Jump to content

joulvedd

FMT Üye
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Normal

About joulvedd

 • Rank
  Ulusal C Lisansı

Profile Information

 • Cinsiyet
  Bay
 • Konum
  İzmir

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Burada ki fb ve bjk kadroları var, ancak tüm lig de ki takımlar da bu sorun var geçen sezon böyle bir sorun yoktu, artı oyuncu kaydetme süresi eylülün 1'de son bulunuyordu, şu an ağustosun sonun da son buluyor FM Orjinaldir.
 2. Merhabalar ; Ben bu oyun felsefesi ve taktiği üzerine FM17'den beri araştırıyorum , FM18 için yabancı forumlar da "Diego simeone" başlığıyla yapılmış çok güzel bir taktik buldum , açıkçası hayal ettiğim oyuncu rolleri değil , IFK Norrköping FK ile 5 yılda başardığım oyun , başarılar ve benim için en önemlisi yardımlaşma takım disiplini ve hiç bir zaman hiç bir takıma karşı mücadeleyi bırakmama hissini sonuna kadar yaşadım , arzu edersen özelden sana bu taktiğin linkini atarım. Saygılar
 3. Win 7 kullanıyordum , crash yemekten ağlama durumana kadar gelmiştim , Facebook grubun da taha demir abiyi dinleyerek , Win10 yükledim sıkıntı tamamen yok oldu dostum.
 4. Muhteşem üstad , editör kullanman gayet yerin de olmuş , gerçekçilik anlamda Galatasaraya emek vermiş kişileri altyapıda görmek isterim şahsen , büyük zevkle takip edicem kariyerini , başarılar bol şanslar.
 5. Hiç karşılaşmadığım bir olay merak ettim doğrusu
 6. Hocam güzel ilerliyoruz senden isteğim maç ve oyuncu istatistiklerini arada paylaşman bence kariyer içeriğini daha zengin hale getirebilir
 7. Başarılar benim de Altınorduyla 5 sezonu bulan bir kariyerim var altyapıya ve türk regenlere odaklarınsan 5.yıldan itibaren önün de kimse duramaz , kariyerle ilgili tek endişem başkan değişikliği olduğu zaman transfer yasağının kalkması hakkında ne düşünüyorsun ? ve kullandığın yamalar neler acaba?
 8. Başarılar , kariyerinin sonuna kadar takip ve destek olucam , çok güzel bir düşünce hep aklımda olan bir projeydi gerçekleştiğini görmek güzel.
×
×
 • Create New...