Jump to content

Recommended Posts

9 senedir FM oynuyorum ama daha henüz Sağ Kanat transfer etmedim çünkü aldığım takımların Sağ Kanadı müthiş

Edin Visca

Quaresma

Messi

Bale

Di Maria

Gibi oyuncularla çalıştım

Türkiye de üç büyük takım için sağ kanada Pavon çok yararlı oluyor. 5 6 m civarında bir bonservisi var.

Kaleye Rajkovic, sağ bek Abbubaker Mobara (aşırı ucuz ve makul bir profili var), sol bek Josh Tymon, stoper Boubacar Kamara, orta saha Eljif Elmas, kanat Francisco Trinçao ve Cristian Pavon, 10 numara Lovro Majer, santrfor Dejan Joveljic

Benim favorilerim bunlar 🙂😂

• Like 1

• Assane Gnoukouri, bonservissiz çok sağlam orta saha süper li'deki takımlar için 21 yaşında Galatasaray'da bile beş yıldız potansiyelli
  • Bruno Paulista, bonservissiz 22 yaşında genç yıldız oyunu ilk açtığınızda hemen kapın (orta saha)
  • Osama Akharraz, kanat alternatifi arıyorsanız oyun başında alın raporlar iyi gelmeyebilir siz alın raumdeuter oynatın mutlak gol atıyor yani hamle oyuncusu olarak alabilirsiniz
  • Carlo Holse, Copenhag'dan 1m'ye kapatırsınız 19 yaşında Osama gibi Danimarkalı birkaç sene kiralayıp oynatırsınız (forvet)
  • Costi Christodoulou, her ne kadar zor yazılsa da (:d) 5 yıldız potansiyelli kaleci sudan ucuz güney afrikadan alırsınız
  • Bojan Balaz, 16 yaşında stoper oyunun başında alın da sonra sıkıntı çıkmasın,
  • Kingsley Michael, bu dostumuzu görmezden gelmeyin sakın orta saha bunu da alın bence
  • Nkosingiphile Ngcobo, ismini oyundan kopyalayıp yapıştırdım siz de öyle aratın 😄 bu da yine güney afrikadan 1 tlye alacağınız her iki kanatta da oynayabilen potansiyeli 4,5 olan bir reyiz
Edited by Younés Belhanda
  • Like 1

Devrim Yeşil: 16 yaşındaki merkez defans oyuncusu. Hem potansiyeli yüksek hemde bedavaya alabilirsiniz. Bir sene Samsunspor'la TFF 2.Lig maçlarının 20'inde 11 oynattım. Galatasaray 1,5 milyon €'luk teklif yaptı. Ancak 10 milyon € getiren alır diye resti çektim. 😄

Hilmi Özdemir: 16 Yaşındaki merkez orta saha. Yine ücretsiz veya çok düşük bir bedelle satın alınabilecek, TFF 2.lig ve 1.lig de hiç sıkıntı yaşamadan ilk 11 oynayabilecek potansiyel yıldız. Değerini giderek katlıyor. Birkaç sene içerisinde iyi bir bedelle satabilirsiniz.

On 6/25/2019 at 8:30 AM, hef__ said:

Hilmi Özdemir: 16 Yaşındaki merkez orta saha. Yine ücretsiz veya çok düşük bir bedelle satın alınabilecek, TFF 2.lig ve 1.lig de hiç sıkıntı yaşamadan ilk 11 oynayabilecek potansiyel yıldız. Değerini giderek katlıyor. Birkaç sene içerisinde iyi bir bedelle satabilirsiniz.

On 6/20/2019 at 11:25 AM, hef__ said:

Devrim Yeşil: 16 yaşındaki merkez defans oyuncusu. Hem potansiyeli yüksek hemde bedavaya alabilirsiniz. Bir sene Samsunspor'la TFF 2.Lig maçlarının 20'inde 11 oynattım. Galatasaray 1,5 milyon €'luk teklif yaptı. Ancak 10 milyon € getiren alır diye resti çektim. 😄

Üst üste iki mesaj atmak yasak diye biliyorum birleştir istersen 🙂 Teşekkürler bu arada

Benfica'dan Goncalves,Nottingham Forest'tan Lolley'i öneriyorum eğer üst liglerde orta sıra takımları veya Avrupa Ligi kovalayan takımlardansanız.Genç yetenekler,gelişmeye açıklar.