başarılar hocam takipteyim , Bundesliga Mavidir 😄 

Hahaha aynen 😄 Teşekkür ederim.

Hazırlık kampını iyi geçirirsek lige güzel giriş yapabiliriz Hocam.

Edited by faith
  • Like 1

Ağustos hazırlık maçları mı ŞL grubu mu acaba

• Like 1

Haydaaaaa hocam Köln nasıl yakışmaz yaaa... 😄 @Comandante Bilic

• Like 2

"Bundan sonra benim damarımı kesseniz mavi-beyaz akar.'' 3 büyüklere güzel maaşla transfer olmuş bir oyuncu klişesi xd

Başarılar kanks

• Like 1

Başarılar hocam. Şampiyonlar Ligi yok mu hedeflerde?

@UguJR küçükken shalkeliydim var birde 😄

• Like 2

İyi transferler yaparsak Avrupa'da iyi işlere imza atacağımızı düşünüyorum

• Like 1

başarılar hocam Schalke çok sevdiğim bir takımdır.Altyapıdan iyi oyuncular yetiştirmek dileğiyle 🙂

• Like 1

spanky018, 11.06.2019 - 20:27 yazdı:

Hocam zaten görülecek Schalke kariyeri yok efsanelerde 😂😂 Bir de sanki çok fazla efsanevi kariyer varmış gibi konuştunuz 🙂

Başarılar bu arada hocam, takipteyim.

Edited by Younés Belhanda
  • Like 1