Jump to content
Elvir Boliç

Trakya'nın Gururu Kırklarelispor

Recommended Posts

De Gea da olsan karşındaki Kırklarelispor ayağını denk alacaksın 😄

• Like 1

Tebrik ederim hocam harika bir kariyer yapmışsın ödül bırakmamışsın 🙂

• Like 1

Spoiler
ValeriaPieta, 22 saat önce yazdı:

Tebrikler, Lingard herkesi peşinden koşturmuş yine 😄 Ama kazanmayı bilmişiz güzel maçtı. Güzel sezondu 🙂 

Teşekkürler hocam. 2-1i yakalamasak birkaç gece uyuyamazdım Lingard'dan dolayı 😄 

UmtDmr25, 22 saat önce yazdı:

Artık sarmıyor 🙂 

Teşekkürler hocam 🙂

Mert Can, 21 saat önce yazdı:

Tebrikler hocam güzel bir son oldu bizim için.

Ödül bırakmamışız.

Teşekkürler hocam 🙂 Hedefimiz ödüllere önümüzdeki sezon da ambargo koymak.

ChunkyMonster77, 15 saat önce yazdı:

De Gea da olsan karşındaki Kırklarelispor ayağını denk alacaksın 😄

Değil Schmeicel bütün Michaellar gelse Kırklarelispor'uz 😄

faith, 3 saat önce yazdı:

Tebrik ederim hocam harika bir kariyer yapmışsın ödül bırakmamışsın 🙂

Teşekkürler hocam. Önümüzdeki sezon da bırakmamaya çalışacağız.

6. Sezon
2023-2024

Transfer-PNG-Photo.png

Transfer Dönemi
Gelenler

BRNyGK.png
Yeni sezonda iskelet kadromuzu ve yedek kadromuzu korumaya karar verdik. Sadece bir transfer yaptık. O da yatırım amaçlı...

Profili
k0ItyP.png

Gidenler
Y0uTND.png
Takımda beklentileri veremeyen gençleri göndermeye çalıştık. Omeruo stoperde 5. adam olduğu ve mutsuz olduğu için sattık. Radic'i zaten bedavaya almıştık. Forvette de Sane ve Enes'in gerisinde kaldığı için Trabzonspor'dan cazip bir teklif gelince kabul ettik.

Hazırlık Dönemi
nZBnGV.png

220px-T%C3%BCrkiye_S%C3%BCper_Kupas%C4%B1_logo.png
1m7nel.png

200px-UEFA_Super_Cup_2013.png

f77BnV.png

Souleymane Sané
G7pq3d.png
Sane muhteşem bir gelişim gösteriyor. Leblebi gibi de gol atıyor. Arsenal, Chelsea ve Inter gibi kulüpler peşinde olsa da onu takımda tutacağız.

Aydemir Balıkçı
KUY2GV.png
Aydemir Balıkçı da kısa sürede kendini oldukça geliştirdi. Onu taktikte kullandığım iki yönlü orta saha rolüne alıştırmaya çalışıyorum. Hızı ve çevikliğiyle hücuma çıkmada; ayrıca kontralarda hemen savunmaya yetişmeye. Boyu sayesinde hava toplarına çıkarak defansa yardımcı olacağını düşünüyorum.

Edited by Elvir Boliç

Gelişim süreçlerimiz baya iyi olmuş. Sezona iyi başladığımız gibi kupa maçlarıyla beraber rakiplerimize gözdağını vermişiz.

• Like 1

Spoiler
ChunkyMonster77, 5 saat önce yazdı:

Sane's on fire 😄

The Sane has been planted 😄

Selim Atalay, 4 saat önce yazdı:

Gelişim süreçlerimiz baya iyi olmuş. Sezona iyi başladığımız gibi kupa maçlarıyla beraber rakiplerimize gözdağını vermişiz.

Teşekkürler hocam. Sane ve Aydemir'in gelişimini sezon sonunda tekrardan paylaşıp karşılaştırma yapacağım.

UmtDmr25, 3 saat önce yazdı:

Sane 150m €

🙂

Yeni Sezon Formalarımız
36Eygj.pngszKbxL.pngVhSb1r.png

Bonus olarak sponsorumuz Türk Havayolları "Kırklareli" uçağını takımımıza hediye etti.

83QMdM.jpg

O0Bqq0.png

1. Hafta
98Biij.png

2. Hafta
gyxaes.png
Aydemir siftahı yaptı.

3. Hafta
fgVU3A.png

4. Hafta
5om1uN.png

5. Hafta
Qt8dqf.png
Kaleyi bulan tek şut Berke'ye çarpıp gol oldu...

6. Hafta
wlBvv4.png

1051px-UEFA_Champions_League_logo_2.svg.
G Grubu
kirklarelispor.png170115_logoprimario_rgb.png  1200px-AS_Monaco_FC.svg.png        8c6a728d63cf35cad2222990d4415a57.jpg

Edited by Elvir Boliç

Lige çok güzel başlamışız ve ufaktan kendimize geliyoruz. Grubumuz zor gelmiş ama imkansız değil.

• Like 1

Dünya'nın sefiri KırklareliSpor! Tebrik ederim hocam almadık bişi bırakmamışız Ahmet amcanın arsayı alalımda oraya Sane'nin heykelini yapalım artık 😄 

• Like 1

Kupa kazanmak sıktı artık 

• Like 1

Ligde gayet güzel ilerliyoruz,Şampiyonlar Ligi grubumuz zehir gibi olmuş neyin ne olacağı belli değil.

• Like 1

Juve, Zenit, Monaco ve Kırklareli.. Gruba bak taş taş 😄

• Like 1

Spoiler
Selim Atalay, 18 saat önce yazdı:

Lige çok güzel başlamışız ve ufaktan kendimize geliyoruz. Grubumuz zor gelmiş ama imkansız değil.

Teşekkürler hocam. Zor grupta zoru başarıp tekrardan 6da 6 yaptık.

spanky018, 15 saat önce yazdı:

Dünya'nın sefiri KırklareliSpor! Tebrik ederim hocam almadık bişi bırakmamışız Ahmet amcanın arsayı alalımda oraya Sane'nin heykelini yapalım artık 😄 

Teşekkürler hocam. Sadece Sane değil 2 sezon boyunca oynadığım 11in heykelini dikmeyi düşünüyorum 😄 Almadığımız Dünya Kulüpler kupası var.

UmtDmr25, 7 saat önce yazdı:

Kupa kazanmak sıktı artık 

Sırada Dünya Kulüpler Kupası var 😄

Mert Can, 6 saat önce yazdı:

Ligde gayet güzel ilerliyoruz,Şampiyonlar Ligi grubumuz zehir gibi olmuş neyin ne olacağı belli değil.

Teşekkürler hocam. Gruba zehri saldık 😄

ChunkyMonster77, Bir saat önce yazdı:

Juve, Zenit, Monaco ve Kırklareli.. Gruba bak taş taş 😄

Teşekkürler hocam. Hepsini taşladık 😄

O0Bqq0.png

7. Hafta
GLwpxd.png

8. Hafta
Yo7AbF.png

9. Hafta
ALjNM4.png

10. Hafta
5pvWLD.png

11. Hafta
aO4Dxd.png

12. Hafta
kb33uo.png

13. Hafta
mymlqQ.png

Ligdeki performansa diyecek bir şey bulamıyorum. Bütün maçları kazansak da liderliğimiz garanti değil.

aoy7k5.png
Kargayı besliyoruz. Umarım gözümüzü oymaz 😄 Sancaktepe Belediye de iyi bir performans sergiliyor. Umarım devam ettirebilirler.

1051px-UEFA_Champions_League_logo_2.svg.

1. Hafta
Ex6fCQ.png
Her açıdan iyi bir futbol oynadık. Despodov ilk penaltıyı kaçırsa da 2. penaltıda tekrar şans verdik ve kendini affettirdi.

2. Hafta
B9NhH4.png
Sahasında Juve'yi puansız bırakıyoruz.

3. Hafta
FfHnCd.png
Fransızlar'a gol resitali yaptık.

4. Hafta
RRYvuo.png
Hızlı başlayıp uzun süre kısır geçen maçı son 20 dakikada kazandık.

5. Hafta
aRuXSz.png
Soğuk deplasmanda Zenit'e soğuk duş aldırdık. Despodov doğum gününde uçtu.

6. Hafta
w14L2H.png
Rahat başlasak da son dakikalarda ter döktüğümüz bir maçtı.

Puan Durumu
92PMji.png
En yakın rakibimize 10 puan fark açtık 🙂 Geçen sezonki yakaladığımız performansı devam ettiriyoruz. Bu sezon da hedefimiz Şampiyonlar Ligi'ni almak.

c2f6981f7073bfc3563562f76b9b677f.jpg

ZXFweW.png

v5OrDF.png

Pilot kulübümüz Başakşehir de bizim grubumuz kadar zorlu bir grupta mücadele etti. Lider çıkmasını da bildiler. Geçen sezon yakaladıkları ivmeyi devam ettiriyorlar. Avrupa'ya da taşımayı başardılar. Umarım üst turlarda erken karşılaşmayız da erken elenmemiş olurlar 🙂

Takımda Sane'den daha büyük tebriği hakeden bir isim var:

Kiril Despodov
nBl4Wp.png
Geldiği ilk günden beri performansının üzerine koymayı başardı. Bu sezon adeta bir canavara dönüştü. İstatistikleri büyük bir takdiri hakediyor. Alkışlar Despodov için!

ijYRJPi2?format=png&name=smallEE5kuk.jpg
Bu arada takımın defanstaki kilit ismi Martinez gerçekte Ajax'a transfer olmuş. Kendisine Ajax kariyerinde başarılar diliyorum...

Edited by Elvir Boliç
  • Like 1

Başarıları geçtim, skorlarımız bile efsane olmuş. Tebrik ederim dostum. Diziliş ve sistemimiz hakkında bilgi verebilirsen, yeni başlayan isimlere de yardımcı olmuş oluruz.

• Like 1

Selim Atalay, 48 dakika önce yazdı:

Başarıları geçtim, skorlarımız bile efsane olmuş. Tebrik ederim dostum. Diziliş ve sistemimiz hakkında bilgi verebilirsen, yeni başlayan isimlere de yardımcı olmuş oluruz.

Teşekkürler hocam. Mini bir güncelleme yapıp güncellemeyi taktiğe ayırmak daha iyi olur 🙂 Kariyer başından beri takıma 4-4-2 sistemini aşıladım. Kayserispor maçına kadar ilk sezon paylaştığım taktikle devam ettim. Sonra fm-base sitesinden bir taktik buldum. Taktik linki burada (conqueror). Oyuncuların rollerine göre ufak düzenlemeler yaptım ve maksimum verimi elde ettim.

TOAn2O.png
Değişiklik yaptığım pozisyonlar bekler ve merkez orta saha sol. Bu şekilde bu mevkilerdeki oyuncularımız daha iyi oldukları rolde oynuyorlar. Bu da taktikten daha çok oyuncuların rolleriyle uyumunun önemli olduğunu gösterebilir. As kadromuz bu şekilde. Araya Şampiyonlar Ligi girdiği zaman da yedek kuvvetleri oyuna sürüyorum 😄 Yedek kuvvetlerimiz ise Okan Kocuk - Roldan,Merih,Metin Pınar, Laso - Rezan,Shopov,Pintado,Kovachev - Ahmed,Levent Karaca şeklinde.

Oyun Sistemine Gelecek Olursak;
SXHAqz.png
Oyun kurmada takıma çok bir diretme bulunmuyor.

2xCop6.png

4nYjRj.png

Taktik, içinde duran top organizasyonu da barındırıyor. Özellikle taç organizasyonu başarılı. Fakat ofsayta düşme riski de fazla. 2 golümüzün iptal edildiği bolca maç var 😄 Yeni duran top organizasyonları için çalışacağım... Ayrıca her maçta pozisyon bulma üstünlüğü bizde. Fakat değerlendirme yüzdemizin çok da yüksek olduğu söylenemez. Forvet dışındaki oyuncularımızı uzaktan şut vurmamaya teşvik etsek de önlerine gelen toplara vuruyorlar 😄

• Like 1

Harika ilerliyoruz yine 😮  Şu oyunda duran top organizasyonlarını bir türlü sevemedim 😄 

• Like 1

Teşekkür ederim. Merak eden arkadaşlarımız artık buradan faydalanır. 🙂 

• Like 1

Tebrik ederim hocam bu arada 1-2 sezon daha kupalarla coştuktan sonra bir tane çökmüş kupasız avrupa takımını da ayağa kaldırmak yakışır sana! 

• Like 1

Hocam rakipler şut çekemiyor 😄 ŞL gruplarında 6/6 ya kupa yakışır. 

• Like 1

Başakşehir yargı dağıtmış 😄 Bize gelirsek de bizim takıma diyecek söz bulamıyorum 😄

• Like 1

2006lı topçulara bak 😄

Ortadan dalmamak adına yarın baştan sonra detaylı inceleyeceğim hocam.

• Like 1

Yav rakiplerin içinden geçmişiz bea 😄 Transferler harika bu arada 😄 Şampiyonlar Ligi bizde bu sene... 

• Like 1

Spoiler
ValeriaPieta, 21.05.2019 - 15:14 yazdı:

Harika ilerliyoruz yine 😮  Şu oyunda duran top organizasyonlarını bir türlü sevemedim 😄 

En iyisi futbolcuların doğaçlama oynaması😄

Selim Atalay, 21.05.2019 - 15:25 yazdı:

Teşekkür ederim. Merak eden arkadaşlarımız artık buradan faydalanır. 🙂 

Rica ederim hocam 🙂 

spanky018, 21.05.2019 - 18:03 yazdı:

Tebrik ederim hocam bu arada 1-2 sezon daha kupalarla coştuktan sonra bir tane çökmüş kupasız avrupa takımını da ayağa kaldırmak yakışır sana! 

Teşekkürler hocam 🙂 Premier Lig aklımda var. Ama sonradan Trakya futboluna hizmet etmek daha cazip 😄 geldi

UmtDmr25, 21.05.2019 - 19:34 yazdı:

Hocam rakipler şut çekemiyor 😄 ŞL gruplarında 6/6 ya kupa yakışır. 

Teşekkürler hocam. Rakibin 2 isabetli şutundan birinin gol olması da kötü oluyor 😄 

ChunkyMonster77, 21.05.2019 - 20:56 yazdı:

Başakşehir yargı dağıtmış 😄 Bize gelirsek de bizim takıma diyecek söz bulamıyorum 😄

Adamlar gol yemeyerek maçları kazanıyor 😄

Ufuk, 21.05.2019 - 22:03 yazdı:

2006lı topçulara bak 😄

Ortadan dalmamak adına yarın baştan sonra detaylı inceleyeceğim hocam.

Teşekkürler hocam. 2006 yılında var bir keramet 😄

faith, 6 saat önce yazdı:

Yav rakiplerin içinden geçmişiz bea 😄 Transferler harika bu arada 😄 Şampiyonlar Ligi bizde bu sene... 

Teşekkürler hocam 🙂 Aslında başarıyı getiren 2 yıl önceki transferler oldu.

Reyyo Materazzi, 3 saat önce yazdı:

Bu sene Şampiyonlar Ligini kazanabiliriz ama pis bir takım çıkarsa bilemiyorum

Avrupa'nın en pis takımı biziz 😄😄

2 gündür loadsheetlerle uçak yükleme formlarıyla uğraştığım için bilgisayar bile açamadım. Dolayısıyla oyuna da fazla giremedim. Bu güncellemeyi de Kırklarelispor Kızanlar takımına ayıralım 😄

sOb18N.png
Kızanlarımız abileriyle aynı performansı sergileyerek gruptan 6da 6 yaparak lider çıkmayı başardı.

Elit Lig'deki Durum
PrsZxE.png

Teknik Ekip
CU3zC8.png
Başarıların arkasında futbolcular kadar teknik ekibin de etkisi var. Özellikle geçen sezonki başarıdan sonra ekibi genişleterek bu seviyeye çıkardık. Ayrıca teknik direktör olarak da eskilerden oldukça iyi tanıdığımız van Nisterooy'u getirdik. Hocamın hedefi bu sezon tekrardan Gençlik Ligi'ni almak 🙂  Ayrıca ekibin hemen hemen hepsi ligimizde top koşturan isimler. Bu isimlerin de kızanlarımıza olumlu etkisi olduğu açık.

Altyapım da tokatlayarak ilerliyorlar. Bunu yapmaları, öteki takımları kızdırmıyor.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...