Jump to content

mrgkz1997

FMT Üye
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Normal

About mrgkz1997

 • Rank
  Ulusal C Lisansı
 1. Ne yazıkki çare olmuyor, ki zaten ben oyunun butun dosyalarını komple silip tekrar steamden yuklemiştim
 2. Merhaba, iyi günler herkese, Orijinal fm19 oyunumda mor skin olan, oyunun kendi skinini değiştirince çeşitli hatalar veriyor ve oyun grafikleri donuyor, bu ayrıca oyunun kendi geliştirdiği light ve dark skinlere geçmek isteyincede oluyor. Kısacası mor renkte olan hariç hiç birini kullanamıyorum hep hata veriyor ve oyun oynanmıyor. Grafik driverlarını yeni güncelledim ama düzelmiyor hata. 19.3.5 güncellemesinden sonra oldu nedense. Peş peşe gelen Hatalar (sitoolkit logmanager display error ve match-critical-error-log):
 3. Sorunum çözüldü, bu arada takımımda istatistikçi olmaz olur mu 5 tane var, toplam 22 tane de gözlemci ekibim var, kendiliğinden düzeldi, nasıl oldu anlamadım.
 4. Arkadaşlar merhaba, oyun oynarken maçdan sonra bize bir analiz ekranı gelir ana menüde, toplam pas miktarı, ısı haritası vb. lerin gözüktüğü maç sonu analizi, bana o geri bildirim-analiz artık gelmiyor, ilk defa karşılaştım, daha önceden sorun yoktu oynarken, üstelik aynı takımı yönetiyorum hala, acaba neden oluştu hata çözemedim, bütün istatistikçilerin üstüne sağ tıklayıp takip ettim, gözlemcileride belki ondandır diye ama çözülmedi. Görmek istediğim ve artık göremediğim feedback-analiz ekranının resmini yükledim. Resimdeki analiz komple olarak, artık benim gelen kutumda gözükmüyor,gelen kutuma gelmiyor. Önem verdiğim bir istatistik analiziydi, yardım ederseniz sevinirim. Oyunum orjinaldir, ekstradan herhangi bir yama-tema vs. eklemeden kariyerimi başlattım.
×
×
 • Create New...