Jump to content
Sign in to follow this  
ChunkyMonster77

8 Haziran 2019 Türkiye Fransa Maçı

Recommended Posts

Konya'da oynanacak maçtır. Herkesin aksine ben galip geleceğimizi düşünüyorum. 

Çok hypelandığımız bir maç, inşallah fark yemeyiz. 1 puan dahi alırsak öpüp başımıza koymamız lazım.

Kante ve Mbappe yok sanırım ama saymaya korktuğum bir sürü adam var 🙂 Allah acısın bizi diyorum.

Milli takımda eksik olan şey ülkenin ilgisiydi. Aşırı yanlı kadro tercihleri, bir tarafta çok formda oyuncu varken diğer takımda kadroya alınmayan oyucuların millii takıma çağrılması. Arkasındaki seyirciye söven millii takım oyuncuları, prim tartışmaları... Şimdi hak eden genç oyuncuların çağrılması ile ülke tekrardan milli takıma inanmaya başladı. Zoru severiz, imkansız vaktimizi alır. Rahat milli maç hatırlamıyorum ben. Kesin yeneriz dediğimiz maçları kaybeder, işi zora sokarız. Artık imkansız dediğimiz anda fişi çekeriz. Türküz biz 🇹🇷

21:45'te başlayacak karşılaşma.

Muhtemel 11'ler;

Türkiye XI: Mert, Zeki, Kaan, Merih, Hasan Ali, Mahmut, İrfan Can, Cengiz, Yusuf Yazıcı, Hakan Çalhanoğlu, Burak Yılmaz

Fransa XI: Lloris, Pavard, Varane, Umtiti, Digne, Pogba, Ndombele; Griezmann, Mbappe, Matuidi, Giroud

Hafiften moda girelim..

Çoğunluğun aksine fark atarlar düşüncesinde değilim.Fransa galip gelse bile zorlanacaktır.Beraberlik çok güzel olur ama en önemlisi İzlanda maçı...

11'ler belli oldu

Türkiye: Mert, Mehmet Zeki, Kaan, Merih, Hasan Ali, Mahmut, Dorukhan, İrfan Can, Kenan, Cengiz, Burak

Fransa: Lloris; Pavard, Umtiti, Varane, Digne; Matuidi, Sissoko, Pogba; Mbappe, Griezmann, Giroud

Kaynak: Sporx

Yusuf ve Abdülkadir başka bir takımda olsa sizce bu maç yedek kulübesinde bekler miydi?

Cengiz'in sağ kanadı iyi kullanması lazım, anca o şekilde Fransa defansını geçebiliriz. 

Sağ kanadı belirttiğim gibi çok iyi kullanıyoruz. Şu an takımda sırıtan iki isim var bence. Kenan ve Dorukhan. Şenol hocaya güveniyorum. Kenan ve Dorukhan'ı değiştirir ikinci yarıda büyük ihtimal.

İkinci yarıya sallantılı başladık fakat toparladık hemen.İrfan ve Kenan'ın çıkması gerekiyor şahsen.

UguJR, 11 saat önce yazdı:

Çok hypelandığımız bir maç, inşallah fark yemeyiz. 1 puan dahi alırsak öpüp başımıza koymamız lazım.

Kimden özür diliyoruz, nereyi öpüyoruz .d

Öyle kadroya sahip bir takımın isabetli şut atamaması çok ilginç oldu ama iyiki de oldu. Umarım bu takım ruhu, bu arkadaşlık böyle devam eder ve Belçika gibi güzel ve başarılı bir jenerasyon yakalarız. Tebrikler Türkiye 🙂

• Like 1