Jump to content
Comandante Bilic

Philipp Lahm | 1. FC Köln | X. Sezon

Recommended Posts

Çıkarız hocam bu gruptan. 

Edited by spanky018

Dortmund hep hızlı başlayıp sonra koltuğu abilerine veriyor. Rakip Dortmund ise endişelenmeye gerek yok 😄

Bu arada kariyeri baştan sona okudum. Şampiyonlar liginde kayda değer performans göstermeden bırakmayalım bence. Bayern falan yeninden zirveye çıkmak için teklif yaparsa o iş başka tabi 🙂

Berke'nin profili de merak ettim durmadan sağa sola gidiyor çocuk. 

Dortmund hızlı başlamış lige fakat biz onları geçeriz lig sonunda,Şl'de ise artık puan kaybetme lüksümüz yok umarım gruplardan çıkarız. Başarılar 🙂 .

Mert Can, 19.05.2019 - 13:29 yazdı:

Ligde liderle puan farkımız açılmış maalesef,Dortmund top görmemiş gibi oynuyor.

Şampiyonlar liginde rakiplerimiz tokatlıyor bizi tedbirli olmakta faydalı var.

ligde toparladık, şlde ise güç bela geçtik 😄

ValeriaPieta, 19.05.2019 - 13:29 yazdı:

Maçlar galipte gelsek, mağlup da olsak bol gollü bitiyor. ŞL'yi sonuna kadar zorlamamız lazım moral bozmayalım 😄 

zorladık ve başardık 😄

faith, 19.05.2019 - 13:33 yazdı:

Şl çıkarız çıkmasına da 6-1lik sonuç biraz ağır olmuşş 😀

rövanşı aldık 😄

İhsan, 19.05.2019 - 15:31 yazdı:

Atletico maçı hiç olmamış. Umarım gruptan çıkarız. Dortmund lider olması beni endişelendirmiyor, onlar nasılsa sonunu getiremiyor kolay kolay 😄 

dortmund ya kıyamam 😄 ligde çekişme sürüyor, bakalım avrupa liveyi geçebilecek miyiz

Ufuk, 19.05.2019 - 16:03 yazdı:

Takipteyim. Bu kariyeri özellikle bekletiyorum pazartesiye 😄

🙂

Elvir Boliç, 19.05.2019 - 16:17 yazdı:

Dortmund bu; mart ayına kadar fırtına estirir sonra durur 😄 Şampiyonlar Ligi'nde en kötü ihtimalle 3. sırada bitiririz. Atletico maçında daha çok pozisyon bulup da 6-1 yenilmemiz kötü olmuş... Evimizde aynısını yaparız artık onlara 😄

2. bitirdik dostum 🙂

ChunkyMonster77, 19.05.2019 - 17:35 yazdı:

Bu Hannover'e şansımız bir yaver gitmedi arkadaş 😄 Atletico maçı hiç olmamış, dediklerimin arkasındayım. Bu sene de Avrupa'da kupa yoksa istifa hoca 🙂

schalkeye de öyle bunlara karşı galibiyet ihtimaliz düşüyor nedense 😄

Selim Atalay, 19.05.2019 - 18:19 yazdı:

Ağa bu nedir ya? Takımı satıyor musun yoksa içeriden sabote mi ediyorsun? TARAFTAR UYUMA, TAKIMA SAHİP ÇIK! 

😄 knk niye açığa çıkarıyosun 6-1 skor oynadığımı 😄 takıma o bütçe nasıl geliyor sanıyosun 😄 

spanky018, 12 saat önce yazdı:

Çıkarız hocam bu gruptan. 

çıktık hocam 🙂

Ufuk, 10 saat önce yazdı:

Dortmund hep hızlı başlayıp sonra koltuğu abilerine veriyor. Rakip Dortmund ise endişelenmeye gerek yok 😄

Bu arada kariyeri baştan sona okudum. Şampiyonlar liginde kayda değer performans göstermeden bırakmayalım bence. Bayern falan yeninden zirveye çıkmak için teklif yaparsa o iş başka tabi 🙂

Berke'nin profili de merak ettim durmadan sağa sola gidiyor çocuk. 

dortmundu geçeriz bence de, güzel bir seri yakaladık araya girerken

biraz ilerdeyim ama berkenin 10.7.24 profili 🙂

SHeLvey, 4 saat önce yazdı:

Dortmund hızlı başlamış lige fakat biz onları geçeriz lig sonunda,Şl'de ise artık puan kaybetme lüksümüz yok umarım gruplardan çıkarız. Başarılar 🙂 .

geçiyoruz hafiften 🙂 şlde çıkmayı başardık hedef çeyrek final

220px-DFB-Pokal-logo-2016-svg.png

2. TUR

ak2.png

ak2-sakat.png

3. TUR

ak3.png

bl-logo-hor-min.png

11. HAFTA

11.png

12. HAFTA

12.png

13. HAFTA

13.png

14. HAFTA

14.png

15. HAFTA

15.png

15-sakat.png

16. HAFTA

16.png

17. HAFTA

17.png

17-sakat.png

r01imc.png

4. MAÇ

s-l4.png

s-l4-sakat.png

5. MAÇ

s-l5.png

6. MAÇ

s-l6.png

PUAN DURUMU

s-lg1.png
s-lg2.png

1. ELEME TURU EŞLEŞMEMİZ

s-l-1-es-les-me.png

Yorumlar için teşekkürler 🙂

Liverpool hmmm bekle bizi Live! Göreceksin Alman'ların gücünü 😄 

Şampiyonlar liginde gruplardan çıkmayı başarmışız tebrikler,Galatasaray kimle eşleşti ?

Zor gruptan çıkmayı bilmişiz. Liverpool'u evimizde iyi bir sonuç alıp geçeriz. Ligde de Bayern maçı hariç iyi sonuçlar almışız.

Sanırım bağırmalarımız, taraftarı uyarmamız işe yaramış. Araya Bayern yenilgisi sıkıştırmışsın ama görmemezlikten geliyorum. Bunun dışında iyi para varsa, bize de söyle de ona göre para basalım. 🙂 

Ligde güzel bir ivme yakalamışız.

Şampiyonlar liginde yoktan var ettik diyebiliriz Liverpool zorlayacaktır umarım elenen taraf onlar olur.

Liverpool zor ama geçeceğiz. Lig'de zaten çok iyi ilerliyoruz. Her sezon Bayern ile özel bir çekişemeye girmemiz hoş daha çok motive oluyoruz 😮  😄 

Çok kolay olmasa da Şampiyonlar Ligi grubundan çıkmışız, Liverpool'u geçebiliriz. 

spanky018, 21 saat önce yazdı:

Liverpool hmmm bekle bizi Live! Göreceksin Alman'ların gücünü 😄 

SHeLvey, 21 saat önce yazdı:

Şampiyonlar liginde gruplardan çıkmayı başarmışız tebrikler,Galatasaray kimle eşleşti ?

oyun açık değil hocam şu an, aklımda ama bakıp sonraki güncellemeye yazarım

Ufuk, 20 saat önce yazdı:

Milan'dan sonra daha teklikeli bir takım. Aman dikkat 😄

bence ilk maçta bitirdik 🙂

Elvir Boliç, 20 saat önce yazdı:

Zor gruptan çıkmayı bilmişiz. Liverpool'u evimizde iyi bir sonuç alıp geçeriz. Ligde de Bayern maçı hariç iyi sonuçlar almışız.

kahin ahtapot gibisin hocam 😄 

ChunkyMonster77, 20 saat önce yazdı:

AEK eksi yirmi iki averaj 😄

gelen vurdu giden vurdu 😄 

Selim Atalay, 16 saat önce yazdı:

Sanırım bağırmalarımız, taraftarı uyarmamız işe yaramış. Araya Bayern yenilgisi sıkıştırmışsın ama görmemezlikten geliyorum. Bunun dışında iyi para varsa, bize de söyle de ona göre para basalım. 🙂 

oyunculara söylüyoruz bro kaybetmek istediğimiz maç skorunu (güçsüz takım olmasın anlaşılır 😄) onlar uyguluyor 🙂 

Mert Can, 10 saat önce yazdı:

Ligde güzel bir ivme yakalamışız.

Şampiyonlar liginde yoktan var ettik diyebiliriz Liverpool zorlayacaktır umarım elenen taraf onlar olur.

kesinlikle öyle oldu , live karşısında gruptan bile daha az zorlandık

ValeriaPieta, 4 saat önce yazdı:

Liverpool zor ama geçeceğiz. Lig'de zaten çok iyi ilerliyoruz. Her sezon Bayern ile özel bir çekişemeye girmemiz hoş daha çok motive oluyoruz 😮  😄 

ligde dortmund bişeyler deniyo , bayern ise arkamızda

İhsan, 3 saat önce yazdı:

Çok kolay olmasa da Şampiyonlar Ligi grubundan çıkmışız, Liverpool'u geçebiliriz. 

ilk maç bizde 🙂

TRANSFERLER

GİDENLER
JORGE MERE ARSENAL'DE

mere-sat-s.png

Yine bir vefasızlık örneği, sözleşmesi devam eden kaptanımız fazla para istiyordu ve performansı inanılmaz düşmüştü, ben de direkt kapıyı gösterdim. Umarım Arsenal'de krallar gibi oynar, sonraki satıştan da iyi gelir elde ederiz.

GELENLER

REECE OXFORD KÖLN'DE

oxfrod-t.png

oxfrod-p.png

A takım için istediğim ayarda birini bulamadım, sezonun kalan kısmını Lisandro Martinez - Rojas tandemi ile geçireceğiz. Rotasyon içinse Oxford ile anlaştık, umarım katkı sağlar.

CENGİZ ÜNDER KÖLN'DE

cengiz-t.png

cengiz-p.png

Aklımda kanat transferi yoktu ama Cengiz'i bu fiyatta listede görünce hiç durmadım, eski formuna kavuşturup içindeki yıldızı çıkarmayı planlıyoruz.

bl-logo-hor-min.png

18. HAFTA

18.png

19. HAFTA

19.png

20. HAFTA

20.png

21. HAFTA

21.png

22. HAFTA

22.png

PUAN DURUMU

pd22.png

r01imc.png

1. ELEME TURU 1. MAÇ

s-l-1-1.png

SÖZLEŞME HABERLERİ

lisandro-so-z.png

gerson-so-z.png

Dortmund asla bırakmıyor, deli iyi top oynuyorlar, hadi beyler şunları övelim de güzel bi nazar değdirelim 😄

ŞL'de ise hiç beklemeğim bir galibiyet aldık, rövanşı vermeyiz heralde 😄

Edited by Comandante Bilic

Formumuz düşmüş ama buna rağmen bence iyi idare ediyoruz. Takım içerisinde ki dengeleri korumak ve aynı futbolu sürdürmek zor. Bunun dışında Köln'ü Türk takımı mı yapacaksın, önüne gelen Türkleri alıyorsun. 🙂

• Like 1

Dortmund ne yapmış öyle, ciddi bir puan farkı var ve aramızda oynadığımız maçı kaybetmişiz. Kaybetmelerini beklemek zorundayız. 

Ligde Dortmund farkı epey açmış,namağlup gitmeleri bile bizim için kötü.

Şampiyonlar liginde güzel bir galibiyet almışız,tebrik ediyorum.

Kardeşim elemerde liverpool un çıkması kötü olmuş ben barcelona ile eledim ama liverpoolu deplasmanda yenmek imkansız deplasmanda çok dikkatli ol gerekirse savunma ağırlıklı oyna kendini toparlayabilen bir takım transfer tavsiyem manchester city de phil foden var gayet iyi oynuyor en az 2 sezonluğuna kiralayabilir sin benim nacizane tavsiyem chris willock ben barcelonaya transfer etmiştim sürekli gol atıyordu özellikleri düşük olabilir ama gerçek videosunu da izledim neymar gibi çalım atıyor sol açıkta iyi gider. 🙂 

• Like 1

Hocam bu durumu düzeltip şampiyon olmamız lazım üst üste olmak yakışır bize haydi geçelim şu Do*tmund denen domuzları (!) 😄 

Bu Dortmund bir harika ya kesin şampiyon olurlar 😄 . Şaka bir yana benim  ümidim var Dortmund 1-2 maç takılsın direk düşüşe geçmeye başlar.Şampiyonlar liginde ise ben yarı final bekliyorum bu sene 🙂 .

Dortmund harika oynuyor valla onlar şampiyon olur 😂 Şampiyonlar liginde liverpoola naptın öle ya 😂

Dortmundu bilirim geçen sene 25.hafta

1-Dortmund 64

2-Munih 63

33.hafta

1-Dortmund 88

2-Munih 87

Böyle bir durumdu

Son maçta hertha berlinle 2-2 kalınca ortalık karıştı ipler münihin eline geçti acayip şoka girdim ve münih 4 0 kazandı

34.hafta

1-Munih 90

2-Dortmund 89

Lig böyle bitmişti

Bizdede bu umut var bence hocam

Selim Atalay, 21.05.2019 - 19:42 yazdı:

Formumuz düşmüş ama buna rağmen bence iyi idare ediyoruz. Takım içerisinde ki dengeleri korumak ve aynı futbolu sürdürmek zor. Bunun dışında Köln'ü Türk takımı mı yapacaksın, önüne gelen Türkleri alıyorsun. 🙂

şu anki form durumumuz baya iyi 🙂 kendini gösteren isimleri parlatmayı severim, türkse zevki ayrı çıkıyor 🙂

İhsan, 21.05.2019 - 19:53 yazdı:

Dortmund ne yapmış öyle, ciddi bir puan farkı var ve aramızda oynadığımız maçı kaybetmişiz. Kaybetmelerini beklemek zorundayız. 

alev gibi başladılar ama bir anda söndüler 😄

Mert Can, 21.05.2019 - 20:03 yazdı:

Ligde Dortmund farkı epey açmış,namağlup gitmeleri bile bizim için kötü.

Şampiyonlar liginde güzel bir galibiyet almışız,tebrik ediyorum.

teşekkürler, sonunda çeyrek finale yükseldik 😄

ChunkyMonster77, 21.05.2019 - 21:02 yazdı:

Cengiz tam fırsat transferi olmuş, ligde ise Dortmund seriye bağlamış 😄

cengizi bu sene ufaktan alıştırıyorum, seneye daha çok forma şansı bulacaktır

Ufuk, 23 saat önce yazdı:

Dortmund burdan bırakmaz artık.

image.png.b02b23675225824a7bb19e78713e45a4.png

nazar 1 işe yaradı 😄

ENES PEHLIVAN06, 10 saat önce yazdı:

Kardeşim elemerde liverpool un çıkması kötü olmuş ben barcelona ile eledim ama liverpoolu deplasmanda yenmek imkansız deplasmanda çok dikkatli ol gerekirse savunma ağırlıklı oyna kendini toparlayabilen bir takım transfer tavsiyem manchester city de phil foden var gayet iyi oynuyor en az 2 sezonluğuna kiralayabilir sin benim nacizane tavsiyem chris willock ben barcelonaya transfer etmiştim sürekli gol atıyordu özellikleri düşük olabilir ama gerçek videosunu da izledim neymar gibi çalım atıyor sol açıkta iyi gider. 🙂 

foden oos olduğu için 442ye uymaz diye düşünüyorum willcock'a ise bakacağım teşekkürler 🙂

spanky018, 4 saat önce yazdı:

Hocam bu durumu düzeltip şampiyon olmamız lazım üst üste olmak yakışır bize haydi geçelim şu Do*tmund denen domuzları (!) 😄 

nazar 2 de işe yaradı ama benzetme hoş değil hocam nacizane fikrim yanlış anlama 🙂 

SHeLvey, 4 saat önce yazdı:

Bu Dortmund bir harika ya kesin şampiyon olurlar 😄 . Şaka bir yana benim  ümidim var Dortmund 1-2 maç takılsın direk düşüşe geçmeye başlar.Şampiyonlar liginde ise ben yarı final bekliyorum bu sene 🙂 .

nazar 3 😄

faith, 3 saat önce yazdı:

Dortmund harika oynuyor valla onlar şampiyon olur 😂 Şampiyonlar liginde liverpoola naptın öle ya 😂

nazar 4 😄

Reyyo Materazzi, 7 dakika önce yazdı:

Dortmundu bilirim geçen sene 25.hafta

1-Dortmund 64

2-Munih 63

33.hafta

1-Dortmund 88

2-Munih 87

Böyle bir durumdu

Son maçta hertha berlinle 2-2 kalınca ortalık karıştı ipler münihin eline geçti acayip şoka girdim ve münih 4 0 kazandı

34.hafta

1-Munih 90

2-Dortmund 89

Lig böyle bitmişti

Bizdede bu umut var bence hocam

nazar 5 😄

NAZAR NEDİR ve NASIL DEĞDİRİLİR KANITLADIK BEYLER ELİNİZE SAĞLIK 😄

bl-logo-hor-min.png

23. HAFTA

23.png

24. HAFTA

24.png

25. HAFTA

25.png

26. HAFTA

26.png

27. HAFTA

27.png

27-sakat.png

PUAN DURUMU

pd27.png

r01imc.png

1. ELEME TURU 2. MAÇ

s-l-1-2.png

ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMEMİZ

s-l-c-f-es-les-me.png

Biz serimizi devam ettirdik, Dortmund 5 maçta 10 puan kaybetti 😄 Buradan sonra bırakmak istemem hedef şampiyonluk 🙂

ŞL'de ise sonunda çeyrek finale çıktık, rakip bir başka İngiliz ekibi ManU 🙂