Jump to content

Recommended Posts

Başkan çalışıyor maşallah bir tanede ben aldım 😄 

• Like 1

Spoiler
On 7/13/2019 at 11:55 AM, Çayır said:

Tebrikler şampiyonluk hayırlı olsun 🙂

Teşekkürler hocam.

On 7/12/2019 at 3:33 PM, ÇOLAK said:

Tebrikler Hocam 

❤️

On 7/12/2019 at 12:02 PM, ChunkyMonster77 said:

Efsane kariyer olduğu için ben bu kombineyi alırım arkadaş 😄 Tebrikler hocam.

Kombineniz en yakın zamanda kargolanacak 🙂

On 7/12/2019 at 9:40 AM, ENES PEHLIVAN06 said:

Maç esnasında çay ikramı da var mı. 🤣

Çaydan para kazanıyoruz zaten hocam. 😛

On 7/12/2019 at 1:13 AM, spanky018 said:

Başkan çalışıyor maşallah bir tanede ben aldım 😄 

Sizin kombinede en yakın zamanda kargolanacak. ❤️

On 7/11/2019 at 11:58 PM, İhsan said:

Güzel kampanya ne yalan söyleyeyim 😄 

Başka yerde bulamazsınız. Sınırlı süre için 😄

On 7/11/2019 at 10:05 PM, CristianoRonaldo said:

Tebrikler

Teşekkürler ❤️

ATMACAAVAHAZIRcigili.gif

Rizespor Kadrosu

KBN4OJ.png 

Oyuncu Profilleri

perlgJ.png 

Sezon başı cüzi miktara takımımıza kattığımız Enes süper ligde 17 gol ile önemli katkı verdi. Son haftalarda Hernani daha fazla şans bulunca 20'ye tamamlayamadı ama sezonu 21 resmi gol ile tamamladı.

yv2nSH.png 

Sezonun yükselen yıldızı. Sezon başı son 10-15 dk şans veririm diyordum ama birden gelişim gösterdi. Son haftalarda düzenli oynattım. Ligde 8 Türkiye kupasında 10 gol attı. City 2.9 milyon teklif etti, reddedince küstü. Şuan mutsuz. 

zUcXdi.png 

Kaptan Febas. Orta sahada vazgeçilmez oyuncum. 10 gol 6 asist ile mevkisinden beklediğimden fazla katkı verdi.

ApqSHa.png 

Gabrielsen geride sağlam durarak çoğu maçta takımın güvenini sağladı. Kesmek istiyorum aslında ama gayet iyi oynuyor, kesemiyorum. 

hlRx1x.png 

Güney Kore'nın gururu. Jeong Woo-Yeong. Gelirken uyum sağlayamaz, asker kaçağı falan diyen oldu. Gözleri kapalı kaleyi göremez diyen oldu ama 10 gol 22 asist ile yıldızlaştı. Hem yetenekli hem hızlı, bitirici ve daha 21 yaşında. Şöyle 30-40 verselerde satsam 😄

nRiPEo.png 

Mustafa bizi süreklii taşıyan bir isim. Bu sezon diğer oyuncuların gölgesinde kalır gibi oldu ama yine her ihtiyaç duyduğum anda sahne aldı. Galatasaray ilgileniyor ama imkanı yok. Sağ kanatta genç regenler buluyorum 5-10 milyona alınabilir ama Mustafa varken olmaz.

bYZwYr.png 

Sezonu Gençlerbirliği'nde kiralık geçiren genç santraforum Navarro. 173'lük çocuğu pivot santrafor oynattılar, 9 gol yine iyi. Bende çok daha iyi performans verecektir. Gelecek sezon Hernani'den çok daha iyi bir performans sergileyecek inanıyorum.. Kolombiyalı bir kere.

TYrHvj.png 

Sürekli yerine daha iyisini arıyorum ama Türk olmanın ekmeğini mi yiyor yoksa gerçekten iyi mi bilemedim. 7 milyon değeri var, 5e alan çıkmıyor. Bir enayi bulsam direk iteleyeceğim ama Gökhan formaya iki elle tutundu bırakmıyor 🙂

ssudkI.png 

Kadromuza bedelsiz kattığımız Reguilon bu sezon gayet iyi oynadı. Performansını daha da arttıracaktır. Juventus takip ediyor umarım teklif yapmazlar, ilerlemeye korkuyorum.

cRNaKs.png 

Yiğithan baya baya stoper oldu. Şampiyonlar liginde tecrübesizliğinin kurbanı oldu biraz ama ligde gayet iyiydi. Önümüzdeki sezonda kendisine güveneceğiz. Hala genç gelişime açık.

D0xdLx.png 

Ve profili paylaşılacak son oyuncu, assolist, Joveljic.. Tam bir makine. Avrupa'da oyun taktiğinden dolayı birazda golü yok ama ligde 38, kupada attığı 5 gol ile sezonu 43 gol ile kapattı. Kırılmadık rekor bırakmadı. Kendisiyle ilgili bir sıkıntımız var ama bu onu muhteşem olmaktan alıkoyamıyor.

GiFcIu.png 

Attığı onca golden sonra yılın oyuncusu seçilmesi kaçınılmaz.

3Jslq2.png 

38 gol ile Avrupa'nın en golcüsü seçildi. 21 yaşında bu kadar gol, diğer takımların yerinde olsam saniye düşünmez teklif yapardım. Ne kadara mı?

bTPrtp.png 

Sadece 14.75 Milyona. Evet bir türlü kaldıramadım şu maddeyi. Şuan kaldırmak için 6.5 Milyon maaş istiyor. Muhtemelen sezon başlamadan takımdan ayrılacak. A.Madrid ilgileniyor. Bir salsa 3-3.5 teklif edeceğim belki kabul eder o zaman.

Ödüller

9lD6wv.png 

Brabec ve Muric dışında bu sezon oynayan oyuncular gelmiş geçmiş en iyi Rizespor oyuncuları listesine adlarını yazdırdılar.

NdRt05.png 

Taraftar ödülleri bu şekilde. İlerde Enes yerine Hernaniyi tercih ediyorlar.

nQsR4l.png

Kaleci, defans, orta saha, forvet. Hepsi bizim oyuncumuz..

Jn14io.png 

Oyun taktiğimizden de anlayacağınız şekilde kanat bölgesi ver forvet bizim takımdan.

Takımdan Haberler

LZYRM7.png 

Yönetim parayı harcayacak yer arıyor.

cfLJwK.png 

Avrupa kulüp sıralamasında 41. sıraya yükseldik.

q2j5gk.png 

Süper Ligde değer kazanarak 9. sıraya yükseldi.

mgJZYJ.png 

O kadar çabala, 4.7K forma sat. Yazık ya. 

2R7Bzx.png 

Biriksin diyorum ama sürekli bir yerlere harcıyorlar.

Y4JfQu.png 

Şöyle altyapı, tesis, stadyum yatırımları yine istediğimiz şeyler ama...

4XGcDR.png 

Bu cepleme nedir? 9 milyonu hangi yönetici haketti acaba..

ZlYlqG.png 

Muric 10 milyona gitmişti hatırlarsanız. Gollerine devam ediyor. Gayet iyi ortalama yakalamış. 

Sezon Özeti

ZbQylb.png 

PSG Şampiyon oldu. Tebrik ediyoruz.

4NoFjt.png 

hQcKQG.png 

Avrupa'nın aksine Ligde fırtına gibiydik.

LkONZA.png 

Takım liderleri can yakıyor. 

K.Walker-Pieters'ın kiralık sözleşmesi de Tottenham ile sözleşmesi de bitiyor. Sözleşme imzalamak için 2.5 milyon istiyor. Çok kararsızım. Savunmada Koray'ın sözleşmesi bitiyor. Semih'i 4. oyuncu yapacak bir oyuncu arıyorum. Paraya acımadım, Ertuğrul'a 11 Milyon verdim. Bursa ezeli rakibi Beşiktaş'a 11.75'e verdi. Yakışmadı 🙂

Okyere getir sağlam bir bonservis git kardeşim. Oynayamıyorsun bak, üstüne 8 milyon değer kasmışsın. Hadi brom..

Takım fişek gibi inşallah joveljici falan koruyabiliriz.. 

• Like 1