Jump to content
Sign in to follow this  
UguJR

FM'de Asla Bırakamadığınız Oyuncular?

Recommended Posts

Her kariyerinizde aldığınız, o olmasa olmaz dediğiniz ve sizi performansıyla asla yanıltmayan oyuncularınız yok mu?

Her FM serisinde profiline bakıp aha bu sene daha iyi olmuş, efsane olacak dediğiniz oyuncularınız yok mu?

Bunları bizlerle paylaşmak istemez misiniz?

Edited by UguJR

Alim Öztürk - Hayrullah Mert Akyüz - Sezer Özmen Premier Lig'e bile alırım bu adamları

• Like 1

Oynadığım taktiğe uyuyorsa her zaman Berkay Özcan'ı tercih ederim. Henüz kendisiyle hiç çalışmadım ama Hakan Çalhanoğlu'nu da çok beğeniyorum.

Chris Willock gerçek video sunuda izledim Neymar gibi çalım atıyor. FM de golde baya iyi bir oyuncu bütün kariyerlerimde bu oyuncuyu alıyorum. Bu oyuncuyu alabilmek için ingiltere premier ligini oynanabilir yapmak gerekiyor.

Predrag Rajkovic, tüm dünyaya alırım. Evime alır ev arkadaşım bile yaparım. 

Predrag Rajkovic. Küçük profilli takımda yıldız oyuncu da olur, büyük çaplı takımlarda sıradan bir kaleci de olur, ama her yerde iş yapıyor. Profili de çok iyi. Kaleci ihtiyacım olduğunda ilk işim Rajkovic'e teklif yapmak.

Ufuk, 15.04.2019 - 23:20 yazdı:

Joveljic. Ümraniye'ye de gider Barça'ya da 🙂

650K'ya kap, 1-2 sene kirala ya da yedek oynat, sonra 6-7 sene as forvet alma 🙂 

Ufuk, 15.04.2019 - 23:20 yazdı:

Joveljic. Ümraniye'ye de gider Barça'ya da 🙂

650K'ya kap, 1-2 sene kirala ya da yedek oynat, sonra 6-7 sene as forvet alma 🙂

Neyse, ben Assane Gnoukouri olmadan yapamıyorum. FM19'un başında bu kardeşimizi bonservissiz alırsınız Bursaspor'a alıp as takımda oynatmıştım ne yaparsa yapsın kesmedim moral verdim çalıştırdım eğittim. 3. sezonun sonunda, çok değil PSG'ye 30 milyona gitti kendisi. Ve ona toplam ödediğim para (elbette bonservis bedeli olarak değil maaş, primler vs.) 2.5 milyonu geçmiyordu. Tavsiye ederim size de.

Galatasaray'a da almıştım orada da çatır çatır oynuyordu.