Jump to content
ValeriaPieta

Galatasaray | Bir Kariyer Yapalım Yahu

Recommended Posts

Spoiler
Comandante Bilic, 14.05.2019 - 10:40 yazdı:

çok değişik bir şl macerası olmuş tabi ki de her şeye rağmen büyük bir tebriği hak ediyorsun hocam

Teşekkür ederim. Finalde ben de hata yaptım ya kırmızıdan sonra daha sağlıklı bir oyun tercih edebilirdim, olsun 😄 

aydinteymur, 14.05.2019 - 11:25 yazdı:

R.Madrid'i eleyip City'i eleyip Porto'ya yenilmek kötü olmuş 😞 Süleyman ve Marcao'nun kurbanı olmuşuz. Ama yine de 2.sezon finale çıkmak fantastik bir sonuç. Gelecek sezon stopere Cesar Montes'i almanı öneririm hem havadan hem yerden sıkıntı yaşamazsın 😉 tabi büyük kulüpler kapmadıysa 🙂 alternatif olarak Dael Fry , Svetozar Markovic

Porto maçı evet hatalar yaptık malesef 😮 Stoper ikilisini bozmak istemiyorum hiç ya hata yapa yapa alışacağız. Zaten hala bütçe verilmiyor ceza devam ediliyor. Ceza kalkınca stopere para harcayacağım.

Elvir Boliç, 22 saat önce yazdı:

Müthiş performans için tebrikler hocam. Real Madrid'i ve City'i eleyip, Porto maçında da iyi giderken kırmızı kartlar yüzünden kaybetmemizden sonra büyük bir tebriği hakediyorsun. Lyundama'yı U21'e sürülmeli 😄 Lig şampiyonluğu için de tebrikler. Bu arada Hakan Şükür benim Sane'nin Türk versiyonu 😄 

Teşekkür ederim.Luyindama'yı liderlik eğitimine gönderdim 2 kez takımımızın kaptanı olacak onu göndermeyi hiç düşünmüyorum 😄  Hakan iyi ya, bakalım ilerleyen yıllarda neler yapacak 😮 

spanky018, 22 saat önce yazdı:

Ah beeeee şansımız yokmuş sakat ve cezalılar büktü belimizi. Ama Silivri reis baya iş yapmış bu yaşta, bu sene alırız inşallah UCL'yi. 

İnşallah 😮  Son maçı iyi oynayamadık biraz panik olduk 😄 

Marcelo Bielsa, 22 saat önce yazdı:

Ah Luyindama ah yaktın bizi

Olsun olsun moral bozmak yok 😮 

SHeLvey, 22 saat önce yazdı:

Real'i ve City'i eleyip ŞL finaline çıkmak çok büyük bir başarı,seneye daha güçlü geleceğimize hiç şüphem yok .

Teşekkürler. Umarım seneye daha az hata yaparak kazanabiliriz.

İhsan, 19 saat önce yazdı:

Şampiyonlar Ligi macerası çok ilginç olmuş. Finalde hem kırmızı kart hem de Lamela'nın sakatlığı bize kupaya mâl olmuş. Önümüzdeki yıl tekrar deneriz 😄 

Ne yazık ki öyle oldu ya. Ben de sanırım daha iyi bir şekilde yönetebilirdim. Bakalım gelecek sezon bir daha deneyeceğiz.

thedoorsvs8mm, 19 saat önce yazdı:

Luyindama yine pimini çekmiş 😞 Ama finale çıkmak olağanüstü bi başarı Galatasaray için. Tebrik ederim.

Luyindama malesef son maçta üzdü bizi ama olsun 😮 Teşekkür ederim güzel sezondu.

mert1511, 19 saat önce yazdı:

2. sezonda böyle bir başarı... Kupaya uzanamasak da buraların gediklisi olmak önemli hocam. Tebrikler

Teşekkür ederim. Güzel sezon oldu sonunu getirseydik muhteşem olacaktı ama o günleri de göreceğiz 😮 

Selim Atalay, 17 saat önce yazdı:

Lig ve ZTK olarak başarılı bir sezon geçirmişiz. ŞL ise bizden beklenti olmamasına rağmen sakin kalıp, kritik maçları kazanmayı bilmişiz. Finalde başarısız olarak görmek, kaybetmeyi kabullenmek güzel olmuş. Gelecek sezon kadromuzu bir tık daha güçlendirip, rotasyon imkanlarımızı olgunlaştırabilirsek daha iyisini yapabiliriz.

Güzel sezon oldu evet. Finalde dediğin gibi malesef heyecan yaptık hatalar oldu. Bütçe verilse verilse biraz transfer yapacağız ama malesef 0 bütçe oluyor ceza kalkana kadar idare edeceğiz 😮 

UmtDmr25, 16 saat önce yazdı:

Fatih Terim'den önce almak ayıp olurdu zaten 🙂

Fatih Hocam'da kulüpte yahu birlikte alacağız 😄 

Mert Can, 16 saat önce yazdı:

Ligde olağan performansımızı devam ettirip şampiyon olmuşuz,tebrik ederim.

Ziraat Türkiye Kupası aslında formalite icabı diyebiliriz belirli bir seneden sonra kazanmak için değil oynayayım demek için çıkıyorsun 😄 

Şampiyonlar liginde o kadar zorlu rakipleri eleyip Porto’ya finalde kaybetmek kötü olmuş.Lamela ve Luyindama olsa belki sonuç değişebilirdi,sağlık olsun.

Teşekkür ederim. ZTK evet öyle daha çok genç oyuncular için gelişim maçları oluyor 😄 ŞL'de kötü gitmedik ama son maçı kötü oynadık ben de dahil maçta hatalar yaptık olsun buraya kadar gelmekte iyiydi 😮 

Geçen sezon çok iyi geçti diyebiliriz. Şampiyonlar Ligin'de finale kadar gelip orada hepimiz hatalar yaptık. Ama yinede bizi finale kadar getiren bu kadroyu bozmak istemiyorum. Sadece Origi gitmek istedi ve zorla tutamam Milan'a 1 yıllığına kiraladık ve gelecekteki zorunlu bedeli 30M euro olarak belirledik. Muhtemelen bu sezon cezamız bitecek ve gelecek sezon kasamıza 30M euro girmesi faydalı olacaktır. Ayrıca kiralık transferinden aylık 325B net para ve maaşının yüzde yüzü Milan tarafından karşılanacak.

lqJpml.png

- Sebastian Rode ve Bruma'yı zaten geçtiğmiz sezon içinde transfer etmiştik.

-Hasan Ali Kaldırım iyi bir savunmacı bek olduğu için aldım. Geçtiğimiz sezon Süleyman Luş iyi bir yedek olamamıştı. Artık kendisini biraz daha geliştirmesi gerek.

-Hakan Çalhanoğlu ise Lamela'nın yerine monte etmeyi planlıyorum. Yusuf Yazıcı'da var o rolde oynayabilen ama onu daha çok orta sahanın sol bölgesinde kullanmak daha mantıklı geliyor.

OvYNQ5.png

Yeni sezonda yine 4-4-2 oynayacağız.

Man City ve Real Madrid maçlarında oynadığımız savunma oyununu bize çok yararlı görüyorum ve yeni sezonda da aynı şekilde oynamaya devam edeceğiz.

Hazırlık Maçları;

pbykrL.png

Süper Kupa Maçı;

DYzmnz.png

Süper Lig 

1.Maç

LlkNB1.png

2.Maç

ZXvp8Z.png

Forvet transferi yapmadım çünkü Bruma ve Hakan Çalhanoğlunu Yaratıcı Forvet olarak kullanabileceğimi düşünüyorum. Gerektiği zaman 😄 

Hakan Şükür ve Yunus'a güveniyorum. Malik bu sezon iyi bir yedek olursa ki bunu umuyorum, gelecek sezonda bizimle devam edebilir.

Takımımızın Kaptanlarını Luyindama ve Hakan Şükür olarak belirledik.17 yaşında liderlik özelliği 12 2.kaptan olmayı hak ediyor.

Tekrar teşekkürelr herkese, iyi oyunlar.

Geçen sezonki kadroyu korumamız güzel olmuş. Bruma ve Hakan Çalhanoğlu takıma hareket katacaktır 🙂 Süper kupa maçı önemli değil. Lige defansif anlamda güzel başlamışız. Bu sezon Şampiyonlar Ligi İstanbul'a gelmeli.

Hasan Ali Kaldırım takımımıza güç katacaktır şüphe yok 😄

Sezona süper kupayla başlasaydık iyi olurdu,sağlık olsun.

Süper Kupa maçı şanssız olmuş. Finallerde sonuçları daha erken alabilmeyi başarmalıyız. 

Süper Kupa çok şanssız olmuş ya 😞 Ama lige güzel girmişiz.

Spoiler
Elvir Boliç, 22 saat önce yazdı:

Geçen sezonki kadroyu korumamız güzel olmuş. Bruma ve Hakan Çalhanoğlu takıma hareket katacaktır 🙂 Süper kupa maçı önemli değil. Lige defansif anlamda güzel başlamışız. Bu sezon Şampiyonlar Ligi İstanbul'a gelmeli.

Hakan ve Bruma 25 -26 yaşlarında iki diri oyuncu kesinlikle sezon boyu faydasını göreceğiz ikisinde 😮 Şampiyonlar Ligi içi elimizden geleni yapacağız yine 🙂 

Mert Can, 22 saat önce yazdı:

Hasan Ali Kaldırım takımımıza güç katacaktır şüphe yok 😄

Sezona süper kupayla başlasaydık iyi olurdu,sağlık olsun.

Fenerbahçe haketti güzel maç oldu penaltı atamadık, onlar atabildi kısmet 😄 Hasan Ali güzel oyuncu ya defansif anlamda iyi bir bek 😄 

İhsan, 20 saat önce yazdı:

Süper Kupa maçı şanssız olmuş. Finallerde sonuçları daha erken alabilmeyi başarmalıyız. 

Çok haklı bir eleştiri 😮 Finallerde gerçekten biraz zorlanıyoruz. Daha ofansif mi başlasak diye düşünüyordum ben de.

spanky018, 20 saat önce yazdı:

Süper Kupa çok şanssız olmuş ya 😞 Ama lige güzel girmişiz.

Güzel maç oldu ve Fenerbahçe penaltılarda haketti ve kazandı 😮 

UmtDmr25, 17 saat önce yazdı:

Tüm kupalara talibiz 🙂 

Bu sezon inşallah 🙂 

Comandante Bilic, 17 saat önce yazdı:

tutuk başlamışız biraz yine de açılır bu takım

Aslında tutuk demeyelim de istediğim oyun bu 1-0'lar 2-1'ler 😄 

mert1511, 14 saat önce yazdı:

Hocam yine de bir forvet katsaydık takıma iyi olurdu, net forvet eksikliği kendini gösterecektir malesef

Haklısın devre arasında ceza kalkar ve bütçe verilirse ilk işim forvet almak olacak 🙂 

Maçlara tek tek bakmak istemeyenler için;

pJQoYm.png

Süper Lig

3.Maç

gu8bFs.png

4.Maç

boVjat.png

5.Maç

p9cKqE.png

6.Maç

27et0z.png

7.Maç

6zmAeK.png

8.Maç

v1k26n.png

9.Maç

EhskCJ.png

Lig'de güzel gidiyoruz. Ufak tefek kayıplarımız oluyor ama genç oyuncularımızın daha da gelişmesini istediğim için daha sık fırsat veriyorum onlara. Puan durumunda ise avantajlıyız;

9oxDdP.png

Şampiyonlar Ligi;

1.Maç

LpGKRu.png

2.Maç

uAkl7B.png

3.Maç

rEl9cx.png

Real Madrid ve Liverpool'u anlatmama gerek yok. Her sezon karşılaşacağız sanırım 😄  Büyük maçları iyi oynuyoruz kesinlikle as kadro ile çıktığımız için sanırım ya da daha çok konsantre oluyoruz. Bir de savunma oynatmamız aslında ŞL'de daha çok işe yarıyor açıkçası. Ama henüz grupta hiç bir şey belli değil;

GTMqCO.png

--

yL6Uk4.png

lvIvLG.png

Bazı genç oyuncularımdan istediğim verimi alamıyorum. Özellikle geçen sezon güzel performans sergileyen Yunus ve Hakan Şükür 😄 Bu sezona tutuk başladılar ama açılacaklarını düşünüyorum, daha iyi olacaklar 😮 

Herkese yeniden teşekkürler, iyi oyunlar.

Lig için endişelenmiyorum, zaten artık şampiyon olmakta sıkıntı çekmeyiz. Beşiktaş ve Trabzonspor'un hali kötü. Avrupa'da artık hep aynı takımlarla oynaya oynaya alıştık 😄 

Gruptan çıkarız bi şanslı kurayla işi götürürüz hocam. 

Lige sallantılı başlayıp güzel bitirmişiz.

Şampiyonlar liginde gruplardan rahat çıkarız.

Lig için pek endişem yok açıkçası ŞL için güvenim sonsuz 😄 

Ligde genç futbolcularımıza şans verip liderliği devam ettirmemiz güzel. Şampiyonlar Ligi'nde de tek rakibimiz Türk Hava Yolları 😄

Gençlerimizin genel hali ve açıldıktan sonra tutulmazlar. Bu yüzden sorun etmeye gerek yok. Bir de Trabzonspor'a 2-0 kaybetmemiz güzel olmuş. 🙂 

• İlginç 1

Spoiler
Comandante Bilic, 22 saat önce yazdı:

tutuk değil ya 1-0 için 😄 😄😄

şaka bi yana kulaklarını çek hocam

😄 😄  Halledeceğiz ffp cezasını bahane ediyorum kendime şu an o da bitsin bakalım 😄 

İhsan, 19 saat önce yazdı:

Lig için endişelenmiyorum, zaten artık şampiyon olmakta sıkıntı çekmeyiz. Beşiktaş ve Trabzonspor'un hali kötü. Avrupa'da artık hep aynı takımlarla oynaya oynaya alıştık 😄 

Gerçekten öyle yahu ŞL'de galiba böyle devam edeceğiz 😄 Trabzon bazı kariyerlerde bu duruma düşüyor da Beşiktaş'a ben de şaşırdım 😮 

spanky018, 19 saat önce yazdı:

Gruptan çıkarız bi şanslı kurayla işi götürürüz hocam. 

Umarım yine Finale kadar gideriz .

Mert Can, 19 saat önce yazdı:

Lige sallantılı başlayıp güzel bitirmişiz.

Şampiyonlar liginde gruplardan rahat çıkarız.

Daha gelişecek takımımız, daha iyi olacağız 😮 

UmtDmr25, 16 saat önce yazdı:

Lig için pek endişem yok açıkçası ŞL için güvenim sonsuz 😄 

😄 Bakalım umarım yine finale kadar gidebiliriz.

Elvir Boliç, 9 saat önce yazdı:

Ligde genç futbolcularımıza şans verip liderliği devam ettirmemiz güzel. Şampiyonlar Ligi'nde de tek rakibimiz Türk Hava Yolları 😄

Keşke rakip değil de sponsor olsalar, formaya THY yazardık😄 

Câthâch, 8 saat önce yazdı:

Trabzonspor ve Fenerbahçe'yi yenememek mi 🤔😗

Malesef süper kupayı Fenerbahçe'ye verdik 😮 

Selim Atalay, 7 saat önce yazdı:

Gençlerimizin genel hali ve açıldıktan sonra tutulmazlar. Bu yüzden sorun etmeye gerek yok. Bir de Trabzonspor'a 2-0 kaybetmemiz güzel olmuş. 🙂 

Trabzonspor bu sezon çok kötü durumda 😮  Ama yine de bizi yeniyorlar -,-  😄  

Süper Lig

Maçlara tek tek bakmak istemeyenler için;

Em7lDv.jpg

10.Maç

V9Zp9y.jpg

11.Maç

v60z6m.jpg

12.Maç

169P6G.jpg

13.Maç

mMVlXP.jpg

14.Maç

BaVXOD.jpg

15.Maç

v60zap.jpg

16.Maç

7aOmBa.jpg

17.Maç

QLkXPG.jpg

18.Maç

dv6jLr.jpg

19.Maç

0RPV0o.jpg

20.Maç

JZ5LVj.jpg

Ve Puan Durumu;

k92r0r.jpg

Ligde biraz fark açmıştık fakat bunun kapandığını görüyoruz. Farkı koruyabilirsek güzel bir sonuç alacağız 😮 Beşiktaş ve Trabzonspor gerçekten bu sezon çok kötüler. Ama Beşiktaşın son haftalarda ilk 5'e girebileceğini düşünüyorum.

Şampiyonlar Ligi;

Grup Maçları

4.Maç

ZXrNnz.jpg

5.Maç

lqoY4p.jpg

6.Maç

r5qLyz.jpg

Puan Durumu;

y6ydpM.jpg

Malesef yine bizden başka Türkiye'yi temsil eden başak bir takım yok.

1.Eleme Turu Rakibimiz; Tottenham

Transfer döneminde sadece Atalay Babacan'ı Adana Demir Spor'a kiraladık başka bir transfer yok.

Herkese yeniden teşekkür ederim, iyi oyunlar.

Toparlama dönemine girmişiz ve farkı açmışız. Trabzonspor son seriler de hep böyle umarım gelecek sezon sorunu çözeriz. 🙂

Şampiyonlar Ligi grubundaki başarı için tebrikler. Tottenham'ı geçeriz. Ligde de ilk 2 kesin gibi. Fenerbahçe ilerleyen haftalarda kayıplar yaşayacaktır. Farkı açacağımızı düşünüyorum.

Ligde sağlamız hocam, Tottenham maçında herşey olabilir ama ben bizi favori görüyorum. ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN! 😄 

Şampiyonlar Ligi'nde Real Madrid'i saf dışı bırakmamıza çok sevindim. En ciddi rakiplerden biri elendi.