Jump to content
Samantha

Bursaspor | Eski Günlerdeki Gibi! | 1. Sezon

Recommended Posts

thedoorsvs8mm, 3 saat önce yazdı:

Yarım saat sonra düşme maçına çıkacak olan Bursa'yı şampiyon yaparsan en azından seninle seviniriz hocam..

Daha hiçbir şey bitmedi hocam, 1-0 yendik. 🙂

vtHSlA.jpg

15. Hafta

z6a6Dp.jpg

16. Hafta

c6Gv9z.jpg

17. Hafta

jTJTda.jpg

Zor deplasmandan farklı galip ayrılmak bizim açımızdan çok iyi oldu. İlk yarıyı böylelikle lider kapattık.

Hazırlık Dönemi

f1MqpN.jpg

Gidenler

Barış Yardımcı - Başakşehir - 2M Euro

TSYD1M.jpg

Güzel performans sergileyince Başakşehir Barış'ın peşine düştü, ben de reddettim ama oyuncu baya isyan etti niye reddediyorsun diye falan. Antrenman performansları düşmeye başladı, arkadaşlarını bana karşı doldurmakla tehdit etti falan ben de mecburen uygun bir fiyata göndermek zorunda kaldım.

Yusuf Erdoğan - Kayserispor - 800B Euro

9KHlBV.jpg

Yüksek maaşından dolayı ilk gözden çıkardığım oyuncuydu kendisi. Yazın bir türlü gönderememiştim. Bonservissiz önerince bile teklif gelmemişti, ama şimdi 800B Euro'ya kulüplere önerince birkaç takım teklif yaptı, o da Kayseri'yi seçti.

Jires Kembo-Ekoko - Al-Ain - Bonservissiz

pUeIV3.jpg

Devre arası sözleşmesi bitiyordu, ben de yazın daha makul şartlarla bir sözleşme teklif ettim, oyuncu reddetti. Sonra aynı maaşla 2 yıllık daha sözleşme teklif etmeye hazırlanıyordum ki oyuncu Al-Ain'le anlaşmış. Mali yetersizlikten dolayı en önemli oyuncularımdan birini kaybettim.

Gelenler

Mauricio Isla - Fenerbahçe - Bonservissiz

oaNebG.jpg

Fenerbahçe Soldado; Valbuena; Kameni ve Isla'nın sözleşmelerini revize etmiş, hepsinin sözleşmesi devre arasında bitiyordu. Ben de Barış'ın yerini ucuza nasıl doldururum diye düşünürken karşıma Isla çıktı. Hemen teklif yapıp kaptım.

Arber Zeneli - Heerenveen - 2,1M Euro

1pPHRR.jpg

Bu transfer aşırı saçma bir şekilde oldu. Ben oyuncu ve menajeriyle yaz için bir kaç kere görüştüm ama sonuç alamadım. Menajeriyle de aram biraz bozulunca, sportif direktörümüz Altuğ Günaydın görüşme yapsın diye sözleşme sonu transfer hedefi olarak ekledim. Ama nedense bonservisini almış. Transfer bütçemiz 1,8 küsürlerde bir şey iken gidip bu bonservisle oyuncu aldı, şaka gibi 😂

Sadık Çiftpınar - Fenerbahçe - Kiralık

WdCsm9.jpg

Stoper mevkinde eksiğimiz vardı, ben de transfer bütçesiyle bir stoper transferi yapmayı düşünüyordum ama sportif direktörümüz sağolsun, kiralık oyuncu aramaya başladım. Sonra menajerler aracılığıyla son günlerde önerildi bana Sadık. Tüm maaşını Fenerbahçe'nin karşılaması şartıyla kiralık olarak aldım.

Yeni Sözleşme

y1ixgp.jpg

UstHDk.png

5. Tur 2. Ayak

rUO5Ag.jpg

6. Tur 1. Ayak

Ou01UW.jpg

Transferler çok iyi bence. Ankaragücüyle neden berabere kalmadın ayıp değil mi 😄 

• Like 1

ValeriaPieta, 2 dakika önce yazdı:

Transferler çok iyi bence. Ankaragücüyle neden berabere kalmadın ayıp değil mi 😄 

Sacko kırmızı yemeseydi kalacak gibiydik 😀

Konu, kariyer sahibinin isteği üzerine kapatılmıştır.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...