Jump to content

Recommended Posts

Ligde performansımızı toparlamışız güzel olmuş.

Avrupada Tottenham’ı eleyebiliriz.

Spoiler
Selim Atalay, 21 saat önce yazdı:

Toparlama dönemine girmişiz ve farkı açmışız. Trabzonspor son seriler de hep böyle umarım gelecek sezon sorunu çözeriz. 🙂

Evet çoğu zaman kötü gidiyor Trabzonspor 😮 Kadrosu da kötü değil ama bilemedim 😄 

Elvir Boliç, 19 saat önce yazdı:

Şampiyonlar Ligi grubundaki başarı için tebrikler. Tottenham'ı geçeriz. Ligde de ilk 2 kesin gibi. Fenerbahçe ilerleyen haftalarda kayıplar yaşayacaktır. Farkı açacağımızı düşünüyorum.

Teşekkür ederim. Tam dediğin gibi oldu sanırım 😄 

stranger, 19 saat önce yazdı:

Malik iyi alternatif olmuş gibi, Hakan etkisiz. Ama yine de o kupa buraya gelecek 🙂 Başarılar hocam.

Mali güzel oldu gerçekten dediğin gibi. Yeni bir sisteme geçmeyi planlıyorum Hakan o sistemde kendini daha iyi gösterecektir bakalım 🙂 

UmtDmr25, 18 saat önce yazdı:

Kupa geliyor hissediyorum 🙂 

🙂 Ge le cek 😄 

spanky018, 17 saat önce yazdı:

Ligde sağlamız hocam, Tottenham maçında herşey olabilir ama ben bizi favori görüyorum. ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN! 😄 

İyi ilerliyoruz ve kupayı alacağız 😄 Pötü çok konuşur dikkat etmek lazım 😄 

İhsan, 16 saat önce yazdı:

Şampiyonlar Ligi'nde Real Madrid'i saf dışı bırakmamıza çok sevindim. En ciddi rakiplerden biri elendi.

Real Madrid görmek istemiyorum artık 😄 Evet diğer takımlar da rahatlamıştır.

Comandante Bilic, 13 saat önce yazdı:

tottenhamı eleriz bu performansı sürdürürsek

Kazanacağız, kazanmak için çabalayacağız 😮 

Mert Can, 11 saat önce yazdı:

Ligde performansımızı toparlamışız güzel olmuş.

Avrupada Tottenham’ı eleyebiliriz.

Genel olarak inişli - çıkışlı sayılabilecek bir perofromans gösteriyor takım yaniz irve için inişli-çıkışlı 😮 

Süper Lig

Maçlara tek tek bakmak istemeyenler için;

169D5A.jpg

Hatta tek tek atmasak mı yine ya bu maçları? Oruç yüzünden çok tahammülüm yok buna şu an 😄 

Muhteşem bir namağlup seri yakaladık. Skorlar'dan da anlaşılacağı üzere hala savunmayı düşünerek oynuyoruz. Sistemimiz aynı.

Puan Durumu;

NnygMX.jpg

Savunma Futbolunun Artıları;

DYL6nv.jpg

En az gol yiyen takım olduk ve en az gol yiyen 2.takımın neredeyse 2 kat daha az gol yemişiz 😄 

r5q8Am.jpg

En fazla gol atan 2. takımız korner ve serbest vuruş organizasyonlarını hiç iyi yönetemeyen biri olarak sadece 2 gol bulmuşuz görüldüğü gibi 😞 

Şampiyonlar Ligi;

Eleme Turu

1.Maç

0RPNYZ.jpg

2.Maç

Nnygza.jpg

Galiba hepinizin başına gelmiştir. 30 şut çekersiniz gol atamazsınız rakip ise 2-5-10 şut çeker gol atar. İşte bizim sistemimiz o rakip olmak 😄 

Bunu da Eleme Turuna yansıtıyoruz. Tottenham bayağı bunalttı bizi aslında, hatta ilk maçtan sonra biraz umudum kırılmıştı. Ama cidden güzel oynadık, güzel savunma yaptık.

Çeyrek Final;

Rakibimiz Yeniden Man City

1.Maç

169D9B.jpg

2.Maç

9a6q6Z.jpg

İlk maçta çok çok iyi oynadık. Malesef net pozisyonları harcadık biraz. Lig'de son haftalarda denediğim Gegenpress sistemini 2.maçta kullanmak istedim. İlk yarının tamamında Gegenpress oynadık ve faydasını gördük. Sonra kaleye otobüsü çekip kazandık 2 gol yedik fakat bizi kurtardı, 2 gol yemeyi göze alıp kaleye otobüsü çektik zaten 😛 

Yarı Final

Rakibimiz Barcelona

1.Maç

r5qZBa.jpg

Man City deplasmanında faydasını gördüğüm Gegenporess sistemini evimizde oynadığımız maçta Barcelonaya karşı kullandım. 90 dakika Gegenpress oynadık 😄 Son 15 dakikada sonuçlarını aldık.

2.Maç

Wql124.jpg

Bu maçta ise yine kaleye otobüsü çektik Moruinho hocamın kulağı çınlasın. Riskli oldu ama turu geçip Final'e kaldık mı? Kaldık. 😄 

Şampiyonlar Ligi Final Rakibimiz;

Manchester United

--

BaVDoQ.jpg

İlk yarı yine Gegenpress oynadık. Ve erkenden skorları bulduk. Yine aynı şeyi yapıp ikinci yarı savunmaya çekildik ve ara ara kontra atak kolladık. Maçı böyle bitirdik. Sonunda başardık yahu. 4-4-2'nin dışına çıkıp son haftalarda 4-3-3 Gegenpress ile iyi işler çıkardık cidden. Bazen sisteminizden fedakarlık ediyorsunuz 😄 

grNZLN.jpg

Bu kupayı'da müzemize götüyoruz 😮 

Herkese yeniden teşekkür ediyorum, iyi oyunlar:)

Ligde kaldığımız yerden devam ederek kupayı müzemize eklemişiz,tebrikler.

Şampiyonlar liginde zorlu rakiplere karşı gelerek önce finale ardından tek eksik olan kupayı alarak sezonu harikulade bir şekilde bitirmişiz.

Süper Lig için tebrikler. Son maçlarda coşmuşuz. Şampiyonlar Ligi'ne daha da büyük tebrikler 🙂 Gelecek sezon Kulüpler Dünya Kupası'nı da istiyoruz 😄

Kaldığımız yerden devam etmişiz ve ipi çekmişiz sonunda. Tebrik ederim ve başarının devamını bekliyorum. Umarım gelecek sezon da bu sezon gibi başarılı ve istikrarlı olabiliriz.

Ekstra güncelleme atıyorum o yüzden alıntı yapmıyorum buraya.

Yeni sezonda attığımız golleri derleyip bir montaj yaptım izlemek isteyenler olursa;

Gelecek güncelleme bu golleri attığımız maçlar olacak  aslında yarın paylaşacaktım ama sabırsızlandım😄 Yasak ise bunu paylaşmak, yöneticiler bildirsin mesajı düzenleyip kaldırayım 😮 

Tebrikler, sonunda Şampiyonlar Ligi kupası müzede. Belki de ayrılmanın vakti gelmiştir? 🙂 

Biliyordum 🙂 gayet güzel bir şekilde ilerlemişiz.

Başarılar. Videoyu çok beğendim harika olmuş 🙂 Şampiyonlar Ligi kupası içinde tebrik ederim 🙂

Spoiler
Comandante Bilic, 18.05.2019 - 12:39 yazdı:

malik yıllık 10 milyonu hak etmiş 😄

Takıma geldiğimden beri gençlere güvendim, hep şans verdim meyvelerini topluyorum 😄 

Mert Can, 18.05.2019 - 12:51 yazdı:

Ligde kaldığımız yerden devam ederek kupayı müzemize eklemişiz,tebrikler.

Şampiyonlar liginde zorlu rakiplere karşı gelerek önce finale ardından tek eksik olan kupayı alarak sezonu harikulade bir şekilde bitirmişiz.

Teşekkürler. Çok güzel sezon oldu geçen sezon sinyallerini vermiştik bu kupayı kazanacağız demiştik 😛 

Câthâch, 23 saat önce yazdı:

Temiz ve güzel bir sezon oldu, tebrikler.

Teşekkürler 😮 

Elvir Boliç, 22 saat önce yazdı:

Süper Lig için tebrikler. Son maçlarda coşmuşuz. Şampiyonlar Ligi'ne daha da büyük tebrikler 🙂 Gelecek sezon Kulüpler Dünya Kupası'nı da istiyoruz 😄

Kupa kazandıkça yeni kupa istekleri geliyor 😄  Teşekkür ederim 😮 

Selim Atalay, 21 saat önce yazdı:

Kaldığımız yerden devam etmişiz ve ipi çekmişiz sonunda. Tebrik ederim ve başarının devamını bekliyorum. Umarım gelecek sezon da bu sezon gibi başarılı ve istikrarlı olabiliriz.

Teşekkür ederim. İyi yönetim ve oyuncuların uyumu, mutluluk durumu diğer her şey başarıyı getiriyor. Bu sezon ne kadar iyi ilerleyeceğiz bakalım 😮 

İhsan, 20 saat önce yazdı:

Tebrikler, sonunda Şampiyonlar Ligi kupası müzede. Belki de ayrılmanın vakti gelmiştir? 🙂 

Teşekkürler. Bütçe alıp 1-2 sezon geçirmeden hiç bir yere gitmem 😄 

UmtDmr25, 19 saat önce yazdı:

Biliyordum 🙂 gayet güzel bir şekilde ilerlemişiz.

Teşekkürler. Çok iyi sezon oldu 😮 

faith, 28 dakika önce yazdı:

Başarılar. Videoyu çok beğendim harika olmuş 🙂 Şampiyonlar Ligi kupası içinde tebrik ederim 🙂

Teşekkürler 🙂 Bakalım bu sezon da aynısını istiyoruz 🙂 

Geçtiğmiz ve öncesi sezonlarda gençlere güvenmemiz, onlara şans vermemiz, onlarla bire bir ilgilenmemizin karşılığını aldık. Bir çok genç oyuncum Şampiyonlar Ligi maçlarında gerek 11'de gerek sonradan girenler gerek 5 dakika oynasa dahi bir kilit pas bir kafa golü vb. Katkılarını aldık. Onlara yedek olmayı öğrettik ve bize yardım ettiler. Ayrıca kendi kariyerlerine de kupa eklediler.

Hepsine çok güvendim, onlar da karşılıksız bırakmadılar bu güveni.

-----

Transferlerimiz;

LlJGoa.jpg

Renat Dadasov;

nQvyGR.jpg

Origi'nin yokluğunda forvet mevkinde sorun yaşadık biraz. Dadasov bizlere güç katacaktır.

Van Der Host;

al4gyB.jpg

Fırsat transferi aldığımız gibi geri Hollanda Ligi'ne kiraya verdik.

Simon Goris;

grNb4b.jpg

18 yaşını doldurdu ve takımımıza katıldı onu bekliyorduk zaten. Sık sık şans vermeyi düşünüyorum.

Alexis Blin;

XMnlDj.jpg

Bize bir Dinamo lazımdı o harika bir dinamo oyuncusu 😮 

----

Hazırlık Maçlarımız;

LlJG2b.jpg

---

Bu sezon yeni bir sistem deneyeceğiz biraz OldSchool yani eski sistemlere dayanıyor;

5aAq4A.jpg

Oyunun içinde hazır bulunan Gegenpress taktiğinden geçen sezon son haftalarda bayağı yararlandık. Bu sezon da Gegenpress oyanyacağız ve yine geçen sezon oynadığımız kaleye otobüs çek sistemini bu sefer ana planımız olmadan kulalnacağız yani ilk önce öne geçmeyi sonra savunma yapmayı deneyeceğiz bu sezon. Oyun çok sıkışırsa ve Elmas dizilimini devreye sokup göbekten oyun denyeceğiz. Beklerimiz de fırsat buldukça içeri orta keserlerse hem Hakan, hem Dadasov uzun oyuncular onlar da gol bulacaklar.

----

Hala bütçemiz yok bu üzücü. 

lqo47l.jpg

Borcumuz neredeyse bitti.

SÜPER KUPA MAÇIMIZ

nQvyg1.jpg

--

Süper Lig

4jd980.jpg

1.Maç

P1RG6v.jpg

2.Maç

7aOQXv.jpg

3.Maç

XMnlq6.jpg

4.Maç

JZ5WkB.jpg

5.Maç

NnyGgP.jpg

6.Maç

ZXrn7A.jpg

7.Maç

P1RGPQ.jpg

8.Maç

5aAqMq.jpg

9.Maç

y6yjLa.jpg

10.Maç

DYLG4z.jpg

11.Maç

ZXrnkA.jpg

Bu sezon büyük takım olduğumuz biraz daha hissediliyor. Yani Galatasaray seviyesinin çok üstüne çıkamadık tabi ama en azından eskisi gibi oynamaya başladık 😄 

Alternatif sistemimiz Elmas dizilimini sık sık maç içinde kullanıyorum. Etkisini görüyorum.

Puan Durumu;

jgEAnn.jpg

-------------------------------------------------------------

Şampiyonlar Ligi Grup Maçları

1.Maç

grNboR.jpg

2.Maç

0RPrD9.jpg

3.Maç

Wqlob2.jpg

4.Maç

mMVRE1.jpg

Puan Durumu;

MVzRkN.jpg

Grup çok çekişmeli geçiyor. Kalan iki maçta evimizde Valencia'yı yenip Bayer Leverkusen maçında ise en az 1 puan ile ayrılmak istiyoruz. Takımı bu sezon daha ofansif bir şekilde sürdüğüm için sahaya biraz sanırım istediğimiz yerde değiliz 😄 Belki bu durumu inşallah Eleme maçları ve final maçlarında göz önünde bulundurarak sahaya çıkarız.

Geçen sezon ismimizi tekrar Dünya'ya duyurduk. Bu sezon bunu devam ettirmemiz lazım en azından final görmek istiyorum. Futbol severen herkesin, her ülkeden oyuncualrımın ismi olan formaları satın almalarını istiyorum 😄 

------

k920bW.jpg

Ben Hakan Şükür demiştim, yorum atanlardan biri ne Hakan'ı bu İbra demişti sanırım O haklı 😄 Cesareti biraz artarsa en azından 9 falan olmasını umuyorum, gol atmadığı maç olamayacak gibi.

Herkese yeniden teşekkür ediyorum, iyi oyunlar 🙂 

Lige yine iyi bir giriş yaparak liderliğe oturmuşuz.

Şampiyonlar Ligi oldukça çekişmeli gidiyor anlaşılan son 2 kaçta dikkatli olmamız gerekiyor.

Origi'yi 30 milyona satıp yerine iki genç forveti neredeyse bedavaya almak mı? İşte görmek istediğim hareketler 😄 Borcun sıfırlanmasına biraz şaşırdım ama anlaşılan ŞL'den gelen gelirler buraya gitmiş.

• Güzel 1

Sezona Galatasaray'a yakışır bir giriş yapmışız. Origi'nin satışından iyi para kazanmışız. Dadashov onun yerini dolduracaktır. 4-4-2 baklava taktiği de güzel duruyor. Şampiyonlar Ligi'nde evimizde Valencia'yı deplasmanda Bayer'i yenip yolumuza devam ederiz.

Sezona istediğimiz gibi giriş yapmışız. Sezon öncesi transferlerde istediğimizi almışız, bulmuşuz gibi geldi. Takım birbirlerine ne kadar erken ısınırsa, alışırsa bizim adımıza daha hızlı ve reaksiyonlu maçlar görebiliriz.

Sezona güzel bir giriş yapmışız 🙂 

UCL ve Süper kupa için tebrik ederim hocam. Silivri reis baya güzel olmuş 😄 

Spoiler
Mert Can, 19.05.2019 - 15:01 yazdı:

Lige yine iyi bir giriş yaparak liderliğe oturmuşuz.

Şampiyonlar Ligi oldukça çekişmeli gidiyor anlaşılan son 2 kaçta dikkatli olmamız gerekiyor.

Bu sezon ilk 3 maçımız zorlu geçti ama ŞL'de gruptan çıkacağız 😄 

Comandante Bilic, 19.05.2019 - 15:04 yazdı:

doğru ön görmüşüm 😄

lige çok iyi girmişiz dadasov da değerini katlayacaktır

Evet o gerçek bir İbra 😄 

İhsan, 19.05.2019 - 15:34 yazdı:

Origi'yi 30 milyona satıp yerine iki genç forveti neredeyse bedavaya almak mı? İşte görmek istediğim hareketler 😄 Borcun sıfırlanmasına biraz şaşırdım ama anlaşılan ŞL'den gelen gelirler buraya gitmiş.

Kariyere başladığımdan beri can çekişiyoruz Bruma ve Lamela hariç para harcayamadık 😄 Yedek oyuncularımız oyunun bize verdiği u21 u19 oyuncularıydı. ama çoğu da katkı yaptı helal olsun hepsine 😄 

Elvir Boliç, 19.05.2019 - 16:14 yazdı:

Sezona Galatasaray'a yakışır bir giriş yapmışız. Origi'nin satışından iyi para kazanmışız. Dadashov onun yerini dolduracaktır. 4-4-2 baklava taktiği de güzel duruyor. Şampiyonlar Ligi'nde evimizde Valencia'yı deplasmanda Bayer'i yenip yolumuza devam ederiz.

Tam da dediğin gibi oldu 😛  Bakalva taktiği dakika 60 70 gol bulmak istiyorsak böyle durumlarda kullanıyorum iyi oluyor 😄 

Selim Atalay, 19.05.2019 - 18:17 yazdı:

Sezona istediğimiz gibi giriş yapmışız. Sezon öncesi transferlerde istediğimizi almışız, bulmuşuz gibi geldi. Takım birbirlerine ne kadar erken ısınırsa, alışırsa bizim adımıza daha hızlı ve reaksiyonlu maçlar görebiliriz.

Sezon boyu oyuncuların mutluluk ve takım uyumlarını kontrol etmekte fayda var ya. Kesinlikle önemli bir mekanik 😮 

UmtDmr25, 19.05.2019 - 19:15 yazdı:

Sezona güzel bir giriş yapmışız 🙂 

İstediğimiz alıyoruz. Lige ambargo koyan ekip olmak istiyoruz 😄 

spanky018, 20.05.2019 - 09:30 yazdı:

UCL ve Süper kupa için tebrik ederim hocam. Silivri reis baya güzel olmuş 😄 

Teşekkür ederim. Çok iyi gelişiyor bu sezon daha çok atacak 😄 

Süper Lig

7aO9lP.jpg

12.Maç

jgE0oW.jpg

13.Maç

V9ZobB.jpg

14.Maç

1691XB.jpg

15.Maç

XMnV55.jpg

Şampiyonlar Ligi Gruplar

5.Maç

lqoJag.jpg

6.Maç

MVzNqk.jpg

Puan Durumu;

YQ1nzA.jpg

Eleme Turu RaKİbimiz Yine TOTTENHAM

Dünya Kulüpler Şampiyonası;

36Xrm5.jpg

--

Final;

al49V7.jpg

Son maçların istatistiklerinden belki anlaşılıyordur. Sistemi yine değiştirdim 😄  Pas oyunu oynamaya başladık bir anda bu kararı aldık ve yeni bir sistem oluşturduk önce maçların 2.yarılarında kullandık sonra direkt olarak sistemi kabul ettik. Takım hiç yadırgamadı ve güzel bir sistem oldu.

Rramma.jpg

Geniş alanda pas oyunu yapıyoruz yani bekler - kanatlar - mezzela oyuncuları iki kanatta pas oyunu yapıyorlar. DOK ise tam orta alan da kanat sıkışırsa diye pas bekliyor ve diğer kanada geçişi sağlıyor. Kanatların ve beklerin ortalarıyla gol buluyoruz. Tabi içeride uzun boylu birinin olması şart, hem kendine pozisyon buluyor goller atıyor, hem de hücum yapılan kanattan gelen ortalarda peşine savunmacıları takıp diğer kanat oyuncusuna alan açıyor.

Mezzela oyuncuları da ceza sahasına arada sırada girip gol arıyorlar.

Yine dayanamadım aklıma gelen şeyi uygulamayınca deliriyorum bu kadar sık sistem değiştirmek iyi değil 😄 

Bu arada sezon başında oynanan SÜPER KUPA maçını atmayı unutmuşum çok özür dilerim 😮  

LlJJoJ.jpg

Devre Arası Transferleri;

Gelenler

Em77z9.jpg

--

7aOOYm.jpg

Pas oyununa dönmemiz sebebiyle aldım. Gayet iyi oyuncu fiyatına göre.

--

grNNn2.jpg

Aldığım gibi kiraladım. Gelecek yıllarda durumuna bakacağız 😄 

--

Wqll4L.jpg

Bu arkadaşın ismini çok sevdiğim için 5M ödemeyi kabul ettim. Birilerine kiralamaya çalışıyorum şu an.

--

MVzz6a.jpg

Arsenal'den sezon sonuna kadar kiraladığımız genç oyuncu. Artık bütçe verirlerse belki gelecek sezon kadromuza katarız 😄

--

Gidenler

V9ZZVV.jpg

Lamela bu takıma çok şey kattı. Fakat son dönemlerde biraz sık sakatlanmaya başladı. Oynadığı zaman gerçekten farkını sahada hissettirdi. Atalanta böyle bir teklif ile gelince reddetmedim. Zaten Malcom'u aldık onunda gitmemesi için bir sebep yok 😮 

Herkese teşekkür ediyorum, iyi oyunlar.

Mücadele ettiğimiz turnuvaların finallerinde bir kere kaybetmeden kazanmıyoruz,  işte fair-play 😄 

Her alanda iyi giderken DKK kaybetmiş olmamız üzücü olmuş. Takıma katılan yeni isimlerle yeni bir sinerji de yakalayabiliriz.

Tüm kulvarlarda çok iyi gidiyoruz,böyle devam edelim.

Transferler güzel olmuş,Appiah ve Malcom’dan güzel işler bekliyorum.

Çicek devri bitti artık herkese Mermi 😄 Transferler güzel hocam Malcom baya güzel iş yapacaktır.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...