Jump to content

UfukA

FMT Üye
 • Content Count

  399
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

UfukA last won the day on April 9

UfukA had the most liked content!

Community Reputation

259 Mükemmel

About UfukA

 • Rank
  Ulusal B Lisansı
 • Birthday 10/16/1994

Recent Profile Visitors

1,171 profile views
 1. Ellerine sağlık kardeşim benim mis gibiler
 2. FC’12 Template’lerinde yaşanan marka ve sponsor telif sıkıntısının bizlere de dokunabileceği düşüncesiyle paylaşımlara bir süre ara vermek zorundayız. Sıkıntı çözülür, gereken izinler alınırsa son hız tasarımlara devam edeceğimizi bildirmek isteriz. Verdiğiniz desteğe bir kere daha teşekkür eder, yeni tasarımlar için sorunsuz bir zemin hazırlanana kadar beklemenizi temenni ederiz.
 3. FC’12 Template’lerinde yaşanan marka ve sponsor telif sıkıntısının bizlere de dokunabileceği düşüncesiyle paylaşımlara bir süre ara vermek zorundayım. Sıkıntı çözülür, gereken izinler alınırsa son hız tasarımlara devam edeceğimi bildirmek isterim. Verdiğiniz desteğe bir kere daha teşekkür eder, yeni tasarımlar için sorunsuz bir zemin hazırlanana kadar beklemenizi temenni ederim.
 4. TRABZONSPOR Formaların Hikayesi İç Saha : Trabzonspor'un nadir de olsa tarihinde yer alan parçalı formaya yeni bir hava kattım. Parçalar arasına farklı tonlarda eklediğim çubuklarla da çubuklu forma ruhunu tek bir formada toplamaya çalıştım. Deplasman: Macron'un bu sezon ülkemizde yaptığı en iyi işlerden biri de şüphesiz Trabzonspor kamp ürünleriydi. Ben de bu nadide parçalar ziyan olmasın diye formaya uyarladım. Alternatif: Ülkemizde İstanbul takımları dışında şampiyon olan ilk Anadolu takımı Trabzonspor'un başarıları şüphesiz azımsanmayacak seviyede. Ben de siyah formada kullandığım 'gold' detaylarıyla bu başarılara atıfta bulundum ve ortaya böyle bir iş çıktı.
 5. Konunun sürekli ve güncel olmasını diliyorum. Gelişmek çok çalışmaktan geçer, bunu da hep beraber başaracağız. Hayırlı uğurlu olsun, forması bol konu olur umarım
 6. GÖZTEPE
 7. İstek forma konusu değil maalesef
 8. @Teknik Traktör yeni sezon formaları değil, tasarım sadece. Yeni sezon formaları hakkında henüz bilgi sızmadı, sızdığı gibi tahmini çizimleri yapıcam zaten
 9. BEŞİKTAŞ Mavi formaya dikkat edin, önümüzdeki sezon Beşiktaş büyük bir ihtimalle mavi tonlarında bir forma giyecek. Kalıbın da bu olacağı söyleniyor. Ne kadar doğrudur bekleyip göreceğiz.
 10. bir süre bekletmek şartıyla tabii yaparız
 11. FENERBAHÇE Alternatif formada 2 farklı logo kullandım ikisi de hoş gözüktüğü için paylaştım. Bonus olarak yeşil tonlarında bir forma bırakıyorum.
 12. @Comandante Bilic Oyum sana hocam. Kariyerin hikayesi ve ele aldığın isim çok hoşuma gitti. Diğer arkadaşlara da başarılar dilerim
 13. Yazın farklı sebeplerden dolayı elim değmemişti fakat en kısa zamanda yetiştirip sunmaya çalışırım
 14. Teşekkür ederim kardeşim, sunucularda hata olmuş yeni farkettim düzelteyim onları da
×
×
 • Create New...