Jump to content
Commandante Alex

Bir Mahsun Mor Menekşe Şampiyon Mu Ne ?|ACF Fiorentina|Sezon 3

Recommended Posts

Şu dakikaya kadar çok iyi gidiyorduk fakat Gazişehir’e yenilmemiz bizi liderlikten etmiş.

İyi gidiyoruz., sorun yok. Rakipler sağlam başlamış. Biz galibiyet serisi yakaladığımız sürece fark açarız. Elbet kaybedecekler. 🙂

Giresunspor ve Adana Demirspor lige çok iyi başlamışlar. Gazişehir maçından dolayı da üstümüzde yer alıyorlar. Fakat formlarını devam ettiremeyeceklerini düşünüyorum. Onlarla oynadığımız maçları kazanırsak lider oluruz.

Çok güzel ilerliyoruz ama Gazişehir FK ters takım. Bizi şaşırtmamışlar ama telafi ederiz.

Comandante Bilic, 12 saat önce yazdı:

osmanlı ve giresun maçları kilit olacak bence 4 puan almalıyız en az

faith, 11 saat önce yazdı:

Gazişehir maçı kötü olmuş. Giresun maçını yenersen rahatlarsın.

Mert Can, 11 saat önce yazdı:

Şu dakikaya kadar çok iyi gidiyorduk fakat Gazişehir’e yenilmemiz bizi liderlikten etmiş.

İhsan, 10 saat önce yazdı:

Giresun biraz sürpriz olmuş sanki, liderliği bir an önce almamız lazım.

Ufuk, 10 saat önce yazdı:

İyi gidiyoruz., sorun yok. Rakipler sağlam başlamış. Biz galibiyet serisi yakaladığımız sürece fark açarız. Elbet kaybedecekler. 🙂

Elvir Boliç, 9 saat önce yazdı:

Giresunspor ve Adana Demirspor lige çok iyi başlamışlar. Gazişehir maçından dolayı da üstümüzde yer alıyorlar. Fakat formlarını devam ettiremeyeceklerini düşünüyorum. Onlarla oynadığımız maçları kazanırsak lider oluruz.

ChunkyMonster77, 9 saat önce yazdı:

Transferler fena, Nduka'nın kafasından halen duman çıkıyor mu? 😄

Selim Atalay, 7 saat önce yazdı:

Çok güzel ilerliyoruz ama Gazişehir FK ters takım. Bizi şaşırtmamışlar ama telafi ederiz.

Evet arkadaşlar en korktuğum güncellemeyi alnımızın akıyla atlattık.Tabi bunun yanında ligdede takımlar yavaş yavaş yerlerine oturmaya başladı.Ligdeki 5 maçlık galibiyet serimiz bizi gayet güvenli bir yere taşıdı.

TFF 1.LİG

11.Hafta

grNG3Z.png

12.Hafta

7aOL0P.png

13.Hafta

V9Z7qP.png

14.Hafta

P1RVL6.png

15.Hafta

LlJ6Va.png

Puan Durumu

lqoDaE.png

Fikstür

oXLmD7.png

Türkiye Kupası

4.Tur

nQvD8R.png

5.Tur 1.Ayak

r5qDlV.png

Güncelleme Özeti 

Evet bu güncellememizde zorlu fikstürden 15 puan çıkarmanın yanında açıkcası korktuğum Ankaragücü'nü evinde 2-0 gibi bir skorla geçtik.ikinci maç ne gösterir bilinmez ama ben çok mutlu oldum Ankaragücü maçında.Ayrıca sakatlarımız yavaş yavaş kadromuza döndü ve tek sorunumuz şimdilik yabancı sınırı.Önümüzde biraz daha kolay bir 6 maçlık periyot var lakin sürpriz sonuçlarda olabilir.Ayrıca artık 6 puan öne geçtik ve ilk yarı bitmeden Giresun-Adana D.S ve Gazişehir-Giresun maçları var.İlk yarı biterken farkı yine en az 6 puan civarında tutup oyunda genelde sorunum olan ikinci yarı takımın düşüşünü böylece kapatmak istiyorum.Ayrıca üst lige çıktığımızda elimize iyi bir bütçe gelirse daha önce Fenerbahçe'de denediğim iki Afrikalı genç ve çok gelişebilen yeteneği takımımıza kazandıracağım.Takipte kalın iyi forumlar...

İşte görmek istediğimiz performans, şimdi liderlik koltuğunu kimseye bırakmayalım 🙂 

Sergilediğimiz performansla puan farkını açmışız. İlerleyen haftalarda farkı daha da açacacağımızı düşünüyorum.

Liderlik yakışmış hocam başarılar

Isin büyük bölümü bitmiş artık. 1. Ligde sonuncu takım bile 4-5 maçlık seri yapınca playoff zorluyor. Puanlar yakın, makas dar. 6 puan ciddi avantaj.

Zorlu maçlardan puan kaybı yaşamadan ayrılmamız çok güzel olmuş.

Bir Giresun’lu olarak ilk defa bir kariyerde bu kadar iyiler diyebilirim.

İhsan, 16 saat önce yazdı:

İşte görmek istediğimiz performans, şimdi liderlik koltuğunu kimseye bırakmayalım 🙂 

Elvir Boliç, 16 saat önce yazdı:

Sergilediğimiz performansla puan farkını açmışız. İlerleyen haftalarda farkı daha da açacacağımızı düşünüyorum.

Selim Atalay, 14 saat önce yazdı:

Beklediğimiz performans gelmiş. Puan farkını açmışız, geriye korumak kalmış.

spanky018, 11 saat önce yazdı:

Liderlik yakışmış hocam başarılar

Ufuk, 8 saat önce yazdı:

Isin büyük bölümü bitmiş artık. 1. Ligde sonuncu takım bile 4-5 maçlık seri yapınca playoff zorluyor. Puanlar yakın, makas dar. 6 puan ciddi avantaj.

Mert Can, 1 saat önce yazdı:

Zorlu maçlardan puan kaybı yaşamadan ayrılmamız çok güzel olmuş.

Bir Giresun’lu olarak ilk defa bir kariyerde bu kadar iyiler diyebilirim.

Comandante Bilic, 7 dakika önce yazdı:

bu seri bize üst ligi getirecek seridir hocam 🙂

Evet arkadaşlar geçenki iyi formumuzdan sonra bu güncellemede iyi bir düşüş yaşadık.Bahsettiğim iki oyuncudan biri olan Coetzee'yi kiralayabildim ancak 5-6 ayda 3.başkanla çalışmak zorunda kaldık mali açıdan hiç güvenmiyorum kulübe ama bakalım.

TFF 1.LİG

16.Hafta

bVOPzb.png

17.Hafta

7aOj0Y.png

18.Hafta

P1RjL5.png

19.Hafta

QLkjrZ.png

20.Hafta

9a6jJ5.png

Puan Durumu

5aAj5L.png

Fikstür

dv69yX.png

TÜRKİYE KUPASI

5.Tur 2.Ayak

qdgzoR.png

6.Tur 1.Ayak

grNQ35.png

6.Tur 2.Ayak

XMnZQk.png

TRANSFER

Rivaldo Coetzee

OvWjG4.png

Güncelleme Özeti

Evet arkadaşlar bu güncellemede biraz topallayarak gittik özellikle Altay maçında takımı Asistan Menajere bırakmıştım hızlıca transfer sezonuna geçmek için ve bu bize baya pahalıya mal oldu ancak Adana Demirsporun hatalarıyla bu kötü güncellemede 2 puan fark kapattırdık.Ankaragücü'ne elenmeyi beklerken onları geçtik fakat Başakşehirle aramızda zaten çok büyük bir fark vardı buda skorlara yansıdı.Transferde ise yabancı Stoperimiz Arnason(36) yerine Coetzee'yi kiraladık ve Arnason'u artık gözden çıkardım Coetzee'den sonra Barış Başdaş alternatifimiz var ve diğer garanti stoperimiz Luccas Claro ile ligi bitireceğiz ancak takım çok çok yaşlı ve seneye çok büyük bir temizlik olabilir.Adana Demirspor maçımız bu güncellemede en kritik nokta olacak gibi duruyor.Takipte kalın iyi forumlar...

Kapanan fark uyarı olsun daha fazla kayıp can sıkabilir. Yeni transfer Mascherano kıvamında. O boy ve top kapma ile nasıl stoper olmuş 🙂 Defansif orta sahada daha verimli bir oyuncu olur muhtemelen.

Bu işin sonunu hayırla bitiririz biz hocam. 

Adana Demirspor'u yenip farkı açıp yolumuza devam ederiz. Coetzee hamlesi çok iyi olmuş. Coetzee'nin opsiyonu var mı ?

Puan farkını korumaya devam edelim. Bu arada Altay yenilgisi can sıksa da sorun yaşamamışız. ZTK elenmemiz ise isabet olmuş. farklı alanlara açılmaya gerek yok.

Puan farkının kapanmasına izin vermememiz gerekiyor,kritik haftalara giriyoruz.

Ufuk, 13 saat önce yazdı:

Kapanan fark uyarı olsun daha fazla kayıp can sıkabilir. Yeni transfer Mascherano kıvamında. O boy ve top kapma ile nasıl stoper olmuş 🙂 Defansif orta sahada daha verimli bir oyuncu olur muhtemelen.

spanky018, 13 saat önce yazdı:

Bu işin sonunu hayırla bitiririz biz hocam. 

Elvir Boliç, 12 saat önce yazdı:

Adana Demirspor'u yenip farkı açıp yolumuza devam ederiz. Coetzee hamlesi çok iyi olmuş. Coetzee'nin opsiyonu var mı ?

ChunkyMonster77, 12 saat önce yazdı:

Coetzee adamdır 😄

Selim Atalay, 8 saat önce yazdı:

Puan farkını korumaya devam edelim. Bu arada Altay yenilgisi can sıksa da sorun yaşamamışız. ZTK elenmemiz ise isabet olmuş. farklı alanlara açılmaya gerek yok.

Mert Can, 2 saat önce yazdı:

Puan farkının kapanmasına izin vermememiz gerekiyor,kritik haftalara giriyoruz.

Evet arkadaşlar biraz kör topal devam ediyoruz ama hala isteğimiz doğrultusundayız.

TFF 1.LİG

21.Hafta

OvWGBz.png

22.Hafta

JZ506W.png

23.Hafta

y6yBR9.png

24.Hafta

6a4o8E.png

25.Hafta

RraWBZ.png

Puan Durumu

36XmP5.png

Fikstür

WqlNEP.png

Güncelleme Özeti

Evet arkadaşlar bu güncellemede çok iyi olmasakta Adana Demirsporu yenmemiz ve onların ekstradan puan kayıpları yaşaması nedeniyle farkı 6 puana çıkardık.Son 9 hafta ve 6 puan fark kaldı.Ve Çok sağolsun Adana Demirspor maçında büyük Gençlerbirlikli Adilin golünü sizlerle paylaşacağım 😄😄

Kendi kalesine bu kadar güzel gol atan görmedim 😄 

Puan kayıpları yaşıyoruz ama buna rağmen 6 puanı koruyor olmamız güzel. Bu puan farkına güvenmeyelim ama her şey terse dönebilir.

Kendi kalesine atılan gol hakikaten güzelmiş, benim başıma gelse oyunu kapatırdım 😄