Jump to content
Sign in to follow this  
havari13

Oyuncu Gelişimi

Recommended Posts

Arkadaşlar altyapımdan 190 pa lı oyuncu cıktı fakat maçta beklediğim performansı göstermiyor. Öyle kanattan yardırma, enfes ortalar kesme falan yok. Oyuncunun gelişimi için nasıl bir yol izleyebilirim? Bireysel antrenman ya da oyun içi talimatlar konusunda yardımlarınızı bekliyorum.

E3nIfY.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasıl taktikte oynadığın gerçekten çok önemli.. Ortalarını asiste çevirecek golcünün olması da çok önemli. Sürekli Antrenman Tarzı eklet ona. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bazen potansiyeli düşük oyuncularla bile yüksek verim alınabiliyor, bazen de yüksek potansiyellilerden düşük verim. Bunun çözümü doğru antrenman ve taktiktir bence de. Önerim antrenmanı ve bireysel çalışmayı yardımcılarına bırak. Onlar daha iyi seçenekler sunabilir. Taktikte ise oyuncunun iyi özelliklerini kullanabileceği roller seçmeye çalış.Sırf potansiyeli yüksek diye de her maç 90 dakika oynatmamak gerek, ara ara kes kadrodan düşük performans sergilediğinde. Antrenman notuna görede öv veya uyar. Halen sıkıntı olursa da gönder kiralık olarak bir yıl anadolu toprağını görsün de aklı başına gelsin 🎈

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bireysel antreman ve oyuncunun sürekli oynaması benim genç oyuncularımın gelişmesinde önemli rol oynar. En en önemlisi ise oynaması 🙂

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

öncelikle tüm yorumlar için teşekkürler. Oyuncu istatistik olarak fena işler yapmıyor. Fakat öyle fark yarattığı bi oyun oynamıyor ya da skora katkı sağlamıyor. Sol kanat geniş alan, hücuma çık vs. oynatıyorum beklentim soldan yardırsın güzel bi orta kessin. ama doğru düzgün bi orta girişimi olmuyor, skorların cogu ceza sahasının içerisindeyken verdiği paslar ve son direkte ağlara yolladğı gollerden oluşuyor. 

bireysel antreman ve oyun içi tercihlere hala daha açığım. oyuncuyu kesmeyi ya da anadolu kulüplerine yollamayı düşünmeye başladım. Şayet her maç as çıkmaktan ötürü şımarmış olabilir.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...