Jump to content
Selim Atalay

Altınordu FK | Milliyetçi Bir Takım!

Recommended Posts

Logomuz

MdQBJM.png

Kadromuz

Screenshot-4.png

Altınordu özetini geçmemize gerek yok. Türkler ile oluşmuş en güçlü kadroyu kurup, yabancılara karşı mücadele etmeyi hedefliyorum. Bu da demek oluyor ki; ana odağımız lig veya kupalar değil, doğrudan yabancı kulüpleri yenmek olacak.

Kadromuz ilk sene için yeterli seviyede olduğunu düşünüyorum. Birkaç takviye yapabilirim. Olanaklara bakıp, fırsatları değerlendirmeyi düşünüyorum.

Fatih Tekke Kimdir?

Screenshot-1.png

Trabzonspor ile bütünleşmiş, Avrupa'da başarılı olmuş birisiyim. Uzun süredir istediğim şartlara sahip olamadığım, zorlandığım kulüplerle çalıştım ama şimdi işler değişti. Projem olacağını ve ilerleyen günlerde bunu anlatacağımı söyleyebilirim. Takipte kalın.

Screenshot-2.png

Olabildiği kadar gerçeğe yakın tutmaya çalıştım. Hemen hemen yakın da diyebilirim.

Screenshot-3.png

Personel kadrom sağlam ve uzun vadeli götürebilir. Takviyelerin gelmesi için itibar ve başarı getirmem gerekiyor.

Resmi olarak göreve başladık! Altınordu artık milliyetçiye emanet!

Dipnot: Birkaç sefer kariyer açtım, kapadım ama burada uzun vadeli ilerlemek istiyorum. Alternatif oyuncular deneyip, kırma mevkiler gösterebilirim.

Başarılar hocam.

Başarılar.Altyapıdan çıkan vasat üstü oyunculara da bolca şans vererek kendi evlatlarımızı bir noktaya taşımaya çalışabiliriz,farklı bir deneyim olur.

En çok takdir ettiğim ve beğendiğim Türk takımlarından. Sizin ellerinizde başarıya koşacak hocam. Başarılar. 

Başarılar. Altınordu ile bir kariyer yapmıştım fakat sanırım biraz çabuk başarılı olunca sıkılıp bırakmıştım 😄 

Spoiler
Elvir Boliç, 4 saat önce yazdı:

Başarılar hocam.

Câthâch, 4 saat önce yazdı:

Başarılar sinyor

ChunkyMonster77, 4 saat önce yazdı:

Başarılar Selim abi 🙂 

Señor Vlad, 3 saat önce yazdı:

Başarılar.Altyapıdan çıkan vasat üstü oyunculara da bolca şans vererek kendi evlatlarımızı bir noktaya taşımaya çalışabiliriz,farklı bir deneyim olur.

Comandante Bilic, 2 saat önce yazdı:

başarılar 🙂

trustnls, 2 saat önce yazdı:

En çok takdir ettiğim ve beğendiğim Türk takımlarından. Sizin ellerinizde başarıya koşacak hocam. Başarılar. 

Teşekkür ederim. Amacımız daha oturmuş ve Türkiye'ye oyuncu yetiştiren bir takım olmak. Tabi kaliteli isimlerimizi de Avrupa'ya göndermek istiyoruz.

Hazırlık Kampımız

Screenshot-2.png

Sezon başından beri aynı sistemi deneyip, bu sistem üzerine takımımızı inşa edeceğiz. Amacımız fazla koşmak, pozisyon üretmek ve bol gol atmak değil. Oyun sistemimiz sakin kalıp, rakibimizin açıklarını değerlendiren, alan vermeyen ve onları hataya zorlayan bir düzen üzerine kurulacak. Tabi bazı maçlarda top bizde kalacak ve pas oyunuyla rakibimizi yıkmaya çalışacağız.

Transfer Dönemi

Screenshot-3.png

Takımdan herhangi birisini göndermedim. Takımında ki her isimden faydalanmak, onlara şans vermek istiyorum. Eksik yanlarımız var ve güçlendirmek amaçlı birkaç hamle yaptık ve bu hamlelerle beraber maaş bütçemiz -'ye indi. Sezon içerisinde dengeleyip, durumu toparlarız.

Screenshot-4.png

Forvet hattım biraz kısır döngüm olacağına benziyor. Rotasyonum yok ve elimin altında iş yapabilecek birisi lazım. Bu yüzden Kerem ile anlaştık ama bu anlaşma 1 sezonluk olduğunu belirteyim.

Screenshot-5.png

Savunmamızı güçlendiren, uzun süre idare edebilecek birisi. Gelecek sezon da bizimle olacak ve takımın önemli isimlerinden olacak.

Screenshot-6.png

Sağ bek rotasyonumuz yok. Hem sağ defans hemde sağ bek olarak işimize yarayacak, bu sezonu atlatmamız için ideal bir oyuncu. 

Screenshot-7.png

Screenshot-8.png

Stoper rotasyonu için aldım. Denemek istiyorum ve Erdem için güzel fırsat. Başarılı olursa takımda kalmasını isteyebilirim.

Screenshot-1.png

Kaptanlarımız Hasan ile Ahmet oldu. İki stoper isimle neler yapacağız göreceğiz.

İhsan, 3 dakika önce yazdı:

Başarılar. Altınordu ile bir kariyer yapmıştım fakat sanırım biraz çabuk başarılı olunca sıkılıp bırakmıştım 😄 

Güncelleme sırasında geldiği için görmedim. Ayrı olarak teşekkür ederim. 🙂

Başarılar. Transferler çok iyi, Fatih Tekke'nin yükselişini görmek güzel olcaaak 😮  Bir de Kerem Bulut diye tanıttığınız kişi Marega olmasın çok iyi bence 😄 

Transferler rotasyonda elimizi güçlendirecek. Hazırlık maçlarından sanki Atletico Madrid gibi bir takım olacağız izlenimi aldım.

Transferlerimiz güzel. Bu sezon Süper Lig'e çıkarabilecek isimler. Hazırlık döneminde gol yemememiz çok daha güzel 🙂

Başarılar başkan.

Fatih Tekke Istanbulspor'u pek güzel durumda bırakmadı çok sevmem kendilerini 🙂 Başarılar bu arada.

Spoiler
ChunkyMonster77, 12.05.2019 - 21:06 yazdı:

Transferler güzel, sinyor faktörüyle üst lige ismimizi yazdırırız 😄

ValeriaPieta, 12.05.2019 - 22:30 yazdı:

Başarılar. Transferler çok iyi, Fatih Tekke'nin yükselişini görmek güzel olcaaak 😮  Bir de Kerem Bulut diye tanıttığınız kişi Marega olmasın çok iyi bence 😄 

berasem, 13.05.2019 - 01:15 yazdı:

başarılar üstad 

İhsan, 13.05.2019 - 02:21 yazdı:

Transferler rotasyonda elimizi güçlendirecek. Hazırlık maçlarından sanki Atletico Madrid gibi bir takım olacağız izlenimi aldım.

Câthâch, 13.05.2019 - 04:18 yazdı:

Güzel transferler yapmışız.

Elvir Boliç, 13.05.2019 - 12:28 yazdı:

Transferlerimiz güzel. Bu sezon Süper Lig'e çıkarabilecek isimler. Hazırlık döneminde gol yemememiz çok daha güzel 🙂

spanky018, 13.05.2019 - 16:36 yazdı:

Başarılar başkan.

Mert Can, 13.05.2019 - 17:56 yazdı:

Başarılar abi.

UmtDmr25, 1 saat önce yazdı:

Fatih Tekke Istanbulspor'u pek güzel durumda bırakmadı çok sevmem kendilerini 🙂 Başarılar bu arada.

mert1511, 20 dakika önce yazdı:

Sadece Türk oyuncularla Avrupa'da başarı çok zor hocam, ilginç olacak, takipteyim. Başarılar

Teşekkür ederim. İşimiz cidden zor. Kadromu sürekli değiştirmek istiyorum ve denemediğim isimlere şans vereceğim. Bakalım neler göreceğiz.

463479.png

1. Hafta

------------------

1.png

Ligin ilk maçında düzgün bir başlangıç hedefledik ve buna ulaştık. Bu yüzden mutluyuz.

2. Hafta

------------------

2.png

Beklemediğim sürpriz oldu. Gençlerbirliği karşısında oyunu domine ettik ve skoru erkenden tayin ettik.

3. Hafta

------------------

3.png

Bu maçı nasıl kazanamadım, nasıl beraberliği son anda kurtardım anlamadım. Hücumsal bazı sorunlarımız var.

4. Hafta

------------------

4.png

Balıkesir karşısında olan sorunlarımız devam etti. Bu sorunları aşamazsak, bazı sıkıntıları tetikleyebiliriz.

5. Hafta

------------------

5.png

Kırmızı kart görmemiz bir şeyi değiştirmedi. Osmanlı karşısında oyuna tutulamadık ve pozisyon üretemedik. Bu maçı resmen unutmak istiyoruım!..

6. Hafta

------------------

6.png

Afyon karşısında düzgün ama basit bir galibiyet aldık. Pozisyonlarımızı gole çevirmemiz gerekiyor.

7. Hafta

------------------

7.png

Kolay rakibimize karşı daha farklı skor almamız gerekiyordu. Hücum sorunumuzun temeli ortaya çıktı. Oyuncular üzerinden değişikler, hamlelerimiz de işe yaramıyor.

8. Hafta

------------------

8.png

Anla ki maç oldu. İki tarafta kontrollüydü ama oyunu yönlendiren taraf bizdik. Bunu devam ettirmemiz ve golü bulmamız gerekiyordu ama olmadı. Beraberliği kurtardık...

9. Hafta

------------------

9.png

Bu maçı nasıl berabere bitirdik anlamadım. Üstündük ve şanssız goller yedik ama bunları telafi etmemiz gerekiyordu. Golcü sorunumuz bizi bitiren tek taraf oluyor.

10. Hafta

------------------

10.png

Duran topuna engel olamadık ve golü bulamayınca bedavaya puan vermiş olduk.

11. Hafta

------------------

11.png

Giresun bizi iyi savundu ve kendi kalelerini iyi korudu. Aynısını yapmamız gerekirken rakip 10 kişi kaldığında bile yapamadık. 

12. Hafta

------------------

12.png

Sorunlarımız devam ediyor. 

13. Hafta

------------------

13.png

Hak ettiğimiz bir maçtı ama daha farklı skor almamız gerekiyordu.

14. Hafta

------------------

14.png

Adana karşısında pozisyon verdik ama golü bulduk. Bunları değerlendirmiş olsaydı durum daha farklı olabilirdi.

15. Hafta

------------------

15.png

Kazanmamız gereken bir maçtı ve bu maçı kaybettik. Daha ne söylenebilir ki?

16. Hafta

------------------

16.png

Hak etmediğimiz bir maçı kazandık. Bunu nasıl becerdik hala anlamış değilim.

17. Hafta

------------------

17.png

Basit oynadık ve rakibi buna alıştırdık. Pozisyonlarımızı bir de değerlendirebilseydik daha farklı sonuç elde edebilirdik.

18. Hafta

------------------

18.png

Hücum sorunumuzu, pozisyon bereketliğimizi değerlendirmeyi hala öğrenemedik. Devre arasında gerekli takviyeleri yapacağız.

Puan Durumu

-------------------------

Puan-Durumu.png

Sallantılı bir dönem geçirmiş olmamıza rağmen hala ilk 4 içerisinde yer alıyoruz ve liderle puan farkımız az. Devre arasında takviyeler yapıp, doğru noktaları aşılayabilirsek ligden çıkabileceğimizi düşünüyorum.

İstatistikler

-------------------

statistikler.png

Rezillik 🙂 

130284.png

3. Tur

------------

ZTK1.png

Kolay maçtı ve gerekeni yaptık.

4. Tur

------------

ZTK2.png

Daha farklı bitebilirdi ama oyuncularımız böyle istedi.

5. Tur 1. Ayak

------------------------

ZTK3.png

Savunma yaptık ve hata kovaladık. Konyaspor da sanırım bizimle aynı sistemi paylaştılar. 🙂 

Altınordu TV

------------------------

Screenshot-1.png

Oyuncularımı geliştirdiğim gibi kendimi de geliştirmeye devam ediyorum.

Screenshot-2.png

Elimizde ki iş görebilecek pilot takımımız gitti. Bizim açımızdan üzücü oldu. Bu süreç iptal olduktan sonra kiralık olan isimlerimiz de geri dönmedi! 

Kerem Bulut, Erdem Ozcagli ve Evrem Korkmaz isimlerle devam edilmedi. Kerem'in sözleşmesi fesih edildi, diğer iki isminde anlaşmaları sonlandırıldı.

İstikrarsız bir performans. Her ne kadar lige başlarken bu ligin güçlü takımlarına karşı iyi sonuçlar alsak da sonrasında dalgalanmalar yaşamışız. Yine de zirveden uzak değiliz ve ikinci devrede her şey değişebilir.

Fena olmayan bir performans göstermişiz. Devre arasında doğru takviyelerle ilk 2ye gireriz.

Alt lig hakim olmadığım bir konu fakat fazlasıyla puan kaybına rağmen zirve yarışına ortağız. Birkaç takviye ve motivasyonla bu iş olabilir gibi

Play Off'lara kalıp çıkabiliriz sen yaparsın başkan! 

Spoiler
İhsan, 5 saat önce yazdı:

İstikrarsız bir performans. Her ne kadar lige başlarken bu ligin güçlü takımlarına karşı iyi sonuçlar alsak da sonrasında dalgalanmalar yaşamışız. Yine de zirveden uzak değiliz ve ikinci devrede her şey değişebilir.

Elvir Boliç, 4 saat önce yazdı:

Fena olmayan bir performans göstermişiz. Devre arasında doğru takviyelerle ilk 2ye gireriz.

mert1511, 3 saat önce yazdı:

Alt lig hakim olmadığım bir konu fakat fazlasıyla puan kaybına rağmen zirve yarışına ortağız. Birkaç takviye ve motivasyonla bu iş olabilir gibi

spanky018, 2 saat önce yazdı:

Play Off'lara kalıp çıkabiliriz sen yaparsın başkan! 

Teşekkür ederim. Sıkıcı bir lig geçirdim. Oyun planına sadık kalalım dye bir dizinin bölümünü bitire bitire lig bitirdim. 🙂

Fikstürümüz

------------------------

Screenshot-12.png

Doğru futbol mu desem yoksa sadece skora odaklı mı bilemedim. Oynadığımız sistemin gelişmesi, oturması ve hatalarından arınması için vakti var ama bu vakti ona vereceğimizi düşünüyorum. Sonuç olarak ligden çıktık ve bunu sürdürmeyi başardık. Son haftalarda güzel satış yapsakta rakibimiz de aynı düzeyde ilerlediği için şampiyon olduk!

Puan Durumu

-------------------------

uQBDsJ98gjk8ClCAAhSgAAUoQAEKUIACFKAABShA

Ligin en az gol yiyen takımıyız ama hücum da aynı düzey başarılı sayılırız. Attığımız 43 gol ile rakiplerimizin gerisinde kaldık.

Özet

-----------

Screenshot-13.png

Sürpriz takımmışız ve bunun hakkını verdik. Umarım süper lig için ideal takımı kurup, ligde savaşmaya devam ederiz.

Ödüllerimiz

----------------------

Spoiler

Screenshot-11.pngScreenshot-4.pngScreenshot-5.pngScreenshot-7.pngScreenshot-8.pngScreenshot-9.png