Steam FM17 Sadakat Teklifi

0

fm17_news.jpg

Football Manager 2017’yi satın almayı planlıyorsunuz ve daha önceki Football Manager oyunlarının sahibi misiniz?

Serinin sadık oyunseverlerine bir “teşekkür” olarak, Football Manager 2013’ten itibaren PC, Mac veya Linux üzerinde sahibi olduğunuz her bir Football Manager oyunu için yalnızca Steam’e özel %5 indirim teklifi sunmak üzere Valve’deki arkadaşlarımızla birlikte bir çalışma içerisindeydik. Bu, oyunun son 4 sürümüne sahip olan oyunseverler için %20’lik bir indirim demek!

İndirimin yanı sıra, Steam’den ön sipariş veren oyunseverler Football Manager Touch için “Yönetim kurulunu geçersiz kıl”, “Kovma yok”, “Tüm iş başvuruları”, “Milli takım yönetimi”ni de içeren ücretsiz indilebilir çeşitli içeriklerin ve “Mücadele” modunda oynanabilen 3 yeni görevin de sahibi olacak.

Ayrıca, resmi piyasaya çıkış tarihinden yaklaşık iki hafta önce oyunun tamamen oynanabilir “Beta” sürümüne erişim de kazanacaksınız.

Bu teklif yalnızca FM17 için Steam’den ön sipariş veren oyunseverler için geçerli olacaktır ve birden fazla indirime hak kazanmak için önceki oyunlar tek bir Steam hesabında satın alınmış olmalıdır. Birden fazla Steam girişi kullanılamaz.

Bu ön sipariş teklifi 14 Ekim Cuma günü saat 14:59’a kadar geçerli olacaktır, bu yüzden şartları doğru bir şekilde anladığınızdan emin olun.

PAYLAŞ
Önceki İçerikFM 17’nin Çıkış Tarihi Açıklandı!
Sonraki İçerikFM 17 Sistem Gereksinimleri
2014 yılında kurulan ve kurulduğu günden yana Football Manager serilerini tanıtmak, yaygınlaştırma ve yaptığı yamalar ile daha keyifli oyun haline getirmek için çalışan destek platformu

YORUM YOK

CEVAP VER