Jump to content
mustafa58

FMTürkiye Ailesi Taktik Anlayışı (ANKET)

TATİK  

61 members have voted

1. 1. OYUN PLANI

• KANATLI OYNARIM
    • KANATSIZ OYNARIM
  2. 2. SAVUNMA ŞEKLİ

• KLASİK 4'LÜ
    • 3'LÜ SAVUNMA
    • 5'Lİ SAVUNMA
    • 6'LI ANCA KESİYOR :P
      0
  3. 3. FORVET HATTI

• TEK FORVET
    • ÇİFT FORVET
    • ÜÇLÜ FORVET
    • FORVET NE ? OYNATMAM

Recommended Posts

Evet arkadaşlar mini bir anket yapalım.Siz verilen seçeneklerden hangisini uyguluyorsunuz.Ayrıca vazgeçilmezim dediğiniz herhangi bir 

uygulamanız varsa yazarsınız.

3 Taneden fazla soru soramadığımızdan dolayı en genel olan şeyleri sorduk.

Ama diğer şeyleri siz yorumda belirtirsiniz.

Oyuna ilk başladığım zamanlarda çift forvet oynatırdım ama işin garip kısmı çift forvet oynarken atamadığım golleri tek forvete dönünce 10 katına çıkardım.

• Like 1

Peter Crouch, 32 dakika önce yazdı:

Oyuna ilk başladığım zamanlarda çift forvet oynatırdım ama işin garip kısmı çift forvet oynarken atamadığım golleri tek forvete dönünce 10 katına çıkardım.

tek forvet ve 2 kanat oyuncuyu geçen seride fm17'de sadece 1 kere başarabildim.O da Sivasspordu.Bu sene hem mobilde hemde pc'de kanatlı oyun oynatamadım.Belki oynatmaya oynatmaya unutmuşumdur.İlla 2 forvet olucak bende :D 

mustafa58, 16 saat önce yazdı:

tek forvet ve 2 kanat oyuncuyu geçen seride fm17'de sadece 1 kere başarabildim.O da Sivasspordu.Bu sene hem mobilde hemde pc'de kanatlı oyun oynatamadım.Belki oynatmaya oynatmaya unutmuşumdur.İlla 2 forvet olucak bende :D 

Çift kanat ve bir forvet arkası oynatıyorum gerçekten efsane oluyor.

• Like 1

kanatsız oynarken ayaklarım yorganın dışında kalıyor gibi hissediyorum, 4lü defans ve kanatlı oyun. aslında gerçek hayatta 4-4-2'yi severim de oyunda tekli forvet oynuyorum.forvete 2 yedek gerek diğer türlü,masraf :D

• Like 2

Peter Crouch, 14.04.2018 - 20:51 yazdı:

Doğal olan o zaten 😄 Çok forvet demek çok gol demek değildir.

canry, 25.04.2018 - 23:43 yazdı:

kanatsız oynarken ayaklarım yorganın dışında kalıyor gibi hissediyorum, 4lü defans ve kanatlı oyun. aslında gerçek hayatta 4-4-2'yi severim de oyunda tekli forvet oynuyorum.forvete 2 yedek gerek diğer türlü,masraf :D

Allah Allah sen de yahu. Ne masrafı al bi' tane bacaksız (mümkünse tek bacaklı) forvet, EPL takımları hayrına oyuncu dağıtıyor zaten 😄