Jump to content

Teknik Traktör

FMT Üye
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Teknik Traktör last won the day on May 15 2018

Teknik Traktör had the most liked content!

Community Reputation

49 Normal

About Teknik Traktör

Recent Profile Visitors

372 profile views
 1. Kısmen bende de olan durum. As kaleciye 1, as forvetlere 9 ve 11 verip; 12 yi taraftara ayırmak gibi.
 2. Zengin şaşalı kulüplerle oynamaktansa alt liglerin fakir zayıf takımlarında çile çekmeyi ben de tercih edenlerdenim. Sıfırdan kurulan takımla oynamak da ayrı bir zor oluyor ama sen durumu kotarmışsın hocam. Kolay gelsin
 3. Kolay gele. Sakatlar da maşallah kamyon geçmiş herhalde üstlerinden.
 4. Böyle de kalabilir havalı duruyor çünkü
 5. 4-5 gündür güncelleme yaparken hata veriyordu. O yüzden epey gecikti güncelleme. Lig maratonu da başladı bu arada TFF 2. LİG KIRMIZI GRUP 1. HAFTA: TFF 2. LİG KIRMIZI GRUP 2. HAFTA: TFF 2. LİG KIRMIZI GRUP 3. HAFTA: TFF 2. LİG KIRMIZI GRUP 4. HAFTA: Planlanandan bir fazla maç oynadım: TFF 2. LİG KIRMIZI GRUP 5. HAFTA: ZTK kurası da çekildi: Bu güncellemede oynanmış maçlar: 5. hafta sonunda PUAN DURUMU: Başta da belirttiğim üzere aldığım hata sonucu (ve bayram tatili sonrası iş yoğunluğu da etkendi tabii) epey geciken bir güncelleme oldu. Bir FM klasiği olarak işler düzelmeye başlayınca sakatlıklar başladı. Bakalım nasıl bir sürece girecek takım.
 6. Başarılar. Cagneyi sat gitsin araplara.
 7. 1- oyunun orijinal değilse olabilir öyle durumlar 2- o tarihte tatile çıkmayı dene
 8. HAZIRLIK DÖNEMİNİ BİTİRELİM ARTIK... Genç bir arkadaş, potansiyelli, bonservissiz, 2 yıllık yüklü olmayan bir sözleşme ile aldım. Alamanya (dortmund, schalke ve duisburg) altyapılı. Rotasyonda kullanmayı planlıyorum. İlerisi için de yatırım olur. PROFİLİ: Gözlemci önermese de taraftarlar beğenmese de birazda elim mahkum olarak takıma kattım. Kendilerinden büyük bir beklentim yok. Sıkıntılı olan sol kanat rotasyonu için aldım. PROFİLİ: Sakatlıklar devam ediyor: 3. 4. 5. 6. HAZIRLIK MAÇLARI: Hoaydaaa !!! 7. 8. 9. HAZIRLIK MAÇLARI: Hazırlık maçları sona erdi. 6 gün sonra lig başlıyor. Hazırlık maçlarında epey rotasyon yaptık. Özellikle orta saha oyuncuları müthiş form yakalamış durumda. Bakalım lige giriş nasıl olacak. Hazırlık kampının son gününü taraftar ile kaynaşma günü ilan ettik. Sponsorlarımızdan prosTATLI, futbolcularımıza baklava ikramında bulundu . 2 günlük iznin ardından ilk lig maçının hazırlıklarına başlayacağız.
 9. Bu fotolar her temaya uygun değil yalnız ondan haberiniz olsun yüklerken.
 10. Almanya milli takımında oynama garantisi verilmiş olsa veyahut milli takım seçme dönemi geldiğinde yaşıtları içinde Almanya'yı seçenlerden daha iyi olsa Türkiye'yi seçip seçmeyeceğini merak ettiğim top tepici.
 11. Mini bir güncelleme ile karşınızdayız dostlar... Neşeli bir havada devam eden ağır yükleme antrenmanları arasında hazırlık maçları da başladı. İlk maç zayıf rakibe karşı maç kondisyonu ve takım uyumu için önemli. Penaltıcımızın da ilk maçtan penaltı kaçırması ayrı durum. İlk sakatlık da ne zaman gelecek diye beklemiyor değildim, temel oyunculardan biri şükür ki kısa süreli. Penaltıcı arkadaş yine penaltı kaçırdı, kulağı çekildi tabi ki. Neredeyse as kadroyla oynayan Denizli'ye karşı güzel bir sonuç. Bu basın da çok fena arkadaş . Kulüpte köstebek de olabilir gerçi. Tarık potansiyelli bir genç, hücumda rotasyon için iyi olabilir ve bonservissiz. Görüşmeler devam ediyor. Hayırlısı. Görüştüğümüz diğer oyunculardan çoğunlukla veto yedik; vizyonumu göremiyorlar arkadaş ben ne yapayım onlar kaybeder BİR SONRAKİ GÜNCELLEMEDE KALAN HAZIRLIK MAÇLARINI BULABİLİRSİNİZ DOSTLAR.
 12. Hala skertel ile anlaşmaya çalışan yönetemeyicilerimize kapak olan transferleri yapan top tepicisi
×
×
 • Create New...